הרגלי אכילה

דיברגנט חדש

Well-known member
אנחנו יודעים שאתה בן-אדם חסר מושג. זה בסדר, אני אסביר. שחר לא כתב את זה (עד כמה שראיתי). אפשר לראות את זה לפי איך שמרחפים עם הסמן של העכבר מעל שם המשתמש שלו וכבר אין אפשרות לעשות לו התעלם. זה לבדו כבר מראה ומוכיח שכל המצב שם תוקן.
בחיים לא עשיתי 'התעלם' לאף אחד כך שאני לא מכיר, מקווה מאוד בשבילו שזה אכן תוקן לו.
שחר הוגדר כמנהל בשני חשבונות. בחשבון העיקרי שלו הוא הוגדר כמנהל בשם בלבד ובחשבון מהפחות עיקריים שלו הוא הוגדר כמנהל לכל דבר, אבל איבד את הסיסמה לחשבון שבו הוא הוגדר כמנהל לכל דבר ועניין. הודות לי, שהבאתי את האדמין והעפתי את משה לקיבינימט, המצב תוקן.
לא מובן לי, למה לא משתמש באותו סיסמה לשניהם, אך זה כבר סיפור שלו.
נכון. זה שהדברים נכונים, זה מה שהופך אותם לכאלו, ולא שום דבר אחר.
אך ורק בדמיונך |נחמה|
זה בסדר, אנחנו כבר יודעים שאתה בן-אדם חסר מושג קלוש בנוגע לכל דבר כלשהו.
דווקא יודע דבר אחד או שניים ויש גם דברים שאיני יודע.
מן הסתם הבקשות שלו ממני בפרטי ללמד אותו לעשות אלפי אחוזים בבורסה בשנה כפי מה שראה אותי עושה תיאורטית, ומיליוני השקלים שהנחיתי אותו לא פעם להעביר למקום כזה או אחר והוא מיהר לציית, מוכיחים את זה שהוא מעריץ אותי וסוגד לי (ועל כן מסתיר זאת כי ניתן גם לראות שהוא לא מעריץ אותי וסוגד לי בפומבי) לא רע בכלל.
אני ב-99.99999 בטוח שאין סיכוי שהוא ביקש ממך דבר כזה.
בדיוק כמו שאתה לא :D
שזה פחות חשוב מלדעת מדעי חברה ומקצועות הומאניים.
עובדה שאת מתחרמן עליו :) כך שאפילו בסתר ליבך, אתה יודע שזה לא נכון |נחמה|
עובדה שלא.
שוב, בפעם ה-8888, אתה משתמש במונח שאין לך מושג קלוש מה משמעותו :)
אני לא מאוד מעריך אותו, והוא כמובן טועה. אפילו בקישור שצירפת ניתן לראות את הפופולאריות העצומה שלי, בעצם כך שיש שם עשר תגובות ושבעה מגיבים לא כולל אותי.
רוצה קישור שכתבת משהו אחר במקום אחר? |פינוקיו|
ככה זה כשאתה הבן-אדם הכי נאהב, נערץ, נסגד, פופולארי בכל תפוז.

ככה זה כשאתה מלך.

צפה בקובץ המצורף 101517
מתכוון, נילעג בכל |תפוז| אפילו יותר מהג'וקר החדש (פי 10 מארס)?
הצחיקה אך ורק אותך כ-|טמבל| ראשי.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
בחיים לא עשיתי 'התעלם' לאף אחד כך שאני לא מכיר, מקווה מאוד בשבילו שזה אכן תוקן לו.
לא צריך לעשות התעלם לאף-אחד בשביל לראות את זה. שמים את הסמן של העכבר על השם של מישהו ורואים אם אפשר או אי-אפשר לעשות לו התעלם. אם רואים שלא קיימת אפשרות, זה אומר שיש לו הרשאות ניהול |נחמה|

אדם חסר מושג שכמותך |נחמה|
לא מובן לי, למה לא משתמש באותו סיסמה לשניהם, אך זה כבר סיפור שלו.
ברור שמישהו מסוגך משתמש באותה הסיסמה להכול, למה ציפיתי? |פנים|
אך ורק בדמיונך |נחמה|
לא. עובדה שהדברים נכונים במציאות.
דווקא יודע דבר אחד או שניים
נדמה לך |נחמה|
ויש גם דברים שאיני יודע.
כן, כל הדברים, כך מסתבר |נחמה||פנים|
אני ב-99.99999 בטוח שאין סיכוי שהוא ביקש ממך דבר כזה.
כפי מה שהסביר פרמהפרוסט בזמנו, אתה "certified moron". דעתך לא שווה שום דבר ולא סתם |נחמה|

דעתך לא שווה שום דבר כי בהיעדר ראיות, דעה זה דבר המתבסס על השכל של בעל הדעה, וברגע שמישהו הוא "certified moron" אז ככה נראות הדעות שלו, והן גם שוות בהתאם |נחמה|

אנשים כמוך זאת הסיבה למה אפלטון לא האמין בדמוקרטיה |נחמה|
בדיוק כמו שאתה לא :D
מצוין. אם כך עובדה ששנינו לא.
עובדה שאת מתחרמן עליו :) כך שאפילו בסתר ליבך, אתה יודע שזה לא נכון |נחמה|
לא. זה שאני יודע שהמקצועות והמדעים ההומאניים יותר חשובים מהריאליים, זה לא אומר שאני לא יכול להעריך אנשי מדעים ריאליים (בהנחה שאלו אנשים שמתאימים לכך, ולא קופסאות ריקות כמוך שגם לא היו מתקבלים ללימודים ללא זילות ההשכלה הגבוהה), ואם נצפיתי מעריך אנשי מדעים ריאליים, זה לא אומר שאני חושב שמדעים ריאליים הם יותר מהמדעים ההומאניים. המדעים ההומאניים הם יותר מהמדעים הריאליים, וגם הסברתי למה מספר פעמים באמצעות טקסטים והסברים ממצים ביותר שלא מותירים מקום לספק ומוכיחים את הדבר בצורה סופית ומוחלטת.

לדוגמה פה:

חמש יחידות באנגלית יותר חשוב מחמש יחידות במתמטיקה. נקודה. סוף סיפור. | תפוז פורומים (tapuz.co.il)

ופה:

המקצועות ההומאניים יותר חשובים מהמקצועות הריאליים. זה שכיום המקצועות הריאליים הם אלו שיותר נחשבים זה בטעות. נקודה. סוף סיפור. | תפוז פורומים (tapuz.co.il)

והטקסט הכי גאוני וממצה שכתבתי בנושא, פה:

אנשים הומאניים חכמים יותר מאנשים ריאליים. נקודה. סוף סיפור. | תפוז פורומים (tapuz.co.il)
שוב, בפעם ה-8888, אתה משתמש במונח שאין לך מושג קלוש מה משמעותו :)
לא. עובדה שאני כן יודע מהי עובדה, כפי מה שעובדה שכבר הוכח בעבר, ואתה רק עוד יותר חפרת לעצמך עמוק את הבור, ואז טענת שאיני יודע מהי ראיה והוכחה.

הסיבה שאתה משקר שאיני יודע מה זה עובדה, זה כי כואב לך כל הגוף כל העובדות של גאונותי, והצלחותיי, אז אתה מעמיד פנים שעובדות אלו הן אינן עובדות, אבל זה לא עובד ככה, מכיוון שכל אחד זכאי לדעות משלו, אבל לא עובדות משלו:

זה שכואב לך כל הגוף מהעובדות המוכחות של גאונותי והישגיי, וזה שכואב לך כל העובדות המוכחות של כל הראיות וההוכחות המוכחות של גאונותי והישגיי, זה דבר אחד, ואתה יכול להמציא עובדות אלטרנטיביות בגלל הכאב הזה והקנאה הזאת, אבל העובדות האלטרנטיביות שלך לא שוות שום דבר. רק העובדות האמיתיות נחשבת. העובדות שלי נחשבות.
רוצה קישור שכתבת משהו אחר במקום אחר? |פינוקיו|
יכול להיות שכתבתי שאני מעריך אותו, אבל לא שאני "מאוד" מעריך אותו.
מתכוון, נילעג בכל |תפוז| אפילו יותר מהג'וקר החדש (@פי 10 מארס)?
אני לא נלעד בכל תפוז שלא אלא בדמיונך. העובדות הפשוטות (והאמיתיות) הן שאני המלך של כל הפאקינג אתר הזה שמושך בכל החוטים מאחורי כל הקלעים ומסובב פה את כולם על האצבע הקטנה, כולל שעל-פי מילתי והחלטתי פורומים עולים לגדולה ונופלים, ואנשים עולים ויורדים מניהול.

אבל כואב לך כל הגוף אז לא נעשה לך חיים יותר מידי קשים...ניתן לך להאמין במה שאתה צריך להאמין בשביל שפחות יכאב לך וישרוף לך מרוב קנאה וכאב, וכדי שאם פחות יכאב לך, אתה צריך להאמין שהמלך של תפוז, שלפני מה שהוא היה המלך של תפוז הוא היה מלך הבית-ספר שלו, הוא נלעד בכל תפוז אז...לך על זה :)

בכל מקרה, אני עדיין חושב שאתה צריך להתמרח בכמות יפה של אלוורה 🤷‍♂️

7290102740376.jpg
הצחיקה אך ורק אותך כ-|טמבל| ראשי.
אתה מתכוון הגאון הראשי.

ולא. דווקא הצחיקה הרבה אנשים. המלך שלכם הוא לא רק גאון. הוא גם מצחיק.

אתה רשאי להתחיל להשתחוות.

המלך שלך ממתין.

boys-deluxe-king-costume.png

דיברגנט חדש

Well-known member
לא צריך לעשות התעלם לאף-אחד בשביל לראות את זה. שמים את הסמן של העכבר על השם של מישהו ורואים אם אפשר או אי-אפשר לעשות לו התעלם. אם רואים שלא קיימת אפשרות, זה אומר שיש לו הרשאות ניהול |נחמה|

אדם חסר מושג שכמותך |נחמה|
להבדילך, לא מתעסק בקקי, משאיר לך את דרכיך להפגת השיעמום, אני נמצא 4 דק' בשעה שאתה נמצא 4 שע' ביום |נחמה|
ברור שמישהו מסוגך משתמש באותה הסיסמה להכול, למה ציפיתי? |פנים|
צר לי שאתר |תפוז| הוא האחרון שמפריע לי שיפרצו לי אליו, משאיר לך את הפחדים האלו שיגנבו לך את חייך |נחמה|
לא. עובדה שהדברים נכונים במציאות.
לא, עובדה שאין לך מושג קלוש, מה המשמעות של המילה 'עובדה' |נחמה|
עובדה, שאפילו, אתה פותח שרשורים לכבודי, לשאול את דעתי, כמו למשל כאן, או כאשר רצית משוב לעבודתך בקורס, סימן שאתה מאוד מחשיב את דעתי |נחמה|
כן, כל הדברים, כך מסתבר |נחמה||פנים|
פתיחת שרשורך כפי שהסברתי קודם מדברים בעד עצמם |נחמה|
כפי מה שהסביר פרמהפרוסט בזמנו, אתה "certified moron". דעתך לא שווה שום דבר ולא סתם |נחמה|

דעתך לא שווה שום דבר כי בהיעדר ראיות, דעה זה דבר המתבסס על השכל של בעל הדעה, וברגע שמישהו הוא "certified moron" אז ככה נראות הדעות שלו, והן גם שוות בהתאם |נחמה|

אנשים כמוך זאת הסיבה למה אפלטון לא האמין בדמוקרטיה |נחמה|
אתה מסביר על עצמך?
מצוין. אם כך עובדה ששנינו לא.
אתה, דווקא, כן |נחמה|
לא. זה שאני יודע שהמקצועות והמדעים ההומאניים יותר חשובים מהריאליים, זה לא אומר שאני לא יכול להעריך אנשי מדעים ריאליים (בהנחה שאלו אנשים שמתאימים לכך, ולא קופסאות ריקות כמוך שגם לא היו מתקבלים ללימודים ללא זילות ההשכלה הגבוהה), ואם נצפיתי מעריך אנשי מדעים ריאליים, זה לא אומר שאני חושב שמדעים ריאליים הם יותר מהמדעים ההומאניים. המדעים ההומאניים הם יותר מהמדעים הריאליים, וגם הסברתי למה מספר פעמים באמצעות טקסטים והסברים ממצים ביותר שלא מותירים מקום לספק ומוכיחים את הדבר בצורה סופית ומוחלטת.

לדוגמה פה:

חמש יחידות באנגלית יותר חשוב מחמש יחידות במתמטיקה. נקודה. סוף סיפור. | תפוז פורומים (tapuz.co.il)

ופה:

המקצועות ההומאניים יותר חשובים מהמקצועות הריאליים. זה שכיום המקצועות הריאליים הם אלו שיותר נחשבים זה בטעות. נקודה. סוף סיפור. | תפוז פורומים (tapuz.co.il)

והטקסט הכי גאוני וממצה שכתבתי בנושא, פה:

אנשים הומאניים חכמים יותר מאנשים ריאליים. נקודה. סוף סיפור. | תפוז פורומים (tapuz.co.il)

לא. עובדה שאני כן יודע מהי עובדה, כפי מה שעובדה שכבר הוכח בעבר, ואתה רק עוד יותר חפרת לעצמך עמוק את הבור, ואז טענת שאיני יודע מהי ראיה והוכחה.

הסיבה שאתה משקר שאיני יודע מה זה עובדה, זה כי כואב לך כל הגוף כל העובדות של גאונותי, והצלחותיי, אז אתה מעמיד פנים שעובדות אלו הן אינן עובדות, אבל זה לא עובד ככה, מכיוון שכל אחד זכאי לדעות משלו, אבל לא עובדות משלו:

זה שכואב לך כל הגוף מהעובדות המוכחות של גאונותי והישגיי, וזה שכואב לך כל העובדות המוכחות של כל הראיות וההוכחות המוכחות של גאונותי והישגיי, זה דבר אחד, ואתה יכול להמציא עובדות אלטרנטיביות בגלל הכאב הזה והקנאה הזאת, אבל העובדות האלטרנטיביות שלך לא שוות שום דבר. רק העובדות האמיתיות נחשבת. העובדות שלי נחשבות.
אתה מוזמן לקרוא את תגובתויי הקודמות, הסברתי לך את טעויותך בהרחבה, אך אצלך נכנס מאוזן אחד ויוצא מהשנייה, ככה זה שאין מוח באמצע |נחמה|
יכול להיות שכתבתי שאני מעריך אותו, אבל לא שאני "מאוד" מעריך אותו.
את ההתפלספויות שמור לתאומך הוירטואלי, נכון שאתה יודע מי זה?
אני לא נלעד בכל תפוז שלא אלא בדמיונך. העובדות הפשוטות (והאמיתיות) הן שאני המלך של כל הפאקינג אתר הזה שמושך בכל החוטים מאחורי כל הקלעים ומסובב פה את כולם על האצבע הקטנה, כולל שעל-פי מילתי והחלטתי פורומים עולים לגדולה ונופלים, ואנשים עולים ויורדים מניהול.

אבל כואב לך כל הגוף אז לא נעשה לך חיים יותר מידי קשים...ניתן לך להאמין במה שאתה צריך להאמין בשביל שפחות יכאב לך וישרוף לך מרוב קנאה וכאב, וכדי שאם פחות יכאב לך, אתה צריך להאמין שהמלך של תפוז, שלפני מה שהוא היה המלך של תפוז הוא היה מלך הבית-ספר שלו, הוא נלעד בכל תפוז אז...לך על זה :)

בכל מקרה, אני עדיין חושב שאתה צריך להתמרח בכמות יפה של אלוורה 🤷‍♂️

צפה בקובץ המצורף 102209
|נחמה|
אתה מתכוון הגאון הראשי.

ולא. דווקא הצחיקה הרבה אנשים. המלך שלכם הוא לא רק גאון. הוא גם מצחיק.

אתה רשאי להתחיל להשתחוות.

המלך שלך ממתין.

צפה בקובץ המצורף 102210
בזה אתה צודק, אתה אכן מצחיק, מושלם בתור |ליצן| החצר.
תציע את עצמך להחליף את דני קיי, ככה אולי תוכל להתפרנס לשם שינוי.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
להבדילך, לא מתעסק בקקי
גם אני לא. זה לא משהו שצריך להיות חכם גדול בשביל לשים לב אליו. אתה פשוט קופסה ריקה.
משאיר לך את דרכיך להפגת השיעמום
אני לעולם לא משועמם.
אני נמצא 4 דק' בשעה שאתה נמצא 4 שע' ביום |נחמה|
ההבדל ביני לבינך זה שאני נמצא ארבע שעות ביום כי אני כל-כך נאהב, נערץ ופופולארי שאני נאלץ להיות פה ארבע שעות ביום, כי אני מקבל כל-כך הרבה תשומת לב ותגובות, שצריך ארבע שעות ביום, לא בשביל לסגור את הפער, אלא רק בשביל שהוא לא יגדל, הפער הזה שבין כמה תגובות ואנשים מחכים להתייחסותי אליהם, לבין כמה תגובות ואנשים אני מספיק ויכול להתייחס אליהם, תוך כדי שאני נאלץ להתמודד במקביל עם שגרה עמוסה ככוכב בעלייה, בשעה שאתה מצדך נמצא 4 דקות ביום כי זה כמה פופולארי אתה, כמה מדברים איתך, ולכן כמה זמן אתה צריך להיות פה ביום, כאשר גם אם היית רוצה להיות יותר, אתה לא יכול כי אין לך כמעט עם מי לדבר כי בקושי מתייחסים אליך בכלל, בשעה שאני עצמי מצדי בצורה בלתי נמנעת, בלתי מפתיעה בעליל ובלתי ניתנת להכחשה, המלך של כל הפאקינג אתר הזה, כפי מה שכבר הוכח פעמים רבות בעבר.

עוד בגלל הפופולאריות העצומה שלי, והקושי לעמוד בקצב, לא פעם ניתן להבחין בי מגיב על הודעות שנכתבו לי שבוע ושבועיים קודם לכן, כמו לדוגמה התגובה האחרונה ביותר שהשארתי בפורום אקטואליה, שהיא תגובה לפולגאר על דברים שכתב לפני שבועיים, ורק עכשיו התפניתי לענות לו, וכתבתי לו שהקנאה העזה שהוא מקנא בי מזכירה לי את הקנאה העזה שאתה מקנא בי.

עוד בגלל הפופולאריות העצומה שלי, ובגלל שאתם כל-כך לא מסוגלים בלעדיי, ובגלל שאני ליטרלי המלך שלכם, כבר קרה בעבר שכשנעדרתי מן האתר בגלל עבודות הגשה ומבחנים מתקרבים, עוד לא עברו 24 שעות של היעדרות, וכבר נשמעו זעקות שבר מן המעריצים והסוגדים בסגנון של "איפה הוא?!" כי אתם פשוט עד כדי כך לא מסוגלים בלעדיי |פנים|

כמו לדוגמה פה:

1714105927988.jpeg
צר לי שאתר |תפוז| הוא האחרון שמפריע לי שיפרצו לי אליו, משאיר לך את הפחדים האלו שיגנבו לך את חייך |נחמה|
תפוז הוא אינו חיי, אבל אני, חייכם. לכן אני פה ארבע שעות ביום.
לא, עובדה שאין לך מושג קלוש, מה המשמעות של המילה 'עובדה' |נחמה|
עובדה שכן, כפי מה שכבר הוכח בעבר, כאשר הוכחתי לך שאני יודע מה המילה "עובדה" אומרת בכך שאמרתי לך שעובדה זאת טענה (לשעבר, שכעת היא עובדה) שמגובה בהוכחות וראיות, ועל כן, העובדות שאני מדבר עליהן, הן אכן עובדות, בגלל שלל הראיות וההוכחות לכל הטיעונים שלי.
עובדה, שאפילו, אתה פותח שרשורים לכבודי, לשאול את דעתי, כמו למשל כאן, או כאשר רצית משוב לעבודתך בקורס, סימן שאתה מאוד מחשיב את דעתי |נחמה|
במה שאתה מבין, כן. הבעיה שאתה לא מבין כמעט בכלום. אפילו הפיזיקה שלך שגויה, וזה מה שאתה עושה למחייתך למען השם |פנים|
אתה מסביר על עצמך?
לא, אני מסביר עליך.
אתה, דווקא, כן |נחמה|
אז אתה מודה שעובדה שהוא לא?

עובדה שגם אני לא.

יש הוכחות וראיות ולכן זאת עובדה.
אתה מוזמן לקרוא את תגובתויי הקודמות, הסברתי לך את טעויותך בהרחבה, אך אצלך נכנס מאוזן אחד ויוצא מהשנייה, ככה זה שאין מוח באמצע |נחמה|
מצחיק לשמוע את זה ממישהו שבעבר הסברתי לו דברים שוב ושוב ושוב והוא עדיין לא הבין.

מה הסברת בעבר בהרחבה? למה מדעים ריאליים הם יותר חשובים מהמדעים ההומאניים או למה כל העובדות שאני מדבר עליהן הן דווקא לא עובדות? כי מעולם לא הסברת, בוודאי שלא בהרחבה, אף-אחד משני הדברים.

באשר לטענתך שהמדעים הריאליים יותר חשובים מהמדעים ההומאניים, להזכירך, כיסחתי לך את הצורה.

באשר לטענתך שאיני יודע מהי עובדה, מעולם לא הסברת למה העובדות שאני מדבר עליהן הן לא עובדות. זה אני שהוכחתי לך שהן כן עובדות כאשר הוכחתי שאני יודע שעובדה זאת טענה המגובה בראיות והוכחות ודיברתי על כל ההוכחות והראיות הרבות לכל טענותיי, מה שהופך אותן לעובדות.

זה שכואב לך כי אתה מקנא, זה לא ישנה את המציאות. גם לא הקנאה של פולגאר, לידיעתו.
את ההתפלספויות שמור לתאומך הוירטואלי, נכון שאתה יודע מי זה?
תודה על עוד הוכחה לכמה שאתה קופסה ריקה ואין כניסה :-):

אלו לא התפלספויות. הפער בין "מעריך" ל"מעריך מאוד" הוא משמעותי. כפי מה שכתבתי לך בעבר, עם שגיאות כה גסות, מה הפלא שזרקו אותך מהמחקר האוניברסיטאי ואתה נאלץ לחקור בשביל חברה פרטית, שגם היא הייתה זורקת אותך, אילו הייתה מודעת לרמתך הנמוכה.

מצחיק לשמוע אותך טוען שהרינגטון הוא תאומי הוירטואלי, בשעה שהדמיון שביניכם הוא פשוט בלתי יאומן.

ככל הנראה אתה מודע לדמיון הזה ולכן מנסה להשליך מעל עצמך את דמיונך להרינגטון על-ידי כך שתשליך אותו על מישהו אחר ותטען שהוא דומה להרינגטון, אך זה לא עובד כך.

פשוט תשלים עם זה שאתה והרינגטון זה שתי טיפות מים. לא נורא :)
אני רואה שאתה עצוב ומתוסכל מתחושת השריפה והגירודים בעור. הנה, קח אלוורה:

7290102740376.jpg
בזה אתה צודק, אתה אכן מצחיק, מושלם בתור |ליצן| החצר.
תציע את עצמך להחליף את דני קיי
איני יכול למלא את תפקיד ליצן החצר, וזאת למרות שאני מצחיק. אני כבר עסוק מידי בלהיות מלך.

אני:

992a6a233979481f98be0aa50c6a6279.jpeg
ככה אולי תוכל להתפרנס לשם שינוי.
מלך לא עובד. מלך, עובדים בשבילו.

שוב אני, הפעם עם תמונת תקריב של הפנים:

‏‏992a6a233979481f98be0aa50c6a6279 - עותק.jpeg

דיברגנט חדש

Well-known member
גם אני לא. זה לא משהו שצריך להיות חכם גדול בשביל לשים לב אליו. אתה פשוט קופסה ריקה.
אמר מי שאין לו מוח.
אני לעולם לא משועמם.
תגובותך מדברת בעד עצמן |נחמה|
ההבדל ביני לבינך זה שאני נמצא ארבע שעות ביום כי אני כל-כך נאהב, נערץ ופופולארי שאני נאלץ להיות פה ארבע שעות ביום, כי אני מקבל כל-כך הרבה תשומת לב ותגובות, שצריך ארבע שעות ביום, לא בשביל לסגור את הפער, אלא רק בשביל שהוא לא יגדל, הפער הזה שבין כמה תגובות ואנשים מחכים להתייחסותי אליהם, לבין כמה תגובות ואנשים אני מספיק ויכול להתייחס אליהם, תוך כדי שאני נאלץ להתמודד במקביל עם שגרה עמוסה ככוכב בעלייה, בשעה שאתה מצדך נמצא 4 דקות ביום כי זה כמה פופולארי אתה, כמה מדברים איתך, ולכן כמה זמן אתה צריך להיות פה ביום, כאשר גם אם היית רוצה להיות יותר, אתה לא יכול כי אין לך כמעט עם מי לדבר כי בקושי מתייחסים אליך בכלל, בשעה שאני עצמי מצדי בצורה בלתי נמנעת, בלתי מפתיעה בעליל ובלתי ניתנת להכחשה, המלך של כל הפאקינג אתר הזה, כפי מה שכבר הוכח פעמים רבות בעבר.

עוד בגלל הפופולאריות העצומה שלי, והקושי לעמוד בקצב, לא פעם ניתן להבחין בי מגיב על הודעות שנכתבו לי שבוע ושבועיים קודם לכן, כמו לדוגמה התגובה האחרונה ביותר שהשארתי בפורום אקטואליה, שהיא תגובה לפולגאר על דברים שכתב לפני שבועיים, ורק עכשיו התפניתי לענות לו, וכתבתי לו שהקנאה העזה שהוא מקנא בי מזכירה לי את הקנאה העזה שאתה מקנא בי.

עוד בגלל הפופולאריות העצומה שלי, ובגלל שאתם כל-כך לא מסוגלים בלעדיי, ובגלל שאני ליטרלי המלך שלכם, כבר קרה בעבר שכשנעדרתי מן האתר בגלל עבודות הגשה ומבחנים מתקרבים, עוד לא עברו 24 שעות של היעדרות, וכבר נשמעו זעקות שבר מן המעריצים והסוגדים בסגנון של "איפה הוא?!" כי אתם פשוט עד כדי כך לא מסוגלים בלעדיי |פנים|

כמו לדוגמה פה:

צפה בקובץ המצורף 102422
רוב תגובתיך נשארות ללא מענה ואם תשים לב גם כאשר אני מגיב לך לאחר שבוע, אף אחד לא הגיב לך באותו שרשור |נחמה|
היום החלטתי להגיב לך למרות שלא עברו מס' ימים, כי השרשור הזה עדיף לי על הדשן שהרינגטון שם בפורום.
תפוז הוא אינו חיי, אבל אני, חייכם. לכן אני פה ארבע שעות ביום.
מצידי תהיה 24 שע' ביום,
לפחות ככה, יש "קצת" שקט להוריך.
עובדה שכן, כפי מה שכבר הוכח בעבר, כאשר הוכחתי לך שאני יודע מה המילה "עובדה" אומרת בכך שאמרתי לך שעובדה זאת טענה (לשעבר, שכעת היא עובדה) שמגובה בהוכחות וראיות, ועל כן, העובדות שאני מדבר עליהן, הן אכן עובדות, בגלל שלל הראיות וההוכחות לכל הטיעונים שלי.
אז אתה טוען שאתה לא יודע מה זאת 'ראיה'?
במה שאתה מבין, כן. הבעיה שאתה לא מבין כמעט בכלום. אפילו הפיזיקה שלך שגויה, וזה מה שאתה עושה למחייתך למען השם |פנים|
אז שיקרת שטענת שאני לא מבין כלום בכל נושא?
לא, אני מסביר עליך.
תסתכל במראה, אני לא שם.
אז אתה מודה שעובדה שהוא לא?

עובדה שגם אני לא.

יש הוכחות וראיות ולכן זאת עובדה.
שניכם כן, נא הסבר את זה?
מצחיק לשמוע את זה ממישהו שבעבר הסברתי לו דברים שוב ושוב ושוב והוא עדיין לא הבין.

מה הסברת בעבר בהרחבה? למה מדעים ריאליים הם יותר חשובים מהמדעים ההומאניים או למה כל העובדות שאני מדבר עליהן הן דווקא לא עובדות? כי מעולם לא הסברת, בוודאי שלא בהרחבה, אף-אחד משני הדברים.

באשר לטענתך שהמדעים הריאליים יותר חשובים מהמדעים ההומאניים, להזכירך, כיסחתי לך את הצורה.

באשר לטענתך שאיני יודע מהי עובדה, מעולם לא הסברת למה העובדות שאני מדבר עליהן הן לא עובדות. זה אני שהוכחתי לך שהן כן עובדות כאשר הוכחתי שאני יודע שעובדה זאת טענה המגובה בראיות והוכחות ודיברתי על כל ההוכחות והראיות הרבות לכל טענותיי, מה שהופך אותן לעובדות.

זה שכואב לך כי אתה מקנא, זה לא ישנה את המציאות. גם לא הקנאה של פולגאר, לידיעתו.
ראיתי רק זלזול בתגובותיו אליך בדיוק כמו הזלזול שלי אליך וכל מי שיקרא את השרשורים יראה מי כוסח |נחמה|
תודה על עוד הוכחה לכמה שאתה קופסה ריקה ואין כניסה :-):

אלו לא התפלספויות. הפער בין "מעריך" ל"מעריך מאוד" הוא משמעותי. כפי מה שכתבתי לך בעבר, עם שגיאות כה גסות, מה הפלא שזרקו אותך מהמחקר האוניברסיטאי ואתה נאלץ לחקור בשביל חברה פרטית, שגם היא הייתה זורקת אותך, אילו הייתה מודעת לרמתך הנמוכה.

מצחיק לשמוע אותך טוען שהרינגטון הוא תאומי הוירטואלי, בשעה שהדמיון שביניכם הוא פשוט בלתי יאומן.

ככל הנראה אתה מודע לדמיון הזה ולכן מנסה להשליך מעל עצמך את דמיונך להרינגטון על-ידי כך שתשליך אותו על מישהו אחר ותטען שהוא דומה להרינגטון, אך זה לא עובד כך.

פשוט תשלים עם זה שאתה והרינגטון זה שתי טיפות מים. לא נורא :)
ממתי שמישהו כותב לך שאתה |טמבל| זה מסמל הערכה שלו אליך?
טמבל.png
אני רואה שאתה עצוב ומתוסכל מתחושת השריפה והגירודים בעור. הנה, קח אלוורה:

צפה בקובץ המצורף 102423
אני מבין שאתה כל הזמן מתמרח בזה?
איני יכול למלא את תפקיד ליצן החצר, וזאת למרות שאני מצחיק. אני כבר עסוק מידי בלהיות מלך.

אני:

צפה בקובץ המצורף 102424
העובדות מדברות בעד עצמן, אתה |ליצן| החסר.
מלך לא עובד. מלך, עובדים בשבילו.

שוב אני, הפעם עם תמונת תקריב של הפנים:

צפה בקובץ המצורף 102425
במקרה שלך, זה מוגבל לא עובד |נחמה|

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אמר מי שאין לו מוח.
אמר מי שמסבירים לו את אותם הדברים שוב ושוב, לאט ובמילים פשוטות והוא עדיין לא מבין |נחמה|
תגובותך מדברת בעד עצמן |נחמה|
תגובותיי הן אינן עדות לשעמום. אתה קופסה ריקה ולכן לא מבין את המציאות והעולם הסובב |נחמה|
רוב תגובתיך נשארות ללא מענה
לא נכון. הפוך.
ואם תשים לב גם כאשר אני מגיב לך לאחר שבוע, אף אחד לא הגיב לך באותו שרשור |נחמה|
כי זאת שיחה ביני לבינך. מה יש להם להתערב? קופסה ריקה |נחמה|
מצידי תהיה 24 שע' ביום,
לפחות ככה, יש "קצת" שקט להוריך.
על מה אתה מדבר? ההורים לא צריכים שקט ממני. ההורים חולים עליי. הרבה מלפני שהייתי האלוהים של סופרמן, הייתי האלוהים של הוריי.

איך שההורים, סופרמן ונוספים רואים אותי בתוך הראש שלהם:

Q69k9lLaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvWmpnN01EQV8vYTY2YmY4MThmMWQxZjQ2Mzk2YTZhNDA4ZDk...jpg
אז אתה טוען שאתה לא יודע מה זאת 'ראיה'?
עובדה שאני כן יודע ועובדה שהצגתי ראיות רבות לכל טענותיי. לא סתם אני האלוהים של סופרמן ומחזיק בצבא מעריצים וסוגדים צמוד של עשרים איש.
אז שיקרת שטענת שאני לא מבין כלום בכל נושא?
אתה לא מבין כמעט כלום בכמעט כל נושא. "עיגלתי" וכבר אמרתי שאתה לא מבין כלום בכל נושא מכיוון שזה כמעט בדיוק אותו הדבר. אני לעולם לא משקר, כפי מה שהוכח בעבר, כאשר גם כשאמרתי דברים שנשמעו משוגעים, הסתבר שדיברתי אמת לפני מה שהסתבר שמדובר בבדיות.
שניכם כן, נא הסבר את זה?
עובדה שאנחנו לא. עם כל הכבוד לאיזשהו מאמר טיפשי שכתב סתם איזשהו מישהו שלא קשור לכלום, דעתו של יוצר הדמות היא מן הסתם קצת יותר נחשבת, והוא אמר במפורש ששלדון אינו אוטיסט, ולכן עובדה שהוא לא, בדיוק כפי מה שעובדה שגם אני לא.

מה אפשר לעשות כפרה? עובדות זה ביץ', הא? :sneaky:

images.jpg
ראיתי רק זלזול בתגובותיו אליך בדיוק כמו הזלזול שלי אליך
אתם מסווים את הקנאה שלכם בי כזלזול. זאת האסטרטגיה שלכם.
וכל מי שיקרא את השרשורים יראה מי כוסח |נחמה|
כן. אתה וסופרמן. אם אתה לא מאמין, אתה מוזמן לחזור ולקרוא את השרשורים ולראות מי ניצח ומי נוצח.
ממתי שמישהו כותב לך שאתה |טמבל| זה מסמל הערכה שלו אליך?
טמבל.png
לא הבנתי את הקשר בין מה שצוטטת למה שכתבת פתאום על ai27 אבל בסדר, נזרום. אתה קופסה ריקה. לא נעשה לך חיים קשים.

העניין הוא כזה. מעריצים שונים מעריצים אותי בגלל תכונות שונות. אז המעריץ הספציפי הזה מעריץ אותי שלא בגלל השכל אלא בגלל דברים אחרים, איני רואה בכך בעיה.
אני מבין שאתה כל הזמן מתמרח בזה?
לא, אני מציע שאתה תתמרח בזה.
העובדות מדברות בעד עצמן, אתה |ליצן| החסר.
עובדה שלא. העובדות מדברות בעד עצמן, ומוכיחות שאני מלך. אתה זוכר את העובדה הקטנה לפיה אני מרקיד את כל האתר הזה לפי החליל שלי, נכון? 😂

ככה זה כשאתה מלך.

tumblr_16c5e531fa4d8d3145306ebdcd4401bd_b36cdaf6_540.jpg
במקרה שלך, זה מוגבל לא עובד |נחמה|
תמשיך להמציא לי פגמים דמיוניים מתוך קנאה אדירה, נוראה, בוערת ושורפת. זה נורא מצחיק 😂

קבצים מצורפים

• 578346_362966417120827_1868054746_n.jpg
    578346_362966417120827_1868054746_n.jpg
    KB 17.5 · צפיות: 0
תודה רבה! אז מה הקשר ל דוד שולץ?
זה סיפור ארוך, אבל בעיקרון, יש לי חשבונות רבים עם שמות רבים. רוב השמות נבחרו באקראי. לא כך עם השם של החשבון הזה. אז למה דוד שולץ? מה המשמעות? יום אחד אני אגיד לך :)
וכן - התכוונתי לצ'יקן סטייק או איך שהוא נקרא.
כבר הרבה זמן שאין להם ואני נאלץ לקחת דברים אחרים :(

אני אוכל בעיקר בסניפים של הסינמה סיטי בראשון לציון והסינמה סיטי בגלילות כפעמיים-שלוש בחודש.

באיזה סניף שאת אוכלת, יש להם? את המנה שלנו? את ההמבורגר צ'יקן סטייק? אני פשוט מנסה להבין אם זאת בעיה ברמת הסניף או כמה סניפים בודדים או אולי משהו ברמה של כל הרשת.

אני יכול להעיד על עצמי ועל איפה שאני הולך שכבר זמן ממושך שאין להם :(

נראה לי שזה ברמת הרשת ושזה בגלל המלחמה כי הרבה עובדים גויסו למילואים אז הרבה סקטורים במשק נפגעו. גם בסופר שליד הבית שלי, אספקת חזה העוף אינה סדירה.
כבר רציתי לשאול אותך אם יש לך קשר לשולץ אחר שעבד במקום בו גם אני עבדתי.
אין קשר. זה פשוט השם שבחרתי.

raya

Well-known member
זה סיפור ארוך, אבל בעיקרון, יש לי חשבונות רבים עם שמות רבים. רוב השמות נבחרו באקראי. לא כך עם השם של החשבון הזה. אז למה דוד שולץ? מה המשמעות? יום אחד אני אגיד לך :)

כבר הרבה זמן שאין להם ואני נאלץ לקחת דברים אחרים :(

אני אוכל בעיקר בסניפים של הסינמה סיטי בראשון לציון והסינמה סיטי בגלילות כפעמיים-שלוש בחודש.

באיזה סניף שאת אוכלת, יש להם? את המנה שלנו? את ההמבורגר צ'יקן סטייק? אני פשוט מנסה להבין אם זאת בעיה ברמת הסניף או כמה סניפים בודדים או אולי משהו ברמה של כל הרשת.

אני יכול להעיד על עצמי ועל איפה שאני הולך שכבר זמן ממושך שאין להם :(

נראה לי שזה ברמת הרשת ושזה בגלל המלחמה כי הרבה עובדים גויסו למילואים אז הרבה סקטורים במשק נפגעו. גם בסופר שליד הבית שלי, אספקת חזה העוף אינה סדירה.

אין קשר. זה פשוט השם שבחרתי.
אני אוכלת לעיתים רחוקות, בתל אביב לרוב בקניון עזריאלי, אם כי גיליתי שבמיתחם שרונה אין תורים כל כך גדולים. זה תלוי מתי אני אצל רופא השיניים שלי וכמה זמן יש לי עד לרכבת הבאה. אפשרות נוספת באבן גבירול - לונדון מיניסטור. כל אלה במסלול ההליכה שלי מכיכר רבין לעזריאלי.

אבי בן 1231

Well-known member
ראשי תיבות של שמי. נעים להכיר, מאור חיים פז, איש אשכולות וגאון רב תחומי 🙂

זה כי הוא לא ענה על שאלתך בפעם הראשונה ששאלת. יש לו קצת בעיות בהבנת הנקרא. זה לא נושא חדש אצלו. לא נורא. אף-אחד לא מושלם 😅
הערה, לתשומת ליבך!!
גאון אמיתי אינו זקוק לפרסם שהוא גאון, כמו שעשיר אינו מפרסם שהוא עשיר.

אבי בן 1231

Well-known member
אתה לא רוצה להצטרף. אתה לא מאוהדי האוכל המתועש (ואני מאד נזהרת ולא קוראת לו בשמו המוכר) מהסופרמרקטים וברשתות המזון המהיר.

זוכר את שרשור השניצל? פתח אותו זה שכל כמה ימים מוצא לעצמו כינוי יותר ארוך ויותר משונה. במקור- מ.ח.פ
זה לא רק שאינני מאוהדי האוכל המתועש, אני ממש נגעל!!

זוכר את שרשור השניצל? פתח אותו זה שכל כמה ימים מוצא לעצמו כינוי יותר ארוך ויותר משונה. במקור- מ.ח.פ
לא, דווקא סופרמן פתח אותו 🙂

אבל באמת שהגבתי שם הרבה אז אני הכי לא מאשים אותך שבעולם שחשבת שזה אני 🤷‍♂️

למעלה