כל מה שקשור לראסטות

טובא

New member
לא יבקשו ממך להוריד אותן

אני יכול לתת לך רשימה של ידידות שלי שהן לוחמות (נ"מ,קרקל,אב"כ,פלח"ץ)ולרובן יש ראסטות ומאף אחד מהן לא ביקשו להוריד את הרסטות.

לא נפתח פה דיון בנושא הזה

בקצרה רק אומר, שכאחד שיושב במשרד כל היום כמעט (כן אני קל"ב, לא בחרתי להיות אסמטי), אני מרגיש את התרומה שלי למדינה ברמה שהרבה אנשים שאני מכיר ששירתו בקרבי אפילו לא נתנו מעצמם, והדבר האחרון שאני עושה בצבא זה כלום. כך שנכון, מי שמשרת בקרבי תמיד יראו את התרומה שלו, אבל בתכלס, הבנאדם עושה לעצמו את התפקיד, זה נכון בכל מקום ובעיקר בצבא. יש לנו פה פקידה ראשית שנותנת מעצמה הרבה יותר מרוב החיילים בצבא... יש לי הערכה מאוד גדולה לבנות לוחמות, השאלה מאיזה מקום זה בא להן. וזו כבר שאלה טובה. יש על זה הרבה דיונים בפורום סדירים, זה מקום שנראה לי קצת יותר ראוי לדיונים כאלה מלכתחילה...

שטות אחת גדולה! ../images/Emo31.gif

גם אני אסטמתית ולא ישבתי בשום משרד, מול שום מחשב. אז זה שאתה אסטמתי לא נותן לך סיבה להיות פקיד
שיהיה אחלה ערב -כשף!

אני לא פקיד

והסעיף שלי לא מאפשר לי לשרת ביח"ש ו/או כתומכ"ל, בגלל זה פסלו לי מקצוע של מש"ק תו"ק. אז ששששש

אז לא פקיד, קל"ב..

מאמי אתה נתפס בקטנות ולא מגיע לפואנטה. אני התכוונתי על האסטמה ולא על הפקידות- אני לא הייתי קל"ב
הייתי חוזרת פעם בשבועיים ולפעמים שלושה.. לא מספיק אסטמה עוד מעשנת נובלס
הבנת מה אני אומרת גיל? ולא להתכוונתי להעליב כשאמרתי שאתה פקיד, פשוט, ככה הבנתי ממך. אז שיהיה אחלה יום :) -כשף!

היו לי את הסיבות שלי..

אבל להמשיך ולתרום לכל מיני מסגרות שרעבות לעזרה, אני לא אפסיק לעולם. זה לא העניין לתת שלוש שנים מהחיים לצבא וזהו, לסיים. העניין הוא תמיד לתת, לפחות פעם בחודש לעזור, לתרום, לתת ארוחה חמה לכאלה שאין להם- להעלות חיוך מלבב על פנים של ילד שבבית חולים על הזמן :/ את זה אתה מתכנן לעשות אחרי השירות העצמי? אה? אה? לא נראה לי. אז מכל מה שאמרתי בהודעה הקודמת, אתה בחרת לירוק את זה שלא סיימתי צבא. אני שלמה עם אותה החלטה שעשיתי לפני שנתיים, מי שלא שלם עם משתמטים, שידחוף אצבע
תנסה להבין שצה"ל לא מעניין אותי ולפעמים תרומה מהלב ככה, ליחידים, היא הרבה יותר עוזרת ומספקת. תשכיל. -כשף!

תעשי מה שבראש שלך! תרתי משמע ../images/Emo6.gif

מור, מותק, תעשי ראסטות, אף אחד לא יגיד לך להוריד אותן. ויש לך עוד שנתיים, עד אז אלוהים גדול. שיהיה ערב מהנה
-כשף!

Lagzieli

New member
יש מספיק בנות עם ראסטות בצה"ל

לבנות לא עושים בעיות עם זה ו...גם שמעתי שמי שמצהיר/מוכיח שיש לו איזשהי קשר לדת הראסטאפרית ומתעקש על כך יכול להשאיר את הראסטות (חבר של חבר מהטירונות השאיר)

SaBaGMaN

New member
ehhhhhhh

אני מדמיין איזה רס"ר עצבני תופס חייל "בואנה חייל יש לך שעה להעיף תדבר הזה מהראש שלך !" חייל "עזוב אותי,יש לי אישור מהמפקד..אני ראסטה!" אחרי שהוא יקרע עליו,הוא ידאג לו לאיזה שפיטה ותיספורת על חשבון צה"ל.. :))) בכל מיקרה נושא מעניין,בנות יצא לי ליראות,אבל בנים זה יותר בעייתי.. אני לא רואה מ"כ מאשר לחייל שלו להסתובב עם ראסטות,אלה אם כן אני יצא לקורס מכים...מה שכבר לא יקרה:)) אבל אחרי חצי שנה של אין ספור מילחמות עם המערכת,ועברתי קצת מכלא לכלא מחייל לחייל ולא מעט שטיות..הגעתי למסכנה שאין לא! חייל צריך להתעקש והכל אפשרי! (אבל תיקחו בחשבון שבדרך אוכלים יותר קש מסוס) fuck de system

לי היה אישור כזה!

חודשיים שלמים. אבל זה באמת לא הולך עם הצבא, הגישה מיושנת וזה לא שווה את המאבק, לפחות בעיניי. שובל, למי שמכיר, עדיין שומר על השיער, וישנם עוד כמה מעטים אומנם שיש להם שיער ארוך בצבא..

GentlyWeeps

New member
:) לא יגידו לך להוריד

אני חיילת עם ראסטות ולא אומרים לי כלום
לא קשור אם את קרבי או לא,כמו שכבר אמרו פה - התגייסת עם ראסטות, אז את נשארת איתן. אם את עושה באמצע השירות שלך..זה כבר משהו אחר ולא נראה לי שזה מתקבל

noa08128

New member
ממ אני

ממליצה לך לא לעשות ראסטות במספרות.., גם יקר וגם בבילון. כנס לאתר הבא :) ותמצא המון פתרונות. http://saroot.com/forum/viewforum.php?f=2

../images/Emo121.gifתן לזמן לעשות את שלו

ואל תסתרק. אם יש לך שיער חלק זה יותר בעיה אבל תיצור קשרים, זה לא ביג דיל

Dtiup

New member
זה לא בדיוק ככה

לגבי שחרים זה נכון אבל אנחנו עדיין לבנים ומה שיהיה לנו על הראש יהיה מעפן ולא דרדז או אפילו משהו שמתקרב לזה. בכל אופן בחור דרדז לא עושים במספרה וכמובן שבלי חומרים למיניהם הכל בולשיט.

Domnastic

New member
אוקיי תגובה לשניכם..

דבר ראשון, יש לי תלתלים ייבשים כאלה של תימנים. אני לא מסתרק בכלל. כל יום בערך אני יושב שמשעמם בשיעור ומתחיל לגלגל חלקים מהפוני שלי ובסוף יוצאת ראסטה חמודה כזאת. הייתי פשוט שמח לראות איך לעשות לעצמי ראסטה, זה היה עוזר קצת יותר. אם יש ביקוש לתמונה להמחשה, אני יכול להעלות חח
.. one love ღ

Dtiup

New member
אם אתה תימני זה לטובתך

ואם השיער שלך נראה כמו שאתה מתאר פשוט אל תסתרק זה א'. דבר שני כשאתה חופף שים שמפו על כף היד ותעסה את הקרקפת בסיבובים בתנועה אחידה לכיוון מסויים. תחפוף בלי קונדישינר(מרכך). ככה השיער שלך יסתדר לגושים (ובמידה ויש לך את השיער כמו שתארת אז זה יהיה לטובתך עוד יותר) ופשוט כשאתה רואה שכל השיער מתחבר לגוש גדול תפריד את זה על מנת שיהיה לך סדר אם אתה מעוניין.

Julia23

New member
בתור אחת

שהיו לה ראסטות [ובקרוב יהיו שוב :) ] .. תעשה!.. אתה לא תצטער על זה לרגע :] אני עשיתי אצל דנה ראסטות, שלוקחת חצי מחיר ממה שלוקחים במוסך דרדי, ממה שהבנתי במוסך הם יותר מקצועיים שם, למרות זאת, הראסטות שדנה עשתה לי היו מעולות, אמנם נדרש תיקון מידי חודשיים, ואולי המקצועיות שבמוסך דרדי לא ידרשו ממך לתקן את הראסטות שתדירות כל כך שכיחה בכל מקרה, כדי לקבל עוד פרטים על ראסטות תרשום בגוגל :"ראסטות" ויופיעו לך מספר אתרים של אנשים שעוסקים בזה, שכן יש הסברים באתרים שלהם. תהנה! :]

Dtiup

New member
דנה עושה אחלה

אבל יש עוד הרבה שעושים במחיר נמוך יותר.. מה שכן רק לא בדרדי- זה חרא(סליחה על המילה) ובאבילון .

למעלה