התפקדות חודש אוגוסט 2006

oracle

New member
אני דווקא מעדיפה מד"ב על פנטזיה~~

למרות שגם פנטזיה אני אוהבת ^^ לא קראתי את "אור מופלא".. של פראצ'ט קראתי את "צבע הכשף" ו"מעשי קסמים" ונראה לי עוד אחד שאני לא זוכרת את השם שלו XDD... והם היו אחלה, אבל המדריך לוקח אותם בהליכה עם ידיים קשורות מאחור P= טעם וריח u know... ^^

Keitarou

New member
XDDD

נראה לי שהיא יותר לכיוון של שטיח וזהו מאשר חתולה-שטיח... XD

il dolce suono

New member
האיי^^

קוראים לי: סאקורה נולדתי בתאריך: 20.11.1991 אני גר/ה ביישוב: מה זה משנה, אה
נו טוב, כפר סבא. אפשר ליצור איתי קשר ב: [email protected] זמר/זמרת/להקה שאני הכי אוהב/ת: Gackt, YUI, Nirvana השיר הכי טוב ששמעתי בזמן האחרון: Pop is dead - Miyavi ספר טוב שקראתי: The memories of a Geisha פינה שאני רוצה לפתוח בפורום: כזה שבוחרים קורבן כל שבוע ושואלים אותו שאלות מטופשות ^^ חיית המחמד שלי היא: ארנב פרווה קטן וורוד שאומר "יא לאב יו" אם לוחצים לו בבטן גלידה הכי טעימה: ווניל-פיצפוצים ים או בריכה?: ים

Tomiko8

New member
יאיי נולדתי 5 שנים ויום אחרייך^^

אם אני לא טועה בשנים~

Tomiko8

New member
עונה=]

קוראים לי:אליזבת,אבל אפשר גם כינויים=] נולדתי בתאריך:21/11 אני גר/ה ביישוב:באר שבע~ אפשר ליצור איתי קשר ב:אייסיקיו ומסנג'ר זמר/זמרת/להקה שאני הכי אוהב/ת:טומיקו ון*__* השיר הכי טוב ששמעתי בזמן האחרון:יש כמה..*-* סאיונארה~סוויט דייס של קומאטסו איאקה גודביי דייס של יואי פלוור של טומיקו ון בלו בירד וביוטיפול פייטלייטס של איומי*-* ספר טוב שקראתי:נשים קטנות - לואיזה מיי אלקוט*.* פינה שאני רוצה לפתוח בפורום:לוידעת..XP חיית המחמד שלי היא:אוגרת סיבירית גלידה הכי טעימה:דובדבן*___* ים או בריכה?:ים*-*

Envious

New member
איזה שם יפה!!! D:

יש שתי דמויות שאני ממש אוהבת עם השם :X

אוייייי, אני אוהב דברים כאלה! ../images/Emo6.gif

קוראים לי: מיכאל (אבל אני שונא את השם שלי
, אז תרגישו חופשיים להטות אותו איך שבא לכם.. אני בעד "מיכי"!
)
נולדתי בתאריך: 12.02.1987
אני גר/ה ביישוב: גני-תקווה (יישוב קטן-גדול!)
אפשר ליצור איתי קשר ב: ICQ - 64782750
זמר/זמרת/להקה שאני הכי אוהב/ת: קודה קומי!! אלא מה?
השיר הכי טוב ששמעתי בזמן האחרון: Koda Kumi - Ningyo Hime (ויש גם את COLORS שם אוטאדה היקארו שלא עוזב אותי כבר איזה חודש)
ספר טוב שקראתי: אמממ... אני עובד כרגע על "נערה בהפרעה" באנגלית, וזה נחמד. אבל הספר האהוב עליי הוא "זכרונותיה של גיישה"
פינה שאני רוצה לפתוח בפורום: אמממ... אפשר לעשות משהו נחמד כזה, שכל אחד יביא שיר, ומישהו אחר יבקר אותו, ואז אותו בנאדם יציע שיר חדש, שהבא אחריו צריך לבקר, וכן הלאה.
חיית המחמד שלי היא: שני חתולים (חתולים שולטים) בשם ג'וקי וזיגי.
גלידה הכי טעימה: וניל עם פצפוצי שוקולד!
ים או בריכה?: בעעע.... מים. אמממ... ותמונה - חבל לבזבז את זאת שהכנתי לשרשור הקודם, אז הנה --->

אז...

אני בעד שנתייחס אליך בתור "מיכאל" ואליי בתור "מיכי" או משהו דומה. אלא אם כן גם אתה שונא את השם שלך, ואז נעשה איזה סידור...

Swan Princess

New member
אללה אוגוסט 2006!!!~!@#

קוראים לי: רותםםםם ממצב נולדתי בתאריך: 18.10.90 אני גר/ה ביישוב: אור יהודה אפשר ליצור איתי קשר ב: דואר זמר/זמרת/להקה שאני הכי אוהב/ת: Otsuka Ai
השיר הכי טוב ששמעתי בזמן האחרון: אממ לא יודעת לגבי שיר.. אבל גיליתי את הזמרת Younha (הוקיבושי בלאגנים) והיא סוסיל בטירופיל! ספר טוב שקראתי: "ואז הוא נפל לי לתוך היד" פינה שאני רוצה לפתוח בפורום: קריוקי! קצת קשה למימוש אבל לא נורא.. XD חיית המחמד שלי היא: פסיידק רוטט גלידה הכי טעימה: תות ושוקולד ים או בריכה?: שניהםםם אבל ים
זהו? :'[[ טוב קבלו תמונה עם קופי כפרעליו

למעלה