היי לכולם

shirel 1211

New member
לאלמה!!!../images/Emo142.gif

היי... מה המצב?! קוראים לי שיראל. רק שתדעי לך שאת שחקנית מדהימה ומתוקה בטירוף!!! אני רוצה להיות שחקנית, אבל שחקנית ברמה שלך. אוהבת אותך, שיראל
.

SiM GirL

New member
אלמוווש../images/Emo70.gif

את משחקת נ-ה-ד-ר
ואת מזה חמודה...את ורועי המועדפים (בלי להעליב, כי אני חולה על כ-ו-ל-ם אבל על איתי ומור [בסדרה, ברור...] אני הכי חולה אבל במציאות אני עדיין לא יודעת...כי אני רק אתמול ראיתי את הפורום הזה) נ.ב: רועי אתה מאמי
היה כיף לדבר איתך

אלמה כנסייייייי !!!

היי אלמה.... את שחקנית מעולה הכי טובה שם !!! את כוסית רצחחחח ... סוף סוף נכנסת לפורום !!! אגב בת כמה את ?!

אלמושששש!../images/Emo24.gif

קודם כל אני חייבת להגיד שאת מדהימה ביופיךךך ואת משחקת חבל"ז ברוכה הבאה לפורום!
חולה עליךךך יום נעים רעות

hilaloosh12

New member
היי אלמה

מה המצב? אני הילה, אני מאוד אוהבת את הסדרה, את משחקת שם יפה מאוד, וגם כל השחקנים האחרים, בהצלחה בצילומים.

sbhshi

New member
היי!

הכינוי שלי הוא לא שבשי אבל לא חשוב אני מאחלת לך הרבה בהצלחה אלמה... אני מעריצה שלך... הסדרה אכן מאוד יפה.. ואני צופה בה כל ערב ואני מקווה שבסדרה תהיי בסוף חברה של אדם! ביי עדי!

תמיר1991

New member
היי אלמה../images/Emo70.gif

ברוכה הבאה לפורום, שמחים לראות אותך כאן
ברכות על המשחק המצויין של מור! תמיר.

גור מורד אדם ואלמה!!!!!

יש לי רק דבר אחד לשאול אותכם! איך אתם עשיתם את זה??. אני בעתיד יהיה מפורסמת לא משנה למה... תזכרו את השם עדי הורוביץ. נראה לי שאלמה יודעת למה אני יהיה מפורסמת רמז אחד התחביבים שלי. אתם משחקים כל כך יפה כולכם קשה להאמין ואתה אדם יווווווווווואו זה בטח קשה מוות לשחק את התפקיד שלך עכשיו... נכון? תוכלו בבקשה להחזיר תשובות נשיקות עצומות: עדי.

בתאל5

New member
לאלמה המתוקה

אני רוצה להגיד לך שאת שחקנית ממש מדהימה !!!! את שיחקת בסרט בערות הילדים נכון בפרויקט ילדים יוצרים סרטים? איך קראו לסרט?

../images/Emo25.gifלאלמה

את כזאת חמודה ושחקנית מצויינת!!! אם יש לך איסי או משהו תחזירי לי תשובה... מעריצה אותך מאוד מעיין.

אלמה

היי, אני יגאל, מה קורה? יאו טוב שנרשמת לפה אין לך מושג כמה אני שמח את משחקת נהדר! תעני לי בפרטי, כתבתי לך. ):

אלמושש אני מתה עליייךך

אלמה את כזאת יפיופההההההההה ואת כל כך טובה במשחקק.. במקומך הייתי מעיפה לתמור כאפה מראה לו פי מי הבוסס!! חח אני בטוחה שבמציאות היית עושה את זה.. באיזה כיתה את? ושאר השחקנים!? אשמח אם תעני לי... דניאל

למעלה