וואי הרב ה זמן לא הייתי פה....

פiצ 15

New member
../images/Emo118.gif 6437384

שם: מג תאריך לידה: 28.10 כינוים: ישמלא. בעיקר צ'וקי, קופיפה, פטאמה וגמדה שם שהיית רוצה שיקראו לך: לאדעת. גיל: 16 וחצי מין: הרבה תודה. :) סתם, כוס. מקום מגורים: מרכז. מזל: עקרב. מספר מזל או מספר מועדף: 8 תמונה כלשהיא: >> בית ספר אוהב או שונא? שונאת. לרוב שמח שנגמרה השנה? כן שיעור האהוב - קולנוע. שיעור השנוא - היסטוריה/ תנך/ ספרות איזה כיתה? מסיימת י"א. אתה הכי קטן בשכבה, באמצע או בין הגדולים? קטנה. אתה הכי גבוה בשכבה, באמצע או בין הנמוכים? נמוכים.%$^$@^ מה הבגרות הכי קשה שהייתה לך/המבחן הכי קשה שהיה לך? לחלוטין תקשורת ומת'. כללי באיזה צבע הגרב שאתם לובשים כרגע? לבן. מה צבע התחתונים שלכם? לבן עם מלא ציורים. מה הסרט האחרון שראיתם? גיבור של כולם. מה הדבר האחרון שאכלתם? אורז מה הדבר הראשון שעליו אתם חושבים בבוקר? על הקוף שלי מה אתם אוהבים לעשות בזמנכם הפנוי? לטייל, לשחק כדורסל, לבלות מתי היתה הפעם האחרונה שצעקתם? אתמול. מתי היתה הפעם שצחקתם מכל הלב? היום. מתי היתה הפעם האחרונה שמישהו באמת הרגיז אתכם? אתמול ושלשום מה צבע העיניים שלכם? שחור ממי הודעה הראשונה בפלאפון שלך? קוף. ביום כיפור האחרון- איפה היית? בשכונה למטה. יש לך בלוג? כן יש לך משקפים/עדשות? לא. משקפי שמש נחשב? מה העיר אותך היום? שעון מעורר ואחכ אמא. היית בחו"ל? לא מה המדינה האחרונה שביקרת בה? גבול לבנון. הלכת מכות? שהייתי קטנה. הוצאת מלא כסף על שטויות? כן ברור צרחת מפחד? כן הופעת בציבור בפיג'מה? כן בכית בסרט? כן בכית כשסיגי מתה? לא. היית על במה? כן התעלמת ממישהו בכוונה? כן סיננת מישהו בטלפון? כן ניתקת למישהו בפרצוף? כן רצית לצרוח ולא עשית את זה? לא כתבו 12 חברי פורום [ואל תתחילו עם "מקובלים"/ "לא מקובלים" כל אחד כותב את מי שקרוב אליו] זה לא חברי פורום. 1. אמא 2. קוף 3. טול 4. אמנון 5. שחף 6. טילבי 7. בנץ 8. אשרי 9. דניאלצ' 10. חן 11. מור 12. ולדה מתי בפעם האחרונה דיברת עם 9? שלשום נדמלי. נפגשת פעם עם 8? שלשום. באיזה כיתה 6? י'. 2 ו-3,שילוב מוצלח? בידידות כן, בזוגיות ישמצב. אבל אי אפשר לבדוק :) ומה עם 3 ו-4? ממש!!!!!1111 חחחח יש סיכוי ל-2 ו-5? 5 הומו. ו2 שלי :) למה דווקא בחרת ב-1 ראשון? אמא שלי נו מה. ולמה 12 אחרון? כי יצא ככה. 7 משתמש בסוגריים מרובעים או בעגולים? [] עגולים. ל-10 יש אחים? כן, מספר 11 אחות תאומה. ובאיזה עיר הוא גר? ראשל"צ. את מי היית משדך ל-11? לאדעת D: ישלה כבר חבר. כבר נתת ל-5 חיבוק? בוודאי. הוא התגייס ;[ ואיזה מילה 4 כל הזמן אומר? 'חמודה, תנוחי' 7 כבר יצא לחופש? עדיין לא. היא תצא יחד איתי. 6 לומד ביסודי/חטיבה/תיכון? תיכון. איך היית מתאר את 1 במילה אחת? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אמא. ובשתי מילים? מקסימה ומצעבנת. ובמשפט? כוסעומו למה היא חייבת להציק לפעמים!? מה הכי מאפיין את 8? שוביניזם. ומה אתה כבר מת להגיד ל-12? שאני מתגעגעת אליה. ול-11? גם אלייה D: ולכל מי שרשמת? אוף לאדעת אוקי מסר לאומה? אופטימיות. איך היה השאלון? משעשע.

../images/Emo205.gif../images/Emo176.gifברוכה השבה, נועם =]

מסן שלי- [email protected] אם בא לך לדבר. :) שם: שיר. תאריך לידה: 15.10.93 כינוים: שירב, בעיקר. אין אחר. שם שהיית רוצה שיקראו לך: אני מרוצה עם השם שלי, אבל אם חייבים... ליאן, ים, אלינור, יהלי, עלמה. גיל: 14. מין: בפעם האחרונה שהתקלחתי [ראש חדש היה לא מזמן! סתם D:] היה נקבה מקום מגורים: יבנה מזל: מאזניים מספר מזל או מספר מועדף: 4 ^^ תמונה כלשהיא:
, אני ואחיינית שלי עומר
, כי הדס ושי אהבו את התמונה. חהחה. בית ספר אוהב או שונא? בין לבין. אני לא ממש שונאת ללמוד ולהיות בבית הספר, אבל... גם לא אוהבת. שמח שנגמרה השנה? כן :] שיעור האהוב - ערבית, ספרות.D: שיעור השנוא - מתמטיקה |: [טימטומטיקה!] איזה כיתה? ח'... אתה הכי קטן בשכבה, באמצע או בין הגדולים? קטנה בגודל לא~! יש יותר קטנים ממני ;;, ובגיל...
באמצע, כי יש הרבה שנולדו בנובמברדצמבר. אתה הכי גבוה בשכבה, באמצע או בין הנמוכים? בין הנמוכים. :( מה הבגרות הכי קשה שהייתה לך/המבחן הכי קשה שהיה לך? המבחן הכי קשה שהיה לי...? אממ, זה קשה... המיצ"ב במתמטיקה אולי? כללי באיזה צבע הגרב שאתם לובשים כרגע? שונאת גרביים בקיץ! אין P: מה צבע התחתונים שלכם? ורוד D: מה הסרט האחרון שראיתם? המ סרט על בעלי חיים ואיך שהם עושים את זה. במדעים. :| מה הדבר האחרון שאכלתם? ברוקולי מבושל.
מה הדבר הראשון שעליו אתם חושבים בבוקר? 'לא רוצה בצפר!!!!' מה אתם אוהבים לעשות בזמנכם הפנוי? כפי שאתם רואים, מחשב... לנגן בפסנתר [8 שנים מנגנת:]], לבלות עם חברים. מתי היתה הפעם האחרונה שצעקתם? לא יודעת. O: מתי היתה הפעם שצחקתם מכל הלב? כנ"ל מתי היתה הפעם האחרונה שמישהו באמת הרגיז אתכם? אתמול =| חברה. מה צבע העיניים שלכם? חום כהה ממי הודעה הראשונה בפלאפון שלך? אני מוחקת כל פעם שמגיע ל70 הודעות, אבל מדני[אל], חברה טובה ב23.5 ביום כיפור האחרון- איפה היית? עם חברות ^^ יש לך בלוג? לא, ממש מיותר לטעמי. אנשים, אתם רוצים לפרסם את הרגשות שלכם בלי שחברים שלכם יעלו על זה? לא אפשרי. יש לך משקפים/עדשות? לא. מה העיר אותך היום? אמא היית בחו"ל? לא): מה המדינה האחרונה שביקרת בה? -- הלכת מכות? לא הוצאת מלא כסף על שטויות? לא, אני בן אדם חסכן! D: צרחת מפחד? כן אבל סתם משטות D: הופעת בציבור בפיג'מה? כן.;; בכית בסרט? כמעט בכית כשסיגי מתה? חחחח ידעתי שזה יבוא.. כמעט היית על במה? כן התעלמת ממישהו בכוונה? כן סיננת מישהו בטלפון? כן, אבל סתם כדי לראות איך זה מגיב ניתקת למישהו בפרצוף? כן |: רצית לצרוח ולא עשית את זה? כן כתבו 12 חברי פורום [ואל תתחילו עם "מקובלים"/ "לא מקובלים" כל אחד כותב את מי שקרוב אליו] 1. לוטן 2. דנה [דנטל] 3. שרית 4. הדס 5. שי 6. שיר השנייה 7. אריאל 8. עדי 9. נעה 10. שחר 11. תמר 12. עירית מתי בפעם האחרונה דיברת עם 9? המ, מזמן... באייסי נפגשת פעם עם 8? לא באיזה כיתה 6? ח'? ט'? לא יודעת 2 ו-3,שילוב מוצלח? דנה ושרית? O: לא יודעת אולי D: ומה עם 3 ו-4? שרית והדס? O: לא יודעת אולי D: יש סיכוי ל-2 ו-5? דנה ושי? חחח לא יודעת למה דווקא בחרת ב-1 ראשון? סתם כי היא הראשונה שעלתה לי לראש? היא יבנאית! ולמה 12 אחרון? לא יודעת, האחרונה שעלתה לי לראש 7 משתמש בסוגריים מרובעים או בעגולים? [] מרובעים ל-10 יש אחים? לא יודעת O: נראה לי ובאיזה עיר הוא גר? אין לי שמץ את מי היית משדך ל-11? לא יודעת XD כבר נתת ל-5 חיבוק? לא.. לא ראיתי אותה:( ואיזה מילה 4 כל הזמן אומר? כיח !!!!! 7 כבר יצא לחופש? לא 6 לומד ביסודי/חטיבה/תיכון? חטיבה איך היית מתאר את 1 במילה אחת? יבנאית!!!!1 ובשתי מילים? יבנאית באלון!!!11 ובמשפט? יבנאית שהולכת להיות באלון ובכיתה של אח של חברה שלי. מה הכי מאפיין את 8? קיבוצניקית? P: ומה אתה כבר מת להגיד ל-12? לא יודעת D: ול-11? זאת זאת עם הכינוי היפה? שיש לה כינוי יפה!!! ולכל מי שרשמת? מגניב לכם^^ מסר לאומה?¨ Don´t worry about a thing, cause everything is gonna be alright!¨ איך היה השאלון? אחלה :]

אנוכי? ../images/Emo2.gif ../images/Emo219.gif

איך קוראים לאח של חברה שלך? אולי אני מכירהP:

moomi123

New member
../images/Emo176.gif

שם:אור תאריך לידה:26.5 כינוים:אורושקש, אורק שם שהיית רוצה שיקראו לך:אור:]] גיל:13 מין:נקבההה מקום מגורים:איזור השרון מזל:תאומים:] מספר מזל או מספר מועדף:3 תמונה כלשהיא:אין לי כחP: בית ספר אוהב או שונא?ככה=\\ שמח שנגמרה השנה?כן ולא שיעור האהוב - ספורטXD שיעור השנוא - מתמטיקהההההה איזה כיתה?ז' אתה הכי קטן בשכבה, באמצע או בין הגדולים?באמצע אתה הכי גבוה בשכבה, באמצע או בין הנמוכים?באצמע מה הבגרות הכי קשה שהייתה לך/המבחן הכי קשה שהיה לך?מתמטיקה/מדעים כללי באיזה צבע הגרב שאתם לובשים כרגע? לבן עם פונפון כחול כהה מה צבע התחתונים שלכם? ורוד ושחור(בוקסרXP) מה הסרט האחרון שראיתם? לא יודעת(רואה חלקים) מה הדבר האחרון שאכלתם? גלידה מה הדבר הראשון שעליו אתם חושבים בבוקר?מה השעה מה אתם אוהבים לעשות בזמנכם הפנוי? מחשב/חברות/מוזיקה/כדורעף מתי היתה הפעם האחרונה שצעקתם?היום מתי היתה הפעם שצחקתם מכל הלב? היום מתי היתה הפעם האחרונה שמישהו באמת הרגיז אתכם? היום מה צבע העיניים שלכם? חום ממי הודעה הראשונה בפלאפון שלך? נראלי מטל ביום כיפור האחרון- איפה היית? בבית/בית כנסת יש לך בלוג? לא יש לך משקפים/עדשות? משקפיים לראיה מרחוק(ללוח) מה העיר אותך היום?כלום, קמתי לבד היית בחו"ל? כן מה המדינה האחרונה שביקרת בה? לונדון הלכת מכות? כןXD הוצאת מלא כסף על שטויות?כן צרחת מפחד? כן הופעת בציבור בפיג'מה?אולי בכית בסרט? כן בכית כשסיגי מתה?כן היית על במה? כן התעלמת ממישהו בכוונה?כן סיננת מישהו בטלפון? כן ניתקת למישהו בפרצוף?כן רצית לצרוח ולא עשית את זה?כן אין לי כח לעשות את הסוףP:

fluppster

New member
ברוך שובך!

שם: חן תאריך לידה: 30.11.85 כינוים: חני, חנוש, חנקה, גורגיר שם שהיית רוצה שיקראו לך: אני מרוצה מהשם שלי גיל: 21.5 מין: נקבה מקום מגורים: קיבוץ במרכז מזל: קשת מספר מזל או מספר מועדף: אין תמונה כלשהיא: אין בית ספר אוהב או שונא? שונא שמח שנגמרה השנה? השנה שלי נגמרה מזמן, לפני כמעט 4 שנים.... וכן, שמחתי.
שיעור האהוב - מתמטיקה שיעור השנוא - היסטוריה איזה כיתה? --- אתה הכי קטן בשכבה, באמצע או בין הגדולים? הייתי תמיד בין הקטנים ביותר. אתה הכי גבוה בשכבה, באמצע או בין הנמוכים? אני מניחה שהייתי בין האמצע לבין הגבוהות (1.70). מה הבגרות הכי קשה שהייתה לך/המבחן הכי קשה שהיה לך? היסטוריה, ללא ספק - פיכס! כללי באיזה צבע הגרב שאתם לובשים כרגע? אין לי, אני עם כפכפים מה צבע התחתונים שלכם? ורוד מה הסרט האחרון שראיתם? "צעיף צבעוני" עם אדוארד נורטון המוכשר! מה הדבר האחרון שאכלתם? ארוחת ערב, לפני שעתיים (ירקות, חתיכת פשטידה וסנדוויץ' עם גבינה). מה הדבר הראשון שעליו אתם חושבים בבוקר? אין לי כח לקום! מה אתם אוהבים לעשות בזמנכם הפנוי? לרקוד, לשיר, לראות טלויזיה, לגלוש באינטרנט, להיות עם החבר מתי היתה הפעם האחרונה שצעקתם? ממש צעקתי? לא זוכרת, האמת, אז אולי זה היה די מזמן. מתי היתה הפעם שצחקתם מכל הלב? היום בצהריים. מתי היתה הפעם האחרונה שמישהו באמת הרגיז אתכם? היום אחה"צ. מה צבע העיניים שלכם? חום ממי הודעה הראשונה בפלאפון שלך? מהחבר שלי ביום כיפור האחרון- איפה היית? הלכתי עם החבר שלי מהבית של ההורים שלי עד הקיבוץ שלנו (כשעתיים הליכה), אז הייתי גם שם וגם שם. יש לך בלוג? כן, הקישור בחתימה. יש לך משקפים/עדשות? כבר לא, לפני שנה (בדיוק!) עשיתי לייזר. מה העיר אותך היום? השעון המעורר היית בחו"ל? כמובן מה המדינה האחרונה שביקרת בה? הולנד
הלכת מכות? ממש מזמן, כשהייתי קטנה הוצאת מלא כסף על שטויות? ברור, יותר מדי פעמים צרחת מפחד? בכל פעם שאני רואה ג'וק או חרק מפחיד אחר. פעם גם צרחתי כשהכלבה של אחי כמעט אכלה את החתולה של ההורים שלי.... הופעת בציבור בפיג'מה? כן, בצבא עשינו פעם מעין מסיבת פיג'מות (רק הבנות) בכית בסרט? ברור בכית כשסיגי מתה? כן! וזה למרות שאני כבר בקושי רואה את הסדרה הזו... היית על במה? כן התעלמת ממישהו בכוונה? לא זוכרת, הגיוני שכן סיננת מישהו בטלפון? כן, לעתים נדירות ניתקת למישהו בפרצוף? כן, אבל לפני עידן הפלאפונים והאלחוטיים...
רצית לצרוח ולא עשית את זה? מיליון פעמים אין לי כוח לחלק האחרון (מצריך יותר מדי חשיבה)...

baril

New member
../images/Emo119.gif../images/Emo125.gifPPPPP:

השאלון לקוח מתוך פורום האלופה: שם:אריאל תאריך לידה:9.6 אעאעאע עוד ארבעה ימים כינוים:ארי, בריל שם שהיית רוצה שיקראו לך:לאיודעת גיל:14 בשבת D: מין:נקבה מקום מגורים:הרצליה מזל:תאומים D: מספר מזל או מספר מועדף:7
תמונה כלשהיא:דמיינו בצד את מקפליי XD בית ספר אוהב או שונא?באמצע שמח שנגמרה השנה?לא ממש. כאילו אני רוצה לבוא לבצפר אבל רק להפסקות XD שיעור האהוב - אין שיעור השנוא - הכל איזה כיתה?ח' אתה הכי קטן בשכבה, באמצע או בין הגדולים?הממ באמצע אתה הכי גבוה בשכבה, באמצע או בין הנמוכים?באמצע מה הבגרות הכי קשה שהייתה לך/המבחן הכי קשה שהיה לך?מבחן אחד במתמטיקה. שיואו שברתי ת'ראש כללי באיזה צבע הגרב שאתם לובשים כרגע? אני יחפה D: מה צבע התחתונים שלכם? שחור מה הסרט האחרון שראיתם? הDVD של מקפליי מה הדבר האחרון שאכלתם? עוף מה הדבר הראשון שעליו אתם חושבים בבוקר? איזה יום היום מה אתם אוהבים לעשות בזמנכם הפנוי? לא חסר XD מתי היתה הפעם האחרונה שצעקתם?היום באימון מתי היתה הפעם שצחקתם מכל הלב? היום D:: מתי היתה הפעם האחרונה שמישהו באמת הרגיז אתכם?היום לפני שעתיים מה צבע העיניים שלכם? חום ממי הודעה הראשונה בפלאפון שלך?קרן ביום כיפור האחרון- איפה היית? בבית יש לך בלוג? לא יש לך משקפים/עדשות? כן ;[ מה העיר אותך היום?אבא היית בחו"ל? כה מה המדינה האחרונה שביקרת בה? ישראל[?!] סתם חחחחחחחחחחחחח הממ צרפת הלכת מכות? כן הוצאת מלא כסף על שטויות? כן צרחת מפחד? כן הופעת בציבור בפיג'מה? כן בכית בסרט? כן בכית כשסיגי מתה?כן ;[ היית על במה? כן התעלמת ממישהו בכוונה?כן סיננת מישהו בטלפון? כן ניתקת למישהו בפרצוף? יאס רצית לצרוח ולא עשית את זה?לא כתבו 12 חברי פורום [ואל תתחילו עם "מקובלים"/ "לא מקובלים" כל אחד כותב את מי שקרוב אליו] 1.לוטן 2.שיר 3.דנה 4.איזבל 5.הדס 6.עירית 7.שחר 8.שרית 9.אישה בתוך אבטיח D: 10.איי לאב MCR 11.צבעו את השמש בדם 12.נוגה מתי בפעם האחרונה דיברת עם 9?אני מדברת איתה בפורום P: נפגשת פעם עם 8?לא ;[ באיזה כיתה 6?ז' ניראלי 2 ו-3,שילוב מוצלח?XDDDDDDD כן ומה עם 3 ו-4?אולי D: יש סיכוי ל-2 ו-5?אוהו, אולי למה דווקא בחרת ב-1 ראשון?כי היא מגניבה P: סתם לאיודעת ולמה 12 אחרון?כנ"ל 7 משתמש בסוגריים מרובעים או בעגולים? []עגולים ל-10 יש אחים?אני חושבת שכן. ובאיזה עיר הוא גר?איןלי מושג את מי היית משדך ל-11?אנאעארף כבר נתת ל-5 חיבוק?לא ואיזה מילה 4 כל הזמן אומר?"מלכת הכיח" XDDDDDDD 7 כבר יצא לחופש?לא 6 לומד ביסודי/חטיבה/תיכון?חטיבה איך היית מתאר את 1 במילה אחת?קורעת XD ובשתי מילים?חמודה ביותר D: ובמשפט?סתם נעל שאני לא סובלת
|סתם נו הכל מאהבה| מה הכי מאפיין את 8?היא אוהבת את קווין ואת רמי הויברגר !!!!!!111 ומה אתה כבר מת להגיד ל-12?שלום !!!111 ול-11?היי D: ולכל מי שרשמת?שאתם מגניבים D: מסר לאומה?מקפליי !!!!!!!1111 איך היה השאלון?כיף ביותר

עונה../images/Emo3.gif

שם: אור תאריך לידה: 29.8 כינוים: אורוש, אורקה, צ'ינצ'ילה, אורקוש, אורי, צ'ב XB שם שהיית רוצה שיקראו לך: מיכל גיל: 16 וחצי מין: בשמחה XB חח סתם נקבה מקום מגורים: רמת גן מזל: בתולה מספר מזל או מספר מועדף: אין תמונה כלשהיא: אין בית ספר אוהב או שונא? נחשו
שמח שנגמרה השנה? כע ולע .. שיעור האהוב - אנגלית שיעור השנוא - הכול איזה כיתה? י"א אתה הכי קטן בשכבה, באמצע או בין הגדולים? באמצע אתה הכי גבוה בשכבה, באמצע או בין הנמוכים? באמצע מה הבגרות הכי קשה שהייתה לך/המבחן הכי קשה שהיה לך? מתמטיקה כללי באיזה צבע הגרב שאתם לובשים כרגע? לבן מה צבע התחתונים שלכם? אדום XB מה הסרט האחרון שראיתם? היום משו עם ג'קי צ'אן
מה הדבר האחרון שאכלתם? אמממ גלידה מה הדבר הראשון שעליו אתם חושבים בבוקר? אוף יש בצפר מה אתם אוהבים לעשות בזמנכם הפנוי? לשמוע מוזיקה מתי היתה הפעם האחרונה שצעקתם? היום מתי היתה הפעם שצחקתם מכל הלב? היום מתי היתה הפעם האחרונה שמישהו באמת הרגיז אתכם? לפני כמה ימים מה צבע העיניים שלכם? חום ממי הודעה הראשונה בפלאפון שלך? זה פלאפון חדש אז אין לי הודעות בנתיים
ביום כיפור האחרון- איפה היית? אמממממממ *מנסה להיזכר* נראה לי עם חברות שלי .. כן כן עם חברות .. יש לך בלוג? היה .. הוא עדיין קיים אבל לא פועל ממזמן יש לך משקפים/עדשות? משקפיים רק לראיה מרחוק מה העיר אותך היום? שעון מעורר ואמא היית בחו"ל? לע לצערי מה המדינה האחרונה שביקרת בה? ישראל XB הלכת מכות? אני לא אחת שהולכת מכות ..
הוצאת מלא כסף על שטויות? כן צרחת מפחד? כן הופעת בציבור בפיג'מה? אמממ כע כשהיה ביסודי יום פיג'מות בכית בסרט? כע בכית כשסיגי מתה? עוד לא ראיתי את זהה וכל שניה מישו אחר מגלה ליי#!#%!#!#$~@%%^^^&@#@!
היית על במה? כע התעלמת ממישהו בכוונה? כע סיננת מישהו בטלפון? כע ניתקת למישהו בפרצוף? כע רצית לצרוח ולא עשית את זה? לע ואני לא יעשה ת'שאר אני לא רוצה שיתחילו להעלב פה ילדים
מי שאני מדברת איתו אני מתה עליו
בכלל אני אוהבת את כל הפורום הזה

fireyes

New member
../images/Emo209.gif../images/Emo48.gif../images/Emo115.gifתפוזיפת!!--מדלגת על חפירות-

שם:איזבל תאריך לידה:13.11 כינוים:איזבל שם שהיית רוצה שיקראו לך:^^ גיל:15.7 מין:נקבה אנוכי מקום מגורים:מרכז מזל:עקרב
מספר מזל או מספר מועדף:8 כתבו 12 חברי פורום [ואל תתחילו עם "מקובלים"/ "לא מקובלים" כל אחד כותב את מי שקרוב אליו] 1.אורוש' 2.עדן 3.מעייני 4.הדסי 5.שרית 6.הילה 7.לוטן 8.עירית 9.נועם 10.נועה 11.שחר 12.דנטל מתי בפעם האחרונה דיברת עם 9?אהמ..לא זוכרת.. נפגשת פעם עם 8?נופ:-\ באיזה כיתה 6?הילונת?ט' אאל"ט 2 ו-3,שילוב מוצלח?את עדן אני בקושי מכירה,מעייני חמודית ביותר!! ומה עם 3 ו-4?כן,שתי מתוקות יש סיכוי ל-2 ו-5?עדן ושרית,הבה תתחברנה למה דווקא בחרת ב-1 ראשון?כי אורוש' היא הראשונה אצלי ברשימה של המסן ולמה 12 אחרון?כי הטובים תמיד בסוף
7 משתמש בסוגריים מרובעים או בעגולים? []נראלי עגולים ל-10 יש אחים?משערת שכן.. ובאיזה עיר הוא גר?:-S את מי היית משדך ל-11?מישהי ממין נקבי זה בטוח.. כבר נתת ל-5 חיבוק?עוד לא!!!!!! ואיזה מילה 4 כל הזמן אומר?כיח!! 7 כבר יצא לחופש?נופ 6 לומד ביסודי/חטיבה/תיכון?עולה לתיכון איך היית מתאר את 1 במילה אחת?מתוקית ובשתי מילים?מאוד מתוקית ובמשפט?אחת הילדות החמודות שאני מכירה מה הכי מאפיין את 8?החתימה המצחיקולית שלה ומה אתה כבר מת להגיד ל-12?שקעקועים זה הכי,אחותי ול-11?שהוא לא הבן היחיד פה ולכל מי שרשמת?מתעליכם מסר לאומה?לכו לישון!! איך היה השאלון?חופר,עניתי על קטעים נבחרים

למעלה