היי לכולם

mayailani

New member
לכלמי שלא מאמיןן

אין שום סיבה שלא תאמינו לאלמה,(מהלוש מתה עלייך!) היא בן אדם נורא כן, חוצמזה אני לא חושבת שהיא מסתדרת מספיק עם מחשבים בשביל להבין שכשכתוס 'שם', היא לא תכתוב את השם שלה..חיחיחי.. סתם מהלי אני מתה עלייך, תמשיכי להיות כמו שאת אוהבת, מאיה!!! ותאמינו לה!!!!!!!!!!!

mayailani

New member
מהל! כנסי

מהלי יו כמה מעריצים יש לך אני בשוקק!! אני מזה שמיחה בשבילך!! המון בהצלחה מותק!! אלמה בן זאב=השחקנית הכי טובה שאי פעם נולדה!! יו אני כל כךל שמחה בשבילך!!! תעני להם, למרות ש...זה בטח נורא קשה עם המחשב שלך חיחיחיחיחיחיחחחח טוב זהו i love mhl!!

shizza

New member
מדהימה

את מדהימה וזהו... אני חסרת מילים ובכלל...כולכם מדהימים אחד אחד!!!

אלמה!

היי אלמה מה 'ניינים? אני מקווה ובטוחה שהכל סבביות... רק רציתי להגיד לך שאת נהדרת את שחקנית מעולה! ואני מה זה אבל מה זה מזדהה עם הדמות שלך! בהצלחה בהמשך הדרך! צ'או! עניבה שחורה! ואני בת לא בן... הכינוי שלי לפעמים מבלבל=/

Na0r15

New member
לאלמה

אני רוצה את המספר שלך אני רוצה לדבר איתך......

Na0r15

New member
לאלמה

אני רוצה לדבר איתך ואת המספר שלך בבקשההההה

Na0r15

New member
לאלמה

אלמה אני רוצה לדבר איתך טלפון שלי ותביא לי את המספר הפלאפון שלך אם את יכולה 0506387090

Na0r15

New member
לאלמה

אלמה אני רוצה לדבר איתך ואני רוצה את המספםר שלך בבקשההההההה המספר שלי הוא...0506377090

Na0r15

New member
לאלמה בן זאב

בבקשה...אלמה... תביאי לי את המספר שלך... אני רוצה לדבר איתך... המספר שליע הוא 0506377090

tAcki

New member
חחח

והיא לא הבינה את זה מה4 ההודעות הקודמות :/

mayailani

New member
זו סתיו ולא מאיה

אלמה קטנה מה קורה.? דבר ראשון תתחדשי על הדברים שקנית בקנבלו ואת חייבת לי 50 ש"ח אל תשכחי עכשיו מאיה מתערבת: "ואני אוהבת אותך ואת ארלקינו הולהט שלייי!" בקיצור אני חולה עלייך תמשיכי לקנות בגדים בהיינס ולמעריצים שתדעו שאני ואלמה הולכות ביום חמישי התשיעי לחודש אני ואלמה הולכות לקניות בשינקין ואם אלמה תגלה שרשמתי את זה היא תרצח אותי אז אני אוהבת אותך מהל באהבה ענקית מסתיו'ש

למעלה