טלי ושי, רשות להעלות תמונותיכן לפורום?

remundo

New member
אז, אמ,

צר לי לבשר לך, אבל נדמה לי שאתה אוטאקו. T_T (אז יישר כח על ההתנזרות שלך מאנימה!)

Yuske

New member
אני יודע שאני אוטאקו

לא מתבייש לזה אף לא לרגע!^___^ ותודה:X...זה ממש קשה...

star_female

New member
כשחוזרים לזה אחרי התנזרות

מרגישים כאילו החיים חוזרים אליך. XD אז אתה רק צריך להחזיק מעמד עד אחרי המבחן...

Yuske

New member
האמת שאני חוטא לפעמים בפרק

פה ופרק שם של די אנ אנג'ל...אבל זה בגלל שראיתי את זה מלפני זמן ואני לא דואג ממה שיהיה בסוף...אני דיי יודע את הסוף ורק עוד קצת.....אני יכול!

star_female

New member
דרך אגב, מילי, תודה על שאנה

הייתי צריכה לראות את זה לפני שנים. (בזמן האחרון יוצא לי להגיד את זה יחסית הרבה, אבל זה רק אומר שאני משלימה סדרות ישנות טובות) אני מקווה לסיים את זה היום
(ספיישלים, עונה שנייה וסרטים בדרך)

Yuske

New member
שאנה*___*

אוף אני כלכך רוצה לראות את זה כבר><!! סופסופ יש לי את כל 2 העונות הסרטים שיש לזה (בתקווה שיש לי את הכל באמת) ואת הספיישלים:X) Kotoko ו mami kawada בתור סיומות ופתיחות, מה אפשר לבקש יותר מזה?...אה כן - nana mizuki כ INSERT SONG, אבל היי, זה בסדר לבנתיים...

star_female

New member
לא ראית בכלל או שראית רק את העונה הראשונה?

כי אני זוכרת שדיברת על זה פה מתישהו...

Yuske

New member
לא ראיתי בכלל...

יכול להיות שדיברתי על זה... אולי בגלל ששרתי בכנס הראשון של אמא"י את הפתיח של העונה השנייה של שאנה... אבל עדיין לא יצא לי לראות (ראיתי לפני כמה שנים את הפרק הראשון, אבל לא יצא לי לראות את השאר)

Yuske

New member
נכון?!

אבל זה אחריי הפסיכומטרי (זה לא שאני לא אראה אנימה כלל עד סוף הפסיכומטרי...אני פשוט לא אראה דברים שיש בהם עלילה שוטפת כדיי שאני לא אהיה במתח עד הפעם הבאה שאני אראה פרק, ואז יווצר מצב שאני יום שלם רואה אנימה במקום ללמוד:X...קרה פעם) במקום זה אני רואה סדרות שאין בהן מתח או סדרות שכבר ראיתי. אתמול התחלתי מחדש את D N ANGEL, ואני צריך לסיים את ultimate girls שזו סדרה מעולה וממליץ עליה בחום!! ואגב לשאנה יש 4 OVA מתישהוא בTIMELINE הנוכחי...אז אני כנראה אחכה עוד קצת עד שזה יסיים לצאת:X:X:X

0Pandemonium0

New member
בדיוק התכוונתי לשאול אותך איך זה.

תודה על דיג'ימון. אני חייב לך את חיי.

star_female

New member
זה היה נהדר (כן,סיימתי את העונה הראשונה היום)

ובבקשה. יכלת באותה מידה להוריד את זה, אבל אין בעיה XD תזכור שיש מישהו שמתרגם את העונה השנייה עכשיו באיכות טובה אז עד שתגיע לפרק 31 של 02 יכול להיות שתהיה גרסה טובה שלו.
התחלת לראות?

0Pandemonium0

New member
כן, אבל אני רק בפרק שש אם אני לא טועה.

כלומר, פלמון בעיר הצעצועים. הפרק הבא שאני צריך לראות הוא איקאקומון.

למעלה