התאזרחות על פי חוק הסבא לאחר כניסה כתייר

Kender00

New member
לי זה נראה שהוא צריך שמישהו ישלם את הטיולים לבקר את הנכדים

ולנסות להצדיק למה הבן עבר ולא חוזר...

Kender00

New member
אם אני מבין נכון ה 140 הוא בשביל אשתך ואתה הנלווה?
אם כן לפי ידעתי הגשת ה 140 90 יום נכונה לגבי הכניסה של אשתך כול עוד היא תיהיה על J, ברגע שהיא על H אין לא את המגבלה הזאת, היות ולפי זכרוני ב 140 מופיע המעסיק והעובד בלבד,
&nbsp
להגיש את ה 485 יהיה צורך לחכות 90 יום מהכניסה לכל מי שהוא על J (ויכול להיות לשלא ניתן להוסיף נלווה יותר מאוחר) אבל משרד עו״ד אמור לראות את זה היות ליש צורך לצרף את ה I-94 (שכולל תאריך כניסה אחרונה וסטטוס) לכל טופס 485...
בכל מקרה אתם מקבלים (אשתך) העתקים לחתימה לפני ההגשה אז אתם אז אל תשכחו לשאול...

Kender00

New member
אני חושב שגם הוצאה של גרין קארד הוסיפה פה, ואם אני מבין את

רוח הפסיקה פה ובפסקי דין אחרים
דיסקלמר: זאת דעתי האישית ופרשנות אישית שלי, אני לא עו״ד, רו״ח אין לי השכלה משפטית לכן אין להשליך או לקבל החלטות ללא התיעצות עם בעל מקצוע!
&nbsp
צריך להראות צעדים מהותים למעבר של מרכז חיים, כאשר דברים כגון ביטוחים למקרה חירום (כגון תשלום מינימום לביטוח לאומי, ריסק זמני לביטוח מנהלים/קרן פנסיה וכדומה) לא היו לרעתך במקרה ויתר הצעדים יהיו מהותים.
וכמובן צעדים למרמזים דברים לטווח רחוק חזקים מאוד, למשל זמן שהות (כפי שאשר רשם) אבל לא רק, למשל להראות צעדים להוצאת תושבות קבע (גרין קארד במקרה של ארה״ב)
יהיו חזקים יותר
&nbsp
דרך אגב גם רישום לחדר כושר, רישום ילדים לבתי ספר וחוגים יראו יותר זיקה למקום החדש
&nbsp
אישית אני חושב שזה עוד פסק דין שסותר את גישת רשות המיסים לכך שמסתכלים על כל המשפחה כיחידה אחת, כאן בא בית המשפט ומסתכל גם על היחיד ולא רק על המשפחה כיחידה

Mיה1

New member
מעולה תודה

זה גם מה שחשבתי אבל הספקתי כבר לשמוע דברים סותרים. וה N600 הזה
הוא כאב ראש, מאיפה אני צרכה לזכור לאיזה משרד נשלחו הבקשות לPR במקור... נחמד שניתן להזמין דרכון ואח״כ להתברבש עם הN600 הזה.
תודה

האקט של הוצאת גרין קארד או אפילו מעבר מJ לH1 אלו כלי נשק

שתמיד השתמשתי בהם כי הלא -כפי שרשום בפסק הדין -המבחן האחד הוא האוביקטיבי
והמבחן השני הוא סובייקטיבי =מבחן הכוונה כפי שנלמדת ממעשיו של הנישום
ובקשה לגרין קארד תמיד הייתה בעיני בעלת משקל משמעותי כי הלא היא מסמלת כוונת השתקעות במדינה זרה לתקופת קבע =הגירה
אשר

כן, לבנים. אני לא זוכר עותק ירוק כלשהו
בכל אופן, עותק לבן חתום הספיק תמיד בביקורת הגבולות

aharonca

New member
בדקתי את זה ו...
טופס i797 זה אישור ה blanket של החברה, שמאחור מופיעות כל החברות הקשורות כמו חברת בת וכו.
לא יודע למה יש לך את המקור ולמה יש לך שלוש העתקים של זה ועוד יותר למה השגרירות חתמו לך על זה. זה ברמת חברה, לא קשור אליך אישית, זה מסמך עם תוקף שהחברה צריכה לעשות בכדי להמשיך להיות זכאית לבלנקט.
את הטופס הזה יש לי מצולם, לא מאמין שיחתימו את הרשויות על טופס כזה חדש לכל אחד שעובר.

ה i129 זה הטופס האישי שאותו מחתימים בשגרירות והוא למעשה התוקף שהקונסול אישר.
הויזה לתוקף של חמש שנים במקרה של L אבל האשרה היא לפחות, ממש כמו בויזת תייר, שתקפה לעשר שנים אבל האשרת שהייה היא לכמה שבועות בכל פעם.
על הטופס הזה חותם הקונסול בשגרירות במספר עותקים ואת הטופס הזה אמור להיות לכם מקורי כי קיבלתם אותו חתום מהקונסול.

כמו שציינתי קודם, לא נראה לי שהשוטר גבולות הבין מה הוא מבקש. כנראה התבלבל בין הטפסים.
חשוב לציין שבויזה שלי שהיא בלנקט יש התנייה שאני חייב להציג את שתי הטפסים. מניסיון שלי לא ביקשו את ה 797 אף פעם.

מקווה שזה עושה סדר.

עאא

New member
aharonca תודה רבה
זה באמת עושה סדר. יש לי את הטופס 129 חתום מהשגרירות.
במקרה שלי הוא ביקש רק את 797 מקורי.
אגב אין לי 797 מקורי, היו לי שלושה העתקים בחבילה שקיבלתי מעורכת הדין ואחד לקחה השגרירות בישראל.

ושוב תודה רבה!

Alon546

New member
גם מאיתנו לא ביקשו 797
ואין לי כזה מקורי, אלא רק העתקים שעו"ד שלחו לנו בזמנו. זה משהו כללי כזה שהוציאו, על המבנה של החברה, לא משהו ספציפי לגביי, לכן גם אין לי כזה מקורי משל עצמי.
את ה-129 יש מקורי, הוא ספציפי לגביי וקיבלנו אותו מהקונסוליה חתום (אגב, קיבלנו עותק חתום אחד בלבד) וזה מה שהתבקשנו להציג בכניסה.

Alon546

New member
אתה בטוח שזה מה שכתוב בויזה שלך?
בויזה שלי, שהיא גם בלאנקט, כתוב שאני צריך להציג 797 או 129 (עכשיו בדקתי שוב את הויזה ליתר בטחון).

בדקתי את זה ו... אתה צודק!!

129 חתום מקורי ועותק של 797 משודכים יחד וטסים איתי.
סליחה על הבלבול...

בויזה עצמה כתוב בהערות:
Blanket L-1
Must present approved I-797 or I-129S
ושם החברה

Alon546

New member
באמת אתה טס עם 797?
אצלי ה-797 הוא מעל 20 עמודים (חברה גדולה...). אז אני לא מסתובב איתו.
כשנכנסנו הצגנו 129. גם אצלי בויזה כתוב "or", אז נראה לי מספיק טוב רק ה-129. בכל אופן, לא ביקשו 797.

גמל חום

New member
טכנולוגיה מבורכת = כעת קוראים את דברי באמריקה...

עוד לא נרגעתי ממחיקת הודעותי בפורום השפה העברית והרגשתי צורך לכתוב כאן. האם חוקי חופש הביטוי בארה ב שונים מאשר בישראל? בישראל יש סמכות למנהל פורום פשוט למחוק את מה שכתבתי ((בענין "אהליאב" ו"שערי הצדק")). אולי מחאה אמריקאית תעזור

גמל חום

New member
משפט השוואתי = ארה ב וישראל....

נראה לי לא הגיוני שמנהל פורום מוסמך למחוק הודעות בפורום תפוז שהוא בינלאומי מבחינת גולשיו. אולי זה תקין בישראל לא יודעת אבל מאחר שיש גם גולשים אמריקאים-ישראלים אז אולי את הזכויות שלהם לקרוא הודעות...רומסים בישראל

למעלה