הרגלי אכילה

raya

Well-known member
בעיקר בבית. בן זוגי לא "מאמין" באוכל שמכינים בחוץ.
כשאני בתל אביב למשל (טיפול שיניים) אוהבת לאכול במקדונלד את המנות של חזה העוף.
אתמול הייתי בירושלים עם כלתי ונכדתי, אכלנו במסעדה של הדאי אפעים בבית הכרם, היה טעים ומעניין.

משתפרת1

Well-known member
גם אני רוצה להצטרף אך איני יודע מה זה מ.ח.פ ;)
אתה לא רוצה להצטרף. אתה לא מאוהדי האוכל המתועש (ואני מאד נזהרת ולא קוראת לו בשמו המוכר) מהסופרמרקטים וברשתות המזון המהיר.

זוכר את שרשור השניצל? פתח אותו זה שכל כמה ימים מוצא לעצמו כינוי יותר ארוך ויותר משונה. במקור- מ.ח.פ

raya

Well-known member
אתה לא רוצה להצטרף. אתה לא מאוהדי האוכל המתועש (ואני מאד נזהרת ולא קוראת לו בשמו המוכר) מהסופרמרקטים וברשתות המזון המהיר.

זוכר את שרשור השניצל? פתח אותו זה שכל כמה ימים מוצא לעצמו כינוי יותר ארוך ויותר משונה. במקור- מ.ח.פ
עדיין לא ברור לי מה מייצג מ.ח.פ.
אשמח לתרום ב"גוף הסרט"..

mיטלמן

Well-known member
האותיות הן אחת מכינויו ומייצגות את ראשי תיבות של שמו, בהנחה שהוא לא משקר.
מכיון שהחיפוש בתפוז שבק מזמן,
נזכרתי, כאמור לדבריו, אין צורך לקחת ברצינות יתרה,

מ - מייצגת מאור.
ועורכת ומוסיפה,
פ - פז.
אולי אזכר בהמשך.

נערך לאחרונה ב:
מכיון שהחיפוש בתפוז שבק מזמן,
נזכרתי, כאמור לדבריו, אין צורך לקחת ברצינות יתרה,

מ - מייצגת מאור.
ועורכת ומוסיפה,
פ - פז.
אולי אזכר בהמשך.
אין צורך להיזכר, אפשר לשאול אותי 🙂

מאור חיים פז הוא השם |חיבוק|

אבל לא צריך להגיד את ה"חיים" ואת "הפז".

בסה"כ שם שני ושם משפחה. לא מובן לי למה הרבה אנשים מתעקשים.

"מאור" זה בסדר גמור :)

תצטרפי ל-מ.ח.פ ;)
הקטע היפה באמת, זה לא זה שגם היא אוהבת מקדונלד'ס, אלא שהיא לוקחת גם את אותו הדבר שאני לוקח 🙂

כלומר בהנחה שהבנתי נכון את כוונתה ב"מנות של חזה עוף". כאילו, היא מתכוונת להמבורגר צ'יקן סטייק, נכון? :unsure:

מה שכן, כבר זמן מה שלמקדונלד'ס אין אפילו לא את ההמבורגר צ'יקן סטייק (לפחות בסניפים שאני הולך), וזה עוד אחרי שזאת הייתה הבחירה השנייה שלי, אחרי שהם אילצו אותי לעבור למשהו אחר, אחרי שהם ביטלו את ההמבורגר שלי, זה של ה-250 גרם, כדי להחליף אותי בהמבורגר ריב אנטריקוט החדש שלהם, כפי מה שסיפרתי בספטמבר:

אני מדמיין את זה או שמקדונלד'ס הוציאו מהתפריט שלהם את ההמבורגר שלי? | תפוז פורומים (tapuz.co.il)

באמת לא הבנתי מה המשחק שלהם פה. הם עושים לי את זה בכוונה?

בכל מקרה, לבינתיים ועד שהם יחזירו את הצ'יקן סטייק, בינתיים אני מזמין את ההמבורגר ריב אנטריקוט או הטריפל צ'יזבורגר, לפי מה שבא לי באותה פעם 🤷‍♂️
אינפנטיל זה "ילדותי". אני דווקא לא ילדותי. תודה רבה לך. מזלך שאנחנו כותבים בחורזים, ועל כן לא אענה לך כפי מה שצריך על המילה הזאת, וזאת מתוך כבוד לחורזת. מה גם, שעד השלב הזה אתה כבר בכל מקרה יודע יפה מאוד מה אני חושב עליך וזאת הודות לשיחות משותפות שלנו בפורומים אחרים 🙂
שחי בצל הוריו
רק ש"בתום לב" "שכחת" לציין שאני צעיר מספיק בשביל שהדבר יהיה נכון, הגיוני, לגיטימי ומובן, ושעל כן אין פה שום בעיה ולכן לא מדובר בפרט מיוחד או ראוי לאיזכור בשום צורה או דרך, אבל מה שעושה לך טוב אני מניח 🙂
וניזון בעיקר מהמבורגרים, נקניקיות ושניצל תעשייתי.
אני ניזון בעיקר מפירות, ירקות ולחמים, תודה רבה לך 😂
האותיות הן אחת מכינויו ומייצגות את ראשי תיבות של שמו, בהנחה שהוא לא משקר.
זה לא סוד איזה אנשים חושבים שכולם שקרנים, נכון? 🙂

למעלה