יועצת משפטית מינוי פוליטי? זאת לא דמוקרטיה

איציק5111

Well-known member
זה לא נורמלי שיועצת משפטית היא מינוי פוליטי של גדעון סער ולא פותחת בחקירות נגד החברים שלו

1ספי11

Well-known member
יש לי למה? אמרתי התפקיד הזה אסור שיהיה מינוי פוליטי.
לא של ביבי ולא של סער ולא של לפיד....
קשקוש מוחלט ומטופש.
עד שה"רפורמה המשפטית" לא תאושר המינוי צריך לעבור בדיקה של ועדות.
זאת הסיבה שלממשלה הזאת חשובה הרפורמה שתוכל למנות יועצים משפטים שעושים את דבר השר.

איציק5111

Well-known member
קשקוש מוחלט ומטופש.
זאת הסיבה שלממשלה הזאת חשובה הרפורמה שתוכל למנות יועצים משפטים שעושים את דבר השר.
מה קשקוש? למה אתה תומך בשחיתות? לפוליטיקאים לא צריכה להיות השפעה על התפקיד הזה

evglev1

Well-known member
מנהל
צודק אני לא מבין איך גנבים ונוכלים עובדים.

לא פוליטיקאים נקודה....
אבא שלי הסביר שהוא תמך במצנע לראשות העיר למרות שהוא ימני בנימוק של סיפור או בדיחה על שראו אדם מוקף זבובים ובאו עזרו לו וסילקו את הזבובים. ואז האדם המוקף בזבובים מוחה ושואל מה עשית והאדם שגירש את הזבובים מופתע שהרי עזר לו והאיש מסביר שגירשת את הזבובים השבעים ועכשיו יבואו זבובים רעבים במקומם. כך גם ראש עיר מכהן הוא כבר גנב מספיק ואין לו צורך לגנוב עוד בעוד ראש עיר חדש יתחיל את הקדנציה בגניבות ובהיקפים גדולים.

איציק5111

Well-known member
אבא שלי הסביר שהוא תמך במצנע לראשות העיר למרות שהוא ימני בנימוק של סיפור או בדיחה על שראו אדם מוקף זבובים ובאו עזרו לו וסילקו את הזבובים. ואז האדם המוקף בזבובים מוחה ושואל מה עשית והאדם שגירש את הזבובים מופתע שהרי עזר לו והאיש מסביר שגירשת את הזבובים השבעים ועכשיו יבואו זבובים רעבים במקומם. כך גם ראש עיר מכהן הוא כבר גנב מספיק ואין לו צורך לגנוב עוד בעוד ראש עיר חדש יתחיל את הקדנציה בגניבות ובהיקפים גדולים.
לא מסכים , כי אף פעם הם לא שבעים ואין כזה דבר גנב מספיק,הם ממשיכים לגנוב.

בקשר לימין ושמאל ברשויות המקומיות אין לזה משמעות,זה לא יעזור לתושבים ראש עיר שמאלני כאשר העיר מסריחה ומוזנחת.

evglev1

Well-known member
מנהל
קשקוש מוחלט ומטופש.
אבל המינוי הזה לדעת רבים היה שקול לכך שטוראי יקודם לתפקיד רמטכ"ל, אז איך הוועדות אישרו אם לא היה לה מספיק ניסיון בתחומים הנדרשים כדי לקבל תפקיד כל כך בכיר?

1ספי11

Well-known member
אבל המינוי הזה לדעת רבים היה שקול לכך שטוראי יקודם לתפקיד רמטכ"ל, אז איך הוועדות אישרו אם לא היה לה מספיק ניסיון בתחומים הנדרשים כדי לקבל תפקיד כל כך בכיר?
לדעת רבים או לדעת השחיתות הליכודית.

The Real Big Joe

Well-known member
זה לא נורמלי שיועצת משפטית היא מינוי פוליטי של גדעון סער ולא פותחת בחקירות נגד החברים שלו
אלה כללי המינוי:

יועץ ימונה על ידי הממשלה על פי המלצות ועדה ציבורית, שתכלול חמישה חברים: שופט בדימוס של בית המשפט העליון שימונה על ידי נשיא בית המשפט העליון, שר משפטים או יועמ"ש לשעבר שימונה על ידי הממשלה, חבר הכנסת שייבחר על ידי ועדת חוקה, חוק ומשפט של הכנסת, עורך דין שייבחר על ידי המועצה הארצית של לשכת עורכי הדין, ואיש אקדמיה המיומן בתחום המשפט הציבורי ובדיני עונשין שייבחר על ידי פורום ראשי הפקולטות למשפטים באוניברסיטאות ובמכללות בישראל. על המועמד הנבחר ליהנות מקונצנזוס של ארבעה מחברי הוועדה לפחות בתחום הכשירות. מקובל שבשל חשיבות התפקיד, יש לבחור יועץ הכשיר להיבחר לשופט בית המשפט העליון

עכשו תסביר מה כאן מינוי פוליטי של שר.

איציק5111

Well-known member
אלה כללי המינוי:

יועץ ימונה על ידי הממשלה על פי המלצות ועדה ציבורית, שתכלול חמישה חברים: שופט בדימוס של בית המשפט העליון שימונה על ידי נשיא בית המשפט העליון, שר משפטים או יועמ"ש לשעבר שימונה על ידי הממשלה, חבר הכנסת שייבחר על ידי ועדת חוקה, חוק ומשפט של הכנסת, עורך דין שייבחר על ידי המועצה הארצית של לשכת עורכי הדין, ואיש אקדמיה המיומן בתחום המשפט הציבורי ובדיני עונשין שייבחר על ידי פורום ראשי הפקולטות למשפטים באוניברסיטאות ובמכללות בישראל. על המועמד הנבחר ליהנות מקונצנזוס של ארבעה מחברי הוועדה לפחות בתחום הכשירות. מקובל שבשל חשיבות התפקיד, יש לבחור יועץ הכשיר להיבחר לשופט בית המשפט העליון

עכשו תסביר מה כאן מינוי פוליטי של שר.
למה אתה עושה את זה?

מה האינטרס שלך להגן על גדעון סהר איילת שקד או היועצת המשפטית?

להוציא פוליטיקאים מהמקומות האלה נקודה ודי להתחכם

The Real Big Joe

Well-known member
למה אתה עושה את זה?

מה האינטרס שלך להגן על גדעון סהר איילת שקד או היועצת המשפטית?

להוציא פוליטיקאים מהמקומות האלה נקודה ודי להתחכם
אני מגן רק על היושר והשכל הישר. תענה על השאלה הפשוטה, במקום לנסות להתחמק על ידי מתקפה אישית מטופשת.

איציק5111

Well-known member
אני מגן רק על היושר והשכל הישר. תענה על השאלה הפשוטה, במקום לנסות להתחמק על ידי מתקפה אישית מטופשת.
שר משפטים ממנה יועצת משפטית.

גם כתוב במה שהעלת בעצמך....אבל גם אם היית מעלה משהו אחר...זה לא היה עוזר לך.

שר משפטים ממנה

איציק5111

Well-known member
אז אולי תשתף אותנו במחשבותיך על הדרך בה יקבעו עובדי המדינה בלי שהפוליטיקאים יהיו מעורבים.
החל בועדת האיתור.
ספי אני לא מבין למה אתה תוקף אותי, אתה לא אמור לתמוך בדמוקרטיה ולהתנגד לשחיתות?

אתה ראית את התחקירים על איילת שקד? ראית איך ממנים שופטים?

די לשקרים, ואין לי מושג איך אבל צריך לשנות ולהרחיק כמה שיותר את הפוליטיקאים מהמקומות האלה

1ספי11

Well-known member
ספי אני לא מבין למה אתה תוקף אותי, אתה לא אמור לתמוך בדמוקרטיה ולהתנגד לשחיתות?

אתה ראית את התחקירים על איילת שקד? ראית איך ממנים שופטים?

די לשקרים, ואין לי מושג איך אבל צריך לשנות ולהרחיק כמה שיותר את הפוליטיקאים מהמקומות האלה
שאלתי שאלה שאם אתה הגון פשוט תענה עליה.
איך אתה חושב שאפשר לנהל מדינה בלי שמישהו רשאי למנות עובדי מדינה.

למעלה