הכסף מדבר ועכשיו הם ברשימה השחורה ולא כ"כ חכמים כפי שהיו 😎

פולגאר

Well-known member

vinney

Well-known member
בדיוק מה שניסיתי להסביר לחבורת המתלהמים שלנו פה.

בסופו של דבר הכל זה כסף. רק צריך למצוא איפה זה כואב.

הפרבולה1

Well-known member
בדיוק מה שניסיתי להסביר לחבורת המתלהמים שלנו פה.

בסופו של דבר הכל זה כסף. רק צריך למצוא איפה זה כואב.
לא נכון , לא הכל זה כסף, זה גם מה שחשבו בישראל הדרג המדיני והצבאי כולל ביבי שהכל זה כסף ואם נמשיך בתמריצים הכלכלים לעזה זה יביא לרגיעה בטחונית, הם טעו בגדול.
מסתבר שהערבים בעזה רצו ורוצים את האדמה שלנו ולא ניירות צבעוניים או עגולי מתכת ( כסף ), מה שמצחיק שהערבים אמרו ואומרים זאת בעצמם והשמאל ( כולל ביבי "הימני" ) לא הקשיבו להם , והחליטו במקומם מה הם רוצים ( כסף ).

פולגאר

Well-known member
לא נכון , לא הכל זה כסף, זה גם מה שחשבו בישראל הדרג המדיני והצבאי כולל ביבי שהכל זה כסף ואם נמשיך בתמריצים הכלכלים לעזה זה יביא לרגיעה בטחונית, הם טעו בגדול.
מסתבר שהערבים בעזה רצו ורוצים את האדמה שלנו ולא ניירות צבעוניים או עגולי מתכת ( כסף ), מה שמצחיק שהערבים אמרו ואומרים זאת בעצמם והשמאל ( כולל ביבי "הימני" ) לא הקשיבו להם , והחליטו במקומם מה הם רוצים ( כסף ).
תבדיל בין הפרימיטיביים למשכילים.

vinney

Well-known member
אתה פשוט לא קולט - לאף אחד לא איכפת מהערבים בעזה. הסטודנטים האלה, בספק אם בכלל יכלו למצוא את עזה על המפה.

הפרבולה1

Well-known member
אתה פשוט לא קולט - לאף אחד לא איכפת מהערבים בעזה. הסטודנטים האלה, בספק אם בכלל יכלו למצוא את עזה על המפה.
יכול להיות שלא איכפת להם מהערבים בעזה, הם פשוט אנטישמיים שונאי ישראל ולא בטוח שלחץ כלכלי ישפיע עליהם אולי רק למראית עין הם ירסנו את השינאה שלהם.

זה דוקא רעיון טוב להראות להם את עזה על המפה , אולי חלק מהם שהמחאה שלהם נגד ישראל נובעת רק מבורות שכאילו ישראל עושה ועשתה מצור יבשתי על עזה יראו שעזה בעצם מחוברת למיצריים ודי לחכימה...

אגב לא בטוח שהצעד של אותו מליארדר יהודי ביל אקמן ירסן את האנטשימיות, זה רק יגביר את הסטראוטיפ האנטשימי שהנה היהודים שולטים בכלכלת העולם.

vinney

Well-known member
זה דוקא רעיון טוב להראות להם את עזה על המפה , אולי חלק מהם שהמחאה שלהם נגד ישראל נובעת רק מבורות שכאילו ישראל עושה ועשתה מצור יבשתי על עזה יראו שעזה בעצם מחוברת למיצריים ודי לחכימה...
וואו, יכול להיות שאשכרה הצלחתי לשכנע אותך במשהו?
אגב לא בטוח שהצעד של אותו מליארדר יהודי ביל אקמן ירסן את האנטשימיות, זה רק יגביר את הסטראוטיפ האנטשימי שהנה היהודים שולטים בכלכלת העולם.
גם נכון. אבל זה לא הֿפריע לאף אחד גם עד עכשיו. אפילו בארץ אנשים מחזרים את השטויות האנטישמיות נגד סורוס ואחרים בזמן שמארחים את מאסק שבשבילו אנטישמיות זה עסק.

הפרבולה1

Well-known member
גם נכון. אבל זה לא הֿפריע לאף אחד גם עד עכשיו. אפילו בארץ אנשים מחזרים את השטויות האנטישמיות נגד סורוס ואחרים בזמן שמארחים את מאסק שבשבילו אנטישמיות זה עסק.
סורוס הוא שמאלני אנטשימי שתומך באויב הערבי נגדינו , הוא תרם לארגונים שונאי ישראל ואילו מאסק תרם לאחרונה כסף לישראל .

גם מבחינה עסקית טהורה אני מעריך הרבה יותר את מאסק מאשר את סורוס , סורוס עשה את הונו מספקולציות במטבעות מבלי להביא ערך מוסף לאנושות ובעצם מצדיק את הסטראוטיפ האנטישמי נגדו עם עסקי האוויר לא יצרניים ואני מבין את השינאה כלפיו בהרבה מקומות כמי שפוגע בכלכלה של מדינות עם הספקולציות שלו . ואילו מאסק עשה את הונו בקידום תעשית המכוניות החשמליות ועוד שזה תרומה ממשית לאנושות.

vinney

Well-known member
סורוס הוא שמאלני אנטשימי שתומך באויב הערבי נגדינו , הוא תרם לארגונים שונאי ישראל ואילו מאסק תרם לאחרונה כסף לישראל .
מאסק אולי תרם משהו כדי לכפר על השטויות שהוא עושה בטוויטר, אבל מה שהוא עושה בטוויטר גורם להרבה יותר נזק מכל התרומות שלו ביחד.

סורוס, לעומת זאת, הוא תורם משמעותי לארגונים יהודיים, ארגוני זכויות אדם, וכן - גם לישראל. אולי לא לטובת עלובי הנפש כמוך, אבל לך גם אני לא מוכן לתרום אגורה שחוקה.

גם מבחינה עסקית טהורה אני מעריך הרבה יותר את מאסק מאשר את סורוס , סורוס עשה את הונו מספקולציות במטבעות מבלי להביא ערך מוסף לאנושות ובעצם מצדיק את הסטראוטיפ האנטישמי נגדו עם עסקי האוויר לא יצרניים ואני מבין את השינאה כלפיו בהרבה מקומות כמי שפוגע בכלכלה של מדינות עם הספקולציות שלו . ואילו מאסק עשה את הונו בקידום תעשית המכוניות החשמליות ועוד שזה תרומה ממשית לאנושות.
וואו.... ואומרים שאין יהודים אנטישמיים... תראו אותך אוכל מכף היד של גבלס!

הפרבולה1

Well-known member
סורוס, לעומת זאת, הוא תורם משמעותי לארגונים יהודיים, ארגוני זכויות אדם, וכן - גם לישראל. אולי לא לטובת עלובי הנפש כמוך, אבל לך גם אני לא מוכן לתרום אגורה שחוקה.
הוא תרם לאויבי ישראל שמכנים את עצמם "ארגוני זכויות אדם" כמו ארגון עדאלה והרש"פ הנאצית . ואני לא צריך את הכסף שלך וגם לא של גורג סורוס .

וואו.... ואומרים שאין יהודים אנטישמיים... תראו אותך אוכל מכף היד של גבלס!
מה לעשות אלו שמבקרים את סורוס צודקים , הוא מצדיק במלואו את הסטראוטיפ של היהודי שמתעסק בעסקי אוויר , אני לא מעריך יהודים כאלו, אני מעריך יהודים ציוניים שעשו עליה לארץ עובדים את האדמה בונים ישובים מתנחלים בכל מקום בארץ ישראל ( כולל שיטחי C ) ולא יהודונים כמו גורג סורוס שמנסה להתחנף לגויים עם תרומות ל"ארגוני זכויות אדם" שרובם עוסקים בהשמצת ישראל.

vinney

Well-known member
הוא תרם לאויבי ישראל שמכנים את עצמם "ארגוני זכויות אדם" כמו ארגון עדאלה והרש"פ הנאצית . ואני לא צריך את הכסף שלך וגם לא של גורג סורוס .
אוקי.
מה לעשות אלו שמבקרים את סורוס צודקים , הוא מצדיק במלואו את הסטראוטיפ של היהודי שמתעסק בעסקי אוויר , אני לא מעריך יהודים כאלו
אתה בעצם אומר שליהודים אסור לעסוק בתחומים מסויימים? המם.... מה עם לשים סימן על הבגד כדי שכולם ידעו שאסור להם? אולי צריך להגדיר מקומות ספציפיים כדי שכולם ידעו איפה הם יכולים לחיות? או... פשוט נפטר מהם וזהו?

הפרבולה1

Well-known member
אוקי.

אתה בעצם אומר שליהודים אסור לעסוק בתחומים מסויימים? המם.... מה עם לשים סימן על הבגד כדי שכולם ידעו שאסור להם? אולי צריך להגדיר מקומות ספציפיים כדי שכולם ידעו איפה הם יכולים לחיות? או... פשוט נפטר מהם וזהו?
אני לא אוהב כאלו שעושים את הונם מספקולציות בשוק ההון , ביחוד לא שיהודים עושים זאת , הציונות ניסתה להפוך את היהודים לאנשים יצרניים עובדי אדמה ולגמול אותם מעסקי אוויר . וסורוס מסמל את היהודון הגלותי שממשיך בעסקי אוויר .

vinney

Well-known member
אני לא אוהב כאלו שעושים את הונם מספקולציות בשוק ההון , ביחוד לא שיהודים עושים זאת , הציונות ניסתה להפוך את היהודים לאנשים יצרניים עובדי אדמה ולגמול אותם מעסקי אוויר . וסורוס מסמל את היהודון הגלותי שממשיך בעסקי אוויר .
עסק זה עסק. טוויטר זה לא ״עסקי אוויר״? והנה, אתה מהלל את מאסק שמביע דעות אנטישמיות אפילו יותר ממך.

מי אתה שתגיד למישהו במה מותר לו או אסור לו לעסוק? לך תחפש מי ינענע אותך, מתנחבל חצוף.

הפרבולה1

Well-known member
עסק זה עסק. טוויטר זה לא ״עסקי אוויר״? והנה, אתה מהלל את מאסק שמביע דעות אנטישמיות אפילו יותר ממך.
טוויטר זה הרבה פחות מספקולציות במטבעות , זה רשת חברתית באינטרנט עם טכנולוגיה עשירה מאחוריה.
מי אתה שתגיד למישהו במה מותר לו או אסור לו לעסוק? לך תחפש מי ינענע אותך, מתנחבל חצוף.
אני לא אומר לו מה לעשות, אני פשוט מתמוגג מכך שהוא אדם שנוא ברוב העולם כמי שפוגע בכלכלות של מדינות , הוא סתם יהודון שמאלני אנטי ציוני כמוך בעצם .

vinney

Well-known member
טוויטר זה הרבה פחות מספקולציות במטבעות , זה רשת חברתית באינטרנט עם טכנולוגיה עשירה מאחוריה.
וזה לא עסקי אוויר איך? ובמילא מאסק לא עשה שום דבר מזה. מאסק התעשר מפייפל, אבל עיקר התרומה לפייפל באה דווקא מפיטר ת׳יל (עוד נבלה).

סורוס עשה את הונו כי הוא מבין בכלכלה ובעסקים, ובניגוד למאסק ומתעשרי אינטרנט האחרים (כמו אותו פיטר ת׳יל שניצל את הונו כדי לגרום לפשיטת רגל של עיתון שפרסם שהוא הומו), מנצל את הונו להיטיב עם העולם. וכן, לתמוך בארגוני זכויות אדם ולהתנגד לפאשיסטים כמוך זאת מטרה מצוינת.

אני לא אומר לו מה לעשות, אני פשוט מתמוגג מכך שהוא אדם שנוא ברוב העולם כמי שפוגע בכלכלות של מדינות , הוא סתם יהודון שמאלני אנטי ציוני כמוך בעצם .
אתה מתמוגג מאנטישמיות, איזה יופי....

למה אתה חושב שזה בסדר שאתה מתמוגג מזה ששונאים יהודים שאתה לא אוהב, אבל כשאחרים מתמוגגים משנאה כלפייך - זה לא בסדר, אנטישמיות, מלחמה, יאללה בלגן?

אתה טוען שציונות = לעבוד את האדמה. במה אתה עוסק בדיוק, ציוני שכמותך? אתה פה כי זה פורום חורשי האדמה?

הפרבולה1

Well-known member
וזה לא עסקי אוויר איך? ובמילא מאסק לא עשה שום דבר מזה. מאסק התעשר מפייפל, אבל עיקר התרומה לפייפל באה דווקא מפיטר ת׳יל (עוד נבלה).

סורוס עשה את הונו כי הוא מבין בכלכלה ובעסקים, ובניגוד למאסק ומתעשרי אינטרנט, מנצל את הונו להיטיב עם העולם. וכן, לתמוך בארגוני זכויות אדם ולהתנגד לפאשיסטים כמוך זאת מטרה מצוינת.
לא בטוח שלהטיב עם העולם זה כמעט למוטט את הבנק של אנגליה ? מי שתורם לעדאלה או לרש"פ תורם ישירות לממשיכי הנאצים , כלומר הוא תורם לפשיסטים.

אתה מתמוגג מאנטישמיות, איזה יופי....

למה אתה חושב שזה בסדר שאתה מתמוגג מזה ששונאים יהודים שאתה לא אוהב, אבל כשאחרים מתמוגגים משנאה כלפייך - זה לא בסדר, אנטישמיות, מלחמה, יאללה בלגן?
כי אני בצד של הציונות, כי סורוס הוא יהודון עלוב אנטי ציוני ולכן אני שמח ששונאים אותו , ואילו המתישבים בארץ ישראל כולל בשיטחי C כולל נערי הגבעות הם ציוניים אמיתיים .
אתה טוען שציונות = לעבוד את האדמה. במה אתה עוסק בדיוק, ציוני שכמותך? אתה פה כי זה פורום חורשי האדמה?
עצם זה שאני פה , ומשלם מסים למדינת ישראל זה כבר ציונות , לא חייבים להיות חקלאי כדי להיות ציוני, גם לעבוד בהייטק הישראלי זה ציונות. אתה לעומת זאת ברחתה מכאן אחרי שעראפת שתליתם בו תיקוות דפק אותך ואת השמאל ועשה ממכם צחוק לאורך כל תהליך אוסלו האומלל ופתח במילחמת אוסלו בשנת 2000.

vinney

Well-known member
טוב, לסכם את הדיון:

מתנחל תומך חמאס שקורא לחיסולה של מדינת ישראל והקמת מדינה ערבית עליה שחוזר על סיסמאות המחבלים והרוצחים ומהלל את נערי הגבעות שרק אתמול רצחו בדם קר יהודי בירושלים - ציוני.

יהודי מצליח שתורם רבות לארגונים יהודיים ולמדינת ישראל - יהודון אנטישמי.

הכל ברור.

הפרבולה1

Well-known member
יהודי מצליח שתורם רבות לארגונים יהודיים ולמדינת ישראל - יהודון אנטישמי.
נכון, לא מדובר ביהודי מצליח שיש להתגאות בו אלה אלה יהודון שמאלני שהוא בושה לעם היהודי, שגרם לנזקים כלכלים למדינות בעולם על ידי ספקולציות מטבע גרף הון והגביר את האנטישמיות, ותרם לארגונים פשיסטיים ניאו נאצים כמו הרשות הפלסטינית וארגוני שמאל קיצוניים והזויים ששוללים את זכותם של היהודים להגדרה עצמית במולדתם היחידה.

vinney

Well-known member
ואחרי זה תתפלא למה כל העולם יורק עלייך... תקרא לפעמים את מה שיוצא לך מהמקלדת, אפילו מתנחלים צריכים להתבייש בך, אתה פשוט בן אדם נוראי.

הפרבולה1

Well-known member
ואחרי זה תתפלא למה כל העולם יורק עלייך... תקרא לפעמים את מה שיוצא לך מהמקלדת, אפילו מתנחלים צריכים להתבייש בך, אתה פשוט בן אדם נוראי.
אגב פורסם שגופים פיננסים עשו עסקאות שורט חריגות על מדד המניות בבורסה הישראלית ב 2 באוקטובר, עולה חשד שהם ידעו על המתקפה הצפויה. מי עומד מאחורי עסקאות אלו ? החשוד הראשון שעולה בדעתי זה גורג סורוס שאולי ידע מראש על המתקפה הזאת, אותו הראשון שהיייתי חוקר באשמת שימוש במידע פנים , יש לו את כל המניעים והאמצעים, הוא גם שונא ישראל ידוע וגם יש לו את האמצעים הכספיים לממן עסקאות כאלו בהקיפים גדולים שהם עסקאות די מסוכנות בד"כ .

למעלה