יש פה אנשים שממתינים לאח הגדול?

יש פה אנשים שממתינים לאח הגדול?

זה לא סוד שהפורום הזה בזמנו הורכב רובו ככולו מפליטי האח הגדול לאחר שהתוכנית האחרונה הסתיימה וקותי ירד במדרגות לקול צהלת ההמון ומתחת לזרנוקים של קונפטי או פתיתונים כפי שעדכנו אותנו לאחרונה

עם הזמן, הצטרפו חברים מפה ומשם ואיכשהו זה הפך לפורום שמדברים בו על הכל גם על הא וגם על דא ועל מה שביניהם

אני מודה שאני ממתינה לאח הגדול גם כדי לעורר את הפורום הרדום למדי בעת האחרונה, אוליי בגלל החום ואוליי בגלל עייפות החומר ואולי בגלל שאין משהו מיוחד ששווה לעקוב אחריו או לדבר עליו.
הבחירות הסתיימו מזמן, עמוד ענן חלף עבר, המלחמה בסוריה גם נשכחה, החגים חלפו ועברו ונשאר לנו רק חג אחד בפתח ואף אחד לא ממש במתח. ככה שנשאר לי לחשוב על מה צופן בחובו האח הגדול ואיזו עונה זאת הולכת להיות

עוד 4 ימים. ביום ראשון הקרוב זה יתחיל.
יש כאן מישהו שבא לו לדבר על זה?

http://www.youtube.com/watch?v=EaEPCsQ4608

purehoney

New member
צהריים טובים יחפה וכולם

בקשר לאח הגדול אני כמעט כמו כולם שמחכים לראות מה יהיה בעונה הזאת אבל אני כבר לא רואה את עצמי מאותם אלה המכורים הכבדים(גם אני הייתי ככה לפני 3 שנים בערך)...ולפחות יש תקופת "נסה לפני שתקנה" בערוץ 20 ואחרי זה מקסימום אני אצפה בחינם דרך מאקו

יש לי תחושה, ותקני אותי אם אני טועה

שהרבה מאוד צופים בעונה הזאת כבר לא יהיו מכורים לזה כמו פעם. אולי בגלל העונה שעברה אשר היתה כושלת בכל קנה מידה, כולל הזכייה המעצבנת (בעיני בעיני) ואולי בגלל תחושת הרוויה שיש היום לאנשים בגלל כל תוכניות הריאליטי המציפות את המסכים כולל בערוץ הילדים עם 'הלהקה', ומאסטר שף מבוגרים ומאסטר שף ילדים, המירוץ למיליון, היפה והחנון ועוד ועוד בכל מיני ערוצים שלא לדבר על סדרות הריאליטי שאנו נחשפים אליהן דרך הכבלים כמו 'הרווק' והמירוץ למיליון האמריקאים וכו'. פשוט תחושה של רוויה.
אך יחד עם זאת, ישנה (אצלי בכל אופן) התחושה הגדולה הזאת של הסקרנות. מי יהיו הדיירים ואיך הם ייראו? איך ייראה הבית, כיצד ייראו המשימות? ובמובן מסויים, ישנה הסקרנות מבחינתי, לגבי האינטרקציה בין האח הגדול לצופים בבית. הרי 'האח הגדול' הוא משחק אשר בסופו של דבר, האח הגדול מתמודד באמצעות דייריו מול הצופים בבית. זה מאוד מעניין אותי. אז אני לא יודעת אם ארכוש את הערוץ, אבל בהחלט אני אצפה מתוך עניין.

purehoney

New member
זה לא רק בגלל העונה האחרונה

ואולי זה תחושה מיצוי שיש לי מהתוכנית הזאת...כאילו בעונה 2 שהייתי צופה כבדה וקבוע יותר מX שעות ביום כל יום ועד היום שהגיע הגמר אז מרמת התרגשות וציפיה של 50% שהיתה לי בתחילת העונה הגעתי ל100% וזה הכי גבוה אצלי לפחות עם האח הגדול הזה...ומאז ראיתי הרבה ריאליטי אחרים גם של קשת רשת וערוץ 10 אבל זה לא התקרב ולא מתקרב לחיבור שהיה לי עם העונה ה2...
בקיצור ציפיה וסקרנות ככה על אש קטנה יש אני לא אגיד שלא אבל אני לא מחכה לזה בכיליון עיניים..

Aronsona

New member
דרך אגב שירשור, את יודעת כמה ימים יהיה ערוץ 2

בחינם?
אני יודע שהוא יעלה 14.90 לחודש לאחר שיתחיל להיות בתשלום.

Aronsona

New member
תודה. נראה שהם מודעים לעייפות שנוצרה

עקב הרמה הירודה בשתי העונות האחרונות.

אני חושבת שבעונה הקודמת הם רק הפסידו

כי הרבה צפו דרך המחשב, ואם ניקח עכשיו בחשבון את כל הסמרטפונים שכמעט לכולם יש (אפילו האיש שלי למד לגלוש בו) אחד כזה, אז מן הסתם יהיו הרבה פחות מתחברים.

Aronsona

New member
האמת שאני מקווה שכל אנשי שלומנו יהיו כאן

במהלך האח הגדול.
אני סקרן לראות מי יהיו הפעם אבל אם אני רואה עוד דודאים וכאילו, אני משער שהפעם אני אתנתק מהעניין.
אילו האנשים שהופכים אותה לטראש.
ואם נחזור לפורום, אז פורום האח מתמלא בטרולים מציקים ולכן אני מקווה שהפורום שלנו יתנהל על מי מנוחות בשקט.

purehoney

New member
לא מיצו כבר את הקטע של הכנסת בני משפחה/זוגות

אחים אחיות אבא בת(אמא ובן עוד לא היה לנו שם נכון?)

purehoney

New member
היית מוכנה להיכנס לשם?

היום אחרי כל העונות שהיו אז כבר יודעים מה זה עושה ההשלכות והכל...ותקחי בחשבון שגם אם המיליון לא יגיע אלייך את תמיד תיזכרי(או לפחות בחודשים הראשונים)כ"זאת מהאח הגדול" חחח...ככה זה עם ריאליטי מסוג כזה(האח הגדול/הישרדות/המירוץ למיליון)..רובם מפסיקים לעניין אותנו כשהתוכנית נגמרת...

הייתי נכנסת אם זה לא היה פוגע בסובבים אותי

כי אני כשלעצמי ממש כבר לא איכפת לי מה אומרים עליי או מה חושבים עליי, זוהי הפריבילגיה שמקבלים עם הגיל. אז אמרו. אז יגידו.
זה יכול היה להיות תהליך מרתק בשבילי ובשביל הבן שלי, אבל מאוד לא נעים לבני המשפחה האחרים.

purehoney

New member
אין דבר כזה...

אם את הולכת ונכנסת ל"בית הכי מפורסם במדינה" ואולי קצת או אולי הרבה אבל זה יפגע כי את אולי מכינה את עצמך נפשית ל"תהליך" הזה אבל המשפחה שלך לא ולהם יהיה קשה יותר עם כל הפרסום הזה שינחת עליו יום למחרת כבר...אבל האח הגדול זה לא מעניין אותו רק דבר אחד...

למעלה