חברי פורום תרבות בריטניה יקרים

blixgirl

New member
סקוטלנד הינה

חלק מהממלכה המאוחדת,אזרחיה אינם נושאים דרכון סקוטי אלא דרכון בריטי ולפיכך הנם בריטים....

edlessme

New member
שלי שלי שלי

שם: עדן מקום מגורים: כאן כמה פעמים היית בבריטניה? אחת (אבל בחלומותיי...) מהי הלהקה הבריטית האהובה עליך? אני מניח שפינק פלויד... אבל בזמן האחרון אני מתחיל ממש להיות מטורף על ELP... פשוט.. אררר... כל כך... טוב!!! מה מייצג אצלך את בריטניה? המזג אויר.. המוזיקה... הנוף... והנהיגה בצד הלא נכון של הכביש... מה הדבר הראשון שעולה לך לראש כשמזכירים את המקום? חבר שלי שרוצה לעבור לשם כי יש לו אזרחות ואני מאיים עליו שאני אצוד אותו אם הוא יעז... (ציון הו ציון...) האם אי פעם תרצה לעבור לגור שם? אך ורק לשנה מקסימום.. וזה רק אם אני אהיה חייב... אני ישראלי... ואני אוהב את הארץ המעפנה שלנו... האם לדעתך ישראל צריכה להיות יותר כמו בריטניה? איפשהוא כן... המזגאויר.. ואולי אם היינו טיפה קצת יותר מנומסים... וקצת פחות... עצבנים... מה לדעתך היה קורה אילו היה נשאר המנדט הבריטי על ארץ ישראל עד ימינו (מבחינת השפעה תרבותית וכו', לא מבחינת פוליטיקה ובטחון, למרות שגם זה יכול להשפיע)? שואה נוספת!.. אין מצב שזה היה קורה... לא אם איך שהבריטים התנהגו אל הישוב... וגם אחרי סיום המנדט.. מהו הסרט הבריטי האהוב עליך? לא ממש רואה הרבה סרטים... אממ... נגיד.. עלי ג'י? מיהו שחקן הקולנוע הבריטי שאתה הכי מעריך? צביקה הדר... מיהי שחקנית הקולנוע הבריטית המוערכת עליך? צביקה הדר האם אתה חובב כדורגל אנגלי? בטח... מכבי לונדון... האם אי פעם היית נוכח בפסטיבל (Reading, Leeds, V, Glasto וכו') בבריטניה?המממ.. כמעט הייתי בפלוגטאגשהיה בלונדון... אבל לאאאא.. אמא הייתה חייבת ליראות איזה גוף קנביס עם קישקושים של איזה חבוב איטלקי\צרפתי\ספרדי... המצא עוד שאלה וענה עליה: הוא הא מה קרה? צאסק"א אכלה אותה

yoo

New member
עלי ג'י הוא בכלל ישראלי!

ובתחפושת בריטית לא מוצלחת במיוחד הייתי אומר ^^" שמו האמיתי הוא סשה כהן

llainy

New member
תשובות לשאלון

שם:מיכל מקום מגורים: ראשון לציון כמה פעמים היית בבריטניה? - פעם אחת, בספטמבר האחרון, הייתי בטיול של אנגליה + סקוטלנד + ווילס (כמובן שממש לא מיציתי...) מהי הלהקה הבריטית האהובה עליך? ביטלס. אין עליהם. מה מייצג אצלך את בריטניה? המממ.. בית המלוכה?.. מה הדבר הראשון שעולה לך לראש כשמזכירים את המקום? מבטא ותה עם חלב האם אי פעם תרצה לעבור לגור שם? אחרי שאסיים את התואר, אני רוצה לגור בבריטניה ולעשות שם תואר שני האם לדעתך ישראל צריכה להיות יותר כמו בריטניה? קצת נימוס וסדר אף פעם לא יזיקו מה לדעתך היה קורה אילו היה נשאר המנדט הבריטי על ארץ ישראל עד ימינו? ע"ע תשובה לשאלה קודמת מהו הסרט הבריטי האהוב עליך? ארבע חתונות, וכמובן טריינספוטינג מיהו שחקן הקולנוע הבריטי שאתה הכי מעריך? איאן מק'קלן כמו שהזכירו לי בהודעות הקודמות, וגם ג'ון קליז, איאן מק'רגור וקולין פירת' מיהי שחקנית הקולנוע הבריטית המוערכת עליך? 2 ה"אמות": אמה תומפסון ואמה ווטסון (הרמיוני) האם אתה חובב כדורגל אנגלי? ממש לא כוס התה שלי האם אי פעם היית נוכח בפסטיבל (Reading, Leeds, V, Glasto וכו') בבריטניה? לא המצא עוד שאלה וענה עליה - ספר- הארי פוטר, סדרת טלוויזיה - זיווגים בקשר לסקר - הצבעתי לסקוטלנד, בגלל הסקוטים כמובן, שהם האנשים הכי מצחיקים ואדיבים שהכרתי. גם האכסניות שם ברמה הרבה יותר מתקדמת מאנגליה (בה נאלצתי לשלם יותר על B&B כי רמת האכסניות שם על הפרצוף). חוצמיזה, ההיילנדס הסקוטים הם דבר שלא כדאי להחמיץ, וכמובן וויסקי, פרות שעירות, גברים בחצאית והמבטא שובה הלב.

llainy

New member
חוויותיי באכסניות

הייתי שבועיים בסקוטלנד, באכסניות של רשת mac backpackers שהיו נפלאות - הן ברמת השירות ונחמדות העובדים (באכסנייה שבסקאי הייתה ישראלית שעבדה שם), והן ברמת הנקיון. ואז ירדנו לאנגליה. את הלילה הראשון העברנו באכסניה מ-ז-ע-ז-ע-ת בלייק דיסטריקט, שלאחריה ברחנו ל B&B באיזור. בווילס גם היינו ב B&B מקסים. בהמשך, כשהגענו לליברפול היינו באכסניית נוער שהייתה דווקא סבבה, אך כבבואנו לבאת', אכסניית bath backpackers הייתה פשוט שיא הגועל (פעם ראשונה ואחרונה שלא התקלחתי מרוב הגועל נפש שהיה במקלחת). מאז המזל לא האיר לנו פנים במיוחד, וגם בלונדון נאלצנו לעבור מאכסניה לאכסניה. למרבה המזל, זה לא הצליח לקלקל לנו את הטיול ואת ההתפעמות מיופיה של אנגליה.

cheers, mate!

שם: פרינגלס (קיצור לפרינס צ'רלס?) מקום מגורים: ירושלים כמה פעמים היית בבריטניה? 1 מהי הלהקה הבריטית האהובה עליך? The Smiths מה מייצג אצלך את בריטניה? מה הדבר הראשון שעולה לך לראש כשמזכירים את המקום? Buiscits האם אי פעם תרצה לעבור לגור שם? (אם הנך כבר גר שם, האם אתה מרוצה מהמקום?) ארצה בתיאוריה, אישור עבודה זו הבעיה האם לדעתך ישראל צריכה להיות יותר כמו בריטניה? מדוע ומאיזו בחינה? חשבתי ככה תמיד ולאט לאט אני מבין שזה אבוד. מה לדעתך היה קורה אילו היה נשאר המנדט הבריטי על ארץ ישראל עד ימינו (מבחינת השפעה תרבותית וכו', לא מבחינת פוליטיקה ובטחון, למרות שגם זה יכול להשפיע)? היו אש"ף וחמאס יהודיים שהיו רוצחים אותם. רגע, זה בעצם כבר קרה. מהו הסרט הבריטי האהוב עליך? monty python at the hollywood bowl מיהו שחקן הקולנוע הבריטי שאתה הכי מעריך? למה? יו גרנט, כי הוא מקסים מיהי שחקנית הקולנוע הבריטית המוערכת עליך? למה? דיים ג'ודי דנץ' כי היא כובשת את המסך בלי להגיד מילה. האם אתה חובב כדורגל אנגלי? אם כן, איזו קבוצה אתה אוהד? בהחלט, West Ham Uni`ed! האם אי פעם היית נוכח בפסטיבל (Reading, Leeds, V, Glasto וכו') בבריטניה? (אם כן, ספר חוויות מפורטות, כמה שיותר מפורטות). רק בפנטזיות, בעיקר כשהשנה מוריסי יופיע בכולם, אבל ראיתי את ג'מירוקוואי בוומבלי ארינה... המצא עוד שאלה וענה עליה. יורו או פאונד? פאונד! פפ

Raul Duke

New member
ובכן

שם-דיוק ראול. מגורים-חדרה כמה פעמים היית בבריטניה?-פעמיים. להקה?-קינג קרימזון. מה מייצגת בריטניה?-מהפכות שקטות,נימוס ואיפוק,אימפריאליזם קלאסי ותרבותי,אנתרופולוגיה פרוגרסיבית,איזון צבאי למגלומן התורן,גשר אטלנטי. הדבר הראשון שעולה לראש?-ווינסטון צ'רצ'יל. האם תרצה לעבור לגור שם?-כן. האם על ישראל להיות יותר כמו בריטניה?-בהחלט:הדרגתיות,עשייה תוך כדי מבט לעתיד ולא כסיפוק תאווה רגעית כפי שנהוג במחוזותינו. למה היה גורם המנדט הבריטי?-אין לי יכולת להעריך באופן מדוקדק,אך אינטואיטיבית נראה לי שהמצב היה חיובי יותר תחת שלטון הוד מלכותה. סרט?-When the Wind Blows. שחקן?-ג'ון קליז. שחקנית?-הלנה בונהם קרטר. כדורגל?-ליברפול(בעבר). המצביא המועדף עלי?-הלורד וולינגטון.

מוֹן

New member
אוקיי :) ../images/Emo168.gif

שם: יעל מקום מגורים: איזה חור... כמה פעמים היית בבריטניה? none
מהי הלהקה הבריטית האהובה עליך? פףףףף... מלא.... אואזיס נראה לי... ביטלס
וטראוויס... וואי, יש מלא
מה מייצג אצלך את בריטניה? מה הדבר הראשון שעולה לך לראש כשמזכירים את המקום?
האם אי פעם תרצה לעבור לגור שם? בארור
אני חייבת
(אם הנך כבר גר שם, האם אתה מרוצה מהמקום?) האם לדעתך ישראל צריכה להיות יותר כמו בריטניה? מדוע ומאיזו בחינה? אהם... "בלונדון אנשים יותר אדיבים..." מה לדעתך היה קורה אילו היה נשאר המנדט הבריטי על ארץ ישראל עד ימינו (מבחינת השפעה תרבותית וכו', לא מבחינת פוליטיקה ובטחון, למרות שגם זה יכול להשפיע)? מה אתם שואלים שאלות קשות
מהו הסרט הבריטי האהוב עליך? טריינספוטינג זה בריטי, נכון
הווו לא, התפוז המכני
מיהו שחקן הקולנוע הבריטי שאתה הכי מעריך? למה? טחחחח... יו גרנט
מיהי שחקנית הקולנוע הבריטית המוערכת עליך? למה? פאק, אני לא זוכרת איך קוראים לה... מ-Cold feet... האם אתה חובב כדורגל אנגלי? אם כן, איזו קבוצה אתה אוהד? ל-י-ב-ר-פ-ו-ל
האם אי פעם היית נוכח בפסטיבל (Reading, Leeds, V, Glasto וכו') בבריטניה? לא
(אם כן, ספר חוויות מפורטות, כמה שיותר מפורטות). המצא עוד שאלה וענה עליה (אין לי...)

Nimst

New member
מוזר

שדווקא סטנלי קיובריק הניו-יורקר עשה סרט בריטי.

Raul Duke

New member
קיובריק היה אנגלופיל

ועבר לדור באי הבריטי בשלב די מוקדם בקריירה שלו(ואף סיים שם את חייו).

Eowyn of Rohan

New member
תשובות

שם: דנה מקום מגורים: הרצליה כמה פעמים היית בבריטניה? פעמיים מהי הלהקה הבריטית האהובה עליך? טראוויס מה מייצג אצלך את בריטניה? מה הדבר הראשון שעולה לך לראש כשמזכירים את המקום? מבטא כמובן, והנימוס. האם אי פעם תרצה לעבור לגור שם? (אם הנך כבר גר שם, האם אתה מרוצה מהמקום?) מאוד. האם לדעתך ישראל צריכה להיות יותר כמו בריטניה? מדוע ומאיזו בחינה? לא כי ישראל זאת ישראל ובריטניה זו בריטניה. מה לדעתך היה קורה אילו היה נשאר המנדט הבריטי על ארץ ישראל עד ימינו (מבחינת השפעה תרבותית וכו', לא מבחינת פוליטיקה ובטחון, למרות שגם זה יכול להשפיע)? לא אוהבת שאלות של 'מה היה קורה אם'. מהו הסרט הבריטי האהוב עליך? יש יותר מידי מיהו שחקן הקולנוע הבריטי שאתה הכי מעריך? למה? איאן מק'קלן מיהי שחקנית הקולנוע הבריטית המוערכת עליך? למה? אין. האם אתה חובב כדורגל אנגלי? אם כן, איזו קבוצה אתה אוהד? לא חובבת כדוררגל בכלל האם אי פעם היית נוכח בפסטיבל (Reading, Leeds, V, Glasto וכו') בבריטניה? (אם כן, ספר חוויות מפורטות, כמה שיותר מפורטות). לא אבל הייתי במחזמר 'תהילה'. הסתירו לי כל הזמן ובסוף עברתי מקום, אבל היה מאוד יפה המצא עוד שאלה וענה עליה. מה הקשר? בירה נשר. בריאות מאז 1935.

למעלה