טוב בנות......

toss...

מה, לא טוסט?!

איזה חמודדדדהההההה ../images/Emo142.gif

אני מיייתההההה עליךךךךךךךךךךך חחחחחחחחחחחחחחחחח נזכרת בי רק ברגעים הקשים, הא?!?! ככככה? אין מצב לחתונה! חוצפניה שכמוך!
חחחח סתם בובה, ברור שאני מתחתנת איתך! היפ היפ הורייייייי, ווי האב א ט´ירד קאפל!!!!!! חחחחחחחחחח עוד חתונהההההה
ד"א, נכון שאני מאורסת למרטין ואפילו בילינו כבר (אחחח, הפנטזיות, הפנטזיות...), אבל אחרי שראיתי את אשתו ות´בת שלו אתמול (אררר
) אני מתחילה להיגמל ממנו! ושירה נראית לי סיבה מצויינת להיגמל
~יעלית המתחתנתתתתתתת
~

Rotem Lisa

New member
מה את שואלת ?!?!!? ../images/Emo107.gif

כאילו.. ברורררררר!!
העיקר לא להיות בודדה..
סתפ, סתפ.. יאללה!! אני מאד צה להתחתן ^-^ זה מגרה !_____!! רק שזה יקרה עוד אלף שנה :( אהה, בעצם לא!! כרגע הציעו לי להתחתן!! *מהנהנת* .. מה את אומרת ?

הו רוטמ מי אמור!!!!!!!!!!!!

*שוב שמה יד על המצח בדרמתיות* יש! יש! ישששששששששששששששששששששששששששששששששששששששש!!!!!!!!!!!!!!!!! אני מתחתנת עם רו-טמ, לה לה לה לה לה לה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! * ** *** **** ***** **** *** ** * ** *** **** ***** **** *** ** * ** *** **** ***** **** *** ** * ** *** **** ***** **** *** ** * ** *** **** ***** **** *** ** * ** *** **** ***** **** *** ** * ** *** **** ***** **** *** ** *
י+ר

זה יצא די לא ברור

אבל העיקר הכוונה-
תו|י = תתי + = + (דהההההההההההההההההההההעעעעעעעעעעעעעע) ר
= רותם ________ = שווה
4 ever = לאב פור אבר (דעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעהההההההה)

hadarosh16

New member
אמ... בנות.....

אמ... אמ...... בלי לפגוע אבל...... נסחפתתתתתתתתתתתתתתתתתןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן מאודדדדדד!!!!!!!!!!!!1 רק אני ומעיין מתחתנות! ואתן? אתן סתם... אורחות! חיחיחי לא מצחיק! עזבו.. אני בעצמי לא צחקתי

Rotem Lisa

New member
::::::)))))))) ../images/Emo107.gif

בואו נעשה חתונה גדולה של כל הבנות בפורום :\ *כולן לא מסכימות* .. מה, הרעיון שלי כ"כ נורא ?! לא יפה
*מסמיקה* בטח כבר מישו הציע.. אני עם ענת
והדררי- המשך ? לסיפור ? קודם-כללל שהבנות יגיבו על החלק הראשון
: רותם. לאב יה אולל!!

hadarosh16

New member
אמ...... אני לא חושבת שזה אפשרי

רותם.. חתונה של כולן.. יכולות להיות פה רק זוג אחד של לסביות..(אהם אהם. מעייני... אמ..כן.. את יודעת... שזה .. אמ.. בערך... מה שאנחנו..) ואגב רותם אני הגבתי לך כבר לסיפור... באי סי וגם פה...(בערך. אבל הגבתי) ואני במתח! LOVE YOU מעייני

hadarosh16

New member
אגב סיפור... מה איתו באמת רותם?../images/Emo54.gif

ואת לירי? המשכתן לכתוב? אני במתח! בעצם כולנו!

NasTy GirL

New member
כן הדרי...../images/Emo54.gif../images/Emo108.gif../images/Emo13.gif

כתבתי כבר תסתכלי למעלה... :)

hadarosh16

New member
ראיתי... אפילו הגבתי../images/Emo54.gif

איפה אני בכל העסק? סתם.. סתם... אני כבר נמצאת בסיפור אחד לא צריך בעוד אחד סתם אמרתי

NasTy GirL

New member
דו נוט בי ורי../images/Emo70.gif../images/Emo108.gif../images/Emo54.gif|מילקי|

את תהיי בסיפור בקרוב מאד!!!

NasTy GirL

New member
השרשור הכי ארוך!../images/Emo108.gif

שרשור של 73 הודעות (כולל זו)!!! וואו!!! השרשור הכי ארוך שלי הוא זה של המפגש, של 53 הודעות, והשני הכי ארוך שלי-הוא של 43הודעות...

למעלה