כל מה שקשור לראסטות

nayabingi

New member
אז ככה - לאילו שרוצים לעשות רסטות

ראשית כל ומאוד חשוב - חבל על הראש שלכם ועל הכיס שלכם - - בשום פנים ואופן לא עושים רסטות במספרה !!! האינטרס של מספרות הוא להספיק כמה שיותר ובכמה שיותר כסף (צריך לשלם שכירות - לא?) לכן מה שקורה זה שיחפפו לכם עבודה וישלחו אתכם עם 12 רסטות מכוערות על הראש ב1000 ש"ח... איש איש ובחירותיו - אבל בתור אחד שעושה רסטות לאנשים כבר מעל ל- 8 שנים ממליץ בחום להתרחק ממספרות... לגבי צבא ורסטות - לבחורות אין שום בעיה להתגייס עם רסטות גם לקרבי - כל עוד התגייסת עם הרסטות - דהיינו - לא יתנו לכן לעשות אם כבר התחיילתן... יש לי מספר קליינטיות שמעבירות את השירות שלהן בכיף עם רסטות לגבי בנים רסטות וצבא - זה אפשרי ( תשאלו את גיל )... אבל מצריך הרבה כאב ראש (ושוב שיידי יספר לכם)... ולגבי לעשות - - 052-5245-638 ארז אני עובד גם בשיתוף עם דנה ואודליה (למי שמכיר) חברים 8 שנים ניסיון - לא הולך ברגל !!! והמחיר - עממי !!! למרות שאני כבר לא מקבל לקוחות חדשים (בעקרון) אלא רק קליינטים קבועים, תמיד אפשר לחרוג בשביל אנשים נחמדים... BLESS

xXx Shiraz xXx

New member
אתה גר במרכז?

כי אני גרה בצפון ואני מאוד רוצה לעשות ראסטות, אין מצב שאני קופצת לתל אביב כל פעם שאני צריכה לתקן שורשים... מממ אתה מכיר מישהו טוב וזול באיזור חיפה ככה? לא צפון מוגזם. חיפה, קריות, בסבבה. ואתה אומר "מחיר עממי" מה הממוצע שנחשב זול? חחח תודה

Dtiup

New member
במידה ותצטרכי שורשים

אני מאיזור הקריות אחרי שתעשי אתצל הבחרו הנחמד שאני ממליץ לך עליו... והמחיר שלי לשורשים גם כן עממי בייחוד שמדובר גם על פעם בחודש פלוס מינוס.. זה משתנה.

איזה מצחיקים אתם עם הבאבילון

תקנו אותי אם אני טועה, אבל מה הבעיה ללכת למישהו שפתח ביושר עסק ורוצה להתפרנס? ככה העולם פועל היום ואם תגידו זה לא טוב כי הוא פועל לפי כסף וזה קפיטליסטי ובלה בלה בלה אז מה מישהו שעושה את זה בלי עסק וunder the table מה שנקרא לא עושה את זה בשביל הכסף? (כמובן בהנחה שזאת מספרה באמת לא יקרה מאודדד ועושה עבודה טובה) כי אני בטוח שיש מקומות זולים יחסית שעושים אחלה עבודה ושאתם סתם מכלילים. תקנו אותי אם אני טועה. ואפשר גם לכם להגיד בדרך אחרת מה הקולה במקרר שלכם והאוטו שלכם זה לא באבילון? והבשר שאתם אוכלים שמפוצץ בכימיקלים? והמחשב שלכם? שמעו אני מבין שהאנטי באבילון וכל זה זה בקטע של תפיסת עולם אבל זה די צבוע לדוגמא לנהוג במכונית ולזהם את הסביבה ואז להגיד למישהו שרוצה להתפרס ממספרה שהוא באבילון ושזה לא טוב. [אל תכעסו אני יודע שהכללתי בצורה קיצונית ושיש פה בטוח גם טבעונים וצמחונים ואנשים שלא נוהגים באוטו וכו' זאת לא הייתה הכוונה שלי] אשמח אם תתקנו אותי איפה שאני טועה :)

otzzto

New member
אני מסכים גם....

וגם הקביעה הזאת, "זה באבילון" זה כאילו יש דברים שהם או כן או לא. אי אפשר לקבוע חד משמעית ש"מספרות זה באבילון", זה לא הולך ככה....

ושוב בעולם של היום

ממש קשה "לצאת מהבאבילון", אז לפי דעתי "הכי פחות באבילון" (במרכאות כפולות ומכופלות) זה אנשים שעובדים ומתפרנסים מזה כדי להאכיל את הילדים שלהם וכאלה. כי מה ככה העולם של היום פועל ברוב חלקי העולם צריך לעבוד כדי לחיות... לקרוא לזה באבילון ולהגיד למישהו לא ללכת כי זה באבילון זה לא במקום, הייית מקבל את זה אם הייתם אומרים "מספרה א' עושה חרא עבודה והיא יקרה אחושרמוטה" אבל להגיד באבילון באבילון זה לא ממש נכון... =\

otzzto

New member
כה בול

וגם לעבוד ולפרנס את המשפחה ולנהוג במרצדס בו זמנית זה לא משהו... חוץ מזה בבילון זו הגדרה ריקה מתוכן, לפי דעתי ואל תשחטו אותי אבל אני חושב שאנשים אומרים סתם באבילון כי זה פורום רגאי... אי אפשר להשתמש במונחים יותר רלוונטיים? אני יודע מה באבילון אומר, אבל עדיין כל מקרה לגופו... אתם לא יכולים ללכת ולזרוק הנחות סתם באוויר... בקיצור המונח הזה הוא סתם מילה נחמדה שכיף לשים בחתימה (עוד משהו שמעצבן...) ואני מניח שחצי מהאנשים פה (כולל אותי) לא יודעים בדיוק מה זה אומר....

otzzto

New member
הסתייגות כדי שתגיבו לחומר הרציני...

בהודעה ולא להפרעות קשב וריכוז שלי: התכוונתי שאני יודע פחות או יותר מה באבילון אומר אבל אני לא יודע את המונח המדויק וזה שאנשים אחרים כמוני, (בדוק שיש פה כאלה בכמויות) זורקים את זה באוויר כל פעם שהקונוטציה באה להם בלי לדעת מה הם אומרים או על מה (!!!)........

רגע../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif עצרו הכל../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

בבשר יש כימיקלים?
לא ידעתי..

otzzto

New member
ובאופן יותר מפורט....

בבשר שאת אוכל יש כל כך הרבה כימיכלים וחומרים שאת לא יכולה לדמיין אפילו... קודם כתבתי פה משהו ענק ומפורט אבל בטעות לחצתי על כ]תור חזרה אז הכל נמחק :S:S:S:S איך התבאסתי... אז בקיצור, בבשר שלך יש: אניטיביוטיקה, הורמונים מלאכותיים, מזרזי גדילה, חומרי שימור, "תרופות" ועוד הרבה דברים ששמים לך באוכל כדי שתקבלי את מלוא ערכו של הכסף המופרז שאת מבזבזת על הבשר שאת אוכלת. כולם פה מדברים על באבילון וכל זה, אז רק כדי לפוצץ את הבועה, תעשיית הבשר היא ה-"באבילון" אני אפרט לך קצת על מה היא אחראית בעולם: *התחממות כדור הארץ: תעשיית הבשר מגדל כבשים בשדות פתוחים בארצות מזרח רחוק כמו תיאלנד למשל (אל תדמיינו איזה אחו של במבי זה לא ככה) והגזים שהכבשים פולטות שם (גז מתאן, נמצא בצואה של רוב היונקים, דליק מאוד וקטלני לשכבת האוזון) אחראים לחור הענקי באוזון הנמצא מעל השטחים שם. *מגפת ההשמנה אשר מתפרצת באמריקה ומפלסת את דרכה אלינו ונזק חמור למצבם הביראותי של אנשים ואפילו מוות (!!!!!!!) תעשיית הבשר אינה דואגת לערכים התזונתיים אשר את צורכת יום יומית עם הבשר שאת אוכלת. הבשר שאת צורכת עשיר בשומן רווי, בכולסטרול ובחומרים אחרים שאת פשוט לא רוצה אותם בגוף שלך. *כריתת יערות גשם ונזק חמור לריאה הירוקה של כדור הארץ תעשיית הבשר ומקונלדס בראשה אחראית לכריתת מאות של דונמים כדי לגדל פרות בשטחים שלמרבה האירוניה הכי זולים ומשתלמים לחברות הבשר. יש עוד הרבה לכתוב אבל אין מספיק מקום... תחשבי על כל הדברים הרעים שתעשיית הבשר עושה לך ולכדור הזה שלהזכירכם אנחנו אורחים בו.

yaarasta

New member
איך בא לי פתאום המבורגר

טוב שלא הגזמת אמנם יש חלקים נכונים, אבל אל תאבדו את הראש. "הרס כדור הארץ בגלל בשר" give me a fucking break

Carcass

New member
גם לך וגם ל otzzto..

כל החפירה על בשר וכל זה.. לא היתה קשורה בשיט לפורום..ולא נראה לי שזה מעניין מישו איזה כימיקלים יש בבשר ואיך נאדים של עזים באינדונזיה משפיעות על הגלובאל וורמינג. אתם רוצים?תסעו על סקאטים ותאכלו כרוב ניצנים עד שתמותו. אבל קשור לרגאי - זה לא.

otzzto

New member
לך תזדיין סבבה?

אלק לא קשור לרגאיי כל פלוץ שני פה פולט את המילה באבילון כאילו זה לנשום ולפי ההגדרה שלכם למילה הזאת זה בדיוק זה. חפירה אלק. על מה אתה חושב ששרים ברגאי? על אסלות ובתי קרמיקה? אתה חי בסרט.

SaBaGMaN

New member
על מה שרים ברגאיי?

סקס,בחורות,סמים,עוני,אהבה,מהללים את סלאסי,אקדחים ושאר האמלח ועוד..נו טוב אני מציג את זה בצורה לא רצינית אבל בנאדם תינשום עמוק אין שום ג'מייקני שיצרח במיקרופון על כמה שתעשית הבשר הורסת את כדור הארץ,צא מיזה.. מי שאוהב בשר שיאכל,,יש בו גם המון התרונות ואני לא יפרט או יכנס איתך לאיזה ויכוח כי זה לא פורום תזונה פה. אבל שמור רחוק מפה את כל ה "לך תיזדיין" ושאר הזבל.. לכל אחד יש דעה וזכות להגיד אותה..כן גם לך..זה לא אומר שהיא נכונה.. אבל עזוב,בוא לא ניכנס לויכוחים סתמיים כי זה פורום רגאיי. כן כן רגאיי,לא בשר והרס כדור הארץ,יש לך טענות נגד בשר לך לאיטליז לא לפורום רגאיי בתפוז רק אני חוזר הפוך מאיזה פאב ומוצא זמן לטייל פה? שבת שלום חבר'ה

otzzto

New member
פ

אני לא מדבר על שון פול וכל אלה, אם מישהו קרא את הדברים שלי שיהיה לו ברור שאני מתכוון רק לרוטס.

למעלה