ברוכים הבאים לפורום ציפורי לילה

שמת לב שהוא לא התעמק בג'ו מרטין
אחרים התעמקו והגיעו לזהות שלו
הוא לא יכול היה,הוא הגיע בשלב שהתמונה הייתה מטושטשת,

לא כולם כמוך יכולים לחפור במהירות באינטרנט במקומות הנכונים.

יתכן גם שלא חפר אלא הסתמך רק על מה ששלחו לו אנשים.

אין דבר כזה בחינם
הכוונה שהוא לא מקבל ישירות כסף על זה,זה שהוא מנסה להרים את המוניטין שלו

ולהצטייר כמגן העם,נו טוב... אתה יודע.

גם הצפיות ביוטיוב זה גרושים ולא מחזיר השקעה.

ולא הגיע למה שהיה זמין כבר מההתחלה?
חשוד
שלח לו את התמונה אם הוא לא מפרסם בפייסבוק שלו סימן שאולי הוא חלק מהקנוניה.

ai27

Well-known member
הכוונה שהוא לא מקבל ישירות כסף על זה,זה שהוא מנסה להרים את המוניטין שלו

ולהצטייר כמגן העם,נו טוב... אתה יודע.

גם הצפיות ביוטיוב זה גרושים ולא מחזיר השקעה.

שלח לו את התמונה אם הוא לא מפרסם בפייסבוק שלו סימן שאולי הוא חלק מהקנוניה.
שלח לו אתה, אין לי פייסבוק

הקיסר קליגולה
התכוונתי הקיסר קלאודיוס. כשאתה גאון רב-תחומי אדיר מימדים שעובד מסביב לשעון, כותב אלפי מילים ביום ובמקביל עושה תואר ראשון, אז נוטים להתעייף, להתבלבל ולעשות טעויות של חוסר תשומת לב.
לפחות, ירד לך האסימון לא להתפאר באנגלית שאין לך |נחמה|
שכחתי גם לציין ששלוש מילים באנגלית זה לא התפארות באנגלית, בניגוד לטענתך, מה שעוד מוסיף ומוכיח עד כמה האנגלית היא בשבילך "וואו", עד כמה שאתה לא אחד מאיתנו ועד כמה שלעולם לא תהיה, על אף ניסיונותיך המגוחכים להשתייך אלינו.

אולי הפסיכיאטר שלך יוכל להשיב לך על כך, כי אני לא קורא חלומות ולא דימיונות.
עצוב לראות שכל-כך כואב לך וכל-כך אתה מקנא בי שאתה מכחיש את עובדת הישגיי האדירים...🤷‍♂️
בדיוק כמו איינשטיין.
איינשטיין לא היה אתאיסט. לא שזה כזה משנה מה הוא חשב או לא חשב. הוא היה חכם, אבל לא כל-כך "וואו" כמו מה שעושים ממנו. היו לו טעויות רבות וביניהן תורת היחסות. על טעויותיו הרבות כתבתי בגיל 17 ספר, ושמו "הטעויות של איינשטיין".
איתך יהיה לו 2 ציפורים במכה אחת ;)
לא 🤷‍♂️
לא חושב שמציקים לך, פשוט מלגלגים עליך למרות שזה לא יפה לצחוק על .... (תמשיך לבד :))
לא. מציקים לי ומטרידים אותי מתוך קנאה בי. אך זה בסדר. ממזמן השלמתי עם כך שכך ייראו חיי. אין שום ברירה. מעולם לא הייתה דרך אחרת. אלו הם חיי. אלו החיים שבחרתי לעצמי. כך נראים חייו של כוכב. או במקרה שלי-השמש בהתגלמותה.

autokollhto-toixou-hlios-diafora-400x400.png

או להראות סימנים שהן עומדות להתגשם.

בהתאם לתחזיותיי, טראמפ עומד לזכות במועמדות המפלגה הרפובליקנית ועל-פי כל הסקרים לנצח בבחירות הכלליות, שזה דבר שאני עוד אמרתי אותו כבר בפברואר של 2022, כשקראתי לו "הנשיא ה-45 וה-47 של ארצות הברית", שמונה חודשים ושלוש שבועות עוד מלפני שהוא בכלל הכריז על מועמדותו ב-15 בנובמבר של 2022, ואז שוב פעם טענתי שינצח בבחירות הכלליות (ובוודאי שבבחירות המוקדמות) במאי של השנה שעברה, 2023, כש-SupermanZW ויבגני עוד ניסו להגיד לי שלניקי היילי או רון דה-סנטיס יש סיכוי טוב לזכות במועמדות המפלגה במקומו. אני לעולם לא אשכח כמה סופרמן (כדרכו) הצחיק אותי באותו היום.

"אולי אתה לא יודע, אבל רפובליקנים רבים מטילים את האחריות לכשלון בבחירות האחרונות על דונאלד טראמפ ומעוניינים להחליפו" 😂

בעצם, למה אני מצטט אותו במקום לשים תמונה? הנה, תראו, זה פיפי 🤣

1709425196922.png

אני חזיתי את ניצחונו המסתמן של טראמפ בבחירות הכלליות בנובמבר של 2024 כבר בפברואר של 2022, ובמאי של 2023, סופרמן ויבגני מתווכחים איתי שרון דה-סנטיס או ניקי היילי עלולים לזכות במועמדות המפלגה לבחירות הכלליות :LOL:

אני גם חזיתי את נצחונו של טראמפ בבחירות הכלליות בפעם השלישית בספטמבר של 2023 בשרשור ארוך שהוקדש רק לכך.

עוד בהתאם לתחזיותיי, חזיתי בתחילת 2024 שהשנה "אלפים, עשרות אלפים ומאות אלפים של אנשים ייהרגו ברעידות אדמה, צונאמים והתפרצויות הרי געש".

עוד לא הגענו לכמויות ההרוגים האלו, אבל זה בדרך ובינתיים, ארבע ימים אחרי שדיברתי כבר הייתה התפרצות הר געש באיסלנד, תשע ימים אחרי שדיברתי הייתה רעידת אדמה בעוצמה 6.3 בברזיל ו-12 ימים אחרי שדיברתי הייתה רעידת אדמה בעוצמה 7.1 בסין. היו גם שריפות בצ'ילה שהרגו למעלה מ-130 אנשים. זה עוד ייעשה הרבה יותר גרוע מזה.

ורק בחודש שעבר, ובצורה המתיישבת יפה מאוד עם תחזיותיו של מאור פז, בית המלוכה בבריטניה הודיע על כך שהמלך צ'ארלס סובל מסרטן, ועל כן ככל הנראה ימות כבר בשנים הקרובות, וזאת בהתאם לכך שחזיתי כבר במאי של 2023 בכתביי, בשרשור שפורסם מספר חודשים לאחר מכן, באוגוסט של 2023, שהמלך צ'ארלס ימות ב-2026. תחזית מאוד אמיצה לזמנו, בהתחשב בכך שאז, עוד לא היה סרטן, בהתחשב בכך שאין גם היסטוריה של סרטן במשפחתו, ובהתחשב בכך שאמו נפטרה בגיל 96 ואביו נפטר בגיל 99.

ורק שיהיה ברור, כשאני אומר "עוד לא היה סרטן", אני לא מתכוון לזה שעוד לא הודיעו לציבור או שאפילו הרופאים של צ'ארלס לא ידעו וצ'ארלס לא ידע. אני מתכוון שבאמת ממש עוד לא היה סרטן שאפילו רק אפשר לגלות אותו, וזאת מכיוון שכאשר אכן יצאה הודעה בחודש שעבר, בפברואר של 2024, גם הודיעו שהסרטן התגלה מאוד מוקדם, כלומר שהוא בשלב הראשון שלו, כלומר שאפילו לא היה סרטן אפילו לא בשלב ראשון שצפוי להרוג את צ'ארלס בשנים הקרובות כאשר אני כתבתי את הדברים במאי של 2023 ופרסמתי אותם בחודש אוגוסט של אותה שנה, כאשר כאמור, לא היה סרטן, לא הייתה היסטוריה של סרטן במשפחה, ואמא ואבא מתו בגילאי 96 ו-99. ואני, כבר אז, חזיתי את מותו ב-2026 ובגיל 77, המוקדם מאוד למות בו במשפחתו, ובהיעדר כל אינדיקציה אחרת, נכון לזמנו.

אתם רשאים להתחיל להשתחוות.

57823878-crowned-boy-sitting-in-an-armchair.jpg

במשך מספיק זמן אני חס עליך בעקבות מחלת הנפש הקשה שלך, אך לכל תעלול יש גבול. כבר הזהרתי אותך בעבר שוב ושוב ואני מזהיר אותך פעם נוספת ואחרונה לפני תחילת פעולות התגמול, שאני לא מוכן ולא אהיה מוכן ליפול קורבן לעבריין חולה נפש שאת הסכסוך הישראלי-פלסטיני יהיה קל יותר לפתור מאשר את מלחמת העולמות המתרחשת בין שתי אונות מוחו.

בדיוק כשם שמאז ומעולם לא הייתי מוכן לכך, כך אני ממשיך שלא להיות מוכן להיחסם שוב ושוב על לא עוול בכפי, ובוודאי ובוודאי שאינני מסכים ואינני מוכן ששרשורים שהשקעתי זמן ומאמץ בכתיבתם יימחקו שוב ושוב ללא שיש בהם כל בעיה, כל זה רק בעקבות מחלת הנפש הקשה שלך.

אתה לא תחסום לי יותר חשבונות ואתה לא תמחק לי יותר שרשורים.

ראה הוזהרת בפעם האחרונה לפני תחילת פעולות התגמול.

בין פעולות התגמול הבאות המתוכננות:

המשך הפצת סיפורי מעלליך בכל תפוז, פנייה נוספת אל אבישי, פנייה אל כלי התקשורת תוך כדי הבטחת סקופ עסיסי, ועוד ועוד.

אני גם לא מוכן שאתה תטריד פה את הבנות ואני מוכן לחצוץ בגופי בינך לבינן בשביל להגן עליהן.

לא שזה התפקיד שלי, כן? מה שמעלה שאלה חשובה מאוד-איפה ההנהלה הגבוהה? איפה האדמין? איפה הבעלים של תפוז?

ביזיון. גועל נפש.

טפו.

להקיא עליהם ועליך.

face-vomiting-emoji-1796x2048-40qrdyot.png

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
במשך מספיק זמן אני חס עליך בעקבות מחלת הנפש הקשה שלך, אך לכל תעלול יש גבול. כבר הזהרתי אותך בעבר שוב ושוב ואני מזהיר אותך פעם נוספת ואחרונה לפני תחילת פעולות התגמול, שאני לא מוכן ולא אהיה מוכן ליפול קורבן לעבריין חולה נפש שאת הסכסוך הישראלי-פלסטיני יהיה קל יותר לפתור מאשר את מלחמת העולמות המתרחשת בין שתי אונות מוחו.

בדיוק כשם שמאז ומעולם לא הייתי מוכן לכך, כך אני ממשיך שלא להיות מוכן להיחסם שוב ושוב על לא עוול בכפי, ובוודאי ובוודאי שאינני מסכים ואינני מוכן ששרשורים שהשקעתי זמן ומאמץ בכתיבתם יימחקו שוב ושוב ללא שיש בהם כל בעיה, כל זה רק בעקבות מחלת הנפש הקשה שלך.

המשך הפצת סיפורי מעלליך בכל תפוז, פנייה נוספת אל אבישי, פנייה אל כלי התקשורת תוך כדי הבטחת סקופ עסיסי, ועוד ועוד.

אני גם לא מוכן שאתה תטריד פה את הבנות ואני מוכן לחצוץ בגופי בינך לבינן בשביל להגן עליהן.

לא שזה התפקיד שלי, כן? מה שמעלה שאלה חשובה מאוד-איפה ההנהלה הגבוהה? איפה האדמין? איפה הבעלים של תפוז?

ביזיון. גועל נפש.

טפו.

להקיא עליהם ועליך.

צפה בקובץ המצורף 99666
כה אמר חולה הנפש המשועמם שזקוק לטיפול נפשי בהול.

כי שמע. מספיק נזקים גרמת עד כה כדי שתיחסם לעוד 23 גלגולי חיים. ברור שאין כל מחילה לאדם שרק מבקש סליחה ולמחרת חוזר ככלב אל קיאו. ככל שאבישג יושב לו בחיבוק ידיים אני אפעל כדי להפריע לך במלאכת ההשחתה שלך. איומים לא ממש משפיעים עלי. אז תודה על תשומת הלב.

פולגאר

Well-known member

ביזיון. גועל נפש.

טפו.

להקיא עליהם ועליך.

צפה בקובץ המצורף 99666
אתה מבזה את עצמך מיום ליום, מצד אחד טוען שתפנה לאבישי ומצד שני מקלל אותו,
לך לטיפול וישא"ק.

evglev1

Well-known member
מנהל
כן, מושון.
במלחמה כמו במלחמה הכל כשר.
כפי שאתה כמנהל בלי בושה מביא את הפורטל של דברי הבלע של מלאכת מחשבת (לשעבר)
כך אני אפגע בך בכל דרך אפשרית.
תפנים, הפורומים של תפוז אינם נחלת אבותיך וסביך
אתה קיבלת בטעות את האפשרות לנהל ומאז אתה מחפש רק לריב עם אנשים.
חשבת שאני ושחר פראיירים? הנה ראית על בשרך שאנחנו לא פראיירים.
אנחנו לא ניתן לך לנעול פוסטים באופן שרירותי רק בגלל ששחר לא בא לך טוב בעיניים.
סליחה, אבל מי שמתנהג כאילו תפוז הוא נחלת אבותיו הוא דווקא אתה. אין לך שום זכות לחסום אנשים על שהם כותבים בפורום מסוים ושיטת המלחמה שבחרת היא ילדותית. אף אחד בפורום הליכוד (חוץ משחר) לא חייל שלך ואף אחד בפורום אקטואליה לא חייל של משה, לכן שום זכות להתייחס לגולשים כמו לחיילים בצבא האויב. בסוף תביא או לכך שיסגרו לגמרי את כל הפורומים של תפוז או שיעיפו אותך מההנהלה ואז משה יוכל לחסום אותך ואת שחר לצמיתות. אתה חוסם ימנים ששותפים לדעתך, אל תבנה על זה שהם יבינו שכשכורתים עצים עפים שבבים, בסוף החברים הכי קרובים שלך יתלוננו עליך וכשיראו שגם גולשים מימין וגם גולשים משמאל נפגעים ממך וכועסים עליך, להנהלה לא תהיה ברירה אלא לקחת ממך את הכוח.

אם יאיר נתניהו היה ראש ממשלה בפועל ולא באמצעות אביו, או שהוא היה מודח או שהמדינה הייתה מושמדת ואתה מנהל את הפורום באותו חוסר אחריות שיאיר נתניהו היה מנהל את המדינה עם היה מקבל את כל הסמכות והאחריות כאש ממשלה.

למעלה