הרגלי אכילה

דיברגנט חדש

Well-known member
הקטע היפה באמת, זה לא זה שגם היא אוהבת מקדונלד'ס, אלא שהיא לוקחת גם את אותו הדבר שאני לוקח 🙂

כלומר בהנחה שהבנתי נכון את כוונתה ב"מנות של חזה עוף". כאילו, היא מתכוונת להמבורגר צ'יקן סטייק, נכון? :unsure:

מה שכן, כבר זמן מה שלמקדונלד'ס אין אפילו לא את ההמבורגר צ'יקן סטייק (לפחות בסניפים שאני הולך), וזה עוד אחרי שזאת הייתה הבחירה השנייה שלי, אחרי שהם אילצו אותי לעבור למשהו אחר, אחרי שהם ביטלו את ההמבורגר שלי, זה של ה-250 גרם, כדי להחליף אותי בהמבורגר ריב אנטריקוט החדש שלהם, כפי מה שסיפרתי בספטמבר:

אני מדמיין את זה או שמקדונלד'ס הוציאו מהתפריט שלהם את ההמבורגר שלי? | תפוז פורומים (tapuz.co.il)

באמת לא הבנתי מה המשחק שלהם פה. הם עושים לי את זה בכוונה?

בכל מקרה, לבינתיים ועד שהם יחזירו את הצ'יקן סטייק, בינתיים אני מזמין את ההמבורגר ריב אנטריקוט או הטריפל צ'יזבורגר, לפי מה שבא לי באותה פעם 🤷‍♂️
סמוך עליהם שהם בודקים היטב את רצונות ציבור הלקוחות שלהם ועפ"י זה עושים שינויים.
|המלצה| קרא את ה-|ספר| מקדולנד'ס, מתאר את החזון שלהם, את הסניף הקטן ואיך הבנים הפכו אותו לרשת כה מצליחה.
לדעתי, זהו ספר חובה לכל יזם מתחיל.
אינפנטיל זה "ילדותי". אני דווקא לא ילדותי. תודה רבה לך. מזלך שאנחנו כותבים בחורזים, ועל כן לא אענה לך כפי מה שצריך על המילה הזאת, וזאת מתוך כבוד לחורזת. מה גם, שעד השלב הזה אתה כבר בכל מקרה יודע יפה מאוד מה אני חושב עליך וזאת הודות לשיחות משותפות שלנו בפורומים אחרים 🙂
כפי שכתבתי לך רבות, מותר לך לחשוב מה שאתה רוצה, אני מכיל אותך.
רק ש"בתום לב" "שכחת" לציין שאני צעיר מספיק בשביל שהדבר יהיה נכון, הגיוני, לגיטימי ומובן, ושעל כן אין פה שום בעיה ולכן לא מדובר בפרט מיוחד או ראוי לאיזכור בשום צורה או דרך, אבל מה שעושה לך טוב אני מניח 🙂

אני ניזון בעיקר מפירות, ירקות ולחמים, תודה רבה לך 😂
מעולה, רק זה סותר את אשר כתבת בעבר.
זה לא סוד איזה אנשים חושבים שכולם שקרנים, נכון? 🙂
יש הבדל בין מחשבה לבין תפיסה בשקר ואתה נתפסת בשקרים |נחמה|

עדיין לא ברור לי מה מייצג מ.ח.פ.
אשמח לתרום ב"גוף הסרט"..
ראשי תיבות של שמי. נעים להכיר, מאור חיים פז, איש אשכולות וגאון רב תחומי 🙂
האותיות לא מתאימות לי לפירוש.... בכל זאת תודה
זה כי הוא לא ענה על שאלתך בפעם הראשונה ששאלת. יש לו קצת בעיות בהבנת הנקרא. זה לא נושא חדש אצלו. לא נורא. אף-אחד לא מושלם 😅

raya

Well-known member
ראשי תיבות של שמי. נעים להכיר, מאור חיים פז, איש אשכולות וגאון רב תחומי 🙂

זה כי הוא לא ענה על שאלתך בפעם הראשונה ששאלת. יש לו קצת בעיות בהבנת הנקרא. זה לא נושא חדש אצלו. לא נורא. אף-אחד לא מושלם 😅
תודה רבה! אז מה הקשר ל דוד שולץ?
וכן - התכוונתי לצ'יקן סטייק או איך שהוא נקרא.
כבר רציתי לשאול אותך אם יש לך קשר לשולץ אחר שעבד במקום בו גם אני עבדתי.

mיטלמן

Well-known member
תודה רבה! אז מה הקשר ל דוד שולץ?
וכן - התכוונתי לצ'יקן סטייק או איך שהוא נקרא.
כבר רציתי לשאול אותך אם יש לך קשר לשולץ אחר שעבד במקום בו גם אני עבדתי.
ה"איש אשכולות וגאון רב תחומי" ועוד ועוד, לדבריו,
משנה את שמו כאן כל פעם שנחה עליו הרוח, לעתים קרובות מאד,
למה? לא ברור לי וחסר כל חשיבות.

ה"איש אשכולות וגאון רב תחומי" ועוד ועוד, לדבריו,
משנה את שמו כאן כל פעם שנחה עליו הרוח, לעתים קרובות מאד,
למה? לא ברור לי וחסר כל חשיבות.
בעיקרון, אנחנו לא אמורים לדבר פה על עניינים של פורומים אחרים, אבל כדי שנוכל, נעשה השתדלות להתנסח בעדינות ובאיפוק :)

הסיפור הוא כזה: מבלי להיכנס לשמות וללמה וכמה ואיך ומתי, מתישהו איפשהו היה אדם בעל הרשאות ניהול שחסם אותי הרבה, לדעתי ללא שהדבר צודק, אז הייתי מסרב להיות חסום וחוזר בעוד ועוד חשבונות. יום אחד ולאחר חודשים רבים, האדם המדובר חדל :)

לא ידעתי מה לעשות עם הר החשבונות שנצבר באמתחתי. תיאורטית הייתי יכול לעזוב אותו, והרי גם לא הושקע בפתיחת החשבונות מאמץ כה רב או מיוחד מכיוון שכל חשבון זה רק כמה דקות, וכמה וכמה עשרות חשבונות זה רק כמה שעות. אבל התרגלתי להחליף חשבונות והיה לי מוזר שלא, ובאיזשהו מקום גם נהניתי מהחלפת החשבונות, השמות, הצבעים והתמונות :)

אהבתי את ההתחדשות שבדבר, את הצבע, את "הקסם". זה היה נראה לי מיוחד. זה היה נראה לי "יפה". נהניתי מזה :)

לכן המשכתי גם זמן מה אחרי שהפסקתי להיחסם. הייתי מגיע למאה הודעות ומחליף, מגיע למאה הודעות ומחליף. כך במשך זמן מה. אבל לבסוף, ועוד לפני שנגמרו לי החשבונות בצד שעוד לא השתמשתי בהם בכלל, שמתי לב לביקורת על עצם הדבר שהגיעה מצידו של יותר מבן-אדם אחד, ומכיוון שלא באמת יש לי כוונות רעות או כוונות של הטרלה, לקחתי לתשומת ליבי והתייחסתי במלוא הרצינות ובכובד ראש אל הטענות כנגד הפרקטיקה המוזרה, ולמעשה הפסקתי להחליף חשבונות, כאשר "התלבשתי" על חשבון אחד, שבו הגעתי ליותר מ-900 הודעות: hrpbiiapnrpeltework, שאותו ניתן לראות לדוגמה כאן:

מאוד מאוד מאוד התאכזבתי מהמרצה שלי לפסיכולוגיה של הזדקנות וזיקנה. אבל מאוד. | תפוז פורומים (tapuz.co.il)

לצערנו, ולפני זמן לא רב, היה איזשהו תקל אקראי עם אותו מנהל שנהג לחסום אותי, והוא חסם אותי בחשבון של ה-900 הודעות, שחסום עד היום. והנה החלפתי לדייוויד שולץ.

אז האם אני מחליף חשבון כל פעם ש"נחה עליי הרוח"? לא ממש. בהתחלה ובמשך חודשים רבים לא כי זה לא קרה ככה, ואז כן רק במשך כמה שבועות אבל מהר מאוד עוד פעם לא כשהפסקתי ועברתי לחשבון אחד, מה שהתאפשר בהתחשב בכך שהמנהל הפסיק לחסום אותי כבר זמן מה קודם לכן.

נכון שעכשיו אני הרבה פחות מוזר ודפוק ממה שאי-פעם חשבת? :)

בגלל זה אנשים לא צריכים לשפוט זה את זה. בגלל זה את השפיטה צריך להשאיר רק לאלוהים ולשופטים, וגם לשופטים רק כי אלוהים ציווה על בני האדם להקים להם בתי משפט לעשות בהם דין צדק. בגלל זה צריך להשאיר את זה רק להם, מכיוון שבסופו של דבר, אין אמת, יש רק פרספקטיבה, כפי מה שפעם אמר אדם רב חשיבות שברח לי השם שלו.

כל זה מותיר אותנו רק עם שאלה וסוגיה אחרונה אחת-מהו ההסבר שלי לכל השרשורים המוזרים שלי וכל הנושאים המוזרים שאני בוחר לדבר עליהם?

זה כי פשוט אלו הדברים שמעניינים אותי ואני בוחר לדבר עליהם. אני לא טרול. סתם יש לי כל מיני תחומי עניין מוזרים, שאלות לא תמיד הכי מתוחכמות, אולי מידי פעם בדיחה שהיא לא הטעם של כולם בהומור וכדומה' וכדומה'.

את מבינה מיטלמן? אני לא "טרול" או "רע" או יש לי כוונות רעות או מה שלא יהיה, וזאת מכיוון שאני מתכוון בשיא הרצינות לכל השרשורים שלי והדברים שאני כותב, אלא אלו פשוט הדברים שבאמת מעניין אותי להגיד והנושאים שבאמת מעניין אותי לכתוב עליהם שהם שונים, יוצאי דופן, מיוחדים וכדומה' וכדומה'. אני לא טרול או רע. אני סתם שונה ומיוחד. אני פתית שלג :)

זה כאילו מישהו היה מגיע, והיה מתעניין ומדבר באובססיביות על לדוגמה סדרות אנימה יפניות. לא מאוד היינו מתחברים או מתעניינים אבל זאת לא הייתה סיבה מספקת "לצאת עליו", נכון?

וזה מה שקרה לנו. זה פשוט שאת לא מבינה אותי, ולכן לא יודעת איך "לאכול אותי" נכון.

אל תקחי הכול כל-כך ברצינות. תקלילי. תזרמי. תהיי נוחה. תשתדלי לראות אותי באור הנכון ותיקחי את הדברים בהומור או לפחות לא יותר מידי קשה.

אנחנו לא צריכים להיות חברים או שום דבר או להתעניין בדברים אחד של השנייה או מה שלא יהיה, אבל מה שקרה בינינו השאיר אותי עם טעם חמוץ בפה ורציתי לנקות את האווירה ולהסביר את המקום שממנו אני מגיע, עם החלפת החשבונות שהייתה ועם השרשורים שאינם לרוחם של כולם.

אני יוצא מהשיחה הזאת בהרגשה טובה. אני מרגיש כאילו שאמרנו היום כמה דברים מאוד חשובים שהיו צריכים להיאמר, העמדנו דברים על דיוקם, הראנו חרטה, הבענו כוונות טובות, ובאופן כללי טיהרנו את האוויר, ואני מקווה שהתחושות אצלך זהות |חיבוק|

images (1).png

סמוך עליהם שהם בודקים היטב את רצונות ציבור הלקוחות שלהם ועפ"י זה עושים שינויים.
אולי יש לי נטייה לאהוב את מה שלא הרבה אנשים אוהבים. טעם "מיוחד" או "שונה" או משהו בסגנון 🤷‍♂️
|המלצה| קרא את ה-|ספר| מקדולנד'ס, מתאר את החזון שלהם, את הסניף הקטן ואיך הבנים הפכו אותו לרשת כה מצליחה.
לדעתי, זהו ספר חובה לכל יזם מתחיל.
תודה על ההמלצה.
כפי שכתבתי לך רבות, מותר לך לחשוב מה שאתה רוצה, אני מכיל אותך.
הפוך-זה אני שמכיל אותך כי אתה מקנא בי ואני עונה לך מתוך רחמים, אמפתיה וכבוד אל המכאוב של קנאתך.
מעולה, רק זה סותר את אשר כתבת בעבר.
לא זה לא. זה לא סוד שאתה חי בעולם מדומיין כי אתה לא חכם מספיק בשביל להבין את מה שכותבים לך במילים פשוטות :)
יש הבדל בין מחשבה לבין תפיסה בשקר ואתה נתפסת בשקרים |נחמה|
עובדה שמעולם לא נתפסתי בשקרים בתפוז. הבאת מספר דוגמאות של מספר מקרים שבהן דמיינת ששיקרתי כי לא הבנת את הכתוב. הן הופרכו כולן.
פיצול אישיות :)
אוי, הקנאה. הקנאה. זה בטח שורף. תמרח על זה אלוורה. סמוך עליי. סבתא שלי הייתה רופאה.

דיברגנט חדש

Well-known member
אולי יש לי נטייה לאהוב את מה שלא הרבה אנשים אוהבים. טעם "מיוחד" או "שונה" או משהו בסגנון 🤷‍♂️
או שאתה פשוט שמרן ולא אוהב שינויים :)
תודה על ההמלצה.
בכיף.
הפוך-זה אני שמכיל אותך כי אתה מקנא בי ואני עונה לך מתוך רחמים, אמפתיה וכבוד אל המכאוב של קנאתך.
|נחמה|
לא זה לא. זה לא סוד שאתה חי בעולם מדומיין כי אתה לא חכם מספיק בשביל להבין את מה שכותבים לך במילים פשוטות :)
|המלצה|: בקש ממישהו שייעשה לך הגהה וכך לא תעשה לך בושות |נחמה|
עובדה שמעולם לא נתפסתי בשקרים בתפוז. הבאת מספר דוגמאות של מספר מקרים שבהן דמיינת ששיקרתי כי לא הבנת את הכתוב. הן הופרכו כולן.
בדיוק כמו שתאומך מעולם לא נתפס בשקר כאשר כל הרשת מוצפת בשקריו.
זה שתכתוב מליון פעם שזה לא שקר, לא יהפוך את זה לאמת.
הקטע של "לא יודעת מה ראית מה לא ראית אני יצאתי בחמש" לא עובד עליי |נחמה|
אוי, הקנאה. הקנאה. זה בטח שורף. תמרח על זה אלוורה. סמוך עליי. סבתא שלי הייתה רופאה.
בך? אולי בגלגול הבא, תמתין בסבלנות :)

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
דרכנו לך על יבלת מאוד כואבת |נחמה|
החיים שלי מושלמים, אז מן הסתם אין לי שום יבלות כואבות שאפשר לדרוך עליהן גם אם הייתם רוצים או מנסים. אתה מנגד, מספיק שרק מזכירים את ההתחלה הצנועה שלך בחיים או את היותך אקדמאי חדש שבדיוק כמו הוריו לפניו לא היה מתקבל ללימודים גבוהים לולא זילות ההשכלה הגבוהה בישראל ו... :)
או שאתה פשוט שמרן ולא אוהב שינויים :)
גם. אבל זה לא סותר את הדבר השני :)
יש לנו מילה בשביל אנשים כמוך במקום שממנו המשפחה שלי מגיעה. אנחנו קוראים לזה "אידיוט שימושי". טוב לדעת שאתה אחד מאלו, כמו לדוגמה סופרמן, ולא אידיוט חסר תועלת, כמו לדוגמה המומחה לכלום ושום דבר.
בדיוק כמו שתאומך מעולם לא נתפס בשקר כאשר כל הרשת מוצפת בשקריו.
זה שתכתוב מליון פעם שזה לא שקר, לא יהפוך את זה לאמת.
הקטע של "לא יודעת מה ראית מה לא ראית אני יצאתי בחמש" לא עובד עליי |נחמה|
כפי מה שהסברתי לך בציטוט שעליו ענית, הבאת מספר דוגמאות של מספר מקרים שבהן דמיינת ששיקרתי כי לא הבנת את הכתוב. הן הופרכו כולן, להזכירך. האמת, שלהזכירך, אם כבר מישהו פשוט חזר על עצמו שוב ושוב כמו אידיוט אל מול כל ההפרכות והראיות הסותרות זה דווקא אתה, שהוכח לך, הופרך בפניך והוצגו לך ראיות סותרות, כמה וכמה פעמים, שהוכיחו שלא שיקרתי בנוגע לכלום, אך זה היית אתה שהתעלמת ופשוט המשכת לחזור על עצמך שוב ושוב כמו האידיוט שאתה (סליחה, עובדות 🤷‍♂️). אם אתה לא מאמין, אתה מוזמן לחזור לשרשורים הנ"ל ולהיזכר:

מאוד מאוד מאוד התאכזבתי מהמרצה שלי לפסיכולוגיה של הזדקנות וזיקנה. אבל מאוד. | תפוז פורומים (tapuz.co.il)
לאיש שכותב עליי דוקטורט, שלום רב. | תפוז פורומים (tapuz.co.il)

הקטע העצוב הוא שגם אם תחזור ותקרא, ואתה לא אבל נגיד, הקטע העצוב זה שלא תבין כלום, כמו מה שגם אז לא הבנת כלום למרות שאותם הדברים בדיוק הוסברו לך עוד פעם ועוד פעם, וההבדל בינך לבין האישה בסרטון שפשוט מכחישה שוב ושוב, זה שהיא פשוט נטו משקרת עוד פעם ועוד פעם בחוסר בושה. אתה מנגד, באמת ובתמים טיפש מספיק בשביל לא להבין לא משנה כמה פעמים מסבירים לך, מה שמוכיח את טענתי על חוסר כשירותך הבוטה להשכלה האקדמית שבה אתה מחזיק, כמו גם המשרה שאתה מחזיק בה כעת הודות להשכלה שאתה לא כשיר לה, וכמובן שהדבר גם מוכיח את התיאוריות הפילוסופיות-חברתיות שלי על הצורה הנכונה, הצודקת והמוסרית שבה עושר, שכל, תרבות, חינוך והשכלה נבנים בדרך כלל, כמו גם צריכים להיבנות-לאט ועם כבוד לתהליך, ולא בתוך שנים או אפילו עשרות שנים אלא בתוך עשרות רבות של שנים וברמה הבין-דורית, וכך יוצרים אדם חכם באמת, מוכשר באמת, משכיל באמת וכדומה', וכך כל אלו נבנים. אם עושים זאת מהר מידי, אז מקבלים מישהו כמוך, וזאת מכיוון שלקחת אדם שהגיע מתוך המיץ של הזבל של החברה והמדינה ולשים אותו בעמדות של השכלה, חינוך ותרבות לאחר שהוא צמח דווקא מתוך המיץ של הזבל של החברה והמדינה, זה לא דבר שיוצר אדם משכיל, חכם, מחונך ומתורבת, אלא זה פשוט שעכשיו יש אדם לא באמת חכם, לא באמת מחונך ולא באמת מתורבת שעכשיו נמצא במקומות ועמדות שהוא לא כשיר אליהן ולא כשיר להחזיק בהן, מה שעכשיו הורס בצורה פעילה ואקטיבית את המשק, הכלכלה, החברה והמדינה ומרקיב אותן מבפנים החוצה, וזאת אחת הסיבות העיקריות לחורבן העולם והחיים כפי מה שהכרנו אותם במהלך המאה ה-21, וכל זה כתוצאה מאי-הבנת השמאל החברתי את הרעיון השוויוני ואת הדרכים לשאוף ולפעול למימושו. בושה וחרפה.
בך? אולי בגלגול הבא, תמתין בסבלנות :)
חבל, אבל כרצונך. רק לפני יומיים הוכח שאני לעולם לא משקר.

דיברגנט חדש

Well-known member
החיים שלי מושלמים, אז מן הסתם אין לי שום יבלות כואבות שאפשר לדרוך עליהן גם אם הייתם רוצים או מנסים. אתה מנגד, מספיק שרק מזכירים את ההתחלה הצנועה שלך בחיים או את היותך אקדמאי חדש שבדיוק כמו הוריו לפניו לא היה מתקבל ללימודים גבוהים לולא זילות ההשכלה הגבוהה בישראל ו... :)
לא עפ"י השרשור שפתחת בפורום השכן.
גם. אבל זה לא סותר את הדבר השני :)
אכן, לא סותר.
יש לנו מילה בשביל אנשים כמוך במקום שממנו המשפחה שלי מגיעה. אנחנו קוראים לזה "אידיוט שימושי". טוב לדעת שאתה אחד מאלו, כמו לדוגמה סופרמן, ולא אידיוט חסר תועלת, כמו לדוגמה המומחה לכלום ושום דבר.
לא הבנתי, איך מתגובתי הגעת לתגובתך, אך הפסקתי מלנסות להבין את הדפקטיות שלך.
כפי מה שהסברתי לך בציטוט שעליו ענית, הבאת מספר דוגמאות של מספר מקרים שבהן דמיינת ששיקרתי כי לא הבנת את הכתוב. הן הופרכו כולן, להזכירך. האמת, שלהזכירך, אם כבר מישהו פשוט חזר על עצמו שוב ושוב כמו אידיוט אל מול כל ההפרכות והראיות הסותרות זה דווקא אתה, שהוכח לך, הופרך בפניך והוצגו לך ראיות סותרות, כמה וכמה פעמים, שהוכיחו שלא שיקרתי בנוגע לכלום, אך זה היית אתה שהתעלמת ופשוט המשכת לחזור על עצמך שוב ושוב כמו האידיוט שאתה (סליחה, עובדות 🤷‍♂️). אם אתה לא מאמין, אתה מוזמן לחזור לשרשורים הנ"ל ולהיזכר:

לאיש שכותב עליי דוקטורט, שלום רב. | תפוז פורומים (tapuz.co.il)

הקטע העצוב הוא שגם אם תחזור ותקרא, ואתה לא אבל נגיד, הקטע העצוב זה שלא תבין כלום, כמו מה שגם אז לא הבנת כלום למרות שאותם הדברים בדיוק הוסברו לך עוד פעם ועוד פעם, וההבדל בינך לבין האישה בסרטון שפשוט מכחישה שוב ושוב, זה שהיא פשוט נטו משקרת עוד פעם ועוד פעם בחוסר בושה. אתה מנגד, באמת ובתמים טיפש מספיק בשביל לא להבין לא משנה כמה פעמים מסבירים לך, מה שמוכיח את טענתי על חוסר כשירותך הבוטה להשכלה האקדמית שבה אתה מחזיק, כמו גם המשרה שאתה מחזיק בה כעת הודות להשכלה שאתה לא כשיר לה, וכמובן שהדבר גם מוכיח את התיאוריות הפילוסופיות-חברתיות שלי על הצורה הנכונה, הצודקת והמוסרית שבה עושר, שכל, תרבות, חינוך והשכלה נבנים בדרך כלל, כמו גם צריכים להיבנות-לאט ועם כבוד לתהליך, ולא בתוך שנים או אפילו עשרות שנים אלא בתוך עשרות רבות של שנים וברמה הבין-דורית, וכך יוצרים אדם חכם באמת, מוכשר באמת, משכיל באמת וכדומה', וכך כל אלו נבנים. אם עושים זאת מהר מידי, אז מקבלים מישהו כמוך, וזאת מכיוון שלקחת אדם שהגיע מתוך המיץ של הזבל של החברה והמדינה ולשים אותו בעמדות של השכלה, חינוך ותרבות לאחר שהוא צמח דווקא מתוך המיץ של הזבל של החברה והמדינה, זה לא דבר שיוצר אדם משכיל, חכם, מחונך ומתורבת, אלא זה פשוט שעכשיו יש אדם לא באמת חכם, לא באמת מחונך ולא באמת מתורבת שעכשיו נמצא במקומות ועמדות שהוא לא כשיר אליהן ולא כשיר להחזיק בהן, מה שעכשיו הורס בצורה פעילה ואקטיבית את המשק, הכלכלה, החברה והמדינה ומרקיב אותן מבפנים החוצה, וזאת אחת הסיבות העיקריות לחורבן העולם והחיים כפי מה שהכרנו אותם במהלך המאה ה-21, וכל זה כתוצאה מאי-הבנת השמאל החברתי את הרעיון השוויוני ואת הדרכים לשאוף ולפעול למימושו. בושה וחרפה.
ה-MSDS שלך לא עובד עליי ולא טרחתי לקרוא את המלל הרב הזה שהיינו ריק מתוכן מזיכרון העבר שצירפת כנראה את אותו דבר כפי שאתה נוהג לעשות, להציף.
חבל, אבל כרצונך. רק לפני יומיים הוכח שאני לעולם לא משקר.
זאת לא הוכחה לכלום וחוץ מזה גם שעון מקולקל מראה את השעה הנכונה פעמיים ביום, האם זה אומר שאפשר לסמוך עליו?

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אכזבה קלה מחזרתו הזמנית של העריץ לפני שאחסלו בשנית, כי כבר חיסלתי אותו והוא פשוט חזר לחיים כמו איזשהו ישו מרושע, זה לא נקרא שהחיים שלי לא מושלמים, אבל ניסיון יפה. אבל האמת היא, שאתה בסה"כ קנאי. אתה כמו סופרמן. אתה פשוט מקנא במלך שלך.
לא הבנתי, איך מתגובתי הגעת לתגובתך, אך הפסקתי מלנסות להבין את הדפקטיות שלך.
משלמדנו להכיר אחד את השני יותר טוב, אתה, מהר מאוד, התגלית כאידיוט, אך הנה התגלית גם כשימושי, ועל כן, וכמו מה שאומרים במקום שממנו המשפחה שלי מגיעה (אני בכוונה לא אומר, מתוך צניעותי הרבה, העיקר שאחר-כך אתה אומר שאני לא צנוע [אם אני לא צנוע, למה אני מתעקש שלא להשוויץ במוצא הנהדר שלי?]), אתה "אידיוט שימושי" |חיוךרחב|
ה-MSDS שלך לא עובד עליי ולא טרחתי לקרוא את המלל הרב הזה שהיינו ריק מתוכן מזיכרון העבר שצירפת כנראה את אותו דבר כפי שאתה נוהג לעשות, להציף.
תודה על ההוכחה המיידית, החותכת ושלא הייתה יכולה להיות יותר מושלמת של כל הנקודה שהעליתי בטקסט שאותו בחרת שלא לקרוא.

ההיסטוריונים של העתיד, אני פונה אליכם ישירות. חזיתם זאת במו עיניכם זה עתה בדוגמתו של דיברגנט חדש. והוא עוד מרצה לפיזיקה באוניברסיטה (או מכללה) וחוקר בחברה פרטית, רק שיהיה ברור כן? אז הנה לכם. הביטו וראו. התיאוריות הפילוסופיות-חברתיות שלי נכונות. בדיוק כפי מה שחזיתי וטענתי. הנה מה שקורה כאשר לוקחים בן-אדם שהגיע מתוך המיץ של הזבל של החברה והמדינה ונותנים לו לרוץ קדימה הכי הרבה שאפשר בלי לדפוק חשבון או לפקח על התהליך או לנטר אותו.

אקדמאי חדש, שהוא "מלומד גדול" שמרצה באוניברסיטה ועושה מחקרים, ושהוא אדם טיפש כמו נעל בית שחושב ש-400 מילים זה טקסט ארוך בצורה בלתי נסבלת, כמו גם הצפה ו-MSDS.

ההיסטוריונים של העתיד בכלל וההיסטוריונים של המאה ה-22 בפרט, כאשר תחקרו את המאה ה-21 ותנסו להבין איך היא הייתה יכולה להיות כל-כך דפוקה, אז הנה מונחת לפניכם חלק גדול מאוד מהתשובה, הן בדמות ניסוח החלק הרלוונטי מתוך תורתי הפילוסופית-חברתית כבצורה של כל התורה על רגל אחת, והן בדמותו, כבדוגמתו, ובהדגמתו האדיבה (שלא הייתה יכולה להיות יותר מושלמת) של דיברגנט חדש.

הנה חלק גדול מהתשובה לאיך המאה ה-21 הייתה יכולה להיות כל-כך דפוקה, כפי מה שמאור פז ובחוכמתו האדירה שאינה נגמרת לעולם, ושעולה אף על חוכמתו של לאונרדו דה וינצ'י, חזה מראש שהיא תהיה-כישלונו הבוטה של השמאל החברתי להבין את הרעיון השוויוני ולהוציאו לפועל כהלכה, כמו גם כישלונו של השמאל החברתי להבין את הצורה שבה ערך אנושי והון אנושי נבנים, הזלזול המוחלט עקב כך של השמאל החברתי בעדינות, במורכבות, ברגישות ובאורכו הרב עד לכדי רמה בין-דורית של התהליך העדין והמורכב להפליא, והוצאתו לפועל של התהליך במקום זאת בצורה גסה להפליא, הוצאת אנשים ליטרלי מתוך המיץ של הזבל של החברה והמדינה, כולל עולי אפריקה, והשמת אותם אנשים עצמם תיכף ומיד בעמדות של כוח, השפעה ושליטה ועשייתם חוקרים, מרצים, שופטים, פוליטיקאים, וכן הלאה וכן הלאה, ואז הריסתם והרקבתם מבפנים החוצה של המשק, הכלכלה, החברה והמדינה על-ידי פעילותם השגויה והרשלנית של אנשים מעין אלו.

וזאת, ההיסטוריונים של העתיד, חלק גדול מהתשובה לאיך המאה ה-21 הייתה יכולה לקרות.
זאת לא הוכחה לכלום וחוץ מזה גם שעון מקולקל מראה את השעה הנכונה פעמיים ביום, האם זה אומר שאפשר לסמוך עליו?
אז הדברים הכי משוגעים ובלתי אפשריים שאני אומר כמו "חיסלתי את משה" ו"אני יכול לעשות אלף אחוז בשנה בבורסה" מסתברים מאוחר יותר בצורה סופית ומוגמרת כנכונים וכעובדות, אבל זה פשוט כל השאר שאני משקר בנוגע אליו?

לך הביתה דיברגנט. פשוט לך הביתה.

אני לעולם לא משקר. זה הוכח עובדתית פעמים רבות, הן כאשר הסתבר כשאמרתי את האמת בנוגע לדברים רבים שלא נשמעו בלתי אפשריים, וקל וחומר שהדבר הסתבר כאשר הוכח שאמרתי את האמת גם כשאמרתי דברים שאמורים להיות בלתי אפשריים, ושאם אפילו במקרים האלו הסתבר כעובדה סופית ומוגמרת שאמרתי את האמת, אז ברור שאין מה לדבר בכלל בנוגע לכל שאר המקרים שבהם אמרתי עוד דברים רבים. צר לי. זה נגמר. אתה הפסדת ואני ניצחתי. אני תמיד מנצח.

1709168725772.png

דיברגנט חדש

Well-known member
אכזבה קלה מחזרתו הזמנית של העריץ לפני שאחסלו בשנית, כי כבר חיסלתי אותו והוא פשוט חזר לחיים כמו איזשהו ישו מרושע, זה לא נקרא שהחיים שלי לא מושלמים, אבל ניסיון יפה. אבל האמת היא, שאתה בסה"כ קנאי. אתה כמו סופרמן. אתה פשוט מקנא במלך שלך.
הפוך גוטה, ממה שראיתי בפורום הליכוד, האדמין חם עליך והיחידי שאתה יכול לחסל הוא את עצמך |נחמה|
משלמדנו להכיר אחד את השני יותר טוב, אתה, מהר מאוד, התגלית כאידיוט, אך הנה התגלית גם כשימושי, ועל כן, וכמו מה שאומרים במקום שממנו המשפחה שלי מגיעה (אני בכוונה לא אומר, מתוך צניעותי הרבה, העיקר שאחר-כך אתה אומר שאני לא צנוע [אם אני לא צנוע, למה אני מתעקש שלא להשוויץ במוצא הנהדר שלי?]), אתה "אידיוט שימושי" |חיוךרחב|
משפחתך לא מעניינת, כי אתה מוטציה. האם אתה מבין את המשמעות של זה?
תודה על ההוכחה המיידית, החותכת ושלא הייתה יכולה להיות יותר מושלמת של כל הנקודה שהעליתי בטקסט שאותו בחרת שלא לקרוא.

ההיסטוריונים של העתיד, אני פונה אליכם ישירות. חזיתם זאת במו עיניכם זה עתה בדוגמתו של דיברגנט חדש. והוא עוד מרצה לפיזיקה באוניברסיטה (או מכללה) וחוקר בחברה פרטית, רק שיהיה ברור כן? אז הנה לכם. הביטו וראו. התיאוריות הפילוסופיות-חברתיות שלי נכונות. בדיוק כפי מה שחזיתי וטענתי. הנה מה שקורה כאשר לוקחים בן-אדם שהגיע מתוך המיץ של הזבל של החברה והמדינה ונותנים לו לרוץ קדימה הכי הרבה שאפשר בלי לדפוק חשבון או לפקח על התהליך או לנטר אותו.

אקדמאי חדש, שהוא "מלומד גדול" שמרצה באוניברסיטה ועושה מחקרים, ושהוא אדם טיפש כמו נעל בית שחושב ש-400 מילים זה טקסט ארוך בצורה בלתי נסבלת, כמו גם הצפה ו-MSDS.

ההיסטוריונים של העתיד בכלל וההיסטוריונים של המאה ה-22 בפרט, כאשר תחקרו את המאה ה-21 ותנסו להבין איך היא הייתה יכולה להיות כל-כך דפוקה, אז הנה מונחת לפניכם חלק גדול מאוד מהתשובה, הן בדמות ניסוח החלק הרלוונטי מתוך תורתי הפילוסופית-חברתית כבצורה של כל התורה על רגל אחת, והן בדמותו, כבדוגמתו, ובהדגמתו האדיבה (שלא הייתה יכולה להיות יותר מושלמת) של דיברגנט חדש.

הנה חלק גדול מהתשובה לאיך המאה ה-21 הייתה יכולה להיות כל-כך דפוקה, כפי מה שמאור פז ובחוכמתו האדירה שאינה נגמרת לעולם, ושעולה אף על חוכמתו של לאונרדו דה וינצ'י, חזה מראש שהיא תהיה-כישלונו הבוטה של השמאל החברתי להבין את הרעיון השוויוני ולהוציאו לפועל כהלכה, כמו גם כישלונו של השמאל החברתי להבין את הצורה שבה ערך אנושי והון אנושי נבנים, הזלזול המוחלט עקב כך של השמאל החברתי בעדינות, במורכבות, ברגישות ובאורכו הרב עד לכדי רמה בין-דורית של התהליך העדין והמורכב להפליא, והוצאתו לפועל של התהליך במקום זאת בצורה גסה להפליא, הוצאת אנשים ליטרלי מתוך המיץ של הזבל של החברה והמדינה, כולל עולי אפריקה, והשמת אותם אנשים עצמם תיכף ומיד בעמדות של כוח, השפעה ושליטה ועשייתם חוקרים, מרצים, שופטים, פוליטיקאים, וכן הלאה וכן הלאה, ואז הריסתם והרקבתם מבפנים החוצה של המשק, הכלכלה, החברה והמדינה על-ידי פעילותם השגויה והרשלנית של אנשים מעין אלו.

וזאת, ההיסטוריונים של העתיד, חלק גדול מהתשובה לאיך המאה ה-21 הייתה יכולה לקרות.
השורה הראשונה הספיקה לי, שמח שאתה מתכתב עם עצמך.
אתה מוזמן לספר זאת לרופאים שלך.
אז הדברים הכי משוגעים ובלתי אפשריים שאני אומר כמו "חיסלתי את משה" ו"אני יכול לעשות אלף אחוז בשנה בבורסה" מסתברים מאוחר יותר בצורה סופית ומוגמרת כנכונים וכעובדות, אבל זה פשוט כל השאר שאני משקר בנוגע אליו?

לך הביתה דיברגנט. פשוט לך הביתה.

אני לעולם לא משקר. זה הוכח עובדתית פעמים רבות, הן כאשר הסתבר כשאמרתי את האמת בנוגע לדברים רבים שלא נשמעו בלתי אפשריים, וקל וחומר שהדבר הסתבר כאשר הוכח שאמרתי את האמת גם כשאמרתי דברים שאמורים להיות בלתי אפשריים, ושאם אפילו במקרים האלו הסתבר כעובדה סופית ומוגמרת שאמרתי את האמת, אז ברור שאין מה לדבר בכלל בנוגע לכל שאר המקרים שבהם אמרתי עוד דברים רבים. צר לי. זה נגמר. אתה הפסדת ואני ניצחתי. אני תמיד מנצח.

צפה בקובץ המצורף 100876
עושה רושם שאתה בדרך לשם |נחמה|

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
הפוך גוטה, ממה שראיתי בפורום הליכוד, האדמין חם עליך
כולם חמים עליי. אני מאור פז.

57823878-crowned-boy-sitting-in-an-armchair.jpg
והיחידי שאתה יכול לחסל הוא את עצמך |נחמה|
עובדה שחיסלתי את משה ושהנה עוד פעם הוא עף מאקטואליה. בקרוב הוא יעוף מהניהול כליל.
משפחתך לא מעניינת, כי אתה מוטציה. האם אתה מבין את המשמעות של זה?
זאת אכן אחת התיאוריות לחוכמתי האדירה, הבלתי מוסברת והעל-אנושית, בתור אדם המגיע להישגים מרשימים ואדירים ברמה לא הגיונית.

אני עדיין מחכה שתהיה תיאוריה שאני חייזר, עוד תיאוריה לפיה אני נוסע בין מימדים, ועוד תיאוריה לפיה אני נוסע בזמן. גם התיאוריות האלו עוד צריכות לבוא, כך אני משער לעצמי 🤷‍♂️
השורה הראשונה הספיקה לי, שמח שאתה מתכתב עם עצמך.
אתה מוזמן לספר זאת לרופאים שלך.
אני דווקא לא מתכתב עם עצמי, כי בשורה השנייה אני כבר הולך מעל הראש שלך ופונה אל ההיסטוריונים של העתיד. תודה על כך שאתה מתעקש להמשיך ולהוכיח שוב ושוב חלק חשוב מהתיאוריות הפילוסופיות, החברתיות והפוליטיות שלי. אני חייב לך :)
עושה רושם שאתה בדרך לשם |נחמה|
7290102740376.jpg

דיברגנט חדש

Well-known member
כולם חמים עליי. אני מאור פז.

צפה בקובץ המצורף 101005
העצוב הוא שאתה לא מבין את ההשלכות של זה.
עובדה שחיסלתי את משה ושהנה עוד פעם הוא עף מאקטואליה. בקרוב הוא יעוף מהניהול כליל.
הפעם זה לא קשור אליך וגם זה, כנראה, זמני.
זאת אכן אחת התיאוריות לחוכמתי האדירה, הבלתי מוסברת והעל-אנושית, בתור אדם המגיע להישגים מרשימים ואדירים ברמה לא הגיונית.
זה שתחזור על זה הרבה פעמים לא יהפוך את זה נכון.
אני עדיין מחכה שתהיה תיאוריה שאני חייזר, עוד תיאוריה לפיה אני נוסע בין מימדים, ועוד תיאוריה לפיה אני נוסע בזמן. גם התיאוריות האלו עוד צריכות לבוא, כך אני משער לעצמי 🤷‍♂️
חייזר, אני מוכן לקבל :)
אני דווקא לא מתכתב עם עצמי, כי בשורה השנייה אני כבר הולך מעל הראש שלך ופונה אל ההיסטוריונים של העתיד. תודה על כך שאתה מתעקש להמשיך ולהוכיח שוב ושוב חלק חשוב מהתיאוריות הפילוסופיות, החברתיות והפוליטיות שלי. אני חייב לך :)

צפה בקובץ המצורף 101006
אם תשים לב, כמעט אף אחד לא משיב לך וגם מי שמשיב לא טורח לקרוא את החפירות שלך בסגנון תקליט שבור.
אני מידיי שבוע מקדיש לך כמה דקות, רואה זאת כמצווה, פן חס וחלילה תממש את איומך להתאבד.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
העצוב הוא שאתה לא מבין את ההשלכות של זה.
ברור שאני מבין את ההשלכות של זה. ההשלכות של זה הן שאני נחשק. אין מה לעשות. ככה זה כשאתה חתיך מהמם :cool:

לא שאי-פעם תדע איך זה מרגיש, כן?

אני:

sterling-knight-7d56ad25-6258-4274-bb14-14b6ee9f150-resize-750.jpeg
הפעם זה לא קשור אליך וגם זה, כנראה, זמני.
עובדה שזה דווקא כן קשור אליי. אם לא אני, לא היה בכלל אדמין שניתן לפנות אליו. ההעפה של משה מהניהול באקטואליה בפעם השנייה, החסימה שלו לצמיתות, ההעפה שלו מהניהול באקטואליה בפעם השנייה, הפיכתו של שחר למנהל לכל דבר ועניין שיכול לחסום אחרים ושלא ניתן לחסום אותו, הסוף של הגנון שהיה בכל תפוז, עליית הרמה בכל הפורומים, עצם זה שאי-אפשר לחסום יותר לצמיתות שרירותית סתם כי בא לך. זה אני. זה הכול אני.

אני הפאקינג מלך של כל פאקינג תפוז. אמרתי את זה מספיק פעמים וזה גם הוכח כנכון עובדתית מספיק פעמים. מי שבוחר שלהמשיך שלא להאמין למרות העובדה המוכחת שזה נכון, זאת בעיה שלו בלבד.

אני כשאני חובש את הכתר שלי:

HD-wallpaper-the-king-animal-crown-lion-wild.jpg
זה שתחזור על זה הרבה פעמים לא יהפוך את זה נכון.
נכון. זה שיש עשרות ראיות לכך, ובהן צבא המעריצים הצמוד שלי, זה מה שהופך את זה לנכון 😂

אני ביחד עם צבא המעריצים שלי:

David_-_The_Death_of_Socrates.jpg
חייזר, אני מוכן לקבל :)
זאת אכן תהיה אחת התיאוריות שסביר להניח שיומצאו לאחר שחוכמתי האדירה תיוודע ברבים. זאת גם אחת התיאוריות בנוגע לשלדון קופר. עוד גאון.

3636_0.jpg

רק שההבדל ביני לבינו זה שאני חכם יותר.
אם תשים לב, כמעט אף אחד לא משיב לך
תלוי באיזה שרשור. מן הסתם, אלו שהם יותר גאוניים, פחות אנשים מסוגלים להתמודד איתם, ולכן באופן טבעי יש פחות תגובות.
וגם מי שמשיב לא טורח לקרוא את החפירות שלך
ברור שבעבורך, בתור אדם לא גאון שגם לא כשיר להשכלה הגבוהה והעבודה שהוא מחזיק בהם, ושהתאפשרו לו רק הודות לזילות ההשכלה הגבוהה בישראל בגלל אי-הבנת השמאל החברתי את הרעיון השוויוני, פרצי הגאונות שלי הן חפירות מוזרות וחסרות פשר. לא מפתיע.

גאונים אמיתיים, כמו גם אנשים שכשירים להשכלה גבוהה ולעבודות המדרישות השכלה גבוהה, יודעים להעריך את גאונותי.
בסגנון תקליט שבור.
ברור שבעבורך, דבריי נראים חסרי פשר ובעלי אופי רפטטיבי. אתה הרי לא מבין אותם במקרה הטוב, ואפילו לא טורח לקרוא אותם במקרה הרע. המאמר שפרסמתי אתמול לצורך הדוגמה, הוא אחד מהחשובים ביותר בהיסטוריה של הפסיכולוגיה הקוגניטיבית. ברור שלא טרחת לקרוא ושגם אילו היית קורא לא היית מבין שום דבר. אתה הרי לא באמת מצפה ממני לצפות ממך אחרת, נכון? אני כבר מכיר אותך זמן ממושך ויודע מהי רמתך. בעקבות הפערים העצומים שבינינו, אתה מקנא בי, ואני מרחם עליך בעקבות כך ועונה לך מתוך רחמים שלי אליך על המכאוב של קנאתך בי.
אני מידיי שבוע מקדיש לך כמה דקות, רואה זאת כמצווה
כך אתה מסווה את עצם זה שאתה למעשה עונה לי מתוך קנאה ומכאוב על עליונותי עליך, אבל אני גדול בני-האדם בהיסטוריה של מדע הפסיכולוגיה, ולכן באופן לא מפתיע יש לי ראיית רנטגן שמאפשרת לי להביט ישירות אל תוך נפשם של אנשים. הבטתי אל תוך נשמתך דיברגנט וראיתי את הפציעה שלך בעקבות העליונות שלי עליך אינטלקטואלית, כישרונית, חיצונית מבחינת מראה, ובכל דרך אחרת. אל חשש דיברגנט. אני כאן בשבילך.
אין לי שום איום להתאבד. זאת הייתה בדיחה 😂

אנשים שיש להם חיים כמו מה שלי יש לא מתאבדים 😁

images.jpg

דיברגנט חדש

Well-known member
ברור שאני מבין את ההשלכות של זה. ההשלכות של זה הן שאני נחשק. אין מה לעשות. ככה זה כשאתה חתיך מהמם :cool:

לא שאי-פעם תדע איך זה מרגיש, כן?

אני:

צפה בקובץ המצורף 101184
בדומה לחמאס שהוא מאוד נחשק |נחמה|
עובדה שזה דווקא כן קשור אליי. אם לא אני, לא היה בכלל אדמין שניתן לפנות אליו. ההעפה של משה מהניהול באקטואליה בפעם השנייה, החסימה שלו לצמיתות, ההעפה שלו מהניהול באקטואליה בפעם השנייה, הפיכתו של שחר למנהל לכל דבר ועניין שיכול לחסום אחרים ושלא ניתן לחסום אותו, הסוף של הגנון שהיה בכל תפוז, עליית הרמה בכל הפורומים, עצם זה שאי-אפשר לחסום יותר לצמיתות שרירותית סתם כי בא לך. זה אני. זה הכול אני.

אני הפאקינג מלך של כל פאקינג תפוז. אמרתי את זה מספיק פעמים וזה גם הוכח כנכון עובדתית מספיק פעמים. מי שבוחר שלהמשיך שלא להאמין למרות העובדה המוכחת שזה נכון, זאת בעיה שלו בלבד.

אני כשאני חובש את הכתר שלי:

צפה בקובץ המצורף 101188
לא ראיתי ששחר כתב את זה, עפ"י מה שהבנתי בזמנו שהוא הסביר שהוא איבד את הסיסמא ולכן לא הוגדר כמנהל למעט רישומו כמנהל.
נכון. זה שיש עשרות ראיות לכך, ובהן צבא המעריצים הצמוד שלי, זה מה שהופך את זה לנכון 😂

אני ביחד עם צבא המעריצים שלי:

צפה בקובץ המצורף 101189
זה שתחזור על הדברים לא יהפוך אותם לנכון. עד כה לא ראיתי אחד שכתב שהוא מעריץ אותך וזה שאתה כותב שסופרמן מסתיר זאת, אתה מגוחך.
זאת אכן תהיה אחת התיאוריות שסביר להניח שיומצאו לאחר שחוכמתי האדירה תיוודע ברבים. זאת גם אחת התיאוריות בנוגע לשלדון קופר. עוד גאון.

צפה בקובץ המצורף 101190

רק שההבדל ביני לבינו זה שאני חכם יותר.
הוא אוטיסט ולהבדילך יודע פיזיקה ומקצועות ריאליים.
תלוי באיזה שרשור. מן הסתם, אלו שהם יותר גאוניים, פחות אנשים מסוגלים להתמודד איתם, ולכן באופן טבעי יש פחות תגובות.
ברוב מוחלט של השרשורים והנה ראיה בתגובה #2 של התאום שלך לחפירות, מישהו שאתה מאוד מעריך :)
ברור שבעבורך, בתור אדם לא גאון שגם לא כשיר להשכלה הגבוהה והעבודה שהוא מחזיק בהם, ושהתאפשרו לו רק הודות לזילות ההשכלה הגבוהה בישראל בגלל אי-הבנת השמאל החברתי את הרעיון השוויוני, פרצי הגאונות שלי הן חפירות מוזרות וחסרות פשר. לא מפתיע.

גאונים אמיתיים, כמו גם אנשים שכשירים להשכלה גבוהה ולעבודות המדרישות השכלה גבוהה, יודעים להעריך את גאונותי.

ברור שבעבורך, דבריי נראים חסרי פשר ובעלי אופי רפטטיבי. אתה הרי לא מבין אותם במקרה הטוב, ואפילו לא טורח לקרוא אותם במקרה הרע. המאמר שפרסמתי אתמול לצורך הדוגמה, הוא אחד מהחשובים ביותר בהיסטוריה של הפסיכולוגיה הקוגניטיבית. ברור שלא טרחת לקרוא ושגם אילו היית קורא לא היית מבין שום דבר. אתה הרי לא באמת מצפה ממני לצפות ממך אחרת, נכון? אני כבר מכיר אותך זמן ממושך ויודע מהי רמתך. בעקבות הפערים העצומים שבינינו, אתה מקנא בי, ואני מרחם עליך בעקבות כך ועונה לך מתוך רחמים שלי אליך על המכאוב של קנאתך בי.

כך אתה מסווה את עצם זה שאתה למעשה עונה לי מתוך קנאה ומכאוב על עליונותי עליך, אבל אני גדול בני-האדם בהיסטוריה של מדע הפסיכולוגיה, ולכן באופן לא מפתיע יש לי ראיית רנטגן שמאפשרת לי להביט ישירות אל תוך נפשם של אנשים. הבטתי אל תוך נשמתך דיברגנט וראיתי את הפציעה שלך בעקבות העליונות שלי עליך אינטלקטואלית, כישרונית, חיצונית מבחינת מראה, ובכל דרך אחרת. אל חשש דיברגנט. אני כאן בשבילך.
אפילו, מי שרצה לעזור לך, ירד לו החשק בשניה והנה ראיה בתגובה #29 של אלפיני :)
אין לי שום איום להתאבד. זאת הייתה בדיחה 😂

אנשים שיש להם חיים כמו מה שלי יש לא מתאבדים 😁

צפה בקובץ המצורף 101193
לא הצחיקה אף אחד.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
לא ראיתי ששחר כתב את זה
אנחנו יודעים שאתה בן-אדם חסר מושג. זה בסדר, אני אסביר. שחר לא כתב את זה (עד כמה שראיתי). אפשר לראות את זה לפי איך שמרחפים עם הסמן של העכבר מעל שם המשתמש שלו וכבר אין אפשרות לעשות לו התעלם. זה לבדו כבר מראה ומוכיח שכל המצב שם תוקן.
עפ"י מה שהבנתי בזמנו שהוא הסביר שהוא איבד את הסיסמא ולכן לא הוגדר כמנהל למעט רישומו כמנהל.
שחר הוגדר כמנהל בשני חשבונות. בחשבון העיקרי שלו הוא הוגדר כמנהל בשם בלבד ובחשבון מהפחות עיקריים שלו הוא הוגדר כמנהל לכל דבר, אבל איבד את הסיסמה לחשבון שבו הוא הוגדר כמנהל לכל דבר ועניין. הודות לי, שהבאתי את האדמין והעפתי את משה לקיבינימט, המצב תוקן.
זה שתחזור על הדברים לא יהפוך אותם לנכון.
נכון. זה שהדברים נכונים, זה מה שהופך אותם לכאלו, ולא שום דבר אחר.
עד כה לא ראיתי אחד שכתב שהוא מעריץ אותך
זה בסדר, אנחנו כבר יודעים שאתה בן-אדם חסר מושג קלוש בנוגע לכל דבר כלשהו.
וזה שאתה כותב שסופרמן מסתיר זאת, אתה מגוחך.
מן הסתם הבקשות שלו ממני בפרטי ללמד אותו לעשות אלפי אחוזים בבורסה בשנה כפי מה שראה אותי עושה תיאורטית, ומיליוני השקלים שהנחיתי אותו לא פעם להעביר למקום כזה או אחר והוא מיהר לציית, מוכיחים את זה שהוא מעריץ אותי וסוגד לי (ועל כן מסתיר זאת כי ניתן גם לראות שהוא לא מעריץ אותי וסוגד לי בפומבי) לא רע בכלל.
הוא אוטיסט
הוא לא.
ולהבדילך יודע פיזיקה ומקצועות ריאליים.
שזה פחות חשוב מלדעת מדעי חברה ומקצועות הומאניים.
ברוב מוחלט של השרשורים
עובדה שלא.
והנה ראיה בתגובה #2 של התאום שלך לחפירות, מישהו שאתה מאוד מעריך :)
אני לא מאוד מעריך אותו, והוא כמובן טועה. אפילו בקישור שצירפת ניתן לראות את הפופולאריות העצומה שלי, בעצם כך שיש שם עשר תגובות ושבעה מגיבים לא כולל אותי.

ככה זה כשאתה הבן-אדם הכי נאהב, נערץ, נסגד, פופולארי בכל תפוז.

ככה זה כשאתה מלך.

the-king-henry-v-1573250831.jpg
לא הצחיקה אף אחד.
הצחיקה מלא אנשים, כמו גם השרשורים התאומים שלה:

NO GOD! PLEASE NO!!! NOOOOOOOOOO | תפוז פורומים (tapuz.co.il)

אני: | תפוז פורומים (tapuz.co.il)

למעלה