היי לכולם

היי לכולם../images/Emo13.gif

זאת הפעם הראשונה שאני נכנסת לפורום, אני לא מסתדרת עם מחשבים וגם ככה המחשב קצת דפוק. אני מצטערת שלא נכנסתי קודם... אני מקווה שכולם אוהבים את הסידרה ואני מנסה עכשיו להיכנס לפורום כמה שיותר

ספירררר!!!

אני כבר רוצה לדבר איתך... אבל נאבד לי הפלאפון ואיתו המספרים של כולכם!!! בגלל זה לא התקשרתי אלייך...

idodo cohen

New member
למרות שמאוד בא לי להאמין..

עכשיו בגלל הקטע של "נאבד לי הפלאפון" נדמה לי שאת מתחזה.. אני לא קונה את זה. את אלמה אני מאוד אוהב והיא שחקנית מדהימה. וגם את שחקנית טובה שאת משחקת את אלמה פה בפורום, אבל זה רמאות.

עידו, לי זה דווקא מתחבר יופי

המספר פלאפון שלה היה לא מחובר המון זמן, אם היא איבדה אותו אז הגיוני שהיא חסמה אותו ובגלל זה הוא לא מחובר... גם אתמול שלחתי לה שאלת זיהוי באופן פרטי...

idodo cohen

New member
אז..

סליחה שלא האמנתי אלמה. אם השחקנים שאני מכיר מאשרים אז זאת כנראה את. אבל זה היה קשה לדעת... אני קצת חשדן, מה לעשות. טוב, כל אחד יכול לטעות, ואני מודה שטעיתי.. את ממש חמודה, שחקנית טובה, וגם הדמות שלך ממש אחלה (לא שזה משנה). ו.... שוב סליחה.

DanieLMeLeH

New member
Hi

מה קורה יהונתן לדעתי אתה ממש אחלה שחקן מוכשר! יש לך מסינגר או איסיקיו??... בי גבר

SiM GirL

New member
ספירוש המותק../images/Emo70.gif

אני חולה עליך
איך שאת משחקת אותה בסדרה ה'רגישה'...טיפ-טלנובלות מתאימות לך... תכלס-חולה עליך
מוואה במצח, מוואה בטוכס ומוואה בלחי
בחיים

Ben LeVi 232

New member
אני מקווה באמת שזו אלמה

ואם כן היא תואדם בהקדם
בכל אופן- ברוכה הבאה

tAcki

New member
:)

הכל סבבה :) איזה חמודה את.. חח מסכנה עם זה שנאבד לך הפלאפון.. אבל חפיף :) יש דברים יותר חשובים את מוכשרת בטרוף :) סתם לידע כללי חח יאללה ביי בינתיים

למעלה