טוב בנות......

hadarosh16

New member
האמת..... שלא ממש מסוכן פה

למרות שאנחנו קרובים לת"א והכל..

פי3פו3ית

New member
אורנית..

גם את לא באה למפגש
תהיה לי חברה ונשמח ביחד על זה שהן מבלות ביחד
אייייייייייזה כייייייייייייייייף
לפחות אני לא היחדיה שלא באה למפגש...
שלי.

Black Cat15

New member
אני עדיין בסימן שאלה.

אבל אני חושבת שאני אבוא. לא יודעת עדיין.

Black Cat15

New member
תקשיבי...

עם המצב רוח שיש לי עכשיו - אני לא באה. סגור. אבל אני משערת שהמד"ק שלי עוד ישתנה.

hadarosh16

New member
אני מקווה שהוא השתנה.../images/Emo54.gif

אני מאוד רוצה שתבואי ואת מוזמנת לספר לי מה קרה באי סי.. אל אני מניחה שאני יודעת..

נראה לי שזה בגלל שהיא בקריז עליי...

אבל היא לא מוכנה לספר לי למה, אז אני לא יכולה להתנצל או לשנות משהו......מבינה?

hadarosh16

New member
כן מבינה! בגלל זה אמרתי

שאני מניחה שאני גם יודעת למה! אני פשוט לא מבינה אתכן.. אני יוצאת מהדיכי לכמה זמן. פתאום אתן מתחילות להתעצבן אחת על השנייה? תגידו מה קורה לכן? שכחתן את המפגש שיש עוד כמה ימים? אני רצינית! אם זה בגללי כל המצב הזה בפורום אז באמת סליחה.. אולי השפעתי עליכן לרעה.. נכון שאני לא צריכה להצטער אבל בכל זאת..

לא קשור הדרוש ../images/Emo24.gif

אני לא מבינה מה עשיתי.......זה לא שאני התעצבנתי עליה, היא התעצבנה עליי, ויש לה כנראה סיבה (כי אם לא היא לא הייתה מתעצבנת), וזה לא בגללך.... ואין לך מה להתנצל.

hadarosh16

New member
טוב ענתי...

ועכשיו רצינית!!!!!!!!! שיא הרצינות! נכון שאני הייתי בדיכי נכון שקצת לא ספרתי לכן ודי עשיתי פה בלאגן. והתעצבנתן עלי כשחזרתי לעצמי כי הרגשתי שזה בדיוק מה שאני צריכה לעשות ומה שיעזור לי.. אתן פתאום התחלתן לריב להתווכח אחת עם השנייה אני לא מבינה מה הקטע.... אתן שוכחות לגמריי את המפגש... את הקטע שאתן בעצם אוהבות אחת את השנייה. וברגע שאני חוזרת לעצמי וגם אם אני מרגישה רע.. לפחות אני מספרת חלק... אתן פתאום בככאסח... וכן אני באמת מרגישה אשמה! כי זה מרגיז! למה? כי יצאתי מהדיכי! וחשבתי שהכל יחזור לעצמו בפורום! מקווה שתחשבו ברצינות! ושירה ענת ואורנית! לא שווה שתריבו! תאמינו לי! באמת שזה לא שווה! אני יודעת שאתן חברות טובות ולא משנה אם זה בחיים האמיתיים או רק באינטרנט

מה שביני לבין שירה...

ביני לבין שירה. זה לא קשור לאינטרנט. וכמו שכבר הבנת מה שאם אורנית לא תלוי בי...!!

hadarosh16

New member
זה לא היה רק לך זה היה לכל הבנות פה

ואת צודקת.. מה שביניך לבין שירה לא קשור לפה.. אבל אל תריבו.. אתן אוהבות אחת את השניה אני בטוחה בזה במאה אחוז.. לא שווה שבגלל קטע קטן או גדול לא משנה . אתן תריבו

Black Cat15

New member
בנות!

זה לא כל כך קשור לענת... בעצם אולי קצת סתם שעכשיו התעצבנתי חשבתי על זה וכאילו, לא יודעת, לא ראיתי את הטעם במפגש כל כך... ואני לא כ"כ מתלהבת מהאפשרות שתיראו אותי במציאות
אורנית. *שוב במד"ק?? מה יהיה הסוף??*

hadarosh16

New member
אורנית... תיזהרי זה מדבק.....

אוףףףףףףףףףףףף ואיפה מעייני לעזאזל????????????????

גם אני רוצה להתחתן!!!

רוטמ! את באה להתחתן איתי???? פליייייייייייייייייייזזזזזזזזזזזזזזזזזזז!!!!!!!!!!!!

binba!

New member
מה זההההההההה?????../images/Emo7.gif

רק אני לבד!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *וווווווווואאאאאהההההההה*
פוצת בבכי תמרורים *נזכרת במישהי
* *מגבת את הדמעות ויורדת על הברכיים* "יעלית. ווד יו מרי מי??
"

מגבת את הדמעות?!../images/Emo12.gif אניוואי...

יעלית מאורסת למרטין........ אבל אני מוכנה לעשות חתונה משולשת.........חחחחחחחחח.......עדיף שלא.......חלחלחלחלחלחלחלחלחלללללללללללל........

binba!

New member
את רומזת שאני שחורה????../images/Emo46.gif

אז את לא רוצה אותי??????? וכן! מגבת!! גם לעולים חדשים מניגריה מותר לטעות.

סתמי!!!!!!!

את בעצמך מפלה את וונוס השחורה ולא נותנת לה להכנס למאפייה!!!!!!!!!!!!! הכל באשמתך!!!!!!!! חוצפניה!!!!!!!!!!!!!! לכי לכי את והמגבות שלך!!! פורקה נו פסטה?!?!?!?!!?!?!?!?!?!!!?

binba!

New member
לך תזד**ן

אתה עם הפאסטה שלך!!!!!!!!! יא חתיכת slice מהההההההההה?
אהההההההההההההה......... רוטב!

למעלה