חסר פה איזה

הכל היה נראה אחרת

אם רק אנשים היו בוחרים בגדים במידה שלהם
כי אם יש דבר שדוחה לי ת'טוסיק <לא החלטתי עם ב-ט' או ב-ת'> זה לראות בחורות שהולכות עם אוהלים
או גברים שהולכים עם סקיני
וגם ההפך אגב..
מה היתה השאלה?

התבלבלת...

שונר מתנות... יחיא... ההוא מראש העין. רק הוא שונא מתנות. כל השאר אוהבים.

סקסי- סקר כלבבי../images/Emo23.gif

אוהבת מדים אבל לא עליי
לא תתפסי אותי מכנסיים שלושה רבעים! עם בגדים מקושקשים או מודפסים או מפוספסים- תמיד קו נקי וחלק
איזה בגד בארון אתם הכי אוהבים? שמלת גינס ושמלה שחורה פשוטה וקלאסית מלפני 10 שנים..
מהו הבגד שתלבשו שישפר לכם את מצב הרוח ? בגד לבן.. תמיד עושה לי טוב
יש לכם הפרדה בין בגדי יום-יום ובגדים ל"אירועים" ? עקרונית כן תלוי מה האירוע- יש לי כמה שמלות ערב מפוצצות למי שרוצה להשאיל
לא אלבש לעולם בגד בצבע ירוק- עושה אותי חולה
איך אתם קונים בגדים?
עושה סקר עיניים על המדפים ובורר/ת רק מה שנראה לי
קונה עוד אחד ממה שיש לי (רק בצבע אחר)
לבד או עם חברה

Sexy Smile

New member
הראשונה שעונה לעניין../images/Emo13.gif

מצחיק, גם אצלי הבגד שאני הכי אוהבת הוא בגד ישן (מי סופר שנים ?!). ואת חייבת להסביר את המושג "שמלות ערב מפוצצות" - כאילו מה? עולה לי בראש רק שמלה עם פאייטים, נוצצים, חלק עליון מחוך וחלק תחתון מנופח

נראה לך פייטיםםםםםם

אני שונאתתתתת נצנצים שמלות בסגנון של "פשוט".. צמודות לגוף מבדים נופלים, מתנפנפים..

../images/Emo207.gif פתאום

הזכרת לי שגם השמלה שהתחתנתי איתה היתה פשוטה נופלת כזו בלי מחוחים, פייטים ונצנצים.. למרות שאז זה לא היה הכי מקובל.. סקסי- את גורמת לי לשקוע בזכרונות ...

Sexy Smile

New member
סיפור אישי

לחתונה של אחי הכריחו אותי להגיע לבושה בשמלה. בסיבוב החיפושים עם אמא שלי - מצאתי את עצמי עומדת מול מראה לבושה בשמלה עם מחוך, למטה מנופח, בצבע בורדו-אש ועיטורי זהב. מזל שמצאתי את הדרך לשחרר מעט אוויר ובקול מחרחר ביקשתי "לחשוב על זה". יומיים אח"כ הסתובבתי עם הבוסית שלי ברחובות ת"א בדרך לפגישה. פתאום, בחלון הראווה "קורצת" לי איזו שמלה פשוטה (בסגנון פלמנקו). תוך חצי דקה עמדתי מול הראי לבושה בשמלה שחורה (ירוק, אדום וזהב בקפלים למטה), סקסית עם מחשוף, והכי חשוב-נוחה לי ולבריות. ההורים שילמו והכל(ב)ה היתה מבסוטית...

למעלה