חסר פה איזה

enigomontoya

New member
אלי נביא גם את אחד הילדים ?

אלה שהפכו מיליונרים בזה ששלחו מאות שקלים לכתובות בלתי ידועות. בכל זאת, מישהו צריך לדאוג גם למימון

Sexy Smile

New member
עוד סיפור אישי - הנעליים...

רק לפני חודש גררה אותי מישהיא מהעבודה לחנות נעליים "איטלקיות, מדהימות, חבל"ז, הגיע הזמן שיהיו לך כאלה וכו'...". נחתנו במימה (דיזנגוף) עם שתי מוכרות שמרוב דביקות עשו לי עיקצוצים קשים בעור. בסופו של דבר, שילמתי סכום שבחיים שלי לא שילמתי על משהו שהוא לא כרטיס טיסה לארה"ב. אחרי יומיים התפרק עקב. עוד לא חזר מתיקון וכבר התפרק סנדל שני
. מאז אני לא מתפתה יותר, ממשיכה לקנות בחנויות המקומיות נעליים במחיר של עד 350ש"ח. אבל בשופינג תכשיטים כבר הרבה זמן לא הלכתי. את באה?

haze73

New member
../images/Emo45.gif

ואני באמת חושב כך. חייב להתוודות - אני מנהל סניף של H&O, בעצם אני קופאית שם, טוב - אני זה שסוחב את ארגזי הסחורות...
בואו בהמוניכן

haze73

New member
אגב נעליים איטלקיות

אני אוהב את הסגנון האיטלקי האלגנטי והשחור (בד"כ) כשהייתי באיטליה ראיתי לא מעט כאלו - במחיר ממוצע של 150-200 אירו. נעליים יוקרתיות גם מגיעים לסכומים מזעזעים של 600 אירו
אני מסתפק במה שיש בשוק רמלה...

Sexy Smile

New member
זה כמו הדירות המכוערות בת"א

תמיד יימצא הפראייר שישלם...

haze73

New member
../images/Emo68.gif סוקרת

למרות שאני לא עובד איתך, מעדיף אותך עירומה העבודה. תמונות יתקבלו בברכה
- מעדיף לבחור הבגדים בעצמי. - לא אלבש לעולם : חוטיני, טרנינג, וחולצות צבעוניות המזכירות לי את ילדותי במעוז הפשע. - אוהב מאד את הג'ינסים שאני קונה ב'תמנון' - הכי זול והכי יפה. מאד אוהב את בגדי החורף, ואת חולצות הכפתורים הארוכות. אוהב ללכת בלי תחתונים. - לפעמים אני בחליפה - זה עושה לי מוד אחר - ואני מתנהג בהתאם. - מפריד בין בגדי היום-יום לבין בגדים לאירועים מיוחדים (שבהם אני יותר איטלקי מסוקס העונה לשם ג'ובאני). - לראיונות ולפגישות - אני לובש את הבגדים האופיניים לתחום שלי (מסתבר שישנה קולקציה) - לא אלבד לעולם : שמלות, חצאיות מיני וכו'. - קונה בגדים יחד עם זוגתי לחיים - היא מוצלחת בבחירות שלה. נעליים - קונה תמיד לבד (יש לי העדפות ברורות). לעיתים - קונה בגדים גם לבד (בעיקר ב-H&O).

haze73

New member
את מלבישה אותם שונה ? (את החוקי ואת הלא חוקי)

אני מוצא שם לא מעט ב-H&O, דברים מעניינים ומגוונים. מצאתי שם מכנס אלגנט מהמם, שיושב עלי נפלא. לא מצאתי שם נעליים - וגם לא ג'ינסים. מצאתי שם חולצות טי-שרט יפות, חולצות כפתורים מהממות ומעיל. ג'ינסים לגברים - תמנון נמצא אצלי גבוה. נעליים - יש לי משיכה לנעלי HUSH PUPPIES , שאותם אני קונה בחנויות של גלי.

כרגע

מלבישה רק את החוקי... והוא מפונק החוקי שלי.. אבל ב H&O לא מצאתי כלום.. הכל נראה שם מגובב בלי שום סדר וטעם אבל אולי אני טועה לא נכנסתי לשם הרבה זמן מצד שני בחנויות של נייקי אני בת בית אין על גופיות הספורט של נייקי

haze73

New member
אני לא חובב מושבע של בגדי ספורט

ואוהב מותגים אלגנטים יותר המיטיבים אנשים בגובה שלי (לדעתי כשמנמוך). מידי כמה חודשים הם (H&O) יוצאים עם קולקציה חדשה, ובאותה העת מפרסמים קטלוגים בעיתונים. הקטלוג האחרון, גרם לי לבזבז שם כמעט אלפיה (בש"ח). כניראה שזה תלוי לאיזה סניף את הולכת - הסניף הקרוב אלי מסודר ויפה - אם כי יש שם בעיית שירות קלה. גבר מפונק זה גבר חכם

Sexy Smile

New member
../images/Emo178.gif חליפות...

חליפות על שמנמוכים ....נשמע מעולה (תיבת המסרים שלי פתוחה לקבלת תמונות
). בלי תחתונים תסתובב גם בחוץ? מה הקטע שלכם עם העניין הזה?

haze73

New member
בדיוק

דמייני לך דה-ויטו כזה עם חליפה. העניבה מגיעה לרצפה ... בלי תחתונים - אבל עם מכנסיים. זה נח נעים ולא מציק. ולמה ? יש עוד כאלו ?

Sexy Smile

New member
הרבה גברים

אוהבים ללכת בלי תחתונים. יש גם כאלה שהולכים עם, אבל אוהבים לחשוף את מה שמתחת. אופס עזוב, זה לא קשור לעניין. לגבי דני דה-ויטו...אל תקפוץ כ"כ גבוה. לפחות לו יש חיוך מקסים וממיס ומעט שער סביב הפדחת
.

haze73

New member
לי זה פשוט נח יותר

אני ביישן. לא חושף כלום (רק בעבודה) מעבר לזה - דני דה-ויטו שמנמוך ממיס ויפה ממני
.

Hand Cream

New member
חייב לומר שזה התדרדר

אפילו לתהומות שאני לא ציפיתי להם שוקל ברצינות לבקש שימחקו את הפוסט

למעלה