חברי פורום תרבות בריטניה יקרים

aniviel

New member
פחחח על הבירה נשר...

ואהבתי את התשובה בלהקה הבריטית האהובה ביותר

Perven

New member
../images/Emo99.gif

לא ידעתי שנפתח פורום כזה. ראו זאת כהודעת הצטרפות רשמית
שם: מור מקום מגורים: אזור השרון, איפשהו במרכז. כמה פעמים היית בבריטניה? רק פעם אחת, לצערי. מהי הלהקה הבריטית האהובה עליך? The Smiths מה מייצג אצלך את בריטניה? מה הדבר הראשון שעולה לך לראש כשמזכירים את המקום? אוו... הלילות בסטארבאקס... האם אי פעם תרצה לעבור לגור שם? (אם הנך כבר גר שם, האם אתה מרוצה מהמקום?) כמובן כמובן. חלום רחוק ללמוד שם בעתיד. האם לדעתך ישראל צריכה להיות יותר כמו בריטניה? מדוע ומאיזו בחינה? בהחלט כן. לא יזיק לנו להתחיל להפגין קצת יותר נימוס וסבלנות, וקצת פחות חוסר טאקט ויהירות. זה לא יהרוג אף אחד. מה לדעתך היה קורה אילו היה נשאר המנדט הבריטי על ארץ ישראל עד ימינו (מבחינת השפעה תרבותית וכו', לא מבחינת פוליטיקה ובטחון, למרות שגם זה יכול להשפיע)? לא חושבת שהייתה עכשיו השפעה ניכרת. כידוע, השלטון הבריטי בארץ היה שלטון עקיף, והבריטים לא ניסו לשרש את התרבות שלהם בארץ, וזה דבר שצריך לעשות מהבסיס. מהו הסרט הבריטי האהוב עליך? זאת שאלה קשה מדי בשבילי. מיהו שחקן הקולנוע הבריטי שאתה הכי מעריך? למה? גם זאת. מיהי שחקנית הקולנוע הבריטית המוערכת עליך? למה? יורדו השאלות המכשילות לאלתר! האם אתה חובב כדורגל אנגלי? אם כן, איזו קבוצה אתה אוהד? לא חובבת כדורגל בכלל. האם אי פעם היית נוכח בפסטיבל (Reading, Leeds, V, Glasto וכו') בבריטניה? לא
(אם כן, ספר חוויות מפורטות, כמה שיותר מפורטות). המצא עוד שאלה וענה עליה. לונדון לא מחכה? מחכה מחכה מחכה מחכה

yoo

New member
קצת באיחור: הנה שלי ^^

שם: יובל מקום מגורים:ראשל"צ כמה פעמים הייתי בבריטניה:3 מה הלהקה הבריטית האהובה עליך: כרגע "איירון מיידן" הותיקים. מה מייצג אצלך את בריטניה: השקט השלווה והאדיבות (וזה לא כולל את לונדון, כי לונדון היא לא חלק מבריטניה לצערי, זו עיר ערבית) מה הדבר הראשון שעולה לי בראש שמזכירים את בריטניה:הממ, אני מעריך שאת המשפחה שלי שגרה שם (כבר הזכרתי את זה בעבר, סבא דודים ובני דודים) האם תרצה לעבור לגור שם?אני מעריך שארצה לנסות לגור שם כמה חודשים (הרי יש לי דרכון בריטי ובקרוב אזרחות בריטית, אולי ארצה ללמוד שם, הרי הלימודים חינם לבעלי אזרחות) האם לדעתך ישראל צריכה להיות כמו בריטניה: לדעתי לא יהיה יאה לכפות על ישראלים את תרבות בריטניה, אבל כן, לצערי הישראלי גסים מידי ודחפנים, אבל בכל זאת, יש דברים שיש רק פה שלא יהיו לעולם בבריטניה ^^ מה היה קורה אם נשאר היה המנדט?לדעתי לא היה משתנה כלום, היינו בדיוק כפי שאנחנו ללא מנדט, הרי הבריטים לא פלשו לחיי הפרט. רק לדעתי המצב הבטחוני היה טוב בהרבה,למרות שאני לא בעד מנדטים. מיהו שחקן הקולנוע הבריטי שאני הכי מעריך? המממ לא יודע /: אותו הדבר לגבי שחקנית הקולנוע. האם אני חובב כדורגל אנגלי? לא, אני לא סובל כדורגל בכלל.כדורסל שולט! לא הייתי נוכח בפסטיבלים לצערי, וארצה להיות נוכח בעתיד. המצא עוד שאלה? האם יש לך קרובי משפחה בבריטניה: כן, (ציינתי כבר לעיל) וגם אבי נולד שם.

yoo

New member
אה וגם:

אחד הדברים האהובים עלי בבריטניה הוא: מזג האוויר המדהים! (רק חבל שבפעם האחרונה שביקרתי שם היה חמסין נוראי)

yoo

New member
ושכחתי עוד משהו ^^"""

הסרט הבריטי הכי משעשע שראיתי לאחרונה הוא "להציל את גרייס" הייתי פשוט על הרצפה!

stevie1

New member
../images/Emo41.gifהערה בקשר ללימודים../images/Emo41.gif

הלימודים באוניברסיטאות הם לא חינם למי שהוא רק אזרח. אתה לא תושב והדרישה היא מינימום 3 שנות תושבות לפני הגשת הבקשה כדי להנות מלימודי ה"חינם". I am a British citizen, resident in Israel. What is my status regarding studying in the UK? As a British citizen you may enter the UK to live and to seek employment but your British citzenship does not have any advantages in terms of tuition fees. Fees are based on recent residency, not on nationality alone. To qualify for 'home fees' you would have to prove that you have been ordinarily resident in the United Kindom for three consecutive years previous to the start of your studies. For further guidance regarding your fee status, see the Department for Education and Skills' web site It is ultimately up to the universities to decide on the fees they will be charging. If you are still unsure about your status regarding tuition fees, you should seek further advice directly from the university of interest to you. http://www.britishcouncil.org.il/education/study/studyinukfaqs.htm#costuk

Kemit

New member
תשובות לשאלות

טוב, בהתאם למסורת משתתפי הפורום.... מקום מגורים: תל אביב כמה פעמים היית בבריטניה? לא זוכרת מגיל 0.5 שנה ועד עכשיו (25) בערך כל שנה שנתיים. מהי הלהקה הבריטית האהובה עליך? ColdPlay מה מייצג אצלך את בריטניה? הרבה דברים.... הריח של הבית של סבא וסבתא שלי בליוורפול, עוגיות Digestive , התחתית בלונדון... כמו שאמרתי עוד הרבה דברים. מה הדבר הראשון שעולה לך לראש כשמזכירים את המקום? בעיקר הקור והבתים האם אי פעם תרצה לעבור לגור שם? בעקרון כן, גרתי שם חצי שנה (לא מספיק) ועבדתי בלונדון. בעתיד אני תמיד רואה את עצמי גרה באנגליה. אך הדבר יותר קשה לביצוע (גם לישראל יש את הקסם שלה...) האם לדעתך ישראל צריכה להיות יותר כמו בריטניה? קצת יותר סבלנות ונימוסים.... מה לדעתך היה קורה אילו היה נשאר המנדט הבריטי על ארץ ישראל עד ימינו (מבחינת השפעה תרבותית וכו', לא מבחינת פוליטיקה ובטחון, למרות שגם זה יכול להשפיע)? לא יודעת, חוץ מאולי ארכיטקטורה, והצד שבו נוהגים בכביש (נראה כי דברים אלה נשמרו בקולוניות לשעבר). מהו הסרט הבריטי האהוב עליך? האחרון שאני זוכרת את השם שלו (יש כמובן טובים יותר - מונטי פייטון וכד...) הוא Bend it like Beckham מיהו שחקן הקולנוע הבריטי שאתה הכי מעריך? למה? מיהי שחקנית הקולנוע הבריטית המוערכת עליך? למה? ג'ודי דנץ האם אתה חובב כדורגל אנגלי? אם כן, איזו קבוצה אתה אוהד? לא, sorry.... האם אי פעם היית נוכח בפסטיבל (Reading, Leeds, V, Glasto וכו') בבריטניה? (אם כן, ספר חוויות מפורטות, כמה שיותר מפורטות). Nop

Kemit

New member
ותשובה לשאלה של yoo

האם יש בני משפחה באנגליה? לפי התשובות הקודמות שלי ניתן להבין שכן... אמא שלי עלתה משם לבד, כך שכל המשפחה שלה (סבא סבתא,דודים, בני דודים וכד...) גרים בליוורפול,מנצסטר ולונדון.

למעלה