די! נמאס כבר מרנין! על מה היא בוכה עכשיו?

KroKodil1

New member
והנה בדיוק מה שאמרתי קודם, ציטוט:

שי: "את 2 מרינה ואני פעמיים דן מנו". מה אמרתי לכם

יניבל1

New member
שי לקרן

"תיהי חכמה , תיהיה שמרי על אווירה רגועה,רק ככה תשרדי פה , אל תיהי כמו יוסי שעושה רעש על השבוע הראש(הוא בטח התכוון למקרי הכספת והסיגריות)" מה ששי לא יודע כרגע זה שלאותו יוסי יש כת מעריצים שלמה בעולם החיצוני , ושעכשיו כל פעם שהם ינסו להעיף אותו כאילו הוא פצעון מסכן שאתה מסיר בשניה , הוא יחזור פעם אחר פעם , אני מת לראות את הפרצוף של שי אחרי שהוא יעכל את זה, הוא לא ידע איך לאכול את עצמו.

KroKodil1

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo6.gif

אבל הוא כבר מבין את זה. בשיחה שהייתה לו פעם עם נעמה הוא אמר לה שהקהל אוהב את יוסי והשטויות שהוא עושה ולכן הוא יחזיק הרבה זמן מעמד...

יניבל1

New member
וואלה? לא ראיתי את זה

באנה הבן אדם הזה יותר חכם ומפוכח ממה שחשבתי

איתי בל

New member
מה שאתה לא יודע...

ששי לא שם זין כששי אומר לקרן תהיי חכמה כי רק ככה תשרדי פה כשהוא אומר שלרוד הוא לא מתכוון להגיע למיליון גם זה טיפשי לחשוב שכן כי אין מצב ששניהם יקחו את המיליון ביחד הוא יורה לעצמו ברגל הוא אומר לשרוד בכוונה שיהיה להם טוב להיות שם משמע לא להיות כמו רנין שרע לה ועצוב לה ובוכה... זה לשרוד אז אתה יכול להקים כת מעריצים לבנאדם כמו יוסי זו זכותך אבל זה ששי בדירה ולא ידיחו אותו אתם לא עושים טובה לאף אחד להפך להיות במקום הזה זה קשה ותאמין לי שכל אחד מהם באיזשהו מקום רוצה שידיחו אותו רוצה ללכת הביתה אז אולי זה גורם לך להרגיש טוב שאתה בחור קטן לכאורה שולט בבחור כמו שי אבל תאמין לי שי אחרי התוכנית עדיין יהיה לו חיוך גדול לא משנה מתי הוא יצא מהתוכנית הזו ואתה עדיין תשאר כאן

יניבל1

New member
שי לא תמים כמו שאתה חושב, זה עניין של סמנתיקה

ולא , אין לי רגשי נחיתות ליד שי , כי אני באמת חושב שמבחינה אישית אני מתעלה עליו (ולא רוצה לפרט למה ). אבל בלי קשר למה שכתבתי עכשיו אני לא מעריץ את שי, והאמת שלפעמים כשנאי יוצא מהבית ואני עוד מושפע מהתוכנית, אני מנסה להוציא אותו ואת שאר הדמויות מהראש שלי כי אני מרגיש מפודח (למזלי זה מצליח) כד כדי כך הסלידה שלי מהם . אני פה בפורום בדיוק כמוך ,כי אני מציצן עלוב שההתרחשויות בוילה מעניינות (טוב האמת שכבר כמעט לא, רק הערב) ואני,בדיוק כמוך, מעורב בזה , אז הכי לגיטימי שאני אנהל על זה דיון . אף אחד לא אומר לעופר שלח , בכיר פרשני הספורט בישראל לדעת רבים, מה אתה מבקר שחקני כדורסל?, כי הם שחקנים על אמת ויפים ועשירים וזוכים לתהילה ואתה סתם איזה קרח עם עין עקומה שלא שיחק מימיו כדורסל. תראה אני כבר קלטתי את הקטע שלך , אתה האינטלקטואל המגניב הזה שנכנס לפורום כדי להזכיר לנו כמה אנחנו חסרי חיים ושטחיים וכמה אנשים כמוך וכמו שי או ערן רמה מעלינו (באה לי עכשיו בדיחה על אורגיה של שלושתכם , אבל אני לא ארד לרמה הזאת....) שיבושם לכם.

איתי בל

New member
אני יודע שאתה חושב שאתה מתעלה עליו

ככה זה אנשים שהאגו משתלט עליהם הם בתחרות או שאתה תנצח או שאני אתה לא מצליח להבין שאתה ושי לא בתחרות והוא בנאדם בכוחות עצמו ואתה בוכחות עצמך ואין בכלל תחרות בינך ובין שי מי יותר נעלה כמו שאין ביני ובינך תחרות מי יותר נעלה אבל אתה ישר עושה תחרות כאילו אני בא מעלייך ואז יש לך צורך להיות מעלי ואני בכלל לא חשבתי על עצמי ועל השוואה שלי ושלך פשוט הסתכלתי עלייך ואמרתי מה שאני חושב עלייך יכול להיות שאני הבנאדם הכי קטן בעולם והכי מסכן ושלידך אני עלוב ואין לי זכות קיום לידך אבל זה לא עושה את הדברים שאמרתי לגבייך לפחות נכונים ובגלל שאני לא משווה אותי לאלייך אני לא חושש להגיד לך את הדברים כי אני לא בתחרות האגו משתלט עלייך זה הקטע שלך לצורך העניין

יניבל1

New member
אתה בעצמך כתבת עלי

ואני מצטט "עדיין יהיה לו חיוך גדול לא משנה מתי הוא יצא מהתוכנית הזו ואתה עדיין תשאר כאן" מה זה עם לא זילזול? זה כאילו יש לך בעיה עם הנוכחות שלי כאן?

איתי בל

New member
זה זילזול

אני כן אומר לך שאתה חי בסרט שאתה חושב שביום שידיחו את שי יהיה לו פרצוף ושהוא שם זין עלייך אני כן מדבר עלייך..אבל לא אמרתי לך אתה תשאר כאן ואני חזור לחיים הדבש שלי לא בתחרות שלך..גם אני בסך הכל אשאר כאן גם אני יושב בתחתונים ורואה את התוכנית אבל אני לא קשור לנושא...אתה עושה מזה תחרות אגו אני פשוט מדבר איתך עלייך וכן מזלזל בך בנושא הזה אבל אני לא אומר לך יש לי בעיה עם זה שאתה כן לך תזדיין אתה טיפש להפך..אני אומר לך אחי מה אתה שם זין בכלל למה אתה כזה רשע שאתה רוצה שלשי יהיה פרצוף כזה בכלל מה אתה בתחרות אגו שים זין זו תוכנית טלוויזיה שב תהנה תראה בו נדבר על זה אבל אל תקח את זה כזה קשה ואל תפתח כאלה עיניים על האנשים שם בטח לא על שי שהוא הכי בנאדם שם

יניבל1

New member
אני לא לוקח שום דבר שם קשה

לצפות בתוכנית הזו(ברגעים המעטים שיש אקשן) זו הנאה רצופה שלי אני אגיד לך משהו, אני אפילו לא שונא את שי , ואם תשים לב אני אפילו מחמיא לו על כושר המנהיגות והמניפולטיביות שלו, אני די בטוח שהוא היה לוקח את זסה כמחמאה (הוא עצמו התפאר בפני כולם על השנייים, הוא אמר שבתור איש עסקים הוא עושה מניפולציות שדן מנו יכול רק לחלום עליהם) כי בני אדם אוהבים מציצנות , אבל לא פחות מזה רכילות , והתוכנית ביחד עם הפורום מספקים את זה כל הליכלוכים שלי פה , אפילו המרושעים ביותר, הם לגמרי תחביב בשבילי אני לא באמת כועס

BeN ShaDe

New member
אם לרנין כ"כ קשה...

אז שתפרוש... לא הייתי רוצה לראות את זה קורה , אבל אם באמת היא לא מסתדרת עם האנשים ועם המשחק , אז עדיף שהיא לא תמשיך לסבול ולהתייסר.

Funk18

New member
מצחיק שהיא הצבועה הכי גדולה מכולם

ועוד מעיזה להגיד על כולם צבועים... יאלה את ,נעמה ואיתי הביתה...

יניבל1

New member
וידוי של רנין שיעניין כמה אנשים

עכשיו ,איזה שעה אחרי השיחה עם שי , כשהרגשות מהשיחה התרככו והיא התפכחה , היא מודה לג'ני ששי סינוור אותה לגמרי בשיחה , ושהיא מרגישה כמו מטומטמת שהיא נפלה לרגליו והכי מזה שהיא עוד תנצלה בפניו , היא אמרה שהיא קולטת עליו שהוא מניפולטור רמאי.

d a n 6

New member
נעמה הכי חכמה

היא אמרה "זאת שמרכלת עלינו שם החוץ היא יותר חזקה מכולנו ביחד" הכוונה לרנין והיא הזהירה במיוחד את צבר

d a n 6

New member
היא אמרה שהערבים מחבלים ושאנחנו מתגוננים

ורנין ברחה לה משם,זה היה לפני יומיים אם אני לא טועה ובכלל נעמה קלטה טוב מאוד מי זאת רנין והיא לא אוהבת אותה

יניבל1

New member
באיזה הקשר היא אמרה את המשפט הזה?

יכול ליהות שזו גזענות נטו, אבל יכול ליהות שזה היה מתוך דיון פוליטי ואז ז יותר מורכב.....

d a n 6

New member
לא ראיתי אבל ממה שהבנתי זה היה עקב דיון פוליט

כזאת היא רנין מעלה את הנושאים הפוליטיים ומצפה שכולם יסכימו ונעמה לא הסכימה. בכל מקרה אחר כך נעמה דיברה איתה ואמרה לה שזה בכלל לא היה אישי והם התחבקו

יניבל1

New member
הרנין הזו דפוקה בראש, אני לא צוחק

או שהיא מכורה לסצינות ולתשומת לב או שיש לה שינויים קיצוניים במצבי רוח , בכל מקרה הייתי ממליץ לה על טיפול פסיכיאטרי ..

למעלה