יאללה חבר'ה שרשור תלונות על מי שאתם רוצים

eli7r

New member
יאללה חבר'ה שרשור תלונות על מי שאתם רוצים

טוב לא על כולם... על המתמודדים אנחנו עושים את זה גם ככה. אבל כאן תוכלו להתלונן על כל שאר העולם.... (בתנאי שהשרשור לא ימחק
)

ShukyD

New member
כל עוד זה לא בשירשור חוקים, לא ימחק

ו-וואלה, גם יקבל נעיצה לשעתיים.

eli7r

New member
אגב זה לא שרשור דווקא נגד המנהלים

ברור לי שלא יהיו תלונות אליי כי אני מנהיגה דומינטטית נראית טוב ... הא לא אופס זה שי....

ShukyD

New member
אין לי בעיה נגד מי יהיה

פשוט טוב שיש אותו, שלא יהרסו לנו את השירשור כללים כל פעם מחדש

babylon4

New member
נגד קומבינות בבית

בהתחלה לא הרשו לדבר על הדחות ואסטרטגיות ועכשיו שי לפני שעזב ייסד קבוצה ותכנון והכל. וזה לא מתאים, זה נגד כללי האח הגדול. והורס קצת את התוכנית. כי לא מדובר בהישרדות שמותר לעשות אסטרטגיות אלא בקטע שלאף אחד אין מושג מה הולך בחדר של האח הגדול.

m i r u s h i

New member
באמת? אתמול חיפשתי למי לקטר [אהמ.../images/Emo6.gif]

- נשבר לי ה*ביפ* ואני כ"כ רוצה כבר להגיע לסוף החודש הבא. בחיי,ואני יודעת ש"לבחורות אסור להתלונן בצבא בגלל שהן משרתות שנה פחות מבנים" [אה-הא. כן. ברור. ובגלל זה החיים שלנו דבש? P:] אבל נננננממממממאאאאאאסססססס לי. :) - אני צריכה לחבק מישהו / משהו... ואני קצת פוחדת לקפוץ על אנשים סתם ככה ברחוב,לא מתאים לי כותונת לבנה [ואשפוז כפוי]. - הרישיון החדש שלי עדיין לא הגיע. ותודה למשרד הרישוי שהביא אותי עד הלום...ואז פג התוקף של הרישיון ואני לא זזה מהמקום
וזהו. זה היה טוב. :}

ethna

New member
אני רק שאלה

למה למה למה הצלם של 3 תמיד מצלם טבע דומם, הוא אמן אימפרסיוניסטי?! אז היה לילה שלם של כיסא, ואז לילה שלם של קיר. השיא היה כאשר היה תקריב של כסא כאשר המצלמה קלטה גם את הדשא- התרגשתי מאד. להבנתי הצלם מעמת אותנו עם המוסכמות הבנאלית, כסא צריך להיות בבית והנה הוא בחוץ, על הדשא!

ברצוני להתלונן על ההפקה שעושה רצח אופי לצבר

הם עורכים כך את הדברים שצבר יוצא ממש רע: 1. בשיחה שאשר ועינב הזמינו את צבר ושפרה לחדר האח הגדול. מה הראו לכל עם ישראל? אשר מסביר שהזמין לשיחה כדי להבהיר עניינים וצבר שואל אם הוא יכול לקום ולצאת ויוצא. מה שקרה באמת על פי מה שעינב ואשר דיברו על זה באותו ערב: אחרי שאשר אמר מה שאמר , צבר שאל אם השיחה מוקלטת. אשר אמר שהשיחה לא מוקלטת ואפשר לדבר חופשי. צבר שאל את האח הגדול אם זה נכון והאח הגדול אמר שהשיחה כן מוקלטת ואז צבר אמר שהוא מרגיש מרומה ושאל אם הוא יכול לצאת.... 2. בשיחה עם אשר אחרי ההדחה, מה ההפקה בחרה להציג? את אשר מבקש סליחה ואת צבר בוכה בגלל רבין ואבא שלו ויצא כאילו רק אשר מבקש סליחה מצבר בזמן שגם צבר הצביע לאשר , ...אבל בחרו לא להראות שהפעם הראשונה שצבר נחנק מדמעות היתה כשהוא ניסה להעביר לאשר שגם הוא הצביע נגדו וגם צבר התנצל בפני אשר . פעמיים רמז לאשר (כי אסור לו להגיד בפה מלא) . 3. היום בפרומו לתוכנית ביום ראשון , מראים את יוסי אומר אני אומר לך אבל יצא לי פיפס.... לא התכוונתי אליה ואת צבר עונה לו ואני אומר לך שאני לא מאמין לך. שוב מוציאים מהקשר, לא מראים את כל ההתפתלות של יוסי עד שהגיע למצב הזה "אז אמרתי פיפס..." וכמובן צבר יוצא המניאק שצועק על אדם מבוגר אני לא מאמין לך. גם לשפרה עשו אותו דבר עם הלחם. מה בחרו להראות? רק את השיחה של יוסי בחדר האח הגדול כשהוא יוצא על שפרה שמחקה את הלחם. אבל בשיחה שהיתה ביניהם אחר כך , כששפרה אמרה לו "אני בחיים לא הייתי מוחקת לך את הלחם" יוסי בעצמו אמר לה אני יודע, האח הגדול אמר לי. אז אני בטוחה שאחרי שהאח הגדול אמר לו , הוא אמר עוד מילה ואותה יכלו להראות אבל לא, הם בחרו להשאיר את זה כדי ששפרה תהיה מוצגת כזאת שמוחקת מאחורי הגב לחם. ככה עושה הפקה שרוצה שיוסי יגיע לגמר. אז לפעמים הם מוציאים אותו קצת הרקולס, קצת עילג, קצת קרקס אבל הכל במידה . לא עושים לו רצח אופי כמו לצבר ושפרה

eli7r

New member
הי הי אני מבקשת... יש בטח גם כמה מורים בפורום

והם חייבים להשתמש בעברית של שבת

tal061971

New member
ברצוני להתלונן על מי שמתלונן על ההפקה

"שעושה רצח אופי לצבר" סליחה אבל אם אתה חושב שעושים לו רצח אופי סימן ש..... אתה לא מכיר את צבר, יש לך הזדמנות להמשיך להכיר נשארו לו עוד עמה ימים... לא בטוחה שתאהב.

smadga

New member
אתה כל כך צודק

גם אני ראיתי את שפרה אומרת שהיא לא מחקה את הלחם, ומשום מה אף אחד לא הזכיר את זה אחר כך בשום מקום

למעלה