טרור אתם כאלה חכמים מאיפה כל החכמה?

DaRKzLORD

New member
...

אמרו לך שאתה קרציה פעם? מוצץ את הדם של אנשים עד שכבר לא יהיה להם כח להגיב לך

doron162

New member
אמא שלך..

דוחפת גזרים בתחת ומקבלת מערבים.. אזתעשה טובה שתוק ואל תגיב.. דרך אגב.. נכון בהחלט חלק מהברית אינה ממשומעת.. אבל יודעת לעמוד על שלה..

אתה סתום יגזען מסכן

היית מת להגיע לחצי מהרמה של הכבוד שיש לערבים..(ואני לא ערבי) ועל מה הברית שלכם יודעת לעמוד? תן הוכחה.. רק תוקפים לי אנשים מהעשירייה
נראה אותכם עושים משו קצת יותר רציני

mahmud1

New member
יא בן זונה תתביש על עצמך

הזין של הערבי טוב ממך יא אפס יא בן של הזונה אתה שווי לי את הזין הנעל שלי יותר טוב ממך וא לא הנעל התחתונים

pavel777

New member
נכון.. יבן זונה כושלאחותך הצולעת

מוצצת לערבים עם זקן כתוב יחתיכת שרמוט מידיין בתחת.. באמא שלכם תארגנו לי מקלל אוטומטי.. אני חם אשש נ.נ סתם הגבתי פה כי פרסמו בפורום מ.צ

lidor500

New member
מחמוד בבקשה אל תגיב...

אני אומר לכם לא להגיב מה קשה לקלוט?!

fanan11

New member
יבן בן זונה יהומו מזדיין יכושלאמשך

יא ילד כפות מזדיין בתחת אמא שלך זונה שרמוטה יטמבל ישרמוטההה
פבל שליטה

noamzib

New member
תגידו מה נהיה???

רק היום חזרתי מהפסקה של יומיים על המחשב ותראו מה נהיה בפורום מנהגי עולם!!! אני מבקש מכולם בלי גזענות מה שאתם חושבים תשאירו לעצמכם!!! ( נראה לי אני אחד הבודדים שאוהדים בית"ר ולא גזענים...חחח) דבר שני מה פקינג לא מובן ב:חברי RA לא להגיב!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אני מדבר במיחד למתן ולמחמוד(למרות שאת מחמוד אני מבין למה הוא כועס...) זה שתום עוקץ כל הזמן את RA זה לא אומר שאתם צריכים להגיב. (תום אל תגיב לזה אין לי כוח למרביות). ולכל מי שמשמיץ את AIS(לא יודע אם זה ככה למה אין לי כוח לקרוא את כל השרשור) אני רוצה להגיד דבר אחד: AIS היא ברית מעולה!!!עם מנהלים מעולים!!!!!!!!(במיוחד יוסף- בנאדם שאפשר לדבר איתו ולוקח אותך ברצינות)

למעלה