ואלאק יש לי שאלה...

GGOODD

New member
כן... בדיוק :)

רק חוץ מהקטע של התותח... בסקס לצאת גדול מבחינת התחשבות וכאלה זה לא מה שמעניין אותי, מה שמעניין אותי שהבחורה תהנה ותגמור כמה פעמים!!! עד שהיא תהיה מסופקת ומאושרת... ועד היום הבחורות יצאו מאושרות...

EverMan

New member
להט - תאמין לי שהבחורה תמיד

מעדיפה שהיא יורדת לך - שתגמור מהר. (לא מהר מדי , אם כי מהר) כי מספיק פעמים נתפס להם הפה. אני לא מדבר איתך על דקה מינוס , אבל יש את תחום הנסבל. לא צריך יותר מדי.

הדרומית

New member
../images/Emo45.gifמסכימה../images/Emo80.gif

יו ענבר, אתה לא יודע איך שאני מסכימה איתך. פעם ירדתי לאקס שלי, ומשום מה אני יורדת לו 20 דק' (הפה שלי כבר הלך) והוא לא גומר... ואני רגילה לרדת לו 10 דק' גג.
ואז ראיתי שהוא לוחץ על איזו נקודה בזין שלואו בתחת, לא ממש שמתי לב.
ולפי מה שהבנתי, זה גרם לו לעכב את הגמירה. כמעט הרבצתי לו. צרחתי עליו "מה אתה חושב? שאני נהנית מזה?" חחחחח

NoNameMan

New member
צודקים!!!...

חחחחחחחחחחחח אני גם עושה את כשאני רוצה לגמור כמה שיותר מאוחר... אבל אחר יוצא שפריץ עצבני, אני מפחד לפגוע במישהו...

Heavy Thought

New member
באמת חתימה יפה, אבל יש שם טעות...

זה לא "את לא השניה ולא שלישית" זה "את לא הראשונה ולא שלישית" וזהו.

NoNameMan

New member
אני לא מאמין!!!

אני מכיר את כ-ל השירים (אפשר לחשוב... אין להם הרבה...) בעל פה... איך טעיתי בשיר האהוב עלי ביותר??????. איך??????????????. ונ.ב זו הלהקה שאני הכי שרוף, הכי מת בקיצור אהבה בוערת בליבי למוזיקה המדהימה הזאת שלהם, אני פשוט לא יכול לתאר...

EverMan

New member
יואוווווווו !!!!!!

די להסכים איתי ! פעם אחת שמישהו יגיד שאני חרא של בן אדם או משהו ! נמאס לי שתמיד מסכימים איתי

הדרומית

New member
אתה חרא של בנאדם../images/Emo80.gif

מרוצה?
*מישל הרגע יצאה מהמקלחת, מישל עם מגבת בלבד, מישל יוצאת היום לפורום, מישל הולכת לעשות חיים, מישל מאחלת לכם לילה טוב*

כל הלסט נגמרת!!!!

וזה לא רק זה.. לפעמים קשה נורא גם לנשום.. אנחנו צריכות אויר מידיי פעם.. אני לא סובלת שמדביקים לי את הראש! אני כולי נחנקת!!

ני3ו3ות

New member
זה לא הפוך?../images/Emo47.gif

גברים פוחדים "להכנס" למערה האפלה שנראית כוס... והבנות צריכות לשחק אותה כאילו זין זה סוכריה על מקל

למעלה