חברי פורום תרבות בריטניה יקרים

ketty the sheep

New member
חברי פורום תרבות בריטניה יקרים../images/Emo39.gif

קודם כל, אני מאחלת לכם חג עצמאות שמח ומעניין
דבר שני, הסקר עודכן ואתם מוזמנים להצביע ולפרט (ממש כאן בשרשור הזה
) מדוע בחרתם במה שבחרתם. הרי תוצאות הסקר הקודם
מסתבר שרוב גולשי הפורום אינם יודעים מהו מרמייט. ובכן, אני מקווה שהקישור הבא ילמד אתכם משהו חדש
. ולסיום, שאלון קצר שחיברתי במו ידי, עליו אתם מוזמנים לענות להנאתכם בזמנכם הפנוי. שם: מקום מגורים: כמה פעמים היית בבריטניה? מהי הלהקה הבריטית האהובה עליך? מה מייצג אצלך את בריטניה? מה הדבר הראשון שעולה לך לראש כשמזכירים את המקום? האם אי פעם תרצה לעבור לגור שם? (אם הנך כבר גר שם, האם אתה מרוצה מהמקום?) האם לדעתך ישראל צריכה להיות יותר כמו בריטניה? מדוע ומאיזו בחינה? מה לדעתך היה קורה אילו היה נשאר המנדט הבריטי על ארץ ישראל עד ימינו (מבחינת השפעה תרבותית וכו', לא מבחינת פוליטיקה ובטחון, למרות שגם זה יכול להשפיע)? מהו הסרט הבריטי האהוב עליך? מיהו שחקן הקולנוע הבריטי שאתה הכי מעריך? למה? מיהי שחקנית הקולנוע הבריטית המוערכת עליך? למה? האם אתה חובב כדורגל אנגלי? אם כן, איזו קבוצה אתה אוהד? האם אי פעם היית נוכח בפסטיבל (Reading, Leeds, V, Glasto וכו') בבריטניה? (אם כן, ספר חוויות מפורטות, כמה שיותר מפורטות). המצא עוד שאלה וענה עליה. ערב טוב שיהיה לכולם
.

Nimst

New member
בנוגע לסקר -

בחרתי באנגליה, ואין הרבה מה להרחיב. לא הייתי באף אחד מהחלקים האחרים (עדיין), לצערי. בנוגע לשאלון - מאוחר יותר.

aniviel

New member
יאללה, תשובות לשאלון... ../images/Emo8.gif

חזרתי הרגע מחגיגות יום העצמאות כאן ברעננה ואני לא עייפה מספיק בשביל ללכת לישון, אז למה לא
... שם: לירון מקום מגורים: רעננה כמה פעמים היית בבריטניה? עד גיל 13 הייתי שם 4 פעמים, ומאז ועד עכשיו (אני בת 18) טסתי לשם כל שנה לפחות פעמיים אז כבר ממש הפסקתי לספור
מעל 10 פעמים בטוח... חח מהי הלהקה הבריטית האהובה עליך? אני אוהבת המון. אבל הכי הכי את טראוויס (הם סקוטים אבל זה גם נחשב חח) מה מייצג אצלך את בריטניה? מה הדבר הראשון שעולה לך לראש כשמזכירים את המקום? פשש איזו שאלה חח
עולים לי המון דברים כשאומרים לי את המילה הזאת אז קשה מדי. אני מניחה שבעיקר האנשים הנחמדים, מוזיקה טובה (ללא התייחסות לשירים שמופיעים במצעד הסינגלים שם...), אה הכל, פשוט כיף. חח... אפילו את המזג אוויר אני אוהבת
האם אי פעם תרצה לעבור לגור שם? (אם הנך כבר גר שם, האם אתה מרוצה מהמקום?) אכן, ועם קצת מזל אני אכן אעבור לגלאזגו שנה הבאה... האם לדעתך ישראל צריכה להיות יותר כמו בריטניה? מדוע ומאיזו בחינה? לא, זה לא היה מתאים. כמה שאני אוהבת על בריטניה, ישראל בחיים לא תהיה ככה כי המנטליות, האופי של האנשים, האווירה, הכל לגמרי שונה. ואני לא מתכוונת מבחינה של כאן זה רע ושם זה טוב אלא מבחינה שכל בן אדם נמשך לאווירה אחרת, יש כאלה שמעדיפים את האווירה של הארץ ויש כאלה שנמשכים יותר לזאת של בריטניה... מה לדעתך היה קורה אילו היה נשאר המנדט הבריטי על ארץ ישראל עד ימינו (מבחינת השפעה תרבותית וכו', לא מבחינת פוליטיקה ובטחון, למרות שגם זה יכול להשפיע)? לומר לכם את האמת? לא חייתי אז (מן הסתם חח) אז אין לי מושג. ראיתי את האתר המאוד משעשע בנושא הזה כבר מזמן, וכמה שזה נשמע מגניב זה בטח לא יהיה מושלם. לא יודעת... מהו הסרט הבריטי האהוב עליך? אני מאוד שונאת קומדיות רומנטיות בדרך כלל, אבל אם כבר אז אני מאוד אוהבת את נוטינג היל ואת 4 חתונות ולוויה אחת. חוץ מזה יש המון סרטים בריטים שיוצא לי לראות בטלויזיה שאני מאוד נהנית מהם, אבל כנראה בגלל השעה אני לא מצליחה לחשוב על שמות
מיהו שחקן הקולנוע הבריטי שאתה הכי מעריך? למה? סיר איאן מק'קלן, אני אהיה כנה ואגיד שזה קודם כל בגלל שאני מעריצה של שר הטבעות חח... אבל המשחק שלו בשר הטבעות הוא פשוט מדהים אז מאז ראיתי אותו משחק במספר מקומות אחרים, פלוס גם לראות קטעים שלו מופיע בתאטרון בלונדון במחזאות של שיקספיר. הוא שחקן מדהים ומעורר השראה לדעתי, חוץ מזה שהוא נראה גם בן אדם מקסים (בשניה האחת שראיתי אותו במציאות לא פגשתי אותו אז אני לא יכולה פשוט להחליט שהוא נחמד אבל הוא נראה נחמד...
) וחוץ מזה שתמיד אהבתי אה.. גברים שאוהבים גברים
מיהי שחקנית הקולנוע הבריטית המוערכת עליך? למה? וואי אני לא מצליחה לחשוב
בטוח יש מישהי שאני מאוד אוהבת ולא עולה לי השם שלה. קיירה נייטלי היא אחלה, היא עוד חדשה יחסית אז קשה לי להגיד שהיא ממש השחקנית הבריטית האהובה עלי, אני עוד אחזור אליכם בנושא חח האם אתה חובב כדורגל אנגלי? אם כן, איזו קבוצה אתה אוהד? כן, ארסנל! האם אי פעם היית נוכח בפסטיבל (Reading, Leeds, V, Glasto וכו') בבריטניה? (אם כן, ספר חוויות מפורטות, כמה שיותר מפורטות). לא, לצערי עוד לא יצא לי! אבל הייתי במספר לא קטן של הופעות. חבל ש99% מהם היו של להקות פופ... מה לעשות שזה מה שאהבתי פעם המצא עוד שאלה וענה עליה. אה... טוב משעמם לי אז האם אתה אוהב תכניות טלויזיה בריטיות? - כן כן... איסטאנדרס
ופעם אהבתי גם את SO GRAHAM NORTON אבל עכשיו הוא נהיה משעמם

aniviel

New member
אופס... ובקשר לסקר... ../images/Emo26.gif

אני מתנצלת אבל מאוד קשה לי לבחור אז אני לא מצביעה
הייתי פעם אחת בסקוטלנד וטונה פעמים באנגליה, אבל אני עדיין לא בטוחה איזה מקום אני יותר אוהבת. אם הסקר יישאר עד ספטמבר (משום מה I DOUBT IT) אז אני אענה...
(טסה לאנגליה וסקוטלנד באוגוסט) למרות שאני באמת צריכה להצביע לסקוטלנד אם אני מתכוונת לעבור לשם
חח טוב אני עדיין לא יודעת. מסרבת להצביע

Nimst

New member
שאלון

שם: סתיו מקום מגורים: ת"א כמה פעמים היית בבריטניה? פעמיים מהי הלהקה הבריטית האהובה עליך? פינק פלויד, ללא ספק מה הדבר הראשון שעולה לך לראש כשמזכירים את המקום? המבטא. מה לעשות? האם אי פעם תרצי לעבור לגור שם? כן, לפחות לתקופה. האם לדעתך ישראל צריכה להיות יותר כמו בריטניה? מדוע ומאיזו בחינה? לא.. ישראל זו ישראל. אם ישראל תהיה כמו בריטניה, מה בריטניה תהיה שווה? ובכל זאת, קצת נימוס מהבריטים לא היה עושה לישראלים רע. מה לדעתך היה קורה אילו היה נשאר המנדט הבריטי על ארץ ישראל עד ימינו? קשה להגיד, שאלות של "מה היה קורה אילו" הן תמיד בעייתיות. מן הסתם הייתה השפעה בריטית יותר חזקה (מה יש היום? כמה חוקים ו.. זהו, לא?) מהו הסרט הבריטי האהוב עליך? טריינספוטינג (סקוטי, בסדר) מיהו שחקן הקולנוע הבריטי שאתה הכי מעריך? למה? סיר איאן מק'קלן (תודה שהזכרת לי, לירון). פחות בגלל שרה"ט, יותר בגלל "אלים ומפלצות". גם ג'רמי איירונס נחמד. ורופרט אוורט. מיהי שחקנית הקולנוע הבריטית המוערכת עליך? למה? מיני דרייבר. איזו מתוקה. האם את חובבת כדורגל אנגלי? לא חובבת כדורגל משום סוג. האם אי פעם היית נוכחת בפסטיבל (Reading, Leeds, V, Glasto וכו') בבריטניה? (אם כן, ספרי חוויות מפורטות, כמה שיותר מפורטות). הייתי בפסטיבל MOVE (הוא יחסית חדש) במנצ'סטר. אאל"ט סיפרתי חוויות בפתיל אחר. המציאי עוד שאלה ועני עליה. או קיי, מהו הספר הבריטי (כלומר, שנכתב ע"י סופר בריטי) האהוב עלייך? 1984 ושרה"ט.

blixgirl

New member
../images/Emo142.gifשאלון../images/Emo142.gif

שם:Bליקסי מקום מגורים:|סגדש|Sקוטלנד כמה פעמים היית בבריטניה?|סגדש|המממ... מהי הלהקה הבריטית האהובה עליך?|סגדש|Queen מה מייצג אצלך את בריטניה? מה הדבר הראשון שעולה לך לראש כשמזכירים את המקום?|סגדש|מזג אויר גשום האם אי פעם תרצה לעבור לגור שם? (אם הנך כבר גר שם, האם אתה מרוצה מהמקום?)|סגדש|מרוצה וחצי! האם לדעתך ישראל צריכה להיות יותר כמו בריטניה? מדוע ומאיזו בחינה?|סגדש|קצת יותר אורך רוח סבלנות ונימוסים לא היו מזיקים לאפחד,בעיקר בכבישים! מה לדעתך היה קורה אילו היה נשאר המנדט הבריטי על ארץ ישראל עד ימינו (מבחינת השפעה תרבותית וכו', לא מבחינת פוליטיקה ובטחון, למרות שגם זה יכול להשפיע)?|סגדש|הממ לא נראה לי אפשרי... מהו הסרט הבריטי האהוב עליך?|סגדש|Four Weddings & a Funeral מיהו שחקן הקולנוע הבריטי שאתה הכי מעריך? למה? |סגדש|יואן מקרגור הסקוטי ויו גראנט האנגלי מיהי שחקנית הקולנוע הבריטית המוערכת עליך? למה?|סגדש| הממ
האם אתה חובב כדורגל אנגלי? אם כן, איזו קבוצה אתה אוהד?|סגדש| כל מיני האם אי פעם היית נוכח בפסטיבל (Reading, Leeds, V, Glasto וכו') בבריטניה? (אם כן, ספר חוויות מפורטות, כמה שיותר מפורטות).|סגדש| לא אבל היתי בכל מיני Rock Concerts האוירה היא הכי כייפית... המצא עוד שאלה וענה עליה.|סגדש|אני אחזור לשאלה הזו

ketty the sheep

New member
*עונה*

שם: קטי, קטיה. מקום מגורים: אי שם בדרומרכז. טוב נו, אשדוד. כמה פעמים היית בבריטניה? פעם אחת, לצערי. מהי הלהקה הבריטית האהובה עליך? יש הרבה, אבל Ash (להקה מצפון אירלנד) היא להקת המחמד שלי. מה מייצג אצלך את בריטניה? מה הדבר הראשון שעולה לך לראש כשמזכירים את המקום? בריט פופ ואינדי, מועדונים שבהם משמיעים ומנגנים את המוסיקה הזו, פסטיבלים, הופעות, אינדי בויז
. האם אי פעם תרצה לעבור לגור שם? זה החלום, לא יודעת אם יצא לי, אבל אני בהחלט רוצה, ואם לא, אז לבקר שם כמה שיותר. האם לדעתך ישראל צריכה להיות יותר כמו בריטניה? מדוע ומאיזו בחינה? אולי קצת מבחינת העמידה בתור\התנהגות על הכביש\נימוס, אבל חוץ מזה ישראל היא ישראל ואני לא חושבת שאפשר או כדאי לשנות אותה, שתשאר כמו שהיא. מה לדעתך היה קורה אילו היה נשאר המנדט הבריטי על ארץ ישראל עד ימינו? (אין לי מושג מאיפה הבאתי את השאלה הזו
). אני דווקא חושבת שהיה יכול להיות מעניין. מהו הסרט הבריטי האהוב עליך? הסרט של מיסטר בין
. האם אתה חובב כדורגל אנגלי? אם כן, איזו קבוצה אתה אוהד? אני לא חובבת כדורגל באופן כללי. האם אי פעם היית נוכח בפסטיבל? הייתי רוצה, באמת באמת. המצא עוד שאלה וענה עליה. אממ, אהה, מה העיר בבריטניה בה הכי היית רוצה לגור? ברייטן! כי נחמד שם ולא כ"כ קר ויש שם ים. וזה קצת מזכיר את אשדוד.

אני רק רוצה להגיד

שאני אוהבת את רובי וויליאמס שהוא אנגלי ואני הרבה בצ'אטים של אנגלים. uk roles מבריטניה הייתי מייבאת לפה את מזג האויר- כל היום יש להם שם מזגן בלי לשלם...

Woking

New member
???UK rules

Rule Britannia! Britannia rules the waves Britons never, never, never shall be slaves.​

lovecrime

New member
אני עונה../images/Emo165.gif

שם:נטלי מקום מגורים:רעננה כמה פעמים היית בבריטניה?נולדתי שם וחוץ מזה הפסקתי לספור מהי הלהקה הבריטית האהובה עליך? אין כרגע מישהו מסויים מה מייצג אצלך את בריטניה? מה הדבר הראשון שעולה לך לראש כשמזכירים את המקום? לונדון שופינג...אוקספורד האם אי פעם תרצה לעבור לגור שם? (אם הנך כבר גר שם, האם אתה מרוצה מהמקום?)לא לגור לתמיד אולי לכמה חודשים האם לדעתך ישראל צריכה להיות יותר כמו בריטניה? מדוע ומאיזו בחינה?מזג האוויר ורכבות זה חוסך כל כך הרבה זמן.... מה לדעתך היה קורה אילו היה נשאר המנדט הבריטי על ארץ ישראל עד ימינו (מבחינת השפעה תרבותית וכו', לא מבחינת פוליטיקה ובטחון, למרות שגם זה יכול להשפיע)? מדינת בעלת מאפיינים בריטיים...באופן הבניה תרבות ....גם עכשיו עדיין נשארו מאפינים מתקופת המנדט מהו הסרט הבריטי האהוב עליך?חייבת לציין שאין....
מיהו שחקן הקולנוע הבריטי שאתה הכי מעריך? למה? יו גרנט...חמוד:) מיהי שחקנית הקולנוע הבריטית המוערכת עליך? למה?לא עולה לי שם לראש... האם אתה חובב כדורגל אנגלי? אם כן, איזו קבוצה אתה אוהד?לא מתה על כדורגל בכלל אבל מנצסטר...

nofar1l

New member
אוי בריטניה שלא נידע עוד צרות..

שם:נופר מקום מגורים:חיפה כמה פעמים היית בבריטניה?פעמיים מצטער עד היום מהי הלהקה הבריטית האהובה עליך? אין כרגע מישהו מסויים מה מייצג אצלך את בריטניה? האוכל המגעיל נראה כאילו הכינו אותם בחוג לאפייה לילדות בנות בכיתה א והעוגות ניראות כאילו הקיעו בכערה הכנניסו אותה לתנור ל190 מעלות לחצי שעה הוציאו והכניסו למקרר לשנתיים וחצי. האם אי פעם תרצה לעבור לגור שם? לעולם לא האם לדעתך ישראל צריכה להיות יותר כמו בריטניה? אולי רק בסדר בשקט ובנימוס מה לדעתך היה קורה אילו היה נשאר המנדט הבריטי על ארץ ישראל עד ימינו (מבחינת השפעה תרבותית וכו', לא מבחינת פוליטיקה ובטחון, למרות שגם זה יכול להשפיע)? מדינת בעלת מאפיינים בריטיים...באופן הבניה תרבות ....גם עכשיו עדיין נשארו מאפינים מתקופת המנדט מהו הסרט הבריטי האהוב עליך? אין ממש מיהו שחקן הקולנוע הבריטי שאתה הכי מעריך? למה? אין לי אני בכלל לא מסתכל לכוון לראות סרט בריטי. מיהי שחקנית הקולנוע הבריטית המוערכת עליך? למה?אין האם אתה חובב כדורגל אנגלי? אם כן, איזו קבוצה אתה אוהד? בטח, מצ'נסטר

Kettercat

New member
טוב, תורי?

שם: מאיה מקום מגורים: במרכז כמה פעמים היית בבריטניה? פעם אחת מהי הלהקה הבריטית האהובה עליך? קשה, קשה לבחור... יש כל כך הרבה. אבל טראביס, כנראה. מה מייצג אצלך את בריטניה? מה הדבר הראשון שעולה לך לראש כשמזכירים את המקום? קשה להסביר... אבל ישר עולה לי חיוך
האם אי פעם תרצה לעבור לגור שם? כן, לתקופה כלשהי. יש שם הרגשה כל כך טובה של "בית". האם לדעתך ישראל צריכה להיות יותר כמו בריטניה? מדוע ומאיזו בחינה? לא חושבת. מה לדעתך היה קורה אילו היה נשאר המנדט הבריטי על ארץ ישראל עד ימינו (מבחינת השפעה תרבותית וכו', לא מבחינת פוליטיקה ובטחון, למרות שגם זה יכול להשפיע)? היו יותר בריטים פה?
מהו הסרט הבריטי האהוב עליך? "טריינספוטינג", ללא ספק. אה, וגם "אהבה זה כל הסיפור" מיהו שחקן הקולנוע הבריטי שאתה הכי מעריך? למה? יואן מק'גרגור, כי הוא פשוט ענק. ועוד כמה מאיסטאנדרס. מיהי שחקנית הקולנוע הבריטית המוערכת עליך? למה? יש כמה אבל לא מצליחה לחשוב על מישהי עכשיו. האם אתה חובב כדורגל אנגלי? אם כן, איזו קבוצה אתה אוהד? אוהבת להסתכל על השחקנים... במיוחד דיוויד בקהאם, למרות שהוא מן הסתם כבר לא שם. האם אי פעם היית נוכח בפסטיבל (Reading, Leeds, V, Glasto וכו') בבריטניה? (אם כן, ספר חוויות מפורטות, כמה שיותר מפורטות). הלוואי.

aniviel

New member
הזכרתם ליייי...

איך שכחתי את 'טריינספוטינג' הגאוני
ומאיה, סורי שעוד לא עניתי לך באי מייל. קיבלתי את האי מייל שלך אבל יש לי בעיה עם שליחת אי מיילים כבר כמה ימים. באים אלינו 'אנשי המחשבים' מאוחר יותר היום ויסדרו את זה
וYAY על הבחירה שלך בלהקה......
חח

Kettercat

New member
באמת איך שכחת?! ../images/Emo9.gif

אין, אין, פשוט אין על הסרט הזה. וזה פסדר, אל תדאגי
אין לחץ. והבחירה שלי בלהקה טובה מאוד, אני מודעת לכך
הכל תודות לך, את עזרת לי להיכנס לטראביס בהתחלה.

aniviel

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo6.gif

ובריטים מהסוג המוצלח ביותר אם יורשה לי לציין.......

למעלה