יאללה לעבודה.

matanbil

New member
סליחה על האוף טופיק

את אוהבת משחקי פעולה?? התחלת ללמוד משהו? יש משהו על הכוונת?

משחקי וידיאו הכוונה?

ואני חושבת ללמוד גרפיקה ממוחשבת או צילום..עוד לא סגורה על ז ה..

כן..סיימתי לפני כמה ימים את החלק השני..

עוד משחקים ששיחקתי resident evil-כל החלקים devil may cry-כל החלקים חוץ מהשני onimusha ויש עוד יותר מ 30 ....

matanbil

New member
אז כן, את אוהבת משחקי פעולה

יפה יפה נדירות כבר הבחורות האלה :)

חחח..זה כנראה בגלל שמאז שהייתי קטנה

אחים שלי היו משחקים..והייתי יושבת ומסתכלת..ועם הזמן התחלתי לשחק יחד איתם...

In Red

New member
עונה

אני עובדת באדמיניסטרציה מה הסכנות הכרוכות בעבודה שלכם? לקבל דלקת פרים ביד וכאבי גב XD האם אתם מרוצים מהמשכורת, או חושבים שמגיע לכם יותר? הלואי והייתי מקבלת יותר. אך אני אדם רציונלי וחיה דיי בצניעות, כלומר מסתדרת עם מה שיש. האם השעות טובות לכם? השעות דיי בסדר, חוץ מזה ששישי ושבת פנויים. וזה לא משמרות, אני לא אוהבת משמרות. והכי חשוב - האם אתם מרגישים מסופקים בעבודה?...לא...

טוב תורי :)

טוב, חברים יקרים - במה אתם עובדים? כרגע מובטלת... בקרוב חוזרת לעבודה הקודמת שלי בשירות לקוחות טלפוני. מה הסכנות הכרוכות בעבודה שלכם? בעיקר פגיעה בעיניים. יותר מידי מחשב (שאני גם ככה האמת בו גם עכשיו) לא בריא. האם אתם מרוצים מהמשכורת, או חושבים שמגיע לכם יותר? אני חושבת שמינימום זה מעט בשביל לקבל צרחות רב היום... אבל אפשר להגיע למשכורת יפה וזאת הסיבה שחזרתי לזה. האם השעות טובות לכם?משמרות. בסך הכל נראה לי שאני יהיה מרוצה. והכי חשוב - האם אתם מרגישים מסופקים בעבודה? אני חושבת שאחרי שמנסים במשך תקופה לפתור בסוף איזה תקלה, או שלקוח בסוף השיחה אומר "תודה" וזה באמת כי עזרתי לו והגעתי איתו לאיזה מצב שהוא מרוצה יש סיפוק. אין כמו מכתב תודה מלקוח שכל הצוות רואה והמנהלים. לרב אין...

otk

New member
...

במה אתם עובדים? מתכנת. מה הסכנות הכרוכות בעבודה שלכם? אין סכנות, תחת ההנחה שלא ניתן למות משעמום יתר. האם אתם מרוצים מהמשכורת, או חושבים שמגיע לכם יותר? מרוצה. האם השעות טובות לכם? כן. והכי חשוב - האם אתם מרגישים מסופקים בעבודה? ממש לא, אבל זו בסה"כ עבודת סטודנט, ובתום התואר אעסוק בדברים הרבה יותר מעניינים, בין אם באקדמיה או מחוצה לה.

otk

New member
לא יקרה, אני יותר מדי אוהב את עצמי.

הייתי מכליל ואומר שנרקיסיסטים מגלומנים לא יכולים להתאבד, אבל מקרה דודו טופז טרף את כל הקלפים.

DDN

New member
עובד עובדים עבודה

אחראי על רשת המחשבים בקבוצת מפעלים בארץ מה הסכנות הכרוכות בעבודה שלי? התלקחות כשאני עובר ליד רתכים במפעל, נפילה לבורות שלא סתמו, עובד שיכור שמרתך בלי הכרה או שזורק דברים על עובדים, מחשבים שנופלים עליי, פינות של בלגאן בחדר שתוקפות אותי, חדר אוכל שלפעמים האוכל בו מפוקפק, וכמה מחלקות שהאנשים בהם חורשי רעות האם אתם מרוצים מהמשכורת או שחושבים שמגיע לכם יותר? לא לגמרי מרוצה מהמשכורת, אבל הנוחות מפצה. אנשים טובים, יחס טוב, מנהל טוב, קרן השתלמות, ביטוח מנהלים, יכול לקחת ימי חופש ללימודים מתי שאני רוצה. הכי חשוב - האם אתם מרגישים מסופקים בעבודה? רק לפעמים, כשאני באמת מרגיש שהצלחתי ללמד מישהו קשה משהו חדש, או לפתור תקלה באמת מסובכת (אבל אין הרבה כאלה)

נענה על ההווה ועל העתיד

בהווה (מלמדת כימיות, ביולוגיה ונגזרות שלהן): הסכנה העיקרית בעבודה שלי היא שמישהו מהסטודנטים יחליט לרצוח אותי אחרי מרתון רק כדי לגנוב לי את הארנק. מרוצה מהמשכורת. מצחיק שבקושי יש פה עבודות, אבל אפשר לעשות יופי של כסף. שעות מצוינות. אני קובעת אותן ולא מישהו מלמעלה. בעתיד (דיאטנית קלינית בשלבים שונים של הקריירה, או מרצה באקדמיה במדעי החיים/תזונה, ואם אפשר- גם וגם) הסכנה העיקרית בעבודת הדיאטן היא שמטופל פשוט יקיא עליך את נשמתו (אני בספק אם מישהו יחליט להתיישב עליי כדי לנקום בי). בתור מרצה וחוקרת באקדמיה- שמשהו יתפוצץ במעבדה (סביר בהחלט) או שסטודנטים יחברו פצצה מתחת למכונית אחרי המבחן שאני אכתוב להם (גם כן הגיוני...עם דור העתיד שלנו, לא משנה באיזו רמה אני אכתוב את המבחן- תמיד יהיו נכשלים, וכצות העארסים שיתנדבו לחבר את הפצצה רק תגדל) האם אני אהיה מרוצה מהמשכורת? בתור דיאטנית מתחילה שעובדת בארבעה רבעי משרות- ממש לא. מזל שאני עדיין יכולה ללמד כימיה. בתור דיאטנית מנוסה שעושה תלת ספרתית בשעה (50 דקות)- אני אהיה מאוד מרוצה. בתור מרצה- אם הסטונטים יהיו פחות גרועים ממה שאני מדמיינת את דור העתיד- אני אהיה מרוצה גם אם המשכורת לא תהיה בשמיים. האם השעות טובות? גם בתור דיאטנית מנוסה וגם בתור חוקרת- אני שולטת בשעות (וכמו שאני מכירה את עצמי- אני אעבוד מלא שעות), אז כנראה שאני לא אקלל הרבה.

Thumpers

New member
את באמת חושבת..

שאותם סטודנטים שנכשלו במבחן - באמת יצליחו לחבר פצצה? ;)

בטח

אני מדברת איתך על עארסים שיודעים להתקין אורות כחולים ואזעקה לרכב של מוזיקת מועדונים. אלה בטוח ידעו לחבר את הפצצה (שהיא כבר מוכנה) לתחתית של האוטו

למעלה