יאללה לעבודה.

אני אגיד לך מה עומד מאחורי זה

ביולוגים קנאים שרואים אתכם בקיץ מגיעים עם כפכפים, כשהם צריכים להיות עם חלוק ארוך, נעליים סגורות ומשקפי מגן שכל שניה נופלים מהאף (לא לכולנו היה מזל להתברך באף יהודי)

Thumpers

New member
אני מטורפת על משקפי המגן.

...אני צריכה לראות מישהו לגבי זה :(

Thumpers

New member
הם טרם שינו את צבעם ו/או מרקמם?

לא נורא... יגיע גם זמנם.

אבל זה באמת מעניין!

במציאות שבה אנשים חווים את המתמטיקה כתחום שיש בו משוואות לפתור ושיש פתרון אחד ויחיד שאליו צריך להגיע (טוב, יש משוואות עם יותר מפתרון אחד, אבל בשביל אותם אנשים פתרון=מה שרשום בסעיף הרלוונטי בחלק של התשובות בספר), הרעיון שיש איזשהי שאלה פתוחה שאפשר באמת להתעמק בה נראה כל כך לא קשור. מה לעבודה הסיזיפית הזאת של שורה אחרי שורה בתרגיל ולחקירה? ועם מה חוקרים בדיוק? הרי אין כלי עזר שמודדים דברים כמו במדעי הטבע. ובאמת, את מה חוקרים? אם בתחומים אחרים יש משהו שמסתכלים עליו ובודקים מה קורה לו בתנאים כאלו ואחרים, על מה מסתכלים במתמטיקה? אז אולי זאת שאלה מעצבנת, אבל עומדות מאחוריה תהיות שלאדם הממוצע לא פשוט לפתור עם עצמו.

אז גם אתה מתכנן להיות מחשבון אנושי?

זה שדרוג של סעיפים 3 ו-4. ואם אתה לא יודע על מה אני מדברת, תחפש את זה פה בפורום. סרטון שמישהו העלה ביומיים האחרונים. זה פשוט מטורף.

PhilipTraum

New member
הממ

מקצוע - גיק לילה. סכנות - הכרה בדטרמיניזם. מגיע לי יותר. אני לא ישן. תמיד.

עונה../images/Emo13.gif

במה אתם עובדים?גן ילדים מה הסכנות הכרוכות בעבודה שלכם? להתלכלך מקקי? להידבק בכינים?
האם אתם מרוצים מהמשכורת, או חושבים שמגיע לכם יותר?לא מרוצה בכלל.. האם השעות טובות לכם?לא והכי חשוב - האם אתם מרגישים מסופקים בעבודה?לא..אני לא יודעת כמה זמן אני אמשיך לעבוד בזה אבל אני חייבת למצוא משהו אחר..להחליף חיתולים..לא בשבילי

Thumpers

New member
הופה!

נכון ילדים זה (לא) שמחה?! למרות שאני לא יכולה לעמוד בפני כמה מהם. (כן, אני מודה, חלקם חמודים.... אבל כל השאר מפלצות!)

בכלל לא שמחה..

אני ארצה ילדים בעתיד..אבל יש הבדל בין לטפל בילד שניים לבין לטפל ביותר מ 20
ולהחליף חיתולים זה הדבר הכי מגעיל שיש...עכשיו עוד התרגלתי אבל בהתחלה הייתי מזיעה ורועדת חחחחחחחחחח

Thumpers

New member
למזלי אני בגן חובה.

כלומר, לא אני - הילדים! אני כל כך לא אתגעגע לזה בלימודים, שנה הבאה :p

Thumpers

New member
כי זה שיר מדהים.

למרות שאני בד"כ לא אוהבת ספרות - נורא אהבתי את השיר. רחל כתבה אותו, לדעתי.... ממש לפני שהיא נפטרה משחפת, ולמרות שאני לא בדיוק גאון הדור בספרות, אני חושבת שהשיר הזה אומר המון :)

innocence

New member
לדעתי דווקא בגיל הזה הם הכי גרועים...

אני מעדיפה אותם בין הגילאים שנה לשנתיים, כי אז הרבה יותר קל לשלוט בהם (םשוט מרימים אותם ושמים אותם במקום אחר), הם לא בשלב ה"מתחכם" ורק בסוף הם מגיעים לשלב רוכשני מסוים, אבל זה עובר מהר אם נותנים להם צעצוע שונה P: בכלל, נראה לי הרבה יותר פשוט לטפל בגילאים נמוכים יותר, כשהם עוד לא יודעים לדבר.

matanbil

New member
אז למה את בתחום?

נשמע שאת לא ממש מרוצה למדת חינוך בזמנו?

אני עובדת בזה כי אני לא מוצאת משהו אחר

עבודות שאני רוצה דורשות נסיון... הדבר היחיד שטוב בגן שאני עובדת בו זה שאחיינית שלי נמצאת שם

למעלה