חסר פה איזה

החזרת אותי לימים

בהם הייתי חותכת את הצווארון של חולצת בית הספר המכופתרת הכחולה ודוחפת אותו מתחת לסווטשירט א-לה תלבושת אחידה פר אקסלנס
ולעניינינו
עצם המילים "מדים" מעלה לי אסוציאציית דקרון
הכי כיף ללבוש מה שרוצים, בהתאם למצב רוח באותו יום, אבל לא הייתי מתנגדת שתהיה לי מלבישה ומגהצת צמודה בשביל הפינוק ל-ע-ו-ל-ם לא אלבש בגד משיפון
יש לי ג'ינס מצ'וקמק שקניתי ב40 (!!!!!!!!!!!!!!9 שקלים לפני בערך 6 שנים שאני עדיין חורשת עליו עד היום ואוהבת אותו יותר מכל הג'ינסים שיש לי בארון, כולל את אלה שעלו מעל לאלף שקלים. כל מי שמכיר אותי יודע שרק שריפה בחדר ארונות תרגום לי לוותר עליו.
לגבי מצב הרוח, יש לי רק מילה אחת להגיד
חוטיני אין הפרדה. המושג בגדי אירועים בכלל קיים עדיין לאנשים מעל גיל 6?
למען ה"בוסט" לובשים פוש-אפ
לא אלבש לעולם בגד בצבע סגול <ע"ע ברני> קונה בגדים עם יד אחת על הארנק ויד אחת על בית החזה כדי לא לקבך התקפת לב כשאראה את החשבון
אחחחחחחחחחחחח...איזה סקר תענוג תפתחי עכשיו פוסט סקר על נעליים, ואני שלך לנצח

אני למשל

אוהב ג'ינס וטישרט וגם חולצות מכפותרות לעבודה, אני לפעמים חייב ללבוש אלגנט ולהיות מעונב, אז צריך לשלב בין השלוש. אבל כשאני יוצא זה רק עם ג'ינס וחולצה מכופתרת

י ו א ב

New member
אף פעם

לא חליפה - מעולם לא לבשתי ואכל עוד זה תלוי בי - גם לא אלבש
בד"כ ג'ינס וטריקו - מקסימום חולצות כפתורים (לא כל חולצה) עוד אף פעם - מגפיים מכל סוגשהו
וכמובן קרוקס

קרוקס זה הכי נוח

ללכת עם קרוקס שאת גורבת גרביים זה הכי כייף את הולכת וותוך כדי מתבצע עיסוי לרגליים שלך אם תביטי היטב מרבית הפרסונל בבית החולים לבושים קרוקס אפשר לגוון בצבע של הקרוקס צבעוני או סולדי אבל הרוחב שלהם נותנת לרגל יציבות ומדרך נוח

haze73

New member
הקרוקס האילו זה ../images/Emo5.gif

בלית ברירה קניתי כאלו לילדות שלי - אבל לא אנעל בשום אופן

שאלה של נשים../images/Emo13.gif

מעדיפה תמיד ללבוש אזרחי, הספיק לי 10 שנים מהחיים שלי ללכת על מדים, חם נורא בקיץ, קר נורא בחורף, סיוט!
אין בגד שלא אלבש, הכל הולך..
הכי אוהבת חצאיות, מי שמכיר אותי יודע שברוב הפעמים אני לובשת חצאיות ושמלות.
הבגד שאני הכי אוהבת זה 2 שמלות קיציות שקניתי לפני 12 שנים! כל קיץ מחדש הן יוצאות מהארון ועדיין לא אבד עליהם הכלח.
יש לי הבדל בין בגדי יום לבין בגדי ארוע, חצאיות אחרות, שמלות אחרות..
בד"כ לראיונות וכאלה מתלבשת סולידי בסגנון מחוייט {בעעע}
אוהבת את כל הצבעים בעיקר הבהירים.
אוהבת ללכת לקנות בגדים לבד, קונה המון בעודפים, מטורפת על בגדים, יש לי אפילו בגדים שטרם הספקתי ללבוש והקיץ בורח לי בין הידייים... אני קונה את הבגדים לבעלי יש לו טעם גרוע!

שופין ...של נגרים ? כאילו

הייתם מעדיפים ללכת לעבודה עם מדים או כל בוקר לבחור מחדש? - כל בוקר לבחור איזה בגד לא תלבשו לעולם? (מיני, סקיני ג'ינס, חולצת צווארון, מכנסי ברמודה) - מיני איזה בגד בארון אתם הכי אוהבים? - גרבי רשת - חחח ...סדרת חולצות דרייפיט נעימות לקיץ וספורטיביות מהו הבגד שתלבשו שישפר לכם את מצב הרוח ? - ג'ינס צמוד וחולצה ספורטיבית יש לכם הפרדה בין בגדי יום-יום ובגדים ל"אירועים" (נא לפרט) לא הולך עם ג'ינס לאירועים בד"כ האם יש לכם בגד שאתם לובשים כשאתם צריכים "בוסט" למצב רוח או איזה הצלחה בפגישה/ראיון? - חולצה עם צווארון נעימה ואיכותית לא תלבשו לעולם בגד בצבע (נא להשלים) חום איך אתם קונים בגדים? (אפשר לבחור בכמה מהאופציות ולהוסיף משלכם) מה שבן/ת הזוג קונה לי עושה סקר עיניים על המדפים ובורר/ת רק מה שנראה לי קונה עוד אחד ממה שיש לי (רק בצבע אחר) מודד/ת הכל לבד - * (וכנראה זה מורגש) עם בן/ת הזוג, חבר/ה, מאהב/ת לא משנה מה, בעיקר שאין עוד בגד כזה בכל העולם יום טוב לכולם - יום נפלא

גם אני מצטרפת סוף סוף יש לי זמן לנשום../images/Emo189.gif

הייתם מעדיפים ללכת לעבודה עם מדים או כל בוקר לבחור מחדש?
-תלוי איזה מדים
איזה בגד לא תלבשו לעולם? (מיני, סקיני ג'ינס, חולצת צווארון, מכנסי ברמודה)
מכנסיים כאלו שחוצים את הכוס
איזה בגד בארון אתם הכי אוהבים?
גופיות וג'קטים חורפיים מגניבים
מהו הבגד שתלבשו שישפר לכם את מצב הרוח ?
נעליים מוצלחות
יש לכם הפרדה בין בגדי יום-יום ובגדים ל"אירועים" (נא לפרט)
לא ממש, אבל בהחלט יש בגדים שהם לא מתאימים למקומות מסויימים. האם יש לכם בגד שאתם לובשים כשאתם צריכים "בוסט" למצב רוח או איזה הצלחה בפגישה/ראיון?
לא, האגו שלי לא תלוי בגדים
לא תלבשו לעולם בגד בצבע (נא להשלים)
אין לי וטו על שום צבע.תלוי מה אני חושבת שמתאים לי. איך אתם קונים בגדים?
באימפולסיביות ומבלי למדוד בדר"כ, אני מכורה

אני לא מודדת כי אין לי סבלנות ../images/Emo178.gif

אם רכשתי משהו שלא מתאים ישר אני מעבירה

לא, אני מחזירה....

ולוקחת אחר, מקסימום גם אם הוא לא טוב אני שוב חוזרת, עד שמצליח לי

../images/Emo36.gifסקר נחמד....

מעדיפה ללכת לעבודה ללא מדים, כיף כל יום לחדש ומה גם שמדי שבועיים שלושה אני קונה לעצמי איזשהו פריט או יותר. לעולם לא אלבש מיני למשל, (כשהייתי בת 20 פלוס כן לבשתי, מידה 36
) יש לי ג'ינס 3/4 צמוד, אוהבת אותו בעיקר בגלל הצבע שלו, קניתי אותו בתמנון. למשל צבע צהוב לא אלבש לעולם. כשאני הולכת לקנות בגדים, אני מעדיפה לבד או מקסימום עם חברה אחת לא יותר. נעליים קונה רק בנעלי גזית, אין על הנוחות והיופי של הנעליים שלהם, אני מתכוונת רק לנעלי הפלטפורמה שלהם, גמדה שכמוני חייבת הגבהה
רוב החולצות שלי הם שחור או חום, לאחרונה קניתי כמה חולצות בצבע ירוק או בשילוב ירוק, נראה עליי אחל'ה
בקיצור, אין סוף לזה.

Blackdust

New member
../images/Emo41.gif שופינגגג

הלכתם לקניות ולא קראתם לי????
אני בקושי רואה משו שאני פותחת את הארון בבוקר, בדכ אני חופרת עד שמוצאת משו שמרגיש נחמד, מריח ריחני למדי + תוספת של זורקת ג'ינס ויוצאת לכבוש את העולם, או לפחות את עולם הפילים
..
האמת כמה שזה נוח שלא הייתי צריכה לבחור כל פעם מחדש, מעדיפה ג'ינס על כל סט מדים כזה או אחר. אבל כשמסתכלים על התמונה הגדולה אין כמו מדים על גבר זר ושמצורפים את התמונה הזו למבטא בריטי - עם המכנסיים הקצרות והרגלים הלבלבניות
יו המון, פעם אפילו לא הייתי מוכנה ללבוש חצאית
, שלא נדבר על חולצות צמודות ומחשופים .. היום אני קצת יותר קלה אבל אין סיכוי למיני, סקיני ושפיצי
אמממ לא יודעת, הבגדים שלי תמיד עושים לי נעים.. ובעיקר נוח.
ברור שיש הפרדה, יש אפילו מחיצה שלמה
בשביל בוסט תמיד יש לי את הגופיה האדומה
אין לי בעיה עם צבעים.. אבל איכשהו רוב הארון שלי מורכב מגיווני שחור
שופינגגגג..
תמיד הולך טוב עם חברה, יש לי את הקבועות שלי .. אחת בשביל לדחוף אותי למדוד ולמדוד והשניה בשביל הטעם המשובח (כמעט כמו שלי), אני בעיקר מדהדה אחריין בעקבות הבטחת הקופי
/ סושי
בסוף הקניות.

למעלה