טלי ושי, רשות להעלות תמונותיכן לפורום?

0Pandemonium0

New member
טלי ושי, רשות להעלות תמונותיכן לפורום?../images/Emo13.gif

אייקון היה אדיר. למישהו יש חוויות?

star_female

New member
בטח, אין בעיה

אמנם הייתי רק יום אחד (ועוד איזה שעתיים) אבל באמת היה אדיר. ראיתי אנימה מצויינת אחת, הייתי בשני דיונים מעניינים על משחקים, ראיתי מחזמר ענק והייתי במסיבה מעולה (שלא היתה ממש באייקון אבל היתה קשורה אליו בקשר הדוק). היה כל כך כיף אתמול~~ (ועכשיו אני צריכה לעשות דברים פחות נעימים כמו ללמוד למבחן שישי בים שני >.>)

star_female

New member
אה, ואפילו קניתי כמה ספרים

היו מבצעים טובים והספרים באנגלית בצומת ספרים אפילו היו במחירים ברי-תחרות לחנויות אונליין (אחרי ההנחה), אבל עדיין יותר יקרים (מסתבר שגם בחנויות אונליין המדוברות בדיוק יש הנחה על אותם ספרים). אבל מצאתי ספר שנראה טוב ב-30 שקל ועל זה באמת קשה לגבור.

OOOO0

New member
שמחה שנהנית ו../images/Emo50.gif במבחן!

יו, איזה כיף לך שהמבחן שלך ביום שני! משום מה לי קבעו את המבחן שלי ביום חמישי, שלושה ימים לפני שמתחילים סמסטר סתיו.זה דופק את כל החופש!

Snake Bandage

New member
בכיף, תעלה.

אייקון היה ממש כיף למרות שאתמול נטשו אותי על ההתחלה. ואיבדתי את ה-DS שלי. חוץ מזה היה כיף.

0Pandemonium0

New member
אני לא מצליח להעלות את התמונות למרות שהן כן

עמדת במגבלת הגודל של תפוז, לא יודע למה. בכל מקרה יש את כולן בפייסבוק, 360 תמונות.

Digi Lista

New member
ואם תנסה קצת להקטין?(לא את כול ה360)...

כי ככה זה עם הפרדס-לא תמיד המציאות תואמת
כבר אמרתי שאני מתעבת את הפייסבוק ולא נכנסתי אליו נצח,אני מאוד מקווה שזאת לא תהיה הדרך היחידה לראות את התמונות...

OOOO0

New member
ולי אין בכלל פייסבוק אז בבקשה תמצא איזושהי

דרך לשים את התמונות כאן.

Yuske

New member
לא יודע למה צריך פייסבוק...

יש לזה שיטה מעפנה מידי... זה כלכך "אני יודע מה עשית בשעה X בדיוק!"

remundo

New member
מי מעדכן סטטוסים?

אני שם רק בשביל המשחקים המפגרים! הו, משחקים מפגרים~

star_female

New member
בשביל התמונות?

זאת הסיבה שאני נרשמתי פחות או יותר. חוץ מזה אני בעיקר קוראת מה חברים שלי כותבים. אני מעדכנת סטטוס רק כשיש לי משהו חשוב להגיד.

Yuske

New member
big no no for Yuske

לא מתחבר ללעדכן סטטוסים... נכון זה דיי שימושי בלהתעדכן ולעדכן את כל החברים בבת אחת אבל השיטה של זה הפכה למשהו מיותר לדעתי...כאילו זה תחלופה לטלפון או לאימיילים, אין את הקטע האישי.

star_female

New member
מן הסתם אני לא כותבת שם דברים אישיים

רק דברים כלליים כאלה. וגם זה פעם ב...

למעלה