השחיתות הגיעה ל- Section51?

maxtv

New member
"יאוכל בתחת יאוכל בתחת"

האוצר מילים היחידי שלך חתיכת קוף מטומטם? גידלת תחת להגיב אה יענק? שמע שמע תחפף לפני שאני אכבה לך ת'סטים "חברו הטוב של השומר" י'ילד כאפות חרטטן גידלת פה תחת בתאכלס אתה איזה הר-אדם שהחבר היחיד שלו זה שומר ועוד 2-3 חברים בפריינד של הסטים אז מה באת לעשות פוזות?

חן1982

New member
../images/Emo24.gif

m a r i n a2

New member
אנשים..

אתם עושים מכל עניין , עניין של חיים ומוות. בחייאת, זה כולה משחק , ואם תצאו עליי עכשיו אני אבעט בכם :) קורים טעויות, קורים דברים פה ושם, אז היחס לפעמים חרא. לא כייף לכם? תמצאו שרתים אחרים. כי המצב פה לא ישתנה גם אם תנסו מיליון פעמים, ומכל באן תוציאו דבר טוב, תצאו מהבית ל48 שעות!!! אולי זה יאוורר לכם את הראש ואת החשיבה. רז גיא סובול יקי ועידן , באמת .. ילדים קטנים לא בקהילתנו. סולחה וגמרנו . תבינו אחד את השני במקום לבוא בטענות ולנסות להוכיח דברים, משחקי אגו מטופשים. באלוהים,אני קוראת תשרשור הזה ובא לי ממש לעשות לכם שטיפה במוח:) ואת כולכם אני מכבדת, ומכבדים אותכם , לא חבל להרוס הכל? באמת. הא כן, אוההההההההההההבת
כמה זמן לא הייתי פה ! :)

חן1982

New member
../images/Emo6.gif חחחחחחחחחחחחחחח

מאיפה הבאת את זה חחחחחחחחחחחחחח (את יפה כמו תחת בפירוש לעברית)

xvxxvx

New member
../images/Emo6.gif

איפה נעלמת יא ג'חנון? אין לי על מי לרדת בפורום

ibs123

New member
נמאס כפרה

אבל אם אתה רוצה תחרות ירידות יש לך את המסן

orRRA

New member
חחחחח

בואנה איך היא מזכירה לי את דורין מגידניס שהיתה חושבצ היא אמא שלנו

xvxxvx

New member
אבל אבל אבל

דוריןןן הייתה שמנההההההההההההההההההההההההההההההההההה מאוד שמנהההההההההההההההההההה אפילו אני זוכר שהיה איזה מפגש והיא הביאה כאפות לפינקי חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אשכרה כפכפה אותו כל המפגש
איך יכולתי לפספס מפגש כזה איך?

xvxxvx

New member
בעעעעעעעעע זאת הייתה גלית בכלל../images/Emo6.gif

טעות שלי

EizoTop

New member
אתה יודע שהייתה כתבה על גלית

ב-Ynet על זה שהיא זונה והיא כותבת על זה בבלוג שלה...:-S

xvxxvx

New member
אתה רציני? חחחחחחחחחחחח