התפקדות חודש אוגוסט 2006

Unfabulous

New member
עונה^^

קוראים לי:בינה נולדתי בתאריך:9.9 אני גר/ה ביישוב:אשדוד אפשר ליצור איתי קשר ב:מסנג'ר:[email protected] זמר/זמרת/להקה שאני הכי אוהב/ת:הכל חוץ ממזרחית! השיר הכי טוב ששמעתי בזמן האחרון:אממ לא יודעת ספר טוב שקראתי:הארי פוטר פינה שאני רוצה לפתוח בפורום:לא יודעת...:::'' חיית המחמד שלי היא:אין גלידה הכי טעימה:וניל עם פצפוצים! ים או בריכה?:ים וכמובן, תמונה... [לא חובה ^^]לא שמה!

hatsuharu san

New member
me :)../images/Emo204.gif

קוראים לי:דידית נולדתי בתאריך:25.10.91 אני גר/ה ביישוב:אשדות אפשר ליצור איתי קשר ב:מסרים XD;;; זמר/זמרת/להקה שאני הכי אוהב/ת:Gackt/The brilliant green/Yui/Miyvi השיר הכי טוב ששמעתי בזמן האחרון:Black stone ספר טוב שקראתי:המכשפה מרחוב מלצ'ט 3 פינה שאני רוצה לפתוח בפורום:אין לי רעיון כרגע... חיית המחמד שלי היא:אין לי כרגע, אבלע היו ^.^ גלידה הכי טעימה:תות 3> ים או בריכה?:שניהם 3>

Emiko

New member
מיאו

קוראים לי: אנה, נולדתי בתאריך: 21/02/87, אני גרה: בנתיבות, אפשר ליצור איתי קשר ב: עד שלא יחזירו לי את המחשב רק בפלאפון חחח, זמר/זמרת/להקה...:יש יותר מדי אם מישהו מתעניין אז כנסו לבלוג שלי(רק אומנים יפניים), השיר: אני די מנותקת מהמוסיקה שלי עכשיו אבל יש שירים שניצלו: שיר פתיחה מאנימה היגוראשי נו נקו קורו ני ו- שיר סיום של אנימה אחת selenite, ספר: אגני יוגה-עדיין בתהליכי קריאה, פינה...: יש לי, כל יום שישי פינת חדשות, חיית מחמד: בעזרת ה` בעתיד יהיה חתול, גלידה: אני אוהבת הכל, ים או בריכה: ים

nadav1232

New member
../images/Emo194.gifעונה../images/Emo203.gif

קוראים לי: נדב נולדתי בתאריך: 4.4.1992 אני גר/ה ביישוב: הרצליה אפשר ליצור איתי קשר ב: אייסיקיו/מסנג'ר אבל יותר מסנג'ר XD זמר/זמרת/להקה שאני הכי אוהב/ת: הו... אממ הרבה.. ביניהם זה בואה, איומי וקודה קומי.. אבל יש עוד XD השיר הכי טוב ששמעתי בזמן האחרון: NAMI TAMAKI - Result ספר טוב שקראתי: השמיניה ותעלומת המסכה הבורמזית פינה שאני רוצה לפתוח בפורום: אמממ.. פינת בואה XDD חיית המחמד שלי היא: מוקונה-צ'אן
גלידה הכי טעימה: וניל שוקו ים או בריכה?: בריכה

Nora Shu

New member
גם אני רוצה להיות מקובלת ../images/Emo3.gif

קוראים לי: ענת נולדתי בתאריך: 7.8.88 [אני לא בת 18 עוד כמה ימים. לא. זה שקר גס. ><;;] אני גר/ה ביישוב/עיר: חדרה. אפשר ליצור איתי קשר ב: מסנג'ר. ^_^ זמר/זמרת/להקה שאני הכי אוהב/ת: הממ.. כרגע אהבתי נתונה לג'ייפופ בויבאנד, Lead ולOST של My Girl. השיר הכי טוב ששמעתי בזמן האחרון: שילוב של Never Say Goodbye של Mario&Nesty ו-Kimi ni negai wo של מיאבי. ספר טוב שקראתי: סיימתי את Geisha of Gion לפני זמן-מה. ^^; פינה שאני רוצה לפתוח בפורום: אני לא רוצה לפתוח את הפה. :X חיית המחמד שלי היא: מתה. לא סתם, סתם XD הקקטוס שלי חי ונושם! >>;; גלידה הכי טעימה: כל דבר בטעם קפה!
|הדגשים או בריכה?: אף אחד מהם. תמונה ->

מעייניT

New member
עונה

קוראים לי:מעיין מן הסתם נולדתי בתאריך: 17.11.92 אני גר/ה ביישוב:אזור אפשר ליצור איתי קשר ב: אייסי איימיל מסן וסקייפ זמר/זמרת/להקה שאני הכי אוהב/ת: גאקט השיר הכי טוב ששמעתי בזמן האחרון: השיר של סאקורה על הפסנתר בטסובאסה (you are my love) ספר טוב שקראתי: ספר ההפנוט המדהים של מולי מון פינה שאני רוצה לפתוח בפורום: איין חיית המחמד שלי היא: יש הרבה: כלב חמוס תוכי ארנבון גלידה הכי טעימה: וניל עוגיות ים או בריכה?: ים אני מעדיפה להוסיף תמונה של החמוס

Vivi Sparrow

New member
אני~

קוראים לי: אביה נולדתי בתאריך: 27-3 אני גר/ה ביישוב: ראש העין אפשר ליצור איתי קשר ב: מסרים, מסנג'ר ואימייל זמר/זמרת/להקה שאני הכי אוהב/ת:בגזרת הג'יי, כן? בעיקר מיאבי, גאקט, מאליס מיזר, דיר אנ גריי, מאנה [כי הוא יוצר מדהים בפני עצמו], מורנינג מוסומה, לארוקו והייד. חוץ מהיפנים, אני אוהבת גם את טורי איימוס ואת קיטי [להקת מטאל P:]. השיר הכי טוב ששמעתי בזמן האחרון: תמיד יש יותר מאחד. ספר טוב שקראתי: שני ירחים, של שרון קריץ' פינה שאני רוצה לפתוח בפורום: פינת מיאבי, בה כל אדם יוכל להלל ולשבח את המוסיקאי והגיטריסט המדהים עד אין קץ!
חיית המחמד שלי היא: הכלב של אחי שהוא מביא הנה כמעט כל יום, ודגים באקווריום במטבח 3: גלידה הכי טעימה: ים או בריכה?: בריכה נוותר על התמונה, נה? ^^;

Hao Asakura

New member
יו~ נשמכתי ע"י אנבי

אממ אוקיי אני חדשה~ אז היי קוראים לי: מיטל~ אבל אני בכינוי הכי אהוב שיש - Hao-sama!! ׁ(סגידע לבישי משאמן קינג) נולדתי בתאריך: 26.10 יוש! אני לא מגלה שנה מדוייקת ברבים~ (לא שואלים אישה בת כמה היא XDDD אני חולה) אני גרה ביישוב: מודיעיןןןןןןןןן!!!! אההההההההה החוררררררר של העתיד!!!! אפשר ליצור איתי קשר: במסנג'ר [email protected] זמר\זמרת שאני הכי אוהבת: קודה קומי!!!!!!!!!!!!!!!!!! והייד!! (HYDE) שיעשה גאקט ;;, כמובן יש את אנבי...כן, היא שרה מעולה במקלחת~ ^____^ השיר הכי טוב ששמעתי בזמן האחרון: הוא לא יפני אבל הוא מעולה! ארוסמיט - i dont want to miss a thing ספר שאני הכי אוהבת: יש שניים והם באנגלית כמובן - זכרונותיה של גיישה והטריה הנעה פינה שאני רוצה לפתוח:אני לא רוצה עונש T___________T גלידה הכי טעימה: טעם קפה *______* ושוקולד *______* אמממ אני אוהבת ים!!!!! XD תמונה~ >>>>>>>>>>> מועחעחעחעחעחעחע -_______- אני נראית כל כך מפוחדת...טוב מיקוטו הטרידה אותי מינית, אין פלא שהייתי מפוחדת ^_____^

Hao Asakura

New member
אררגגג יש לי שגיאות

למה אני כותבת מהר מידיי ולא בודקתתתתת!!! אההההההה!!

alice123

New member
ברוכה הבאה ^_^

XD לא נורא זה קורה לכל אחד ^^ אממ ואני נויה ~תהני

למעלה