די! נמאס כבר מרנין! על מה היא בוכה עכשיו?

איתי בל

New member
אז אתה לא מגלומן

סתם מפוצץ מאגו אתה פשוט לא מבין את הכוונה ומה הקשר לעמוד מול סטודנטים מה אתה עושה צחוק זה כמו שאני אגיד בוא נראה אם קווין מסוגל להסתובב בלי חולצה במשך מאה יום מול כל מדינת ישראל התחלת לדבר רק שטויות

יניבל1

New member
כן?

אם הוא כל דואג לסדר בבית , אז למה הוא אומר לרנין שג'ני סילפה דברים, כשהוא עצמו מודה שהיא עשתה זה מתום לב? ועוד למה הוא ממשיך לחפור על זה חצי שעה? אם הוא היה כזה טוב לב הוא היה סותם את הפה, או מקסימום זורק הערה מסויימת על ג'ני כדי להבהיר שהוא היה בסדר ואחרי זה דואג להבהיר שג'ני לא עשתה משהו רע אם הוא כזה בסדר אז למה הוא הולך וצורח על על יוסי כמו מטורף בגלל שהוא "גנב" סיגריות, וזאת מבלי בכלל לברר אם הוא באמת גנב את הסיגריות? (ואל תגיד לי עכשיו שהטריק המגוחך הזה של ונסה עם הסימון של החפיסה מוכיח משהו) שי מחפש אש, הוא רוצה להפריד ולמשול .

איתי בל

New member
אתה רואה את הדבירם לא נכון

הוא לא אמר שג'ני סילפה דברים הוא אמר שג'ני אמרה משהו שלא הייתה צריכה להגיד שהיא יצרה את חסור ההבנה ופשוט לא הייתה צריכה להגיד את זה למה הוא אומר את זה? כי הוא דוגרי והוא כזה דוגרי שהוא אמר והסביר שהוא עשה את זה לא כי היא רעה אלה כי זו ג'ני הוא פשוט לא מסכים איתה וזה בסדר שהם לא מסכימים על זה זה אומר שהוא שונא אותה? לא הוא פשוט לא הסכים איתה ומודה בכך גם בפניה ובפני כולם מה רע פה הוא לא אמר לרנין אל תהיי חברה שלה היא מסכסכת הוא אמר שהוא לא מסכים אם הצורך שלה להגיד את מה שהיא אמרה והוא עדיין חבר שלה ועדיין אוהב אותה פשוט לא מסכים איתה זה מותר ואם הוא עדיין חבר שלה הוא לא מצפה שאף אחד אחר לא יהיה חבר שלה או מנסה לכך לגבי יוסי... זה לגמרי היה צריך לקרות כמו שאני יוצא עלייך ולכאורהמזלזל בך לא כי אני רוצה להעיף אותך מכאן אלה כי אני רוצה שתבין נקודה כדי שלך יהיה יותר סבבה לגמרי בשבילך אז הוא אמר מה שאמר ליוסי גם בשביל יוסי בשביל עצמו ובשביל כולם כי זה שיוסי ימשיך לעשות דברים כאלה כל שבוע הם לא ישרדו את המאה ימים האלה

יניבל1

New member
אותו דבר קרה גם במקרה של הכספת

הוא יצא על יוסי, גם אחרי שהשני אמר לו שהוא בכלל לא מתכוון לקחת את החסינות . עכשיו אתה תגיד שזה גם היה כדי להבהיר נקודה אבל עובדה שיום אחרי הוא הצביע להדיח אותו . חוץ מזה אם הוא אחד כזה שבאופי שלו לאהוב את כולם ולדאוג להם , למה הוא בכלל מסכים להצביע על 2 מתמודדים שהוא רוצה להדיח ? אם הוא כזה אוהב אדם למה הוא רצה להעיף את עינב רק כי היא לא עניינה אותו מספיק ברמת השיחה? לא יודע, לא כל כך קונה את הדמות של אמא תרזה

איתי בל

New member
מי אמר שהוא אוהב את כולם

הוא בנאדם כמוני וכמוך אתה אוהב את כולם? אני לא חושב שהוא באמת שונא את יוסי הוא מכבד את יוסי הוא גם אמר שאם עכשיו יוסי יגיד לו שהוא רוצה לישון במיטה שי יעבור לריצפה בלי בעיה אבל זה ברור מאוד שהוא לא מסתדר איתו והוא יודע שיוסי יעשה בבית המון בלגן כל עוד יוסי רוצה לשחק משחקים ולהדליק את כולם הוא מהווה בעיה מאוד חמורה בשלווה של הבית הוא גורם לעינב ללחצים איומים הוא משחק משחקים ו12 מתוך 16 אנשים רצו להעיף אותו כולל אשר שהכי קרוב אליו אז שי שהוא איש עסקים חשב מי הבנאדם הכי נכון להעיף וההיגיון אומר יוסי שעושה הכי הרבה בעיות טלוויזיונית יוסי בחור מאוד נכון להישאר לכן הוא גם שנאר בשביל שיהיה שלום בדירה וכיף ושקט...הוא חייב או להשתנות או ללכת

דורוN

New member
אם היית שם היינו גם צוחקים עליך

איך אתה נופל בפח. שי בא לכל אחד ואומר לו את מה שהוא רוצה לשמוע, אומר לו שהוא יגן עליו בלה בלה בלה. איך בדיוק הוא יגן על כולם?

KroKodil1

New member
בדיוק

הוא מתאים ת'צמו לכל אחד ע"מ שכולם יאהבו אותו ויהיה "חביב הדיירים" אבל מה שהוא לא מבין זה שהקהל בבית לא טיפש כמו כל האלה שהכניסו לתוכנית...

איתי בל

New member
תצחק אף אחד לא שם זין עליכם

אתם יכולים לצחוק פה כל היום וא ני יודע שיש לכם אגו אחושרמוטה כי אתם יושבים בבית בתחתונים רואים את התוכנית ועוד אתם לכאורה הבמאים אתם קובעים אתם יש לכם כוח להדיח וזה גורם לכם לתפוס מעצמכם רצח אבל וואלה אתם סתם אנשים בתחתונים שצוחקים כאילו... למי אכפת אתה חושב שיוסי רצה לשמוע מה ששי אמר לו? לא אתה חושב שצבר רצה ששי ישתיק אותו היום? לא שי אומר את מה שצריך להאמר ועושה את מה שצריך להעשות הוא בנאדם חזק וחכם ויודע בדיוק מה צריך להעשות הוא דוגרי הוא אמין וישיר ויגיד מה שהוא רוצה בלי לשים זין על המתמודדים על האח הגדול או עלייך בתחתונים

יניבל1

New member
יודע מה?

בוא נעשה כזה דבר נלקט את כל הדיונים הרלבנטים לשי(שכמעט בכולם נכנסו בו מכל כיוון אפשרי) ואני מזכיר לך שהרו כאן יודעים לנמק את דעותיהם היטב , לא סתם "אני שונא את שי כי הוא מכוער", תיקח את שי יום אחרי שהוא יוצתא משם ותן לו לקרוא את כל הביקורות עליו אחר כך קח אותו לקרוא את כל הטוקבקים עליו אני רוצה לראות שהואיהיה כזה קול וישים זין אחרי שיגלה שחצי מהמדינה חושבת שהוא בדיחה.

איתי בל

New member
אתה תראה

סביר להניח שהוא יצחק וגם אם לא...למה זה עושה לך כל כך טוב לפגוע בו? זה שאתם שונאים אותו זו בעיה שלכם זה בינכם לבין עצמכם אבל זה שאתה רוצה שהוא יקרא ושהפה שלו יפול.. איכס מה נסגר איתך

יניבל1

New member
לא בהנת את הנקוה שלי

לא אמרתי שנאי רוצה להרעות לשי , ומן הסתם הדוגמא שנתתי היא הופטתית לגמרי. בסך הכל באתי להראות ששי הוא לא כזה שם זין כמו שאתה אומר(אלא אם הוא סוציומט גמור) וגם האנשים בפורום שיושבים מול המסך עם תחתונים,כדבריך, עם כל המסכנות שלהם יכולים להעליב אותו, או כל אדם אחר על המסך(לא דווקא האח הגדול)

איתי בל

New member
לא יודע אם הוא יעלב מכם

אבל אם כן אז הוא טיפש... אולי כן ואולי לא תכלס שנינו לא יכולים לדעת אבל אני בטוח כשהוא יצא מהוילה הוא יקבל המון אהבה ומי שלא..כמו שאמר הוא יאכל אותו מה שכן עם רנין קתרא מה שכתבתם היא תיפול

יניבל1

New member
ובפעם האלף

רנין שעמדה אוטוטו לשבור את הלים ולעזוב את הדירה(ממש) החליטה בסוף שהיא "מספיק רגישה כדי לסלוח לכולם" וחזרה לבלות יום ראשון מעיפים את אותה קיבינימט, שתחזור לאח הגדול 10 אחרי שתתבגר .

KroKodil1

New member
עכשיו הוא מראה את "טוב ליבו" לקרן...

איזה רושם. תפסיק לעשות פוזות!

KroKodil1

New member
נעמה...

עד היום לא שמעתי עליה כלום. רק רואה אותה מאזינה לאחרים... איפה היא בכל הסיפור?

הם גם ככה מצלמים רק את קרן ושי..

אז למה לא לכבות את המיקרופונים של האחרים!??! כדי שנשמע כמו שצריך.. יווו.. אין דברים כאלה!!!

למעלה