וונדהויז'ן!!🤖🧙‍♀️🔴

didalf

Well-known member
משחק דירוג סרטי מארוול! אמרתי לעצמי שאעלה את זה, עכשיו כשלונה @Lhuna3 ראתה את כל (כמעט) הסרטים של מארוול. אני מדביק את זה כאן כי גם ככה כל מי שראה את הסרטים רואה גם את הסדרה. אם זה שרשור לא מתאים, אפשר להעביר אותו לפוסט אחר.
תעשו דירוג עצמי של סרטי מארוול ותפרסמו כאן את התוצאות, לפי הקישור הבא.
אה מגניב. וואלה זה דירג את העשיריה הראשונה שלי בדיוק כמו שאני דירגתי:-D
היו כמה השוואות קשות|בוקס|

1. Avengers: Endgame
  2. The Avengers
  3. Captain America: The Winter Soldier
  4. Thor: Ragnarok
  5. Avengers: Infinity War
  6. Captain America: Civil War
  7. Avengers: Age of Ultron
  8. Thor
  9. Thor: The Dark World
  10. Captain America: The First Avenger
  11. Spider-Man: Homecoming
  12. Iron Man
  13. Spider-Man: Far From Home
  14. Iron Man 3
  15. Captain Marvel
  16. Iron Man 2
  17. Black Panther
  18. Doctor Strange
  19. Ant-Man
  20. Ant-Man and the Wasp
  21. Guardians of the Galaxy
  22. Guardians of the Galaxy Vol. 2
  23. The Incredible Hulk
מסכימה גם עם שאר הדירוג.

לפי הסדרה, הם קיימים במתכונת מצומצמת וספק רשמית ספק מחתרתית.
הסדרה כאילו סוכני שילד?

nerdkey treky

Active member
הסדרה כאילו סוכני שילד?
אכן סוכני שילד.
בנוגע לדירוג שלך, משום מה ציפיתי שתעלי תמונה מהאתר עצמו. אבל אולי זה לא אפשרי, אז גם הנימוק כאן סבבה.
אכן יש השוואות קשות, אני מוצא את עצמי עושה את הדירוג הזה מחדש כל פעם שססרט חדש של מארוול יוצא.

Lhuna3

Well-known member
משחק דירוג סרטי מארוול! אמרתי לעצמי שאעלה את זה, עכשיו כשלונה @Lhuna3 ראתה את כל (כמעט) הסרטים של מארוול. אני מדביק את זה כאן כי גם ככה כל מי שראה את הסרטים רואה גם את הסדרה. אם זה שרשור לא מתאים, אפשר להעביר אותו לפוסט אחר.
תעשו דירוג עצמי של סרטי מארוול ותפרסמו כאן את התוצאות, לפי הקישור הבא.
result.png

Lhuna3

Well-known member
איך לעזאזל סרטים שלא ראית מעל אלה שכן?|שפם|
חחח אני אסביר אבל אל תכעסי עלי :-D
השאלה בכותרת שלהם לא היתה איזה סרט יותר טוב, אלא איזה סרט יותר בא לך לראות כרגע.
אז את 3 הסרטים שעוד לא ראיתי קצת יותר בא לי להשלים, מאשר לצפות שוב באלו ששעממו אותי (סורי! |חיבוק| אני עדיין אוהבת את הקפטן וגם באקי הוא מותק, אבל זה סרטים של יותר מידי מכות ויריות בשבילי.)

Aranel Nenharma

Well-known member
אתם מהירים. הפרק יצא רק היום
אני מחכה לראות אותו במשך השבוע כאני יודעת שאחרי זה אשתגעג שצריך לחכות שבוע שלם לפרק חדש

nerdkey treky

Active member
השאלה בכותרת שלהם לא היתה איזה סרט יותר טוב, אלא איזה סרט יותר בא לך לראות כרגע.
אז את 3 הסרטים שעוד לא ראיתי קצת יותר בא לי להשלים, מאשר לצפות שוב באלו ששעממו אותי (סורי! |חיבוק| אני עדיין אוהבת את הקפטן וגם באקי הוא מותק, אבל זה סרטים של יותר מידי מכות ויריות בשבילי.)
וואו הדירוג הזה כל כך... וואו. הלם. גם על סוף המשחק וגם על חייל החורף. אין כזה דבר יותר מדי מכות. שלא נדבר על רעידת אדמה שהסרט הזה עשה ביקום. במיוחד אם רואים אותו במקביל לסוכני שילד הסדרה אז ההשפעה שיש לו על שילד(הארגון) מאוד דומיננטית. וכן, האקשן בו מעולה.

Lhuna3

Well-known member
וואו הדירוג הזה כל כך... וואו. הלם. גם על סוף המשחק וגם על חייל החורף. אין כזה דבר יותר מדי מכות. שלא נדבר על רעידת אדמה שהסרט הזה עשה ביקום. במיוחד אם רואים אותו במקביל לסוכני שילד הסדרה אז ההשפעה שיש לו על שילד(הארגון) מאוד דומיננטית. וכן, האקשן בו מעולה.
זהו שאני פחות טיפוס של אקשן, מכות, יריות, מרדפים, קרבות... פרט למקרים מיוחדים שזה מבוים באופן מרהיב או שמגניב בעיני במיוחד מסיבה כלשהי, אז מבחינתי זה זמן מת.

Lhuna3

Well-known member
אני מחכה לראות אותו במשך השבוע כאני יודעת שאחרי זה אשתגעג שצריך לחכות שבוע שלם לפרק חדש
את בנאדם שיודע לדחות סיפוקים, ולפי מחקרים שראיתי זו התכונה הכי חשובה להצלחה בחיים!

didalf

Well-known member

כן אבל נניח תחכי ליום שלישי. ואז כשיצא הפרק הבא שוב תחכי כמה ימים עם אותו הגיון, והנה בכל מקרה חיכית שבוע לפרק חדש:-P:

Aranel Nenharma

Well-known member
כן אבל נניח תחכי ליום שלישי. ואז כשיצא הפרק הבא שוב תחכי כמה ימים עם אותו הגיון, והנה בכל מקרה חיכית שבוע לפרק חדש:-P:
נכון, אבל אני יודעת שמיום שלישי עד שישי יש 3 ימים והתחושה שאני לא חייבת לחכות הרבה זמן מקלה מאשר הידיעה שאת תלויה בדיסני פלוס

nerdkey treky

Active member
זהו שאני פחות טיפוס של אקשן, מכות, יריות, מרדפים, קרבות... פרט למקרים מיוחדים שזה מבוים באופן מרהיב או שמגניב בעיני במיוחד מסיבה כלשהי, אז מבחינתי זה זמן מת.
זה לא העיקר, הסרט הזה מוצלח, לפי דעתי, בגלל התחבולה של היידרה. העימות שהוא מפגיש בין חברים ועמיתים, בא לידי ביטוי בצורה הכי גדולה בין בין באקי לקפטן. העימות מול החבר שנחשב למת וגילוי של חבר חדש (סאם). ההבנה של הקפטן שאחרי 70 שנה הוא משרת גוף שעדיין לאו דווקא בא בהלימה עם התכונות והמטרות שלו. האקשן המרהיב הוא הציפוי, אך בשבילי הבשר של הסרט זה הדינאמיקה הזו שתיארטי. תסלחו לי על החפירה, אני אוהב לדון בהרחבה למה אני מאוד נהנה מהסרטים. מה אני מוצא בהם. זה בסדר שפחות נהנת מהסרט, אני לא בא בטענות או כועס. אני רק נלהב. כל אחת והבחירות שלה.

nerdkey treky

Active member
הנה הדירוג שלי
  1. Avengers: Endgame
  2. Avengers: Infinity War
  3. The Avengers
  4. Avengers: Age of Ultron
  5. Captain America: Civil War
  6. Thor: Ragnarok
  7. Guardians of the Galaxy Vol. 2
  8. Captain America: The Winter Soldier
  9. Spider-Man: Far From Home
  10. Ant-Man and the Wasp
  11. Doctor Strange
  12. Guardians of the Galaxy
  13. Iron Man 2
  14. Ant-Man
  15. Captain Marvel
  16. Thor: The Dark World
  17. Iron Man 3
  18. Iron Man
  19. Spider-Man: Homecoming
  20. Captain America: The First Avenger
  21. Thor
  22. Black Panther
  23. The Incredible Hulk

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ואז היא מגלה שאמא שלה מתה לפני שלוש שנים כבר ואיפה קפטן מארוול בכל הסיפור?? האם היא הייתה בקשר עם מריה כל השנים האלה? ממש קיוויתי שהיא תשאל על אנטי קרול או משהו אפילו רק אזכור.
קארול חזרה לכדור הארץ רק אחרי הבליפ, אז הגיוני שמוניקה לא יודעת שהיא בכלל חזרה.
אבל מעניין באמת אם קארול נפגשה עם החברה הישנה שלה (אמא של מוניקה) כשהיא חזרה לכדור הארץ.
אני יכול לדמיין שזאת תהיה פגישה לא נעימה כי קארול לא הזדקנה בכלל, אז זה די חרא לחברה שכן הזדקנה.
בכל מקרה היה יכול להיות מגניב אם הבוס של מוניקה היה אומר לה "דרך אגב, בזמן שלא היית קארול חזרה לכדור הארץ ובילתה איתנו קצת"
לכאורה נראה לי שדי הובהר לנו במדויק מה קורה. כלומר זה נראה עכשיו ברור לחלוטין שוונדה, כנראה באבל שלה על האובדן של ויז'ן, יצרה לעצמה בועה של עולם אלטרנטיבי שבו הם חיים באושר, וכמו שכתבת היא השתלטה לצורך העניין על עיירה שלמה.
אבל אף פעם לא ראינו שהכוח שלה יכול לעשות משהו אפילו קרוב לזה.
ואני מניח שזה לא מקרי שהיא עשתה את זה 3 שבועות אחרי אנדגיים ולא במהלך ה5 שנים שבין מלחמת אינסוף ואנדגיים.
אבל לא אשקר קצת ציפיתי לשנות ה80:-D
אני מניח שפרק הבא יחזור להיות (לפחות ברובו) בתוך התוכנית הקומית ויהיה בסטייל שנות ה80.

והנה שאלה

Lhuna3

Well-known member
ואני מניח שזה לא מקרי שהיא עשתה את זה 3 שבועות אחרי אנדגיים ולא במהלך ה5 שנים שבין מלחמת אינסוף ואנדגיים.
זה באמת שאלה מעניינת וסיבה לחשוב שאולי יש פה משהו מעבר.
והנה שאלה
איפה?

didalf

Well-known member
קארול חזרה לכדור הארץ רק אחרי הבליפ, אז הגיוני שמוניקה לא יודעת שהיא בכלל חזרה.
אבל מעניין באמת אם קארול נפגשה עם החברה הישנה שלה (אמא של מוניקה) כשהיא חזרה לכדור הארץ.
כן התכוונתי האם קרול ביקרה את מריה בחמש שנים האלה.
והאם מוניקה ניסתה ליצור קשר עם קרול כשהיא חזרה או להפך?
אני יכול לדמיין שזאת תהיה פגישה לא נעימה כי קארול לא הזדקנה בכלל, אז זה די חרא לחברה שכן הזדקנה.
חעחע כן:-D

וונדה התפוגגה היא לא הייתה כל החמש שנים האלה ניק. לך תראה את הסרטים שוב.
זה באמת שאלה מעניינת וסיבה לחשוב שאולי יש פה משהו מעבר.
מילא ניק וזכרון הדג שלו אבל את ראית הכל השבוע!!!

Lhuna3

Well-known member
וונדה התפוגגה היא לא הייתה כל החמש שנים האלה ניק. לך תראה את הסרטים שוב.
מילא ניק וזכרון הדג שלו אבל את ראית הכל השבוע!!!
:-D הזכרון שלי יותר גרוע משל דג, הוא כמו של דגיג תינוק שעדיין לא התפתח לו הזכרון המועט שכן יש לדגים.
לפחות אני לא כותבת "הנה שאלה" ואז שוכחת לכתוב את השאלה.

nerdkey treky

Active member
אבל אף פעם לא ראינו שהכוח שלה יכול לעשות משהו אפילו קרוב לזה.
בניגוד לקארול, הכוחות של וונדה לא ברורים ממש. היא יכולה לעשות כל מיני דברים, אבל אין לנו הבנה למגבלות שלה. בעצם... אין לנו הבנה גם למגבלות של קארול, אבל אנחנו יודעים שהיא יכולה להשמיד חלליות אז זה נותן גבול יותר ברור.
לפחות אני לא כותבת "הנה שאלה" ואז שוכחת לכתוב את השאלה.
את ראית הכל עכשיו ושכחת שוונדה התפוגגה גם היא?

Lhuna3

Well-known member
את ראית הכל עכשיו ושכחת שוונדה התפוגגה גם היא?
כן. כלומר זה לא עלה בדעתי בכלל (כלומר אני מניחה שאם הייתי שואלת את עצמי לרגע האם וונדה התפוגגה או נשארה, יש מצב שהייתי זוכרת שהתפוגגה, אבל לא חשבתי על זה בכלל אז לא הגעתי לשלב הזה.)
הכוחות של וונדה לא ברורים ממש. היא יכולה לעשות כל מיני דברים, אבל אין לנו הבנה למגבלות שלה.
אני מסכימה. בכלליות זה נשמע לי כמו משהו שבגדול מתאים ליכולות שלה, גם אם "חזק יותר" מכל מה שראינו אותה עושה לפני כן.

למעלה