וואי הרב ה זמן לא הייתי פה....

דנטל

New member
מלים שחוזרות אצלי הן בעיקר קללות, כמו סעמק../images/Emo13.gif

הא../images/Emo9.gif../images/Emo219.gif

בפעם הבאה שיהיה שאלון כזה וישאלו,אני אדע מה לענות
.

.........

השאלון לקוח מתוך פורום האלופה: שם: תמר. תאריך לידה: 8.9 כינוים: תמרי, אבל בעיקר תמר... (ובבית עזבו פאדיחות.) שם שהיית רוצה שיקראו לך: אמ.. גיל: כמעט 14. מין: נ'. מקום מגורים: ירושלים. מזל: בתולה. מספר מזל או מספר מועדף: - תמונה כלשהיא: אין לי כוח. בית ספר אוהב או שונא? שונאת! שמח שנגמרה השנה? מאד. שיעור האהוב - חינוך. שיעור השנוא - ספורט
איזה כיתה? ח'. אתה הכי קטן בשכבה, באמצע או בין הגדולים? דיי קטנה.(רק בגיל כמובן.) אתה הכי גבוה בשכבה, באמצע או בין הנמוכים? אמצע. מה הבגרות הכי קשה שהייתה לך/המבחן הכי קשה שהיה לך? תנ"ך ומדעים. כללי באיזה צבע הגרב שאתם לובשים כרגע? אני יחפה. מה צבע התחתונים שלכם? חחח אני לא אבדוק כרגע. מה הסרט האחרון שראיתם? לא זוכרת. מה הדבר האחרון שאכלתם? ממ חצי סנדוויץ' עם חביתה בבוקר. מה הדבר הראשון שעליו אתם חושבים בבוקר? מה השעה? מה אתם אוהבים לעשות בזמנכם הפנוי? מחשב. מתי היתה הפעם האחרונה שצעקתם? לא יודעת.. אולי היום במשחק. מתי היתה הפעם שצחקתם מכל הלב? בטח איזה פעם עם מירב או משהו. מתי היתה הפעם האחרונה שמישהו באמת הרגיז אתכם? בטח היום. מה צבע העיניים שלכם? ירוק-כחול. ממי הודעה הראשונה בפלאפון שלך? מירב. ביום כיפור האחרון- איפה היית? בבית.. יש לך בלוג? יש לך משקפים/עדשות? לא. מה העיר אותך היום? אמא היית בחו"ל? אכן. מה המדינה האחרונה שביקרת בה? צרפת.(ז"א חוץ מישראל כמובן.) הלכת מכות? בטח ביסודי. הוצאת מלא כסף על שטויות? לא זוכרת. צרחת מפחד? כנ"ל הופעת בציבור בפיג'מה? ב'. בכית בסרט? לא זוכרת נו! בכית כשסיגי מתה? לא. היית על במה? במסיבת סיום של ו'. התעלמת ממישהו בכוונה? לא יודעת סיננת מישהו בטלפון? ניתקת למישהו בפרצוף? רצית לצרוח ולא עשית את זה? אכן. כתבו 12 חברי פורום [ואל תתחילו עם "מקובלים"/ "לא מקובלים" כל אחד כותב את מי שקרוב אליו] אין לי כוח! 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. מתי בפעם האחרונה דיברת עם 9? נפגשת פעם עם 8? באיזה כיתה 6? 2 ו-3,שילוב מוצלח? ומה עם 3 ו-4? יש סיכוי ל-2 ו-5? למה דווקא בחרת ב-1 ראשון? ולמה 12 אחרון? 7 משתמש בסוגריים מרובעים או בעגולים? [] ל-10 יש אחים? ובאיזה עיר הוא גר? את מי היית משדך ל-11? כבר נתת ל-5 חיבוק? ואיזה מילה 4 כל הזמן אומר? 7 כבר יצא לחופש? 6 לומד ביסודי/חטיבה/תיכון? איך היית מתאר את 1 במילה אחת? ובשתי מילים? ובמשפט? מה הכי מאפיין את 8? ומה אתה כבר מת להגיד ל-12? ול-11? ולכל מי שרשמת? מסר לאומה? איך היה השאלון?

Miss Menta

New member
../images/Emo71.gif ברוכה השבה.

שם: שרית. תאריך לידה: 21.11. כינוים: כל מיני. D: שם שהיית רוצה שיקראו לך: נועה או עדן. גיל: 13 וחצי. מין: נקבה. מקום מגורים: נתניה. מזל: עקרב. מספר מזל או מספר מועדף: 8. תמונה כלשהיא: מלך.
בית ספר אוהב או שונא? לא אוהבת ולא שונאת. שמח שנגמרה השנה? כן. שיעור האהוב - מוזיקה. שיעור השנוא - מתמטיקה. איזה כיתה? ח'. אתה הכי קטן בשכבה, באמצע או בין הגדולים? בין הקטנים. אתה הכי גבוה בשכבה, באמצע או בין הנמוכים? לא הכי גבוהה, אבל בין הגבוהים. מה הבגרות הכי קשה שהייתה לך/המבחן הכי קשה שהיה לך? מיצ"ב במתמטיקה. כללי באיזה צבע הגרב שאתם לובשים כרגע? בלי גרביים. מה צבע התחתונים שלכם? שחור. מה הסרט האחרון שראיתם? חברה שלי. מה הדבר האחרון שאכלתם? עוף. מה הדבר הראשון שעליו אתם חושבים בבוקר? אני עייפה ]: מה אתם אוהבים לעשות בזמנכם הפנוי? לענות על שאלונים D: מתי היתה הפעם האחרונה שצעקתם? אני די צרודה כרגע, נמ.. נראה לי יום שישי P: מתי היתה הפעם שצחקתם מכל הלב? יום שישי. מתי היתה הפעם האחרונה שמישהו באמת הרגיז אתכם? לא זוכרת. מה צבע העיניים שלכם? חום ירוק. ממי הודעה הראשונה בפלאפון שלך? אמא. ביום כיפור האחרון- איפה היית? בטיילת. יש לך בלוג? כן. יש לך משקפים/עדשות? לא. מה העיר אותך היום? הטלפון. היית בחו"ל? כן. מה המדינה האחרונה שביקרת בה? פולין. הלכת מכות? כן, אבל לא רציני. הוצאת מלא כסף על שטויות? כן. צרחת מפחד? כן. הופעת בציבור בפיג'מה? כן. בכית בסרט? כן. בכית כשסיגי מתה? לא. היית על במה? כן. התעלמת ממישהו בכוונה? כן. סיננת מישהו בטלפון? כן. ניתקת למישהו בפרצוף? כן. רצית לצרוח ולא עשית את זה? כן. כתבו 12 חברי פורום [ואל תתחילו עם "מקובלים"/ "לא מקובלים" כל אחד כותב את מי שקרוב אליו] 1. הדס. 2. אריאל. 3. לוטן. 4. הילה. 5. שיר. [Sweet shir] 6. שחר. 7. איזבל. 8. עירית. 9. תמר. 10. שיר.. שירב. P: 11. דנה. 12. אור. מתי בפעם האחרונה דיברת עם 9? לפני כמה ימים נראה לי.
נפגשת פעם עם 8? לא. באיזה כיתה 6? ח'. 2 ו-3,שילוב מוצלח? אולי? D: ומה עם 3 ו-4? חחח לא יודעת XD יש סיכוי ל-2 ו-5? אם הן לסביות, אז סבבה להן.. :) למה דווקא בחרת ב-1 ראשון? בדיוק הסתכלתי על השם שלה במסנ D: ולמה 12 אחרון? אני לא יודעת. D: 7 משתמש בסוגריים מרובעים או בעגולים? [] עגולים, איזה מזורה!
ל-10 יש אחים? יש לך? ובאיזה עיר הוא גר? יבנה. את מי היית משדך ל-11? מהפורום? שחר? D: כבר נתת ל-5 חיבוק? לא.
הנה. D: ואיזה מילה 4 כל הזמן אומר? רובי וויליאמס? XD 7 כבר יצא לחופש? לא נראה לי. 6 לומד ביסודי/חטיבה/תיכון? חטיבה. איך היית מתאר את 1 במילה אחת? מותק!!!11 ובשתי מילים? יצור נסגד. ובמשפט? מותק, יצור נסגד, שמסכימה איתי שפרדי מרקיורי חתיך ולכן היא מלכה. מה הכי מאפיין את 8? הXD שלה. D: ומה אתה כבר מת להגיד ל-12? שיש לך כינוי פאקצי XD חחח סתם, אבל את ילדה חמודה. P: ול-11? יש לך אחלה פורום
ולכל מי שרשמת? שאתם אחלה פורום. מסר לאומה? היי עולם!!1 איך היה השאלון? אחלה.

I am IRiTooSH

New member
ברוכה השווהXD [תיחכומיישן../images/Emo3.gif]../images/Emo40.gif

שם: עירית תאריך לידה: 2.1.94 כינוים: עירית.. שם שהיית רוצה שיקראו לך: נעה/נגה. גיל:13. מין: נקבה. מקום מגורים: משגב. מזל: גדי מספר מזל או מספר מועדף: 2, 3. תמונה כלשהיא: נקסט. בית ספר אוהב או שונא? באמצע
שמח שנגמרה השנה? כןP: שיעור האהוב - מתמטיקה ואומנות. שיעור השנוא - תנך, מבת, ערבית, ספרות '-' איזה כיתה? סוף ז'. אתה הכי קטן בשכבה, באמצע או בין הגדולים? בין הגדולים>< אתה הכי גבוה בשכבה, באמצע או בין הנמוכים? בין האמצע לנמוכים '-' מה הבגרות הכי קשה שהייתה לך/המבחן הכי קשה שהיה לך?הוממ. מבחן בתנך?XD כללי באיזה צבע הגרב שאתם לובשים כרגע? לבן עם פסים כחוליםXD מה צבע התחתונים שלכם? *בודקתXD* לבן. מה הסרט האחרון שראיתם? הצד שלו, הצד שלה. מה הדבר האחרון שאכלתם? גלידה
מה הדבר הראשון שעליו אתם חושבים בבוקר? בואו נהיה חולים היום. מה אתם אוהבים לעשות בזמנכם הפנוי? מחשב.
מתי היתה הפעם האחרונה שצעקתם? היום בשיעור ספורט, על הפדלעות האלו. מתי היתה הפעם שצחקתם מכל הלב? לא יודעת. מתי היתה הפעם האחרונה שמישהו באמת הרגיז אתכם? היום. מה צבע העיניים שלכם? כחול-ירוק-חום. ממי הודעה הראשונה בפלאפון שלך? בל. ביום כיפור האחרון- איפה היית? בעצמון. יש לך בלוג? אהא. יש לך משקפים/עדשות? משקפיים. מה העיר אותך היום?המערכת. היית בחו"ל? ברור. מה המדינה האחרונה שביקרת בה? בוליביה. אבל היו כמה בתחנות עצירהXD הלכת מכות? אהא, גם היום.XD הוצאת מלא כסף על שטויות? הוממ. לפני כמה שנים טובות. צרחת מפחד? לא זוכרת. הופעת בציבור בפיג'מה? פורים, מסיבת פיג'מות, מסיבת פיג'מות כיתתיתXD בכית בסרט? אכן.
בכית כשסיגי מתה? לא. איכס, מי רואה האלופה? [ויש לי הוטXD] היית על במה? כן. התעלמת ממישהו בכוונה?אהא. סיננת מישהו בטלפון? לא. ניתקת למישהו בפרצוף? בטעות>< רצית לצרוח ולא עשית את זה? אהא.

LIly845

Well-known member
|כותרת|

שם:נופר תאריך לידה:25.12.1992 כינוים:נופ,נופי,נופ-נופ שם שהיית רוצה שיקראו לך:לא אכפת לי גיל:14 מין:נקבה מקום מגורים:נתניה מזל:גדי מספר מזל או מספר מועדף:7\9\10 תמונה כלשהיא:אני במהירה בית ספר אוהב או שונא?חצי שמח שנגמרה השנה?כןןןן שיעור האהוב -english שיעור השנוא -גיאומטריה\ערבית איזה כיתה?ח אתה הכי קטן בשכבה, באמצע או בין הגדולים?אמצע אתה הכי גבוה בשכבה, באמצע או בין הנמוכים?מהגבוהים מה הבגרות הכי קשה שהייתה לך/המבחן הכי קשה שהיה לך?דמוי מיצ"ב במתמטיקה כללי באיזה צבע הגרב שאתם לובשים כרגע?אני בלי גרביים מה צבע התחתונים שלכם?זה לא אמור לעניין אתכם מה הסרט האחרון שראיתם?spun(ימים מכורים)
מה הדבר האחרון שאכלתם?אפרסק מה הדבר הראשון שעליו אתם חושבים בבוקר?אוייי עוד פעם הטמגוצ'י הזה,מה הוא מעיר אותי!?!?! מה אתם אוהבים לעשות בזמנכם הפנוי?מחשב,ספרים,מוזיקהההה,טלביזיה מתי היתה הפעם האחרונה שצעקתם?היום מתי היתה הפעם שצחקתם מכל הלב?היום מתי היתה הפעם האחרונה שמישהו באמת הרגיז אתכם?אתמול מה צבע העיניים שלכם?חום ממי הודעה הראשונה בפלאפון שלך?מורין ביום כיפור האחרון- איפה היית?בבית יש לך בלוג?לא יש לך משקפים/עדשות?לא מה העיר אותך היום?הטמגוצ'י היית בחו"ל?כן מה המדינה האחרונה שביקרת בה?אנגליה
הלכת מכות?לא הוצאת מלא כסף על שטויות?כןן צרחת מפחד?לא הופעת בציבור בפיג'מה?לא בכית בסרט?כןן מלא בכית כשסיגי מתה?לא היית על במה?כן התעלמת ממישהו בכוונה?כן סיננת מישהו בטלפון?כן הרבה ניתקת למישהו בפרצוף?כןן רצית לצרוח ולא עשית את זה?כןן את החלק השני לא עשיתי כי אני חדשה,ואני לא מכירה פה אף-אחד [-:

דנטל

New member
עונה רק על מה שלא נמאס

תמונה כלשהיא: אני לא במחשב בבית בית ספר אוהב או שונא? שונא שמח שנגמרה השנה? לא מזיז לי שיעור האהוב - לשון שיעור השנוא - היסטוריה אתה הכי קטן בשכבה, באמצע או בין הגדולים? מהגדולים אתה הכי גבוה בשכבה, באמצע או בין הנמוכים? בין הגבוהים מה הבגרות הכי קשה שהייתה לך/המבחן הכי קשה שהיה לך? לא זוכרת כללי באיזה צבע הגרב שאתם לובשים כרגע? כתום עם נקודות ורודות מה צבע התחתונים שלכם? תכלת מה הסרט האחרון שראיתם? לא זוכרת מה הדבר האחרון שאכלתם? סלט מה הדבר הראשון שעליו אתם חושבים בבוקר? לא יודעת, אני ישנה מה אתם אוהבים לעשות בזמנכם הפנוי? לגלוש ולבלות מתי היתה הפעם האחרונה שצעקתם? ביום שישי מתי היתה הפעם שצחקתם מכל הלב? אתמול מתי היתה הפעם האחרונה שמישהו באמת הרגיז אתכם? ביום שישי מה צבע העיניים שלכם? תכלת ממי הודעה הראשונה בפלאפון שלך? ניר ביום כיפור האחרון - איפה היית? בבית יש לך בלוג? כן יש לך משקפים/עדשות? משקפיים מה העיר אותך היום? שלפוחית השתן היית בחו"ל? כן מה המדינה האחרונה שביקרת בה? אנגליה הלכת מכות? כן הוצאת מלא כסף על שטויות? לא צרחת מפחד? כן הופעת בציבור בפיג'מה? כן בכית בסרט? כן בכית כשסיגי מתה? מענינת לי ת'תחת היית על במה? כן התעלמת ממישהו בכוונה? כן סיננת מישהו בטלפון? כן ניתקת למישהו בפרצוף? כן רצית לצרוח ולא עשית את זה? כן כתבו 12 חברי פורום [ואל תתחילו עם "מקובלים"/ "לא מקובלים" כל אחד כותב את מי שקרוב אליו] 1. שיר 2. שני 3. לוטן 4. שחר 5. פלאפסטר 6. הורקרוקשנס 7. מנטה 8. איי לאב מכר 9. צבעו את השמש בדם 10. עיניאש 11. אספיר 12. עיריתוש מתי בפעם האחרונה דיברת עם 9? רק פה בפורום נפגשת פעם עם 8? מעולם לא באיזה כיתה 6? לא זוכרת 2 ו-3, שילוב מוצלח? לא בטוחה ומה עם 3 ו-4? חחח, יכול להיות נפלא יש סיכוי ל-2 ו-5? כן למה דווקא בחרת ב-1 ראשון? כי איתה ממש ביליתי ולמה 12 אחרון? אין סיבה, מבחינת תרומה לפורום היא צריכה להיות בין הראשונים 7 משתמש בסוגריים מרובעים או בעגולים? [] עגולים, לדעתי ל-10 יש אחים? אני חושבת שכן ובאיזה עיר הוא גר? לא יודעת את מי היית משדך ל-11? היא משודכת לחבר שלה כבר נתת ל-5 חיבוק? לא ואיזה מילה 4 כל הזמן אומר? חחחחחחחחחחחחח 7 כבר יצא לחופש? מה, איזה חופש? 6 לומד ביסודי/חטיבה/תיכון? חטיבה? איך היית מתאר את 1 במילה אחת? זורמת ובשתי מילים? לא כבדה ובמשפט? בחורה מאוד ידידותית ולא לחוצה מה הכי מאפיין את 8? שהיא אוהבת את מכר, חחח ומה אתה כבר מת להגיד ל-12? כשאני מתה להגיד משהו, אני פשוט אומרת ול-11? שראיתי משאית עם אספיר וחשבתי עליה ולכל מי שרשמת? תודה שאתם תורמים לפורום מסר לאומה? לא יודעת מה יש לאנשים, אבל לדעתי את ממש לא משהו ואני דווקא אדם שמפרגן, אולי הגוף יפה, למרות שנראה לי שאת רזה מדי, אבל הפרצוף שלך אפילו כמעט מכוער (מסר לאומה ת'ורמן) איך היה השאלון? אחלה

למעלה