המחליפה של "מיתרי הלב" היא "תתעודדו"

Hadar 169

Active member
קומדיה רומנטית מוזיקלית בשילוב מסתורין אם לדייק את ההגדרה:p
איזה יופי שהביאו משהו קומי! נראה ממש טוב(y)בהחלט מתכוונת לנסות גם אותה בהמשך:-]

evglev1

Well-known member
מנהל
קומדיה רומנטית מוזיקלית בשילוב מסתורין אם לדייק את ההגדרה:p
איזה יופי שהביאו משהו קומי! נראה ממש טוב(y)בהחלט מתכוונת לנסות גם אותה בהמשך:-]
נקווה שהקוריאניות יישארו תקופת זמן משמעותית בוי או די, עכשיו לאחר שהן סוף סוף מגיעות גם לוי או די של פרטנר.

evglev1

Well-known member
מנהל
אתה צופה גם בכוכבים נופלים? קטע שהראשית זו אותה שחקנית מבוק ג'ו אלופה|משקולת|
כן, באמת קטע. אגב שמתי לב שמאז שהביאו את את הקיסרית האחרונה ודאלי והנסיך לפני נכנסת לזירה ששודרה ברצף שידורים שונה וכך גם קטעה את הרצף בין דאלי והנסיך לסוף העולם מהשידור הקודם, אבל מאז השידורים החוזרים הקוריאניים בשבת באותו רצף שהם שודרו ביום שישי, כך שאחרי נשים על הגובה, הסדרה היחידה בכל ההיסטוריה של ויוה עם פחות מ-16 פרקים (רק 14) צריכה להגיע קיירוס ויש שם קטעי מתח דומים ל-W, כך שאם יהיה לך זמן או מקום להקלטה בממיר בממיר מאוד ממליץ על קיירוס.

Hadar 169

Active member
כן, באמת קטע. אגב שמתי לב שמאז שהביאו את את הקיסרית האחרונה ודאלי והנסיך לפני נכנסת לזירה ששודרה ברצף שידורים שונה וכך גם קטעה את הרצף בין דאלי והנסיך לסוף העולם מהשידור הקודם, אבל מאז השידורים החוזרים הקוריאניים בשבת באותו רצף שהם שודרו ביום שישי, כך שאחרי נשים על הגובה, הסדרה היחידה בכל ההיסטוריה של ויוה עם פחות מ-16 פרקים (רק 14) צריכה להגיע קיירוס ויש שם קטעי מתח דומים ל-W, כך שאם יהיה לך זמן או מקום להקלטה בממיר בממיר מאוד ממליץ על קיירוס.
קיירוס ויתרתי בזמנו כי היה חסר לי השילוב של הקומי/הסצנות הקלילות כמו שהיה באמת בדבליו. הסגנון הוא יותר מתח אז בשבילי זה טיפה כבד.
אגב נכנסת לזירה היא למשל קומית אבל העלילה שלה לא משכה אותי במיוחד. ונשים על הגובה זה הכי הפוך מהסגנון שאני אוהבת חח ככה שבינתיים מה שאני מחכה להשלים זה מיתרי הלב כוכבים נופלים ותתעודדו-רשימה נאה😜

lili1992

Member
גם אני עדיין צופה ב"מיתרי הלב". הקצב שלה אכן רגוע והדמות הראשית הנשית היא קצת... איטית? אקרא לזה כך.
לגבי הסדרה החדשה, אפילו לא פרסמו אותה בעמודים ברשתות החברתיות של ויוה (ומה קורה עם האתר שלהם?),
אבל אישית אני לא הכי אוהבת את הנושא וכנראה שלא אצפה...
גם "מיתרי הלב" וגם "תתעודדו" הן סדרות של רשת SBS, אולי ויוה עשו רכישה מרוכזת מהם וגם הסדרות הבאות תהיינה שלהם.
אם כבר סדרה של SBS היו יכולים לשדר את הסדרה "פנטהאוז" (שלוש העונות).

evglev1

Well-known member
מנהל
גם אני עדיין צופה ב"מיתרי הלב". הקצב שלה אכן רגוע והדמות הראשית הנשית היא קצת... איטית? אקרא לזה כך.
לגבי הסדרה החדשה, אפילו לא פרסמו אותה בעמודים ברשתות החברתיות של ויוה (ומה קורה עם האתר שלהם?),
גם "מיתרי הלב" וגם "תתעודדו" הן סדרות של רשת SBS, אולי ויוה עשו רכישה מרוכזת מהם וגם הסדרות הבאות תהיינה שלהם.
האתר שלהם מת והם לא מעדכנים בו, הם הבטיחו להשיק אתר חדש. בינתיים גם עם זה אין חדשות.

Hadar 169

Active member
האתר שלהם מת והם לא מעדכנים בו, הם הבטיחו להשיק אתר חדש. בינתיים גם עם זה אין חדשות.
אני מעריכה שהעיכוב בעלייה של האתר נובע מאותם "עדכונים" נראה שהם לוקחים את זה ברצינות ומתכוונים באמת להשקיע בו, ראיתי שהם גם שאלו על איזה שחקנים הצופים היו רוצים מידע חח..אז נקווה שיעלה בהקדם:D

Hadar 169

Active member
אני מניחה שהאתר אמור לעלות בימים הקרובים ונקווה באמת שאז העדכונים והפרומואים יהיו בזמן:p
לגבי מיתרי הלב כן הקצב השונה ניכר גם מהפרומואים בהתאם לז'אנר הספציפי אבל יש בה הרבה מאפיינים שאני מתחברת אליהם-אני אוהבת שמשלבים אומנות בעלילה כמו גם בחדשה|תו|והיא גם נראית טלנובלית כזאת. ככה שמחכה להגיע אלייה בין היתר:] בחדשה הבנתי שגם יש שילוב של מתח ומיסתורין,
לא רק עניין הלהקה ומשולש האהבה:D נראה שיש איזה גורם שמנסה לפגוע בלהקה. לגבי חברת ההפקה בהחלט יהיה מעניין לעקוב! בדקתי לגבי פנטהאוז ולא נראה לי שהייתי מתחברת כי זה בעיקר מתח ודרמה בהגדרה|אקשן| אבל אם הרכישות מהחברה זו אכן מגמה בהחלט יש לה סיכוי:-]

נערך לאחרונה ב:

lili1992

Member
סיימתי אתמול לצפות במיתרי הלב! האמת שלקראת אמצע הסדרה קצב האירועים הואץ וזה השתפר.
מה שנראה לי הכי
עצוב זה שבסוף הראשית סונג אה ויתרה על המשך הנגינה בכינור ובחרה בעבודה משרדית שאמנם קשורה למוזיקה אבל מן הסתם לא אותו דבר. היא כל כך אהבה את הכינור... זו כנראה הייתה ההחלטה הרציונלית לקבל אחרי שהבינה שקריירה לא תצא לה מזה, אבל עדיין היה לי עצוב

Hadar 169

Active member
סיימתי אתמול לצפות במיתרי הלב! האמת שלקראת אמצע הסדרה קצב האירועים הואץ וזה השתפר.
מה שנראה לי הכי
עצוב זה שבסוף הראשית סונג אה ויתרה על המשך הנגינה בכינור ובחרה בעבודה משרדית שאמנם קשורה למוזיקה אבל מן הסתם לא אותו דבר. היא כל כך אהבה את הכינור... זו כנראה הייתה ההחלטה הרציונלית לקבל אחרי שהבינה שקריירה לא תצא לה מזה, אבל עדיין היה לי עצוב
(y)באמת חבל, אבל עד כמה שזכור לי הראשיים מסיימים ביחד נכון? בזמנו הצצתי רק בסצנה האחרונה דרך האתר כדי לוודא שאכן יש סוף טוב:pועוד שמדובר בדרמה רומנטית לא קומדיה.

באיזו קוריאנית תצפי עכשיו?

lili1992

Member
(y)באמת חבל, אבל עד כמה שזכור לי הראשיים מסיימים ביחד נכון? בזמנו הצצתי רק בסצנה האחרונה דרך האתר כדי לוודא שאכן יש סוף טוב:pועוד שמדובר בדרמה רומנטית לא קומדיה.

באיזו קוריאנית תצפי עכשיו?
נכון!
במה אצפה? אולי בקוריאנית תקופתית ששודרה לפני שנה וחיכיתי להזדמנות להמשיך אותה - "משקה של אהבה". הבעיה העיקרית היא שהיא תקופתית, ובקוריאנית תקופתית לעיתים מראים אלימות קשה כמו עינויים, ובזה ממש קשה לי לצפות... גם אם מדלגים על הסצנות עצמן, התחושה הרעה נשארת.

evglev1

Well-known member
מנהל
נכון!
במה אצפה? אולי בקוריאנית תקופתית ששודרה לפני שנה וחיכיתי להזדמנות להמשיך אותה - "משקה של אהבה". הבעיה העיקרית היא שהיא תקופתית, ובקוריאנית תקופתית לעיתים מראים אלימות קשה כמו עינויים, ובזה ממש קשה לי לצפות... גם אם מדלגים על הסצנות עצמן, התחושה הרעה נשארת.
דווקא הבנתי שמשקה של אהבה היא תקופתית קומית לא בסגנון התקופתיות המוכרות שיש בהם מאבקי כוח בארמון. יש לך את ויוה בינג' או שאת חשבת לצפות באתר לצפייה בקוריאניות?

lili1992

Member
דווקא הבנתי שמשקה של אהבה היא תקופתית קומית לא בסגנון התקופתיות המוכרות שיש בהם מאבקי כוח בארמון. יש לך את ויוה בינג' או שאת חשבת לצפות באתר לצפייה בקוריאניות?
יש לי את הסדרה מהתקופה שהיא שודרה לפני שנה, אבל עדיין לא התחלתי/המשכתי לצפות

Hadar 169

Active member
נכון!
בדיוק כמוני:p גם לי קשה להתחבר לתקופתיות הקוריאניות בניגוד מוחלט לתקופתיות הלטיניות. הן לא כל כך תואמות את האווירה הקלילה שאני אוהבת בקוריאניות, וגם קשה לי להתחבר לאווירה ההיסטורית שלהן. למרות שהן מאוד מושקעות!

evglev1

Well-known member
מנהל
בדיוק כמוני:p גם לי קשה להתחבר לתקופתיות הקוריאניות בניגוד מוחלט לתקופתיות הלטיניות. הן לא כל כך תואמות את האווירה הקלילה שאני אוהבת בקוריאניות, וגם קשה לי להתחבר לאווירה ההיסטורית שלהן. למרות שהן מאוד מושקעות!
מה שמפתיע כי בזמנו התחברתי לתקופתיות מקסיקניות (אז היה לה רק ניסיון איתן) וגם לתקופתיות קוריאניות באותה מידה. לגבי האכזריות זה יש בכל תקופתית, בדיוק דיברנו לא מזמן על ההשקעות בסצינות מזעזעות של הוצאה להורג בהזר ותשוקות. דווקא בקוריאניות התקופתיות כשההוצאה להורג האכזרית היא ביתור דווקא מראים את ההתחלה ואת הסוף ולא מראים את כל תהליך הדימום כמו בהוצאה להורג של גסקה בהזר ושל אלברטו בתשוקות. וגם לגבי עינויים שמקובלים בתקופתיות גם לכך נחשפנו בהזר עם עינויי האינקוויזיציה.

Hadar 169

Active member
מה שמפתיע כי בזמנו התחברתי לתקופתיות מקסיקניות (אז היה לה רק ניסיון איתן) וגם לתקופתיות קוריאניות באותה מידה. לגבי האכזריות זה יש בכל תקופתית, בדיוק דיברנו לא מזמן על ההשקעות בסצינות מזעזעות של הוצאה להורג בהזר ותשוקות. דווקא בקוריאניות התקופתיות כשההוצאה להורג האכזרית היא ביתור דווקא מראים את ההתחלה ואת הסוף ולא מראים את כל תהליך הדימום כמו בהוצאה להורג של גסקה בהזר ושל אלברטו בתשוקות. וגם לגבי עינויים שמקובלים בתקופתיות גם לכך נחשפנו בהזר עם עינויי האינקוויזיציה.
נכון אבל אני מתכוונת יותר לאווירה הכללית - האופי של התקופתיות הלטיניות הוא יותר קלאסי, וגם אם יש לפעמים סצנות עינויים עדיין זה תמיד יהיה במידה ולרוב הן יסתיימו עם סוף טוב. אבל אני מודה שאני גם משוחדת עם הז'אנר הזה של התקופתיות הלטיניות|מאוהב|

evglev1

Well-known member
מנהל
נכון אבל אני מתכוונת יותר לאווירה הכללית - האופי של התקופתיות הלטיניות הוא יותר קלאסי, וגם אם יש לפעמים סצנות עינויים עדיין זה תמיד יהיה במידה ולרוב הן יסתיימו עם סוף טוב. אבל אני מודה שאני גם משוחדת עם הז'אנר הזה של התקופתיות הלטיניות|מאוהב|
אה באמת מרוב אינקוויזיציה לא שמתי לב שבניגוד לאיסבל התקופתית הספרדית האירופית בהזר ובתשוקות לא המשטרה ולא האינקוויזיציה לא עינו דמויות טובות. ודמויות טובות מתו בקרבות ישירים עם הרעים חוץ מבאהבת אמת שלא ראית שהייתה הוצאה להורג של דמות טובה, אבל באו לחלץ אותו וכשהוא חולץ מההוצאה להורג מישהו הרג אותו. ובקוריאניות התקופתיות לרוב כוללות דמויות מחצר המלוכה ואם דמות מתה במציאות היא תמות גם בסדרה בין אם היא טובה או רעה, למרות שמדובר ברומנים היסטוריים, אבל בקוריאניות כמו בספרדיות ובטורקיות מקפידים על שחזור אירועים היסטוריים כפי שהם. ולכן, אם קוריאנית תקופתית מתרחשת בתקופה שהיה מרחץ דמים יהיה מרחץ דמים גם בסדרה ובקוריאנית תקופתית בדרך כלל דמות ראשית היא מלך, נסיכה או גבירת חצר מהארמון, כך שדמות טראגית במציאות תהיה דמות טראגית גם בסדרה. אם כי במשקה של אהבה יורש העצר היה צלע שלישית והזוג לא היה מהארמון.

ואילו במקסיקניות, ברזילאיות וטלמונדו הדמויות הראשיות הם פשוטי עם או אצילים זוטרים כמו משפחתה של אימה של היפוליטה בהזר ואהבת אמת הייתה בכלל בתקופה של מקסיקו עצמאית בסוף המאה ה-19 ולכן שם לא היו תארי אצולה כמו בתשוקות והזר. וגם הברזילאיות התקופתיות הם לא התקופה של שלטון פורטוגל אלא של ברזיל עצמאית. ולכן אין את הארמון ומשפחת המלוכה כמו בתקופתיות הקוריאניות.

למעלה