התפקדות חודש אוגוסט 2006

Shiroi

New member
^_________^

קוראים לי: דן נולדתי בתאריך: 1.2.85 אני גר ביישוב: הרצליה אפשר ליצור איתי קשר ב: "מסר למחבר/ת" להקה שאני הכי אוהב: Lárc~en~ciel, ככה זה עם אהבות ראשונות ^^ השיר הכי טוב ששמעתי בזמן האחרון: "אגדת דשא" ספר טוב שקראתי: לפגוש את הדרקון האמיתי מאת גודו נישיג'ימה. פינה שאני רוצה לפתוח בפורום: פינת זולה לאנשים עייפים כמוני עם פופים, מזרונים וצ'יל אוט יפני. חיית המחמד שלי היא: בימים אלה? Dante... ^^ גלידה הכי טעימה: *הכינו ממחטות!!!* אני רגיש לחלב ופירות ^^; ים או בריכה?: ים.... ובריכה.

Keitarou

New member
מה שוב?? רק לפני חודש היה אחד.. P=

קוראים לי:אור נולדתי בתאריך:28.5.85 אני גר/ה ביישוב:קריות אפשר ליצור איתי קשר ב:מסנג'ר בכרטיס האישי.. =) זמר/זמרת/להקה שאני הכי אוהב/ת:מממממ.. אני מצטער זה די בלתי אפשרי בשבילי לענות על זה... אבל ברוח הפורום נכתוב DIR EN GREY~~ ^_^ השיר הכי טוב ששמעתי בזמן האחרון:שיר חדש או סתם שיר?? >.> אממ.. על המשמרת - פורטיסחרוף ספר טוב שקראתי:זן ואומנות אחזקת האופנוע.. 3> פינה שאני רוצה לפתוח בפורום:פינת נוסטלגיה שבה נזכר באיך זה היה להיות אוהבי אנימה לפני עידן האינטרנט המהיר וכל זה.. גאד אני עדיין זוכר פרקים מודבבים לאנגלית של טנצ'י מויו בפורמט RM ששוקלים כל אחד 10 מגה.. XDDDDDD חיית המחמד שלי היא:דג ששמו יוסףחי.. היה עוד דג בדיוק אותו הדבר לפניו שקראו לו יוסף אבל הוא.. אממ.. נו עכשיו יש דג שקוראים לו יוסףחי.. =) גלידה הכי טעימה:שוקולד תפוז ים או בריכה?:רק ים וכמובן, תמונה... [לא חובה ^^]

Keitarou

New member
OMG~

הייתי בטוח שאני בפורום אנימה ומנגה בתפוז.. לא פה! בגלל זה זה נראה לי מוזר שפותחים שוב שירשור כזה!! XDDDDD זמן לישון.. ._.

oracle

New member
זן ואומנות אחזקת האופנוע...

איך אהבתי את הספר הזה פעם... דגול :> חבל שבקריאה שניה לפני כמה שנים קטנות ממש לא הצלחתי להתחבר אליו שוב..

Morphia

New member
יאהו~

קוראים לי: נו באמת, הבת של אוראקל כמובן 3: נולדתי בתאריך: מקולל. סתם נו... 11.5.85 אני גרה בישוב: קרית ביאליק אפשר ליצור איתי קשר ב: מסרים זמר/ת/להקה שאני הכי אוהבת: למה לשאול שאלות כאלה? ;; השיר הכי טוב ששמעתי בזמן האחרון: Art of Life - X Japan בפעם הראשונה מההתחלה עד הסוף :O ספר טוב שקראתי: שיבומי פינה שאני רוצה לפתוח בפורום: לייק... נוט חיית המחמד שלי היא: השפיות שלי! ארר... לא... זה דווקא חתול גלידה הכי טעימה: שוקולד פצפוצים~ ים או בריכה: לא בלי תמונות~

למעלה