טוב בנות......

hadarosh16

New member
לא התכוונתי אלייך מי אמור!

התכוונתי לאלה(טוב נו אני אודה.. לבנות פה... חה חה) לילה טוב לך! אמ... רציתי לרשום משהו אחר פה... אבל שלא תגידו שאני מרמזת רמזים מיניים אז מחקתי... אמ.. ותחלמי עלי! לילה טוב נ.ב:שירה... באמת שלא התכוונתי שזה יראה ככה מה שרשמתי לך באי סי קיו.. באמת שלא.. התכוונתי למשמעות ממש אחרת...

binba!

New member
איטס טאצ´ט!!../images/Emo23.gif

סימן טוף ומייזל טוף!
אבל רגע.......... אני עדיין לא יודעת מי מתנדבת להתנשק איתי בפגישה
+
שירונת

hadarosh16

New member
וואי... יש בעיה!

אמ..... שירה? לא מצאת לך בת או במקרה הזה בן זוג? או כמו שמעיין אמרה בסיפור: איכססססס בנים! בעעעעעעע בדיחה בנות! בדיחה! ואגב כשאני חושבת על זה... באמת עדיף בלי בנים! כי הם מעצבנים(חלקם! לפחות אלה שאני מכירה) וגם תינוקיים!(ושוב אני מדברת על אלה שאני מכירה! וזאת דעתי בלבד)

hadarosh16

New member
אני יודעת.....

אבל אין לי עצבים אליהם! נאמס לי מכל הקריזות שלהם והפוזות והקטעים המפגרים שלהם! אוףףףףףףף שתבינו! הבנים אצלנו! ועוד בכיתה י´! עוד לא יתבגרו! אוףףףףף ושוב אני מדברת על אלה שאני מכירה! לא בכללי על כולם! כי יש כאלה שהם דווקא בסדר!

עמוק.

חחח סתם קרועות שילי אני לא פה 5 ימים וכבר יוצאים בהצהרות מפו33ות?! לא יפההההה נו נו נו
חחחחח מייזל טוף לכן...תהנו...צ´ק של 20 אגורות לחתונה יספיק, נכון? יופי, תמשיכו לחלום
מייייתה עליי(כן) ~יעליתה~

hadarosh16

New member
כן כמה מפתיע!

אגב אני ביבת הספר! אז אני מבקשת להתחשב! ו.מה זה 20 אגורות? אני רוצה לפחות 50! יא קמצנית. חה חה חה וכן. אגב מעיין... החתונה ב-14.4 וצריך להחליט על שושבינה אמ. לי כבר יש! תחפשי לך! ואל תשכחי את פו הדב מעייני... הוא אמור לשבור את הכוס! ואגב יעלית טוב שחזרת! התגעגעתי! LOVE YOU מעייני! תמיד!

NasTy GirL

New member
אה...../images/Emo108.gif

גם אני ואורנית... אנחנו חברות... החל מאתמול בערב. "מתי נתנשק
אוהב אותך לנצח
"

אווווף יא מבאסת......../images/Emo4.gif

אני יכולה להיות שושבינה של מעיינית, למרות שהיא בטח תעדיף את החתולה מהחצר של השכנה על פניי.....כל כך עצוב שפיספסנו...דבר כזה חמק לנו בין הידיים...
מה? אני מתחילה לדבר שטויות וגמני MISSED U הדרו´ש...כן, אני מערבבת ENGLISH במשפטים שלי. יש לכם PROBLEM עם זה?! יפה! אז SHUT THE FUCK UP!!!!!
~ילללללללללית~ (איזו אות חסרה ילדים? אמרו נא!)

Rotem Lisa

New member
לע, לע, לע!! ../images/Emo107.gif

אני השושבינה שלכיין!! של שתיייייכן!! נכוני ?
בגללי אתן לא.. התביישתן (?) לגלות את אהבתכן המסתורית!! לא ? *מאיימת*- _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _, _ _ _ .. *שותקת* חכו חכו
אנייייי!
*הכל בצחוק.. אל תחשבו עליי רעות!!
*ממשיכה לאיים** הא ?!?!?

Black Cat15

New member
הלו הלו../images/Emo70.gif ../images/Emo12.gif

שכחתן אותי? קודם כל אני נותנת לכן צ´ק של שקל שלם!! וווואווווווו!! טונות
!! וחוצמזה... אני השושבינה של מעיין, דאאאאאאאאא!! אני החלטתי
ומעיין - לא להתווכח!! שאני לא אתחיל להרביץ לך!!

hadarosh16

New member
מה? ארונית (לא שלי..) צוחקתתתתתתתתת

בדיחה! אמ... ומי החליט שאת השושבינה? חוץ מזה... אמ..... אמ... לא משנה שכחתי.. ואל תגעי באישתי? מובן???????????? יופי! LOVE YOU מעייני

Black Cat15

New member
אני החלטתי!

לא, סתם אמרתי למעיינה באייסיקיו והיא אמרה שסבבה!! ואני אגע בה כמה שבאאאאאאא לייייייייייייי רוצה מכותתתתתתתתתתתתתתתתתת
בלע! תזהרי!! אני במר"ק!!! מצב רוח קרבי!!!

hadarosh16

New member
אה.. טוב... אם זאת מעיין...

אמ... אל תגיעי בה! ובואי מכות נראה אותך

hadarosh16

New member
אני יודעת? אמ. תני לי רמז באי סיק

ולמה ההורים עושים בעיות?

Black Cat15

New member
המצב בארצנו הקטנטונת.

הם אומרים שזה מקום רחוק ושמסוכן לנסוע לשם. בלע איתם!!

למעלה