טרור אתם כאלה חכמים מאיפה כל החכמה?

lidor500

New member
../images/Emo2.gif

מישהו עוד יחשוב שאתה באמת חושב ככה
(AIS לא ירדתי עליכם שלא תלכו אחר כך לעשות מה שאני יודע שעשיתם :/)

randy kit orton

New member
לידור אתה דיברת על דברים שאתה לא

מבין בדיוק כמו שאני אדבר איזה מנהל אפס נימרוד(אבל אני לא יכול לדבר כי אני לא בברית אז אני לא יודע מה איתו ככה שאני לא מדבר עליו). קיצר אתה מדבר בלי לדעת הכל

DaRKzLORD

New member
../images/Emo41.gifהודעה לחברי AIS../images/Emo41.gif

להפסיק להגיב פה!@@@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! הבא שמגיב חוטף ממני אישית השמד למדינה+מוגבלת עם 10 אלף מטוסים מאח שלי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

shaoran li

New member
ואתה יורד לנו על המנהלים

תום יש לך מזל שאתה באיס או שלא אם אתה לא היית איס אני ואתה הינו נילחמים קשה אני לא רוצה להילחם בך כי זה לא כבוד לי לבזבז עליך תורים וצבא אז כמו שאתי לא יורד על תומר ויוסף וכול חבר ברית רד ארמי לא יורד על תומר או יוסף אל תלכלך עלינו טוב באקה קטן שלי?

DaRKzLORD

New member
שאורן לי

אם אתה לא רוצה לאבד את המדינה שלך תרגיע את עצמך

shaoran li

New member
דבר ראשון

יש לי שם ותום יודע אותו טוב שנית יש לנו שט"פ ואין שום חשק לריב אם כול ברית איס או איתך לא רוצה התקפות מכום לא שאני מפחד לא רוצה לסכן שט"פ של הבריתות שלנו תום אם תיתקוף אותי על דברים שאמרתי תיצתרך לישלוח לי פיצוי ביגלל השט"פ שלנו ואני יודע שהתתקפות האלה מסכנות תשט"פ יש לי ראדאר ראיתי מדינה חלשה לאומתי היא מאיס אני לא תוקף כי יש לי כבוד אליכם ביגלל השט"פ אם יש לכם משו חשוב לומר לי בקשר לאחד הדברים שאמרתי פנו אלי במסר או בהודעה אישית הפורום רישמי של גידניס שם הכינוי שלי הוא sai שאני ואתם ברית איס לא נריב שוב matan

shaoran li

New member
מיתצער

אני גם דורש שתום יתנצל על האיום שלו אני מיתצל ביפני כולם ברית איס על ההשמצות עכשב תום תינצל על האיום שלך אני את היתנצלותי הכנה עשיתי עכשב תורכם וניגמור אם הריב

randy kit orton

New member
אתה רוצה התנצלות-קיבלת

סליחה על האיום אבל איימתי רק בגלל איך שדיברת על הברית ועלי

lidor500

New member
תומר!

תפסיק לאיים! זה הכל רד ארמי לא להגיב פה ש-AIS וטרור ישברו אחד לשני את השניים לא עסקנו!

randy kit orton

New member
למקרה שההבנה אתלך היא דבר קשה

אני לא ירדתי על נמרוד אלא אמרתי שאני לא יכול לרדת עליו ולא לדבר עליו כי אני לא מדבר איתו בכל הנוגע למשחק

lidor500

New member
חחח קרעת אותי ה-k300 שלו חח

אבל האמת סתם חרא זה בכלל לא פועל :/

למעלה