התפקדות חודש אוגוסט 2006

oracle

New member
התפקדות חודש אוגוסט 2006../images/Emo42.gif

~נגנב [ברשות P=] מפורומים אחרים~ נראה לי שזו תחילתה של מסורת מופלאה... ^_^ שבכל חודש נערוך התפקדות, נראה מי עזב, מי הצטרף, מי ממשיך... ת'שארו, יהיו קטעים P=
קוראים לי:
נולדתי בתאריך:
אני גר/ה ביישוב:
אפשר ליצור איתי קשר ב:
זמר/זמרת/להקה שאני הכי אוהב/ת:
השיר הכי טוב ששמעתי בזמן האחרון:
ספר טוב שקראתי:
פינה שאני רוצה לפתוח בפורום:
חיית המחמד שלי היא:
גלידה הכי טעימה:
ים או בריכה?:
וכמובן, תמונה... [לא חובה ^^]

Sakai Shana

New member
א-אני? <:

אני קצת מוסוות פה אבל אולי כדאי להצטרף רשמית. >.> קוראים לי: נעמה, נהמע, שאנה. תבחרו. P: נולדתי בתאריך: 22.4.93. אני קטנהקטנה. אני גרה בישוב: אומג, כתוב "ישוב" ולא "עיר"! ממ, כפר בן נון. כמה דקות מרוג'ר ווטרס.<: אפשר ליצור אתי קשר ב: מסן? ם: [email protected] זמר/זמרת/להקה שאני הכי אוהבת: אע, יש המון. אבל אני אבחר בנאנה קיטאדה. 3: השיר הכי טוב ששמעתי בזמן האחרון: ואא, קצת מאודמאוד קשה לבחור...>.> ספר טוב שקראתי: השאלות האלו רוצחות אותי. מממ, 'לעולם-לא-עולם'. נילגיימן.
פינה שאני רוצה לפתוח בפורום: אממ, אין לי בעיה לפתוח פינה אבל אין לי ממש רעיונות.XD חיית המחמד שלי היא: כלב- ושמו ג'ינג'י, וכלבה- ושמה ג'יפנית. גלידה הכי טעימה:תות~! ים או בריכה? יםיםים~! תמונה.XD

האאא, שאנה!DDD=

אני נוגה מהמסנג'ר, זוכרת?^^'' מזמן לא דיברתי איתך, וכבר הרבה זמן אני מנסה לזכור ממי אני מכירה את נאנה קיטאדה ולא הצלחתי ועכשיו ניזכרתי, ממך!D= היא זמרת כל כך שולטת!*__* אה, היה לי חתול בשם ג'ינג'י!XD

חחחח ג'יפנית??? ../images/Emo6.gif

איך מבטאים את זה??? לא שיש לי הרבה מה לומר. לחתול שלי קוראים ג'וקי..

מ א י י ק

New member
../images/Emo194.gifעונה עם תמונה../images/Emo3.gif../images/Emo209.gif|../images/Emo19.gif

קוראים לי: מיכאל אזולאי נולדתי בתאריך: 24/07/92 אני גר/ה ביישוב: הרצליה אפשר ליצור איתי קשר ב: מסנג'ר אייסיקיו אימייל וסקייפ(בעולם שלי יש את הכל!) זמר/זמרת/להקה שאני הכי אוהב/ת: זמרת: BoA ו- Ayumi,זמר:Gackt ו-Miyavi,להקת בנים:Kids Alive ו-DBSK,להקת בנות: Dream ו-Hinoi Team. השיר הכי טוב ששמעתי בזמן האחרון: Koda Kumi - Hot Stuff. ספר טוב שקראתי: זו מנגה,הראשונה של צובסה כרוניקל. פינה שאני רוצה לפתוח בפורום: אני רוצה הרבה פינות,מה שאני עושה בנתיים זה סיקורים,מוסיף תמונות לאלבומים ומנהל את התחרות "הסופרסטאר היפני". חיית המחמד שלי היא: אממ...ניסיתי כמה ולא הלך,אז אימצתי את דגיגי -
גלידה הכי טעימה: אממ...בגביע גדול,מסטיק ובננה,עם מקופלת למעלה וגם סוכריות *_* ים או בריכה?:

oracle

New member
מה איתי? מה עם ההתפקדות שלך? P=

אחרי שתתפקדי, אני מבטיחה גם... ~_^

Nurmidor

New member
הייתה להודעה מטרה

חבל שתפוז לא משתף פעולה >__> קוראים לי: שירלי. היי נולדתי בתאריך: 07/10/91 אני גר/ה ביישוב: ק. ביאליק! פצצות לגבות וטילים! אפשר ליצור איתי קשר ב: מסנג'ר? זמר/זמרת/להקה שאני הכי אוהב/ת: מאליס :) השיר הכי טוב ששמעתי בזמן האחרון: Sanctuary של Utada Hikaru. בייחוד בשילוב עם קליפ הפתיחה של KH2! /m\ ספר טוב שקראתי: סתם ספר אקראי שקראתי? נאמר.. קורליין של ניל גיימן. אבל הוא לא טוב
פינה שאני רוצה לפתוח בפורום: אני לא, היא תמות מהר מאוד. אני לא בנאדם אחראי במיוחד חיית המחמד שלי היא: דגים, אבל הם לא שלי. אם הייתה לי חיית מחמד היא הייתה מתה מהר יותר מהפינה שפתחתי בפורום גלידה הכי טעימה: וניל עוגיות ים או בריכה?: NEITHER!!~ orz

אני^__^

קוראים לי: נוגה נולדתי בתאריך: 28.12.1993 אני גר/ה ביישוב: הרצליה אפשר ליצור איתי קשר ב: מסנג'ר- [email protected] אימייל- [email protected] זמר/זמרת/להקה שאני הכי אוהב/ת: OTSUKA AI השיר הכי טוב ששמעתי בזמן האחרון: KOI SURU KOKORO, SUNNY SIDE UP ו-SAKURA KIS (את שלושתם בזמן האחרון אני לא מפסיקה לשמועXD) ספר טוב שקראתי: אמממ..שונאת לקרא>< אבל מנגות אני קוראת לפעמים^^'' פינה שאני רוצה לפתוח בפורום: לא יודעת חיית המחמד שלי היא: 2 חתולים וכלבה. גלידה הכי טעימה: כרם עוגיות*__* ים או בריכה?: בריכה

oracle

New member
כמו שהבטחתי :>

קוראים לי: סמדר נולדתי בתאריך: 1.6 אני גר/ה ביישוב: קרית ביאליק ^^ אפשר ליצור איתי קשר ב: כל הדרכים בעולם שלי זמר/זמרת/להקה שאני הכי אוהב/ת: Gackt השיר הכי טוב ששמעתי בזמן האחרון: שיר סיום של הוסט קלאב ושירי פתיחה וסיום של נהנה ספר טוב שקראתי: מדריך הטרמפיסט לגלקסיה *__* [צריכה לקרוא אותו שוב] פינה שאני רוצה לפתוח בפורום: XDD לקחת אחריות על עוד משהו בפורום? מממ... לא נראה לי P= חיית המחמד שלי היא: חתולה-שטיח קייסי גלידה הכי טעימה: שוקולד עם פצפוצי שוקולד ~יאמי~ ים או בריכה?: לא. וכמובן, תמונה... [לא חובה ^^] - אני לא קייטארו LOL

sonaku

New member
נהנהנה >.<

די לקרוא ת'מדריך >: תקראי את הספרים של טרי פראצ'ט *_* *מביאה לך ערימת ספרים* כה מושלם..כה שנון..כה..כה כוסית! קוקוסית! O_ס'' טוב אני אסתום עכשו X:

oracle

New member
קראתי גם טרי פראצ'ט ^_^

וזה באמת טוב, אבל לא משתווה לסדרת המדריך P=

sonaku

New member
להפך,טוב יותר.

לא יודעת..המדריך הוא יותר מידי מד''ב בשבילי...פנטזיה זה יותר יפה ^^ לדעתי *_* קראת את ''אור מופלא''? ^_^

למעלה