חשבתי לעצמי

Prince of Wales

New member
אוי ויי את מורה ?

אז איך את ממליצה ללמד את התנ"ך, כי הרבה מלמדים כאילו מה שאירע בו זו אמת לאמיתה.

Alcharzor

New member
המממם

1. דב ראשון אני מקבל את התנצלותך 2. אני מקווה שהתשובה שלי לא תפגע בך כי אני מתקוון לכתוב בתון לוחמני במקצת(כי קשה לי להרגע כאשר מעצבנים אותי באמת וזה קורה לעיתים רחוקות) אז כך: I . מאד מוזר לי שאת מורה(לא משנה בעלת תואר או לא) ואין לך אפילו תיפה סובלנות לדעות של בן אדם אחר . את יכולה לא להסכים איתי אבל לצחוק על תאויות כתיב של מישהו זה פשוט לא אינטלגנתי( אינטלגנציה זה לא רק ידע אשיר אלא גם נימוס) II העניין שהכעס - אפשר לכתוב תשובות כועסות בלי נסיון לעשות צחוק מבן האדם כמו התשובה שלי(לדוגמה) III , מעניין אותי עם יש לך עולים חדשים בכיתה ומה היחס שלך אליהם. IV . תאויות כתיב שלי נובאות בגלל הזלזול של מורים בבה"ס שלי הם חשבו שאם אני יודע לתקשר זה מספיק לא ניסו לשנות את מצב הכתיבה שלי
בסימן של חיוך למרות שיש לך תואר ראשון ואת מורה אני בכל זאת תואן שקראתי הרבה יותר ספרים ממך

א ו ר1

New member
אני מלמדת תורה ודווקא בבית ספר

של ילדים נוצרים והם מאוד נהנים ומכירים חלק מן הסיפורים. אני מלמדת הכל בדרך חוויתית כאילו זו אגדה או סיפור ילדים. אני מביאה תמונות וסרטים וזה ממש נחמד להם ולי. אין לי בעייה אם זה שקראת הרבה ספר , להיפך אני מעריצה אנשים שקוראים ספרים, גם אני "תולעת ספרים" ,ואני חושבת שהיום ילדים ונוער כמעט ולא קוראים ספרים וחבל. אין לי מושג בן כמה אתה , אני חושבת שעדיין אפשר לטפל בנושא הכתיב שלך , אם זה מפריע לך. לבסוף , אני אדם מאוד סובלני, מכבדת את הזולת , אבל הנושא הזה מאוד הפריע לי, ותפסת אותי גם ביום לא טוב (אני בהליכי גירושין). אז שוב סליחה. ובאמת התנ"ך בכלל לא משעמם , חבל שאני לא המורה שלך, אז אולי היית משנה את ההשקפה שלך.

Prince of Wales

New member
לא, קודם היתה התלהמות מהסוג

שתומכי אלוהים מומחים בו. ואחרי זה היתה נסיגה מהירה, עקב בדיקת נזקים שההתלהמות חוללה במורה. אבל התנצלות כזאת שווה בדיקה. בוא נראה מה אומרת הכותבת. כן סליחה אבל, אני מורה ואני בהליכי גירושין (קרי אני לא מפלצת כזאת כמו שהצטיירתי בהודעה הקודמת, זה פשוט הטבע עשה אותי ככה). זה מה שנקרא התנצלות עם נסיבות מקלות. אם היא רוצה להתנצל שתתנצל בלי תירוצים. שתגיד משהו כמו, "סליחה הייתי חולרא".

אתה מגזים. ואומר לך עוד דבר:

לפעמים, המפסיד הוא זה שאמר את המילה האחרונה. כי לאחרים פשוט נמאס להתווכח אתו. ובכן, אני מוכן להיות המפסיד בשרשור הזה.

Alcharzor

New member
../images/Emo13.gif

1. כמו שכבר כתבתי ל טלמון סילבר יכול להיות שיש לי בעיה עם התנ"ך מסיסבות שונות(את מוזמנת לעיין בתשובה שלי שנכתבה בתאריך 19.9 ותחת קותרת "אז כך" 2. המורה שלי המממם האמת שני לא יודע עם הוא היה טוב או רעה לפעמים היה מעניין בשעור ויצא לי לקרוא קצת יותר מתוכנית לימודים רק כדי לדעת איך זה נגמר אבל משום מה בסך הכל נשער לי טעם רע אחרי שסיימתי עם הקשר ביני לתנ"ך 4. לגבי למה הילדים לא קוראים היום התשובה מאד פשוטה ההורים אשמים אני מקיר אנשים שכבר מגיל 0 משיבים את הילד שלהם מול הטלויזיה ואפילו לא מנסים לקרוא לו סיפור מהספר והילדים גדלים ולא נפגשים עם הספר עד הבית ספר וכידוע ללמוד לפעמים די משעמם ולכן התפיסה של הילדים היא שלקרוא זה משעמם כמו כן בין הילדים יש נוהל או נוהג או תקראו לזה איך שתרצו שלקרוא זה לא COOL ואף אחד לא מנסה לעשות משהו בעניין

1adi69

New member
../images/Emo163.gif../images/Emo47.gifמי אתה.?

אתה מסוג האנשים שכנראה לצערי כמו הרבה אחרים נגררים לומר דברים בלי לבדוק כמו כן מאחר ויש לך שגיאות כתיב מצמררות יכול להיות שגם אולי בעיות קריאה לכן לפני שאתה מחליט משהו לגבי הספר האדיר בעל משמעות ענקית עבור כל יהודי אמליץ לך על משהו שאני בדרך כלל לא ממליץ קרא בספר שנקרא רזיאל המלאך ואז נראה אותך מדבר בגנות הספר הזה לאחר לילה אחד תספר לי מה עובר עליך

חבל לעבור לאישיות. וכמו שאמר

(לפי המקורות) יהודי אחד שייסד דת אחרת: מי שאין בו רבב, שישליך את האבן הראשונה! איפה שמעתָ או ראיתָ עברית תקנית בארץ הזאת? "שמונָה-עשרה"? "פיתָרון"? "יש לי את..."? איזו שגיאה "מצמררת" ואיזו לא? "אני יגיד" מצמררת? ומה אמוּר לעשות מי שהעברית אינה שפת האם שלו, למשל עולה חדש? לשבת בשקט ולא להדחף לפורומים בשפה העברית? תתבייש\י לך!

Alcharzor

New member
עניין שלקריא

אני קורה לפחות פי 100 יותר מהר ממך עבל לא בעברית זאת הייתה התיחסות אחרונה שלי אליך

Remirat

New member
I resent that...

" כבר אלפי שנים אף אחד לא מעמין באלילים יוונים " אני מתנגדת להצהרה הזו, תודה רבה...

בוקסר

New member
אין ספר משעמם יש אדם משעמם../images/Emo166.gif

אתה כנראה אדם משועמם ובהחלט משעמם. ובטוח רמת הכתיבה שלך כרמת הבנתך בתנ"ך, אז- כותבים עם א ולא עם ע כהן- כותבים ללא ו לי- כותבים עם י ולא עם א מאמין - כותבים עם א ולא עם ע מכיר- כותבים עם כ ולא עם ק פשוט- כותבים ט ולא עם ת אז חבוב לך ולמד את שפת התנ"ך לפני שאתה מביע דעה כה שלילית על ספר הספרים, ובימים נוראים אלה חפש לך מחילה כי חטאת.

ואללה! איזה חכם! קרא הודעות

קודמות לפני שאתה פורץ לדלת פתוחה! אתה חושב את עצמך לאדם מעניין? כמה ספרים קראתָ בחיים חוץ מ"ספר הספרים"? עוד שאלה מי "חטא" יותר!

rachel26

New member
מאט מאמץ יביאו לסיפוק

החיים שלך הוא ספר, אם היה לך מספק זמן הייתה כותב איך זה לחיות , ולמה חשוב לחיות עם חוקים ומסגרות, לצערי אין לך לא מסגרת ולא חוקים, הצעקה שלך צועקת לסדר אישי מקווה שתמצא את המנוחה והשקט שאילו אתה מיכל להגיע. להשמיץ דבר שאין לנו ידע מאוד קל , אבל לעצור לחשוב זה לוקח זמן , קח זמן חבר ולמד , למה התנך נכתב?, למי? ומדוע? אני מאמינה שאם תרצה את התשובה תמצא בתוך תוך עמקי נשמתך.

למעלה