יש לכם כבר פייברוייט/ית?

יש לכם כבר פייברוייט/ית?

שרשרו

yaboosh

New member
נועם-איך שפרסמו את התמונה שלו בפנאי פלוס

הימרתי עליו. אבל לא נראה לי שיש לו הרבה סיכוי מכיוון שהוא מתמודד חזק, וידיחו אותו כיפחדו ממנו.

כן, הוא בחור כל כך חמוד

עושה את העבודה בשקט, ולא נובח על כולם כמו שאר הטסטסטורונים מסביבו. אבל לדעתי הוא יעוף פשוט כי הוא תמים מדי.

אמממ,

כמובן שנועם יהיה השורד האחרון.
מהבנות את מאוד אוהב את סיון שהיא לא פקאצה, היא שורדת אמיתי..באת להשירדות או באת למכון יופי??... ומהבנות הפ'אצות אהבתי מאוד את נעמה! היא חמודה

היא כל כך שוביניסטית!

כל הזמן: נשים זה ככה, גברים זה ככה. "לא יפה" שאלכס חטף לאישה את המצ'טה, צריך לתת לנשים את המיטה בשביל לתת כבוד לנשים. נו באמת, את טובה ומוצלחת מספיק בשביל לא לחפש שגברים ירחמו עליך ויתנו לך הקלות כי את בחורה.

idodo cohen

New member
../images/Emo45.gifליה../images/Emo68.gif! שילוב חזק בין כח ומח.

[ולא אופתע אם היא באמת תנצח, כי היא מוכיחה את עצמה כאסטרטגית מדהימה כבר עכשיו] גם מושיק, עידן ונועם סבבה מבחינתי P: וסיון. ויעל. ו
בתכלס אני אוהב הרבה מהמתמודדים. נראה כבר לפי הפרקים הבאים. כאמור בינתיים אם צריך אחד- ליה.

זה ממכר

New member
בהחלט נועם

למרות שגם דן עם כל הממזריות שלו בהחלט יכול להוביל אבל בשלב כולשהו יעלו עליו לקראת סיום ואלכס ומושיקו גם תותחים אבל כמובן שיגיע גם זמנים אם כבר לקראת הסוף אלכס לפני אבל בסדר נועם שקט ויודע את העבודה שלו, לא יתן סיבה שידיחו אותו

LiRs Lullaby

New member
נועם. הוא פשוט מלך. לא מתגאה ביכולות,

לא מלכלך על אחרים, לא עושה פוזות, ובעיקר עושה מה שהוא יכול כדי לתרום. הוא גם נראה לי כמי שבאמת נהנה מכל הסיפור הזה....... מישהו שמע אותו מקטר על עקיצות? בחיי, אני לא חושבת שאפילו ראיתי אותו מתגרד

Jen74

New member
כבר מהרגע שהשבט "נחת" על האי

עושה רושם שנועם מרגיש פשוט בבית שני שלו.
הוא כזה חמוד

יובלוש26

New member
../images/Emo45.gif ואני חושבת שהוא יגיע רק בזכות העובדה

שהוא פועל טוב ובשקט. בלי המון שחצנות, אלא בשקט פועל למען הקבוצה ועצמו.

lior48

New member
גם אני בעד נעמה!

היא לא מפונקת... לא מלכלכת על אנשים יותר מדי... תורמת הכי הרבה שהיא יכולה... אני מקווה שהמשבר של היתושים לא יגמור אותה ואת מרינה...

LiRs Lullaby

New member
לא מפונקת?

היא באה להישרדות כדי לנוח מהתינוק שיש לה בבית ומהאבא חולה סרטן. ועכשיו באה לה בהפתעה התובנה שזה לא קייטנה ולא מפסיקה לבכות על היתושים. "עקוצה מכף רגל ועד ראש" היה המשפט הכי שכיח בפרק האחרון. ולתרום לא ראיתי שהיא עשתה משהו חוץ מלהוריד לויקה גבות עם הצדפיטה. אאל"ט היא גם זו שאמרה ש"החיים שלנו כאן זה דבש!". ממש באה להישרדות. כמעט התבלבלתי וחשבתי שהגעתי ל"הישרדות בספא"

למעלה