די! נמאס כבר מרנין! על מה היא בוכה עכשיו?

איזה סומכת ואיזה נעליים .....................

התחמנית הקטנה מסובבת אותו על האצבע. הוא בא מתרפס....והיא רק מקשיבה ועושה פנים של מסכנה. והוא בתמורה "מוכר" את שאר הדיירים. להקיא משניהם.

ShukyD

New member
יאללה חבר'ה להגיד הגומל

אכל לי את המוחחחחחחחחח יווווווווווווווווווווווו

KroKodil1

New member
חחח נגמרה השיחה../images/Emo6.gif

עדיין לא הבנתי מה הקשר של ג'ני ומיקי במה שקרה
מישהו מוכן לסכם את האירועים?

דורוN

New member
כולם פה רואים ששי שחקן

איך זה שאף אחד מהדיירים לא רואה את זה? זה פשוט מדהים רנין כל כך תמימה, חשבתי שיש לה יותר שכל.

KroKodil1

New member
../images/Emo45.gif

הוא דן מנו 2 פשוט... כולם שם עיוורים ומטומטמים הם בטח יקלטו את זה רק בסוף...

omer719

New member
../images/Emo45.gif ואי נכון!

עכשיו במחשבה הוא באמת מזכיר קצת את דן מנו... השוואה מעניינת ופתאום זה נראה לי הגיוני

ליאורי13

New member
תראה,שי כמו רוב הערבים,יגיד לך דברים שאתה

רוצה לשמוע,ולא מה שהוא באמת חושב {אם בכלל הוא חושב}

איתי בל

New member
שי פשוט בנאדם מאוד חזק וטוב

וזה ישר מוציא את כל הגועל שיש בכם כי אתם לא מאמינים שבנאדם יכול להיות כל כך חזק וטוב אז אתם אומרים לעצמכם בראש שחייב להיות מניע גועלי כי אתם שמים את עצמכם במקומו ואתם יודעים שאין סיכוי שאתם תוכלו להיות כאלה טובים בלי מניע גועלי כי זה אתם וזה בסדר מותר להם להיות גועלים רק חבל שאתם מנסים ללכלך אותו על הדרך

KroKodil1

New member
ממש לא

זה עלה בדעתי כי הוא נדחף לכל ריב אפשרי ע"מ לעשות "צדק". אם הוא היה בנאדם הוא לא היה מתערב...

איתי בל

New member
או שהוא עד כדי כך בנאדם...

שהוא נדחף כדי לעשות סדר אתה מבין אין מעשה טוב או רע יש אנשים טובים ורעים... אני יכול לבוא ולצרוח עלייך כי אני אוהב אותך ורוצה עלזור לך שותבין איזשהי בעיה שתעזור לך ואני יכול לצרוח עלייך כי אני מניאק טיפש אטום שצורך על כולם הוא נדחף... הדחיפה יכולה להיות טובה או רעה תלוי מה המניעים שלו אתה ישר חושב שהמניעים שלו רעים זו כבר בעיה שלך ולא שלו

KroKodil1

New member
אני רואה אותו לא חמש דקות אתה יודע...

ככה הוא יוצר רושם.. אולי אני טועה אבל לא נראלי

איתי בל

New member
אתה טועה

אתה רואה אותו הרבה זמן אבל אתה רואה אותו בעיוורון אין להם את ההבנה הבסיסית שיש הבדל בין לראות משהו בטלוויזיה למציאות אם הייתם שם בוילה הייתם פחות או יותר כמו כולם כי זה בחיים לא הייתם חושבים במובנים האלה אבל בגלל שזה טלוויזיה אתם מתנהגים אחרת אם היית פוגש את שי בחיים... היית אוהב אותו מבטיח לך זה כמו שרנין שבוע שעבר פיהקה בקידוש..פיהקה קורה גם אני באותה מידה יכלתי לפהק כי זה היה משעמם גם אותי בנאדם לא שולט בזה שהוא מפהק אבל מה עישה בנאדם תרבותי? לא רק שישים יד שהוא מפהק הוא גם יזיז את הראש ויסתיר את זה כי לא נעים מצב רגיש עמהמה בגלל שזה בטלוויזיה ובגלל שברגע שהיא כן הזיזה את הראש להסתיר המצלמה נתנה עליה זום בעיניים שלכם זה נראה כאילו היא פיהקה בכוונה כי היא מזלזלת כי תחמנית כי פה כי שם אם היית יושב בשולחן וגם היית רואה את זה היית מחליק כי אתה היית רואה בנאדם בשולחן מסתיר את זה שהוא מפהק אבל בטלוויזיה אתה רואה בנאדם מפהק לך בפנים בארוחה כאילו דווקא אתה רואה דרך מסך דרך טלוויזיה זה כמו שתהיה לך ראייה 6.6 ואני אשים לך משקפיים שעושים הכל מטושטש וככה אתה מסתכל על הדברים

KroKodil1

New member
בקשר לרנין אתה צודק

אני חושב שהיא אחלה וממש לא מזלזל באף דת שלא תחשוב! בקשר לשי נראה לי שהוא משחק אותה ואני די תופס אנשים עפ"י הכרות שלי איתם. ואני רואה את עצמי בתור מי שכבר הספיק להכיר אותם מכיוון שאני יכול לראות את כל מה שקורה. ההבדל היחיד הוא שאני לא יכול להיכנס להם בשיחות - זה לא אומר שזה לא נחשב שאני לא רואה את כל מה שהוא עושה או אומר, אני רואה הכל בדיוק כמוהם, רק לא נמצא לידו...

איתי בל

New member
זכותך לחשוב ככה

לבריאות... ושוב אולי אתה צודק ואני טועה ושי עבד גם עלי ואחרי התוכנית הוא בעצם רוצה לקחת את המיליון ולהשתלט על העולם מבחינתי שי יכול להיות גם נאצי בתחפושת בוא נקח את זה לקיצוניות מטופשת אבל מה...במה אתה כן טועה אתה מסתכל עליהם ואתה חושב שאתה רואה הכל למרות שאתה לא נמצא לידיהם אז לא... אתה סך הכל רואה ב4 מצלמות באינטרנט במקרה הטוב ואתה לא רואה כל דבר ודבר וגם כשאתה רואה משהו אתה רואה מזווית מסויימת... כמו עניין הפיהוק... אם היית יושב לידה לא היית זוכר את זה אבל בגלל שאתה רואה את זה בטלוויזיה אז זה גדול ומשמעותי כי זה טלוויזיה אחי תסתכל על... לא יודע פריס הילטון בחורה מאוד מפורסמת ויש לה כת מעריצים ובלה בלה בלה והבחורה לא עשתה כלום בחיים אין לה כשרון לכלום הכשרון שלה להיות פריס הילטון ועל מה? כי היא בטלוויזיה...תראה אותה ברחוב לא תעריץ אותה אבל כשרואים אותה בטלוויזיה רק על זה שהיא בטלוויזיה מעריצים אותה היום יש עם שלם של סלבים שמעריצים אותם רק על היותם בטלוויזיה אתה חייב לדעת איך לקחת בפרופורציות דברים שאתה רואה בטלוויזיה

יניבל1

New member
אני אענה לך בשם עצמי

אתה אומר שהיינו מתאהבים בשי אם היינו איתו בוילה אני הכרתי טוב מאד בשכונה שלי טיפוסים כמו שי (יענו קלאברים ,אבל לא כמו ערן , אלא המנהיגים,אלה עם הסטייל) ואני יכול להגיד שמאז ומתמיד נרתעתי מהם ומהפוזה שלהם אני ,לא יודע בקשר לאחרים, כשאני צופה במישהו מגניב בטלוויזיה (נניח קווין סמית או קונאן אובריאן) אין לי בעיה להודות שהוא מגנבי ושנאי מעריץ אותו (לא במובן של ילדה בת 16, אתה מבין אותי....)

איתי בל

New member
הבדל ענקי אחי

יש הבדל בין לשבת עם מישהו בוילה ולהכיר אותו או לראות אותו בשכונה ולהירתע ובענייני אגו ברור שיש אנשים שאתה חושב שהם מגניבים ואתה מעריץ אותם אבל זה בגלל שהם ברמה שלא מפריע עלייך ומאיימת עלייך זו אחת הסיבות ששיפרה מאוד פופולארית..היא אחלה בחורה והיא חכמה ויש מה לאהוב בה ומצד שני לעומת שי היא לא מאיימת ולא גורמת לך להרגיש קטן שי יגרום לכל מי שנכנס לתחרות איתו להרגיש קטן הוא לא בתחרות אבל אם נדמה לך שאתם בתחרות אתה תרגיש קטן שיפרה או קווין סמית לא יגרמו לאף אחד להרגיש קטן

יניבל1

New member
מה זה?

איך אתה בכלל יכול להשוות בין קווין סמית לשיפרה, ועוד לגמד אותו מול שי אם יתנו לשי לייט נייט או מופע סטאנדאפ בקולג'ים נראה לך שמישהו יראה את זה? במה בדיוק הוא מאיים עלי ?אני לא מכיר אותו אישית , וככל הנראה גם לא יצא לנו להתראות, הוא מבחינה דמות טלוויזיונית בדיוק כמו השניים שציינתי.

יניבל1

New member
ואני לא מפוצץ באגו כמו שכתבת

מגלומן זה אדם שלא מסוגל להעריץ מישהו אחר(ואני הודית על שנייים,וי עוד) יותר מזה, המילה "הערצה" נתפסת אצלו כבושה אמיתית.

למעלה