ואלאק יש לי שאלה...

ShAkaTArShA

New member
לא מבין אותך......

אתה חושב שכדי לרדת למישהי חייבים 69? יש עוד דרכים אחי.. :)

GGOODD

New member
אני מודע לעניין...

אני לא חדש בעסק, אני פשוט ציינתי ש69 אחת מהתנוחות החביבות עליי יהיו קשות לביצוע בצורה חד צדדית... ולגבי דרכים נוספות, אני יכול ללמד אותך איך לרדת לאישה, תהיה בטוח

InTo YoUr SoUL

New member
איך אפשר לאהוב 69??

זה דיי דפוק... אתה לא מספיק להנות ואתה מרוכז בלתת לבחורה/לבחור להנות...

NoNameMan

New member
זה בדיוק מה שטוב בזה!!!

זה משפר את הביצועים!!! ברגע שקיבלת מספיק נוזלים לפרצוף ולפה והרגשת את הרטט על הפנים שלך - הבנת שהיא גמרה... אתה יכול להפסיק ולהתרכז בעונג שאתה מקבל... פשוט גאוני!!!... והיא חושבת שאתה כזה תותח שלא משנה כמה היא מצצה לך לקח לך הרבה זמן לגמור...

InTo YoUr SoUL

New member
אבל אולי לכם זה יותר קל

אתם סך הכל צריכים להזיז את הלשון שלכם אנחנו צריכות להדק את השפתיים, לעלות ולרדת עם הראש, ללקק מבפנים עם הלשון, הכל כדי שיהייה לכם טוב
אז זה קשה

NoNameMan

New member
שתקי...

לכן יש מולטי אורגזמות... אנחנו גומרים ומתרסקים בצד כאילו סיימנו הרגע גיבוש 40-40-40 של שייטת 13... אבל לפחות אנחנו לא הולכים עם דגם מזערי של כבשה בכוס... לא צריכים ללכת עם חישוקי ברזל (חזייה למי שלא מבין) כדי להרים תציצים... לא צריכים ללכת כמו נכים 9 חודשים... לא צריכים לפחד שיפיצו עלינו שאנחנו שרמוטות... שלא נקבל משכורת גבוהה בגלל שאנחנו נשים... שלא נהייה במשהו טוב בצבא... טוב יש עוד מלא אבל אין לי כוח, תודה אלוהים!!!..

InTo YoUr SoUL

New member
דגם מזערי של כבשה בכוס?..

להט, ת'ה יודע מה, אני לא משמ אוהבת תשפה שלך, אל תגיב לי להודעות בבקשה טוב? בסך הכל מה אמרתי...

NoNameMan

New member
נו... טמפון...

מצטער על השפה הבוטה... מבטיח למתן אותה... יום טוב...

NoNameMan

New member
והנימה של ההודעה...

הייתה אמורה להיות קליליה והומוריסטית... כנראה לא הבנת...

GGOODD

New member
אההה חח עכשיו הבנתי

חחח דגם של כבשה בכוס, חחחחחחחחחחח חזק!!! יאללה יורדות לי דמעות עכשיו... חחח כבשה

InTo YoUr SoUL

New member
הבנתי.. אבל יש דרך להגיד דברים...

ואישה זה דבר מאוד יפה רק שתדע...

NoNameMan

New member
אישה...

זה הדבר הכי יפה בטבע. נקודה אם רק היית מכירה אותי היית יודעת שזה הטנטרה/מוג'ו/לוגו/פתגם שלי... כל הידידות שלי יודעות בעל-פה את כל התיאוריות שלי לגבי מין... ובהזדמנות שיהיה לי כוח לספר אותן אני אפרסם את כולן פה... והצורה בה אמרתי את זה הייתה הומוריסטית, אם היית מבינה איך אני מתכוון שזה ישמע היית מבינה שזה היה אמור להשמע מצחיק וכליל כזה ולא להיפגע מזה בכלל...

InTo YoUr SoUL

New member
אוקיי אבל דרך כתיבה אני לא יכולה

לדעת את זה, נכון?.. אז תקרא את ההודעות שלך לפני שאתה מפרסם אותן

NoNameMan

New member
אז מה אני אמור לעשות?..

להקליט את ההודעה?... תנסי להבין שאני לא עשית/עושה/אעשה אי פעם משהו מעליב...

למעלה