היי לכולם

yarden93

New member
אדםםםם

היי!!!!........ תגיד לי ברצינות בן כמה אתה? 17??????? איך?

mayailani

New member
מהלוש!

איזה כייףףף מחר מתחילים בעשרה לתשע! מהלולהה... היה לי רעיון לשיר במוסיקלי חשבתי עליו כל הדרך ואחרי שהתקלחתי..שכחתי! אני לא מאמינה! אה וחוצמזה הסדרה מושלמת מהמעריצה האלמונית שלך (היא כבר לא כל כך אלמונית הזאתי מז' הה?)

nitzile

New member
אלמה!!

ממי איזה נחמש שהצטרפת לנו לפורום! מה קרה למחשב הנוראי שלך שלא הצלחת להיכנס לפורום? רק רציתי לומר שאת משחקת נהדר וכל הכבוד לך ומגניב לך ובהצלחה (ואני מרגישה קצת חנפנית, אבל... נו.... זאת האמת המקרה הזה) =)

shachari

New member
אלמממה כמה חכיתי לך !

אלמה את לא יודעת כמה חכיתי לך ! הלוואי והיו לי חברות כמוך וכמו ספיר ! אתם חברות טובות ?! אם תוכלי יש לי בקשה קטנה , את יכולה לבקש מאדם הירש להכינס לפורום ולהגיב יש מלא ילדים שמחכים לו ....

..

סליחה שאני מתערבת... היא בת 14 וחצי והיא מזה עסוקה ככה שקשה לה ולעוד שחקנים להיכנס לפורום חחח הם ילדים עסוקיםם..!

אלמה

אלמההההה! זו את?! באמת? יאו אני איזו מאמי אני אוהב אותך, את משחקת נהדר! פלייז, איך אפשר לשלוח לך מסר?

mayailani

New member
אלמה'וש (מהלש) עזרתי לך קצתתת

סליחה על ההתערבות פשוט אלמה ואני חברות ממש טובות... היא בת 14.5 והיא באמת ילדה מאוד עסוקה..עכשיו שיש לנו מלא (מלא זו לא מילה) מבחנים וזה.. אבל היא בטוח תענה לכם\ן איך שהיא תיכנס אז תשלחו שאלות והיא בטוח תענה, לפחות האלמה שאני מכירה תענה אלמה את החברה כהי טובה שלי אני אוהבת אותך בובה (t)

Avitalkrup1991

New member
היי אלמה!!

קוראים לי אביטל!! ורק שתדעי שגם אני לא משהו מתחברת למחשבים
אני מזה מעריצה את איך שאת משחקת!! רציתי לדעת אם שיחקת במקום כלשהו לפני ראש גדול??

°°NaTaLi°°

New member
היא לא שיחקה בשום מקום אחר

"ראש גדול" גילו אותה! כתוב בכל מקום חח! בעיתונים ובאינטרנט! מה אני לא צודקת?

LuLiLoPiLaTo1

New member
היא שיחקה בילדים יוצרים סרטים בערוץ

6.. מישהי פה זיהתה ולפי מה שאני זוכרת זו היא
אם זו היא,היא שיחקה שם ילדה דתיה שלומדת בבי"ס חילוני ואיך היא מתמודדת למשל עם מסיבות ביום שישי..

אלמההההההההה!!!!

לא להאמין! לאחר היעלמות מסתורית פתאום היא צצה לי פה! מה שלומך??? דברי איתי בפרטי!

לשרונוש' (המקסימה)דנטר

הייי ממצב??? את כל כך מוכשרת!!! אני חולה עלייך! את גם מאוד מצחיקה נגיד כשריקרדו(יונתן שנברג) בה ואמרף רציתי ליבדוק רק כפאסה אז אמר לו פאסה באסה ואני נירקעתי מצחוק!!! חחח... יש לך איסיקיו או מסנג'ר? תעני לי בהקדם! ל*(ה.

olcoop

New member
לאלמה!

היי אלמה.. מה קורה? אני שמחה שנכנסת לפורום! אני חושבת שאת שחקנית טובה! עם תרצי נוכל להתכתב בפורום או באייסיקיו (עם יש לך) בהמון אהבה אולגה

למעלה