טרור אתם כאלה חכמים מאיפה כל החכמה?

לירזבנ32

New member
אתם רואים ? ברית AIS לא מאוחדים

הם יפסידו .... כמובן בלי לנקוט עמדה... (זוהי רק דעתי)

DaRKzLORD

New member
יש לך דעה

כמובן בלי לנקוט עמדה ובלי לשער איזה ברית אתה אפשר "לנחש" שאתה חבר בברית טרור... מכוון שאתה לא אצלנו בברית אתה לא יכול לדעת כלום מהודעות בפורום אז אתה מוזמן לשמור את הדעה שלך לעצמך... כמובן בלי לנקוט עמדה (זוהי רק דעתי)

theor9

New member
ואם הוא לא בטרור

מה אתה אומר לטרור ולו ילד אתה חייב להפסיק לחשוב שכל מי שבטרור ירד עליכם כל הזמן פשוט חלס יכול להיות בכלל שהוא מרד ארמי או מהמאפיה ואז מה תגיד פשוט אל תגיד דברים שאתה לא יודע בסדר רק בגלל שטרור ואיס במלחמה זה לא אומר שכל מי שיגיד עכשיו משהו רע על איס זה ילד טרור אחרת כל מי שלא באיס היה בטרור מצטער אבל זאת האמת

lidor500

New member
אמממ אני מבקש

לא להוציא לרד ארמי שם רע.. כשאתם מדברים על אנשים שדוחפים את האף ומביעים את הדעה שלהם (חוץ ממני) בבקשה אל תשימו את רד ארמי באותו משפט.. בברכה- לידור דובר הברית והספאמר הראשי (ההודעה ה-10 שלי בשרשור הזה..)

HuriCaN

New member
לירז ראית פה תגובה של TUF?

אחי אל תיכנס לדברים שלא שלך ואל תגיב פה פעם הבאה לשרשורים כאלו תודה

randy kit orton

New member
מה הקשר אתה יודע כמה אנשים יש

בברית? אני אמור להכיר את כולם? אני כבר לא בברית כמו RA שזה ברית שכולם מכירים את כולם כי יש איזה 25-30 AIS קצת יותר גדולה מזה(ממש קצת לא הרבה ממש ממש קצת)

DaRKzLORD

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo129.gifהודעה לחברי AIS../images/Emo41.gif

להפסיק להגיב פה!@@@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! הבא שמגיב חוטף ממני אישית השמד למדינה+מוגבלת עם 10 אלף מטוסים מאח שלי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
תומר

randy kit orton

New member
זבל מי שעשה אותך

ואל תתפלא אם בימין הקרובים אתה תקבל התקפות קטלניות ממני-הבטחה.

lidor500

New member
מתן מספיק!

זה הכל אני אומר לכם RA לא להגיב לשרשור הזה! אתם סתם גוררים מריבות!

DaRKzLORD

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo129.gifלחברי AIS../images/Emo129.gif../images/Emo41.gif

להפסיק להגיב פה!@@@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! הבא שמגיב חוטף ממני אישית השמד למדינה+מוגבלת עם 10 אלף מטוסים מאח שלי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
תומר

hen SEXY BABE

New member
מי שם עליך?! ../images/Emo6.gif

ואני יגיב כמה שאני רוצה להלהלללהללהלהללה

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifחברי AIS אל תגיבו פה!! ../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

כמה פעמים רשמתם את ההודעה הזאת ואף אחד לא הקשיב לכם באמת..חח רואים כמה הברית שלכם לא מסודרת, לא מאורגנת ולא ממושמעת

למעלה