הקטעים המפגרים שלכם.

מצחיק אותי למתוח אותך! :)

והפאדיחות האמיתיות יהיו אם לא תזהרי מי אני בכלל :p טוב, שנייה. ניכנס לפייסבוק.

חחחחחחחחחחחחחח ../images/Emo6.gif

טוב, קודם כל ברוווווור שאני זוכרת אותך!!! אני גם זוכרת את מייל השחרור שלך, שהיה בין הראשונים שקראתי וממש אהבתי אותו, שמרתי אותו באחת התיקיותXD. דבר שני, היית בקבע אז ברור שיכולת לעבור ולהתרגל לגומיות צבעוניות לפניי
דבר שלישי.. איך זיהית אותי וכמה זמן את כבר יודעת שזו אני?! טוב, בסופו של דבר, כולם בבסיס שלנו די חננות. הגיוני שיש פה עוד אנשים נסתרים

ואפילו ביום של הטופס טיולים שלך,

הייתי איתך על ההסעה לרכבת. את זה את כבר בטח לא זוכרת

אני מודה,

אני לא כ"כ זוכרת את הימים שסביב השחרור שלי כי הם היו קצת טראגיים עבורי כמו שהמייל שחרור שלי כנראה הסגיר :) ומחמיא לי ששמרת אותו!! אני לא בטוחה בזה, אבל נדמה לי שאת היית הבנאדם הראשון שהגיב לי מיד אחרי ששלחתי וכתב לי משהו חמוד.. :) אני יודעת שזו את רק איזה שבוע וקצת, קפצתי לפורום אופנה וזיהיתי אותך מתמונה שהעלית וראיתי שזה תואם לשם ולגיל והכל.... זה היה משעשע. ואז התחלת להגיב פה... אז.. החלטתי להתוודות! מה נשמע? מתחפשת? בואי למסיבה מחר! [שנעבור לפרטי? חח]

Marie Curie

New member
גרמתם לי להרגיש נורא לא-מפגרת ../images/Emo10.gif

אין מצב שאני מתחרה עם מה שהעליתם כאן. אבל יש לי משהו אחד: כשאני מכינה סנדביץ', נורא חשוב לי לדאוג שהממרחים והתוספות יהיו ערוכים באופן אחיד, כך שלא ייווצר מצב שיהיה לי ביס רק עם חומוס ואז ביס רק עם חומוס וחסה ואז ביס עם שניצל. הכל חייב להיות מאוזן ומאורגן כדי שכל ביס יכיל בתוכו את כל מה שיש לסנדביץ' שלי להציע. וזהו.

HouseAtreides

New member
גם לי היה את זה פעם ../images/Emo6.gif

היום אני דווקא משתדל לבצע קומבינציות, שכל סנדויץ' יהיה בתמהיל שונה מהקודם.

Thumpers

New member
שעות עגולות.

אבל לא לגמרי עגולות (פעם זה היה ככה), אני נוטה להתפשר על רבעי שעה. (דברים כמו, לקום מהמיטה, לעזוב את המחשב, ללכת לעבודה... וכו') אה, ועוד פאק שלי - אני אוהבת לסדר דברים לפי צבעים. נעליים, עפרונות, תינוקות - דברים כאלו. (צבעים או גוונים)

Saladin

New member
בקשר לראשון נראה לי שיש לזה שם אחר.

דחיינות, לא? או שאפשר לומר שזאת מיני-דחיינות שעומדת בדרכה של התפתחות מגה-דחיינות? ואל תביני לא נכון, את מדברת עם דחיין מדופלם

alina maria

New member
עזבו אותכם, לי יש OCD

בכמה דברים וכלכך הרבה קטעים מפגרים שאני אצטרך לכתוב כמה הודעות בשביל לכתוב את כולם

גם אני6

New member
ממי,

אם יש לך OCD- אלה לא קטעים מפגרים. זה
ויישר כוח שכתבת. נב- זה לא כל כך הרבה כמו שאתה חושבת, כמו שנדמה לך.

Lion_Heart

Well-known member
akhשלי

לא מסוגל לישון בלי שמיכה אוכל מהר מאד שונא לחפש דברים...אם משהו הלך לאיבוד שישאר שם זה מה שאני יכול לזכור כרגע p-:

למעלה