יש פה אנשים שממתינים לאח הגדול?

אה הדודו הזה

האמת היא שהספקתי כבר לשכוח אותו ואת כל מעלליו... וזה מראה עד כמה שהזכרון שלנו הוא נזיל ואיך דברים שכל כך עצבנו אותנו או סתם הרגיזו או סתם גזלו את תשומת ליבנו, נשכחים מאיתנו זמן לא רב לאחר שמסתיים הכל

שרוני68

New member
את יודעת למה אני מצפה לתוכנית?

התוכנית עצמה פחות מעניינת אותי אבל
הדיונים בפורום של "האח" ובפורומים אחרים
כל כך מרתקים אותי. לפעמים יש דיונים מדהימים שאני לא מאמינה שמדובר על תוכנית טראש בסה"כ ולא על עניינים ברומו של עולם. לפעמים אני ממש אני מצפה לסיום התוכנית כדי לקרוא מה אומרים ברשת.

אני יודעת, זה הזוי ויש גם בנות שתים עשרה שמגיבות בילדותיות אבל במשך הזמן, את לומדת איזו תגובה לפתוח ואיזו לא.

ואגב, אני כמעט לא כותבת בפורום, כי אני לא מזמינה את הערוץ.
רק קוראת.

שאלו כאן איך הייתי מחזיקה מעמד אם הייתי באח הגדול.
נראה לי שהייתי עפה אחרי שבוע. בטוח שהייתי מתחרפנת.

ובעניין אחר: רביב דרוקר איכזב אותי.
קראתי את הבלוג שלו בפרשת עימנואל רוזן, מעולם לא "ראיתי"
אותו כזה מגמגם.

http://israblog.nana10.co.il/blogread.asp?blog=394281

אהבתי את תגובתך

גם אני לא פעם מצאתי את עצמי נהנית יותר מהדיונים בפורום מאשר מההתרחשויות בבית האח הגדול. תכלס רוב הזמן לא קורה שום דבר מיוחד מלבד ריבים יזומים, מריבות על התקציב, וההעמדות להדחה. רוב היום עובר על רביצה במיטה (בחורף) או רביצה בחצר ובג'קוזי בימים של שמש.
ולגבי רביב דרוקר, אין לי הרבה מה להגיד מלבד העובדה שעמנואל רוזן נכנס לביצה טובענית למדיי וכל ניסיון להציל אותו או להושיט לו חבל הצלה, נראה לי כחסר סיכוי בשלב זה.

ערב טוב לקח לי זמן לקרוא את השרשור המעניין

ושאלתך יחפונת .והדיון שנפתח כאן

על האח הגדול .
לטעמי תוכנית מאוד מעניינת רק מבחינה אחת והיא ההצצה לניבכי נישמתו של האדם בתנאי מעבדה ולחץ בעיקר חברתית ..ועם עצמו .

אני חושבת שהעונה כמו בעונות שעברו 3/4 לא אתמכר הבטחתי לעצמי שכך אעשה לאחר עונה 2 ובנתיים עמדתי בזה שתי עונות ניראה מה יהיה העונה ..ואיזה דיירים יהיו .והאים הם ירתקו אותי למסך ויהיו מעניינים או שוב נזכה לטראש משובח מבית היוצר של קופרמן ,.קללות מריבות ודיירים רדודים ולא מעניינים ..

לגבי פורום האח הגדול אחרי 4 עונות של כתיבה שם כבר לומדים
על איזה תגובה ואיזה גולש כדאי לדלג .ולהבין שזה דו שיח של חרשים
וחד צדדי
אומנם לי זה קשה אישית מכיוון שאני שונאת צביעות ובמיוחד אנשי ריב ומדון ..ולא חכמים במיוחד בלשון המעטה .שתגובתם לא לגופו של עיניין אלא סתם כדי לומר .

והפעם בניגוד לעונות 3/4אנסה את ערוץ 20 חינם ואז אחליט האים להמשיך לצפות ולהתמכר {עדיף שלא כמובן }או לא ..

לחישונת, יופי שהצטרפת

כל עונה אנחנו מבטיחים לעצמנו שהפעם לא נתמכר יותר, אבל איך שהדייר הראשון יוצא מהלימוזינה השחורה ופוסע לעבר הבית של האח הגדול, כל ההבטחות שלנו לעצמנו יורדות לטמיון. הם הבטיחו לנו עונה מרתקת במיוחד עם המון הפתעות. אני דווקא נוטה להאמין להם. לא יודעת למה. תחושת בטן

ואכן כן, גם אני מוצאת את עצמי מתעניינת יותר בנבכי נשמתו של הדייר, מאשר בהתנהלותו או באינטרקציה שלו עם שאר הדיירים.
אולי בגלל הסיבה הזאת אני מצאתי את עצמי מתעניינת מאוד ביוסף (לא זוכרת איזו עונה זאת היתה) עצמו מאשר ביחסים שלו עם ההיא או עם ההוא.
לגבי הפורומים השונים, מן הסתם אני אהיה פה יותר, גם בגלל שכאן יש יותר מקום ויותר מרווח

היי יחפונת
גם לך

יוסף היה בעונה 2
ושרה לוין מיררה לו ולארז את החיים
את שרה ונרות הגליצירין והצחוק שעשתה מעצמה אי אפשר לשכוח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחח

לגבי ההבטחות לעצמנו בנתיים עמדתי כבר בשתי עונות
ולא הזמנתי ערוץ 20 רק זפזפתי דרך המחשב במאקו
ובאתר של עידמון מפורום האח הגדול .בזמני הפנוי ללא ישיבה כמו מכורה כבדה 24/7 מול המסך

ניראה מה יהיה הפעם
ונקוה לאנשים מעניינים ועונה מוצלחת .ומרתקת

הזיכרון שלי על הקרשים

איך יכולתי לשכוח את ההתעללות של שרה ביוסף???
טוב, היום התחלתי לקחת אומגה3 משודרג שעלה לי הון תועפות, אבל אני מקווה שזה ישפר לי את הקליטה ואת הזיכרון וסוף סוף אוכל לזכור מי נגד מי באח הגדול לדורותיו

חחחחח "זהב דגים"
יפה

אני אשתמש בזה, ברשותך, כשישאלו אותי מה אני לוקחת שעושה לי כל כך טוב

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

שנים אני לוקחת אומגה 3 ו 6
אומרים שזה האספירין החדש
לא מזיק ? מועיל ???
למרות שיצאו מחקרים שזה מסרטן אבל מחקרים מטבעם
ממומנים ע"י מי שהמציא איזה משהו יותר מוצלח מאומגה 3 והכל
מונע מאינטרסים כלכליים ואיזה חלום והבטחות ברצונם למכור לנו

למרות שזיכרון טוב תמיד היה לי עוד משחר ילדותי

אולי מפני שאימי עמדה על כך יום יום שנים
.תפתחי פה גדול עכשיו ילדה אחרת לא תקבלי קובית שוקולד
והופ כף שמן דגים מסריח היה נבלע בגרוני ......אוי הטעם
בעעעעעעע

ראיתי כאן דיון על ויטמין D
אין כמו השמש לספק את הויטמין החיוני הזה בעיקר לעצמות

אני גם מקפידה על יציאה לשמש בבוקר כל יום ל10 /20 דקות .
עם ספר טוב .זה עונג צרוף .השקט לפני תחילת טרדות ומטלות היום

יש כאן כתבה מעניינת על השמש והתועלת שבה

http://www.baba-mail.co.il/Content.aspx?emailid=19519&memberid=746880

.

וואו תודה! זה מרתק!!

שיתפתי את זה בפייסבוק. זה זעזע עכשיו את כל מה שחשבתי על ויטמין D.

Doctor Goblin

New member
ההרגשה האישית שלי

שכמעט כל מי שאומר שלא יתמכר העונה, יתמכר גם יתמכר בכלל, האינטואיציה שלי אומרת שהעונה הזו תפתיע לטובה.

הייי דוקטור

כמו שכתבתי כבר למעלה, גם לי יש הרגשה שהעונה תפתיע לטובה. אבל, אתה תפסיד את העונה הזאת לא?
אתה עוד יומיים נפרד מאיתנו

Doctor Goblin

New member
נפרד אך לא נעלם

אני אדאג לספר לכם על מחשבותי על הדיירים בעונה הזו

למעלה