וואי הרב ה זמן לא הייתי פה....

amit123452

New member
עונההה (מהכנוי של אחותי)

שם:דנה תאריך לידה:18/8 כינוים: דנצ'ה,דנדוש,דנוש,דוש,דנושקה, דן, דני. שם שהיית רוצה שיקראו לך:רוני גיל:16 מין:נקבה מקום מגורים:מרכז מזל:אריה מספר מזל או מספר מועדף:6 תמונה כלשהיא: בית ספר אוהב או שונא?באמצע ככה חח שמח שנגמרה השנה?יאפ שיעור האהוב - ביולוגיה שיעור השנוא - כימיה איזה כיתה?י אתה הכי קטן בשכבה, באמצע או בין הגדולים?אמצע אתה הכי גבוה בשכבה, באמצע או בין הנמוכים?אמצע מה הבגרות הכי קשה שהייתה לך/המבחן הכי קשה שהיה לך?היה בינתיים רק מגן בהיסטוריה כללי באיזה צבע הגרב שאתם לובשים כרגע? ירוק D: מה צבע התחתונים שלכם? שחור לבן מה הסרט האחרון שראיתם? יצאת גבר מה הדבר האחרון שאכלתם? מילקי ^^ מה הדבר הראשון שעליו אתם חושבים בבוקר? מה אתם אוהבים לעשות בזמנכם הפנוי? מתי היתה הפעם האחרונה שצעקתם?היום נראה לי מתי היתה הפעם שצחקתם מכל הלב? מתי היתה הפעם האחרונה שמישהו באמת הרגיז אתכם? מה צבע העיניים שלכם? כחול ממי הודעה הראשונה בפלאפון שלך?לא זוכרת ביום כיפור האחרון- איפה היית? בסביבה יש לך בלוג? יאפ יש לך משקפים/עדשות? יאפ מה העיר אותך היום?לבד D: היית בחו"ל? כן מה המדינה האחרונה שביקרת בה?קפריסין הלכת מכות? יאפ הוצאת מלא כסף על שטויות? יאפ צרחת מפחד? יאפ הופעת בציבור בפיג'מה? יש מצב בכית בסרט? כן. בכית כשסיגי מתה?כן!!!!!!!!! היית על במה? כן התעלמת ממישהו בכוונה?כן סיננת מישהו בטלפון? כן ניתקת למישהו בפרצוף? כן רצית לצרוח ולא עשית את זה?כן כתבו 12 חברי פורום [ואל תתחילו עם "מקובלים"/ "לא מקובלים" כל אחד כותב את מי שקרוב אליו] 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. מתי בפעם האחרונה דיברת עם 9? נפגשת פעם עם 8? באיזה כיתה 6? 2 ו-3,שילוב מוצלח? ומה עם 3 ו-4? יש סיכוי ל-2 ו-5? למה דווקא בחרת ב-1 ראשון? ולמה 12 אחרון? 7 משתמש בסוגריים מרובעים או בעגולים? [] ל-10 יש אחים? ובאיזה עיר הוא גר? את מי היית משדך ל-11? כבר נתת ל-5 חיבוק? ואיזה מילה 4 כל הזמן אומר? 7 כבר יצא לחופש? 6 לומד ביסודי/חטיבה/תיכון? איך היית מתאר את 1 במילה אחת? ובשתי מילים? ובמשפט? מה הכי מאפיין את 8? ומה אתה כבר מת להגיד ל-12? ול-11? ולכל מי שרשמת? מסר לאומה? איך היה השאלון?

Retama

New member
בקיצור-

שם: רותם תאריך לידה: 15/2 כינוים: רותמי? שם שהיית רוצה שיקראו לך: גיל: 15 מין: נקבה מקום מגורים: מרכז מזל: דלי מספר מזל או מספר מועדף: תמונה כלשהיא: לא בית ספר אוהב או שונא? אוהבת! שמח שנגמרה השנה? לא.. שיעור האהוב - ספרות שיעור השנוא - אלגברה :( איזה כיתה? ט אתה הכי קטן בשכבה, באמצע או בין הגדולים? לא בדקתי אתה הכי גבוה בשכבה, באמצע או בין הנמוכים? בטח נמוכים מה הבגרות הכי קשה שהייתה לך/המבחן הכי קשה שהיה לך? חס וחלילה טפו טפו טפו כללי באיזה צבע הגרב שאתם לובשים כרגע? לא גורבת גרביים. מה צבע התחתונים שלכם? ורוד מה הסרט האחרון שראיתם? לא זוכרת מה הדבר האחרון שאכלתם? ענבים מה הדבר הראשון שעליו אתם חושבים בבוקר? אם חייבים לקום מה אתם אוהבים לעשות בזמנכם הפנוי? מחשב, ספר מתי היתה הפעם האחרונה שצעקתם? היום מתי היתה הפעם שצחקתם מכל הלב? היום מתי היתה הפעם האחרונה שמישהו באמת הרגיז אתכם? אתמול מה צבע העיניים שלכם? חום ממי הודעה הראשונה בפלאפון שלך? "ברור :) " ביום כיפור האחרון- איפה היית? בעיר.. יש לך בלוג? לא יש לך משקפים/עדשות? לא מה העיר אותך היום? אמא כמו תמיד היית בחו"ל? כן מה המדינה האחרונה שביקרת בה? גרמניה או הולנד הלכת מכות? אי פעם? הוצאת מלא כסף על שטויות? ברור צרחת מפחד? כן :/ הופעת בציבור בפיג'מה? כן בכית בסרט? כן בכית כשסיגי מתה? לא, עוד לא ראיתי! היית על במה? כן התעלמת ממישהו בכוונה? כן סיננת מישהו בטלפון? כן ניתקת למישהו בפרצוף? כן רצית לצרוח ולא עשית את זה? כן

crazysapir

New member
עונה^^ נ.ב מי פה מרחובות??

אבל חזרתי ברוכה חזרה^^ השאלון לקוח מתוך פורום האלופה: שם: ספיר שובלי תאריך לידה:18.11 כינוים:בולבולינהXD, שובל, שובלי וקקי גדול שם שהיית רוצה שיקראו לך:לין אולי... גיל:כמעט 14 מין:נקבה מקום מגורים:רחובות מזל:עקרב מספר מזל או מספר מועדף:58 או 5 תמונה כלשהיא:-->> יווו חפרתי על התמונה הזאת .. אבל חברה שלי צריכה להקטין לי עוד תמונה:)) 'צטערת שחפרתי עליה בית ספר אוהב או שונא?שונא..אבל רק בגלל החברים אני אוהבת שמח שנגמרה השנה?בטח:)) למרות שככל שעוד שנה מתקרבת אני יותר ויותר מתקרבת לבגרויות:(( שנה הבאה הבנתי שכבר יש לנו בגרות ראשונה (פנימית) :(((( שיעור האהוב - ממ..פעילות חברתית(זה שיעטר אצלנו( שיעור השנוא -גיאוגרפיה איזה כיתה?ח' אתה הכי קטן בשכבה, באמצע או בין הגדולים?בין הקטנים אני חושבת אתה הכי גבוה בשכבה, באמצע או בין הנמוכים?באמצע מה הבגרות הכי קשה שהייתה לך/המבחן הכי קשה שהיה לך? באנגלית נראלי תודה לאל כללי באיזה צבע הגרב שאתם לובשים כרגע? לבן(אבל בוא נגיד שהיא הפכה לשחור) מה צבע התחתונים שלכם? וורוד- הצבע הכי שנוא עליי מה הסרט האחרון שראיתם? מממ..לא זוכרת מה הדבר האחרון שאכלתם? מעדן:) מה הדבר הראשון שעליו אתם חושבים בבוקר? שיהיה יומעולה כמו כל יום:)האההא אני אופטימית מה אתם אוהבים לעשות בזמנכם הפנוי?לשמוע מוזיקה ומחשב מתי היתה הפעם האחרונה שצעקתם?שאני שומעת רוק חחחחXDD מתי היתה הפעם שצחקתם מכל הלב? כל יום אבל ממש ממש שהייתי עם חברים במחשבים בבצפר יו נכנסו לאתר הומורוסיטי איזה מצחיק היהXDD מתי היתה הפעם האחרונה שמישהו באמת הרגיז אתכם?אנערף מה צבע העיניים שלכם? חומות בהירות נראלי ממי הודעה הראשונה בפלאפון שלך?נראלי לידרוש ביום כיפור האחרון- איפה היית? בבית (ויצאתי בערב סתם עם חברים לפארקק, ברגל ,אני שומרת בכיפור) יש לך בלוג? לא יש לך משקפים/עדשות? משקפיים שאני בקושי שמה.. מה העיר אותך היום?האמא אבל היום נראלי התעוררתי מעצמי היית בחו"ל? יאפ מה המדינה האחרונה שביקרת בה? אנגליה,לונדון הלכת מכות? חח כה הוצאת מלא כסף על שטויות? נראלי צרחת מפחד? חח כה כה הופעת בציבור בפיג'מה? חחחחחחחחחחח נמאוד נראלי בכית בסרט? חח כה ב"אחי הדב" שהייתי יותר קטנה,| נו תודה שגם אתם בכיתם בסרט הזה ? בכית כשסיגי מתה?לא אני בכלל לא אוהבת האלופה אבל תחלאס אני רק אוהבת את סיגי הזאת..נו מי המטומטם שלא אוהבאותה היית על במה? כה.. התעלמת ממישהו בכוונה?ממ יש מצב.. סיננת מישהו בטלפון? כה.. ניתקת למישהו בפרצוף? חח כהה סתם בצחוקים ככה זה אצלנו רצית לצרוח ולא עשית את זה?כה כה נראלי מסר לאומה? "חיה את השניה" ? איך היה השאלון?מעולה^^ רק חבל שמחקתי חצי ממנוXD

היפ היפ הוריי D:

שם:דרור ^.~ תאריך לידה:25.10.91 כינוים:דרורי, דרורקי, דרורקי קון, קיקו, קיק ועוד כל מיני מוזרים למינהם... שם שהיית רוצה שיקראו לך:לילי/קירה גיל:15 מין:נקבה מקום מגורים:איזור הצפון מזל:עקרב מספר מזל או מספר מועדף:מס' מועדף ~ 9 תמונה כלשהיא:
בית ספר אוהב או שונא?האמת שלא זה ולא זה... שמח שנגמרה השנה?כן ^^ שיעור האהוב - ביולוגיה/פיזיקה שיעור השנוא - אנגלית/וידאו איזה כיתה?ט' אתה הכי קטן בשכבה, באמצע או בין הגדוליםבין הגדולים. אתה הכי גבוה בשכבה, באמצע או בין הנמוכים?באמצע. מה הבגרות הכי קשה שהייתה לך/המבחן הכי קשה שהיה לך? כללי באיזה צבע הגרב שאתם לובשים כרגע?אני לא גורבת גרביים כרגע ~ חם. מה צבע התחתונים שלכם?ורדרדים XD מה הסרט האחרון שראיתם?מחול הפיגיונות
מה הדבר האחרון שאכלתם?סלט 3> מה הדבר הראשון שעליו אתם חושבים בבוקר?מה השעה/מה זה לעזאזל החלום ההזוי הזה שחלמתי? ס.ס" מה אתם אוהבים לעשות בזמנכם הפנוי?לרקוד,לצייר ,לשמוע מוזיקה, לגלוש באינטרנט, לראות טלויזה... מתי היתה הפעם האחרונה שצעקתם?ביום שלישי(19.6) מתי היתה הפעם שצחקתם מכל הלב?כנ"ל. מתי היתה הפעם האחרונה שמישהו באמת הרגיז אתכם?אני לא זוכרת בדיוק את התאריך, אז בערך לפני איזה חודש וחצי, חודשיים. מה צבע העיניים שלכם?כחול. ממי הודעה הראשונה בפלאפון שלך?אמא? ס.ס" XD ביום כיפור האחרון- איפה היית?בבית ~ צמתי. יש לך בלוג?כן D: יש לך משקפים/עדשות?לא. מה העיר אותך היום?העירנות. היית בחו"ל?כן D= מה המדינה האחרונה שביקרת בה?טורקיה. הלכת מכות?כן P: הוצאת מלא כסף על שטויות:לא. צרחת מפחד?לא שזכור לי...
הופעת בציבור בפיג'מה?לא. בכית בסרט?כן...;O; בכית כשסיגי מתה?לא... היית על במה?כן DDDDDDDDDDDDDDDD: התעלמת ממישהו בכוונה?כן (חתיכת סנובית שכמותי...) סיננת מישהו בטלפון?לא. ניתקת למישהו בפרצוף?כן
רצית לצרוח ולא עשית את זה?לא. כתבו 12 חברי פורום [ואל תתחילו עם "מקובלים"/ "לא מקובלים" כל אחד כותב את מי שקרוב אליו] למעשה אני בכלל לא מכירה פה אפאחד XD (בושה);;; מסר לאומה?שוקולד עם במבה זה טעים XD; איך היה השאלון?חביב ביותר ^_____________^

למעלה